Amatorki vs Profesjonalistki

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
tomoxx pisze: just 4 żeton, tu nie ma osób które wchodzą for fun, takie by weszły na inne strony.


Wejdź na SU w weekend w godzinach późno-nocnych, to zobaczysz że ten portal nie tylko żetoniarami stoi :nono: Oczywiście mam na myśli jednorazowe akcje, takie osoby nie mają możliwości nawet wypłacić żetonów biorąc pod uwagę nowy limit wypłat.

tomoxx pisze: To jest biznes i to całkiem niezły jak się go prowadzi z głową.


Tu się zgadzam z Tobą w 100%. Osobiście w pewnym sensie podziwiam dziewczyny, które regularnie trzaskają 20-30k / miesięcznie. Ale jakoś przestały mnie już kręcić transmisje etatowych camgirl. Może po prostu ciągle przewijają się te same twarze i nie widać nic nowego/ciekawego na horyzoncie... :cry:
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


CiekawskiZbyszek pisze: przestały mnie już kręcić transmisje etatowych camgirl

Nie wiem do kogo chodziłeś zresztą to jest mało ważne.
Może po prostu są na tyle nudne i nie mają już nic innego ciekawego do zaoferowania że ci się już lekko przejadły.
Widzę że szukasz nowych twarzy i nowych wrażeń... powodzenia :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3112
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 290 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


CiekawskiZbyszek pisze:Oczywiście mam na myśli jednorazowe akcje, takie osoby nie mają możliwości nawet wypłacić żetonów biorąc pod uwagę nowy limit wypłat.


Dla nich właśnie jest limit wypłat (w sensie dla tych co wpadały raz na miesiąc żeby sobie 300 dorobić w jeden dzień, teraz muszą iść w PRO żeby wypłacić. Co do tych "amatorek" to często potem z takich nowych nicków leci kasa na inne główne konto tej nadającej i wypłacane jest to razem. Spędziłem trochę czasu na SU, jeszcze jak było białe, wtedy się trafiały okazjonalne ciekawe SU dziewczyny, które z każdą transmisją robiły się coraz bardziej PRO, te które wchodziły dla funu przeważnie się nie rozbierały, albo robiły 1-2 transmisję, zdawały sobie sprawę z konsekwencji i odchodziły w nadziei że się o nich zapomni. To były takie przypadki jak Funia czy Cebula. Były też takie które miały jasny cel, zarobić np 100 czy 200 tysięcy na rozruch i wyjechać, pamiętne sexilaseczki które jak zebrali kasę to się pożegnali i wyjechali. Tylko że wciąż miały w tym jakiś cel, te osoby co nadawały dla zabawy i się rozbierały policzył bym na palcach jednej ręki.

CiekawskiZbyszek pisze:Może po prostu ciągle przewijają się te same twarze i nie widać nic nowego/ciekawego na horyzoncie...


To fakt, SU trochę wyhamowało, choć może ewoluowało, to lepsze słowo, wszystkie odchyły od normy odeszły i zostało to co jest esencją portalu bez miejsca na śmieszne akcje, DJ grających muzykę, konkursy itp. Nawet popularne kiedyś cele zeszły na margines. Nie wspominając o 200 złotych premii dziennie dla nadającej która w jednym momencie zbierze największą widownie. Brak konkurencji na rynku też robi swoje, a nie wszystkich stać na zabawę na CB (kasa, język, przystępność)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1493
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:bez miejsca na śmieszne akcje

Oj tam dla mnie swego czasu bawiły widoki wijących się jak w ukropie i jęczących z bólu jak na porodówce laseczek z różową antenką.
Obecnie ten widok już mi tak spowszedniał że nawet już no coś takiego nie reaguję.
A propos śmiesznych akcji to można by rzec że wczoraj coś takiego miało miejsce u Ccataley18.
Zamówiła sobie pizze nago sie wie i reakcja chłopa można by nawet rzec była komiczna.
Jebnął w nią pizzą ( nie musiała za nic płacić.. dobre) i jeszcze przez domofon postraszył ja ze zgłosi cała sprawę na policję.
Ale takie akcje niestety zdarzają się dosyć rzadko i nic innego mam nie zostaje jak tylko szara rzeczywistość SU.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3112
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 290 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Moim zdaniem przez podniesienie limitu portal stał sie jeszcze bardziej komercyjny niż był wcześniej. I o ile na początku mnie to zajebiście motywowało, żeby siedzieć dlużej, zarabiać więcej, tk przyszedł teraz moment że mam to w pupie. Przez pewien czas czułam się jak maszyna do zbierania żetonów, byłam tak sfrustrowana w któryms momencie, że po prostu odpuściłam. Wpadam teraz na SU na godzinke max 2 i spieprzam nieważne ile zrobie w tym czasie, a jak sie niespecjalnie coś dzieje to potrafie wyjśc po 15 minutach, trudno.

