Studia i sława na show up

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


O tym mniej więcej myślałam, pisząc, że trzeba się liczyć z konsekwensjami. To, że wyleje się szambo jest bardzo możliwe, życzliwych zawsze pełno.
Biustwo




Biustwo pisze:O tym mniej więcej myślałam, pisząc, że trzeba się liczyć z konsekwensjami. To, że wyleje się szambo jest bardzo możliwe, życzliwych zawsze pełno.

a ja to miałem na myśli mówiąc odwaga cywilna :), trzeba naprawdę być odważnym żeby zakładać w głowie że w którymś momencie diametralnie się zmieni postrzegania Ciebie przez otoczenie, znajomych, pracę itp. To nie jest to samo co praca w McDonald itp.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Prezydentem czy papieżem żadna z nas nie będzie, kariera pogodynki czy inna eksponowana rola nie wchodzi w grę (no chyba, ze któraś chce być druga Madonną czy inną Sam Fox). Nie wiem nawet czy miałabym odwagę wystąpić w teleturnieju (co mnie akurat martwi, bo zawsze chciałam zagrać w 1 z 10), ale... To co myśli o mnie otoczenie, nigdy nie było dla mnie specjalnie ważne. Może dlatego łatwiej mi być taką "odważną". Najbliżsi wiedzą ode mnie, a to co robię przed kamerą nie zagraża zbytnio mojej karierze. Nie studiowałam po to żeby być korposzczurem, tylko po to, by mieć swój mały biznes. Może kiedyś coś się wydarzy, noga mi się powinie (albo ktoś życzliwy będzie chciał wykorzystać wiedzę o mojej przeszłości) i będę żałowała swoich decyzji. Trzeba zakładać, że zdarzy się najgorsze i robić tak, żeby było jak najlepiej.

W przeciwieństwie do pana bomby, nie chciałam dziewczyn straszyć i zniechęcać. Po prostu nie jest to zajęcie dla każdego. Podobnie jak praca przy wywozie śmieci ma swoje "smrodki" (to wie chyba każda). Tylko, że taki śmieciarz zmyje go z siebie prędzej czy później, a nasz zostanie do końca życia. To też trzeba przyjmować za fakt.

Na pocieszenie dla tych, które i chcą i boją się: istnieje teraz wiele rozwiązań, które pozwalają nam zachować swoja prywatność (przynajmniej w minimalnym stopniu). Oczywiście większości tych opcji nie ma na polskich kamerkach, ale na SU świat się nie kończy. Na większości zagranicznych portali można np. zablokować dostęp do transmisji i podglądu profilu widzom z określonych regionów świata. Ukrywanie twarzy za maską lub pokazywanie jej tylko na prywatnych sesjach również jest jakimś tam rozwiązaniem (ale odbija się często na zarobkach). Metody dającej 100% anonimowości niestety nie ma, a przyjaciele i rodzina mogą nas rozpoznać po bliznach, znamionach, wzorku na tapecie