Jeżeli z kolei chodzi o ta spontaniczność i to że showup żetonem nie stoi no to i owszem pojawiają się ewenementy , ale i tak uważam że lepszym portalem dla par czy takich lajtowych ludzi, którzy maja po prostu gdzieś żetony i chca się pokazać jest zbiornik. I tam można codziennie kogoś takiego zobaczyć, dobrą zabawę a nie tylko pogoń "byle do limitu" .

Skoro portal poszedł (moim zdaniem) w jeszcze większa komercję no to lepiej już chyba nie będzie, zostaną same bezduszne żetoniary, kiedyś był wiekszy fun tego wszystkiego teraz liczy sie tylko żeton.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja pisze:Wpadam teraz na SU na godzinke max 2 i spieprzam nieważne ile zrobie w tym czasie, a jak sie niespecjalnie coś dzieje to potrafie wyjśc po 15 minutach, trudno.


Tylko że Ty nie jesteś uzależniona od żetonów z SU, te wszystkie dla których to jedyna praca, chcąc pozostać na tym samym poziomie zarobków muszą nadawać częściej w sytuacji gdy np potrzebują kasy, to kiedyś mogły co 2 dni wypłacać po 200-300 i na luzie egzystować, teraz muszą się spinać żeby limit wyrobić.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1493
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


HardRockCaffe666 pisze:Oj tam dla mnie swego czasu bawiły widoki wijących się jak w ukropie i jęczących z bólu jak na porodówce laseczek z różową antenką.
Obecnie ten widok już mi tak spowszedniał że nawet już no coś takiego nie reaguję.


Serio? A Paula to co robi od jakiegoś czasu? :p
Biustwo


Biustwo,
Mógł bym Ci odpowiedzieć na to pytanie ale podejrzewam że od razu nie wiem czy Ty ale ktoś tutaj zarzucił by mi że pier... i jestem zaślepiony więc wybacz ale tego nie zrobię :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3112
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 290 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666, ja Ci tego nie zrobię, ale nawet taką odpowiedzią dajesz wagon argumentów każdemu który by chciał Tobie coś zarzucić, czasem milczenie jest złotem :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1493
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


HardRockCaffe666 pisze:ale ktoś tutaj zarzucił by mi że pier... i jestem zaślepiony


A nie jesteś zaślepiony? Wiele osób ci to mówi tylko twierdzisz, że te osoby pierdolą.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Każdy z nas może od czasu do czasu odrobinę ''popierdolić" czyż nie :?:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3112
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 290 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard możesz sobie być zaślepiony. I każdy z nas czasem tu pier*oli głupoty. Tylko nie wytykajmy jednym tego, co u innych nam się podoba. Bądźmy konsekwentni.
Biustwo


beznadzieja pisze:
Syndrom_Apollo pisze:
tomoxx pisze: przez limit 1000 pln do wypłaty laski tu nadające musiały podejść do tematu z większym zaangażowaniem jak chcą oglądać żetony. Nawet jeśli nie jest to PRO o jakim mówi Biustwo, to jednak żeby wypłacić narobić się trzba więcej


Pod warunkiem, że chcą wypłacać codziennie :winkextra:


pod warunkiem, że chce się wypłacać regularnie.


Pod warunkiem, że chcą wypłacać codziennie :winkextra:, gdyż regularnie można np. co miesiąc, kwartał, pół roku itd. :derisive:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dla jednych normą i reguła jest wypłata codzienna, dla drugich co 3 dzien dla innych raz w tygodniu, dla jeszcze innych co pol roku. Nieważne, nie zmienia to postaci rzeczy, ze ten limit jest po prostu wkurwiający.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Widzę, że nadal się nie rozumiemy, ok, spróbuję łopatologicznie.
przez limit 1000 pln do wypłaty laski tu nadające musiały podejść do tematu z większym zaangażowaniem jak chcą oglądać żetony. Nawet jeśli nie jest to PRO o jakim mówi Biustwo, to jednak żeby wypłacić narobić się trzba więcej

Słowa dla mnie kluczowe w zdaniach tomoxxa, to ,,ZAANGAŻOWANIEM", ,,NAROBIĆ" i ,,WIĘCEJ"; i tego dotyczyła moja odpowiedź.
Sprawa limitu koło nosa mi lata, według mnie istnieją inne, bardziej wkurwiające.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bardzo się mylisz, jeśli uważasz, że tu najwięcej zarabiają te co się najwięcej narobią.
Biustwo


Biustwo pisze:Bardzo się mylisz, jeśli uważasz, że tu najwięcej zarabiają te co się najwięcej narobią.


A gdzie ja coś takiego napisałem?

Kur... jeszcze raz!

Tomoxx napisał:
przez limit 1000 pln do wypłaty laski tu nadające musiały podejść do tematu z większym zaangażowaniem jak chcą oglądać żetony. Nawet jeśli nie jest to PRO o jakim mówi Biustwo, to jednak żeby wypłacić narobić się trzba więcej

Teraz odpowiem raz jeszcze i dopiszę to, co niektórym, z takim trudem przychodzi się domyślić:
Pod warunkiem, że chcą wypłacać codziennie :winkextra:, gdyż jeśli będą wypłacały np. co miesiąc, pół roku, czy rok, to mogą opierdalać się do woli, bo w tym czasie, z palcem w dupie (a właściwie nawet bez), spokojnie uzbierają te 1000 złotych do wypłaty.
Moje skrócone zdanie było zakończone winkiem, co miało podkreślić jego ironiczny wydźwięk.
Mam nadzieję, że teraz jest już wszystko jasne.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pomijając szczegóły SU robi wszystko żeby nadające spędzały tu jak najwięcej czasu, stara się jak może zmarginalizować te które nadają sporadycznie. Wg mnie to też nie przypadek że coraz więcej nadaje dziewczyn z Rosji i Ukrainy. Topki z byłego bloku ZSSR, razem z tymi z USA i Ameryki Łacińskiej zadomowiły się na CB , więc niektórym opłaca się być tutaj. Nie zdziwił bym się gdyby w przeciągu 1-2 lat pojawiła się wersja językowa rosyjska. Mimo iż na polskim rynku SU to monopolista to do zgarnięcia jest jeszcze dużo tortu przy dobrym poprowadzeniu, będąc na miejscu właścicieli SU, rozważył bym odsprzedaż licencji i domeny na rynek wschodni za jakąś część miesięcznych udziałów. Myślę że kolejne 2-3 lata określą w jaką stronę pójdzie SU, bo nawet jak właścicielom wystarcza zgarnianie kilkudziesięciu (kilkuset ?) tysięcy miesięcznie, to w końcu przychodzi ktoś kto proponuje kilka milionów za udziały lub za przejęcie, bo ma pomysł i fundusze aby z tych kilkuset tysięcy, robić miliony.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1493
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Syndrom_Apollo, takich co wypłacają codziennie tysiaka albo dwa jest kilka (no może kilkanaście), większość musi popracować przynajmniej te 2-3 dni. I (moim zdaniem) nie chodzi o to, że się mniej starają czy tam nie chcą się przemęczać. Po prostu (mówię na podstawie swoich doświadczeń) wysiedzenie przed kamerą dłużej niż te dwie czy trzy godziny grozi rozstrojem nerwowym. Już pomijam fakt, że cipka to nie autostrada i po prostu można się zajechać.

Co do mojej wcześniejszej wypowiedzi to nie zrozumieliśmy się. Chodziło mi tylko o to, że wkład i zaangażowanie nie do końca przekłada się na żeton. Najlepszy przykład... jedna dziewczyna udaje przez dwie godziny atak padaczki z lushem, druga przez te dwie godziny chodzi co chwilę na priv. Niestety z moich obserwacji wynika, że leżenie z cipą przy kamerze finansowo bardziej się opłaca. Wkładu, pracy i zaangażowania nie będę oceniała bo niektóre dość silnie angażują się w froterowanie dupą podłogi.

tomoxx, SU zmarginalizowało samo siebie. Wlazłam ostatnio w sobotę w godzinach szczytu i siedziały trzy dziewczyny na krzyż. Co do Rosjanek to trochę im się dziwię bo na takim Bonga są najbardziej poszukiwane (no może Kolumbijki im dorównują). Siedzi tam wielu bogatych Rosjan, którzy rozpieszczają je praktycznie za nic. Nie sądzę żeby zostały u nas na dłużej...
Biustwo


Co racja to racja, tam już niema kogo oglądać, a co gorsza na kogo wydac żeton. Wchodze sobie czasem do poludnia w tygodniu albo w weekend tragedia.
Wieczorami jest poprawa ale do 24,1 pozniej znowu dramat . Nie licze oczywiście kilku gwiazdeczek z pierwszego rzędu, bo na 5 okienkach nawet najlepszych portal nie ucignie.
Średniej jakości dziewczyna ze środka powiedzmy musi te 2-3 dni pracowac minimum zeby wyrobic limit ( nie licze oczywiscie lasek ktore napierdalaja calą dobę bo to jest inna kwestia). Teraz idac dalej dziewczyny z niższych rzędów potrzebuja z tydzien , laski ktore wpadaja sporadycznie z miesiac. Nie bede mowic otwarcie, ale pewnie polowa handluje na lewo żetami.

Limit z jednej strony zatrzymuje silnie dziewczyny, ktore juz sa na portalu z drugiej jednak odpycha na tyle mocno, ze laski uciekaja do podziemi.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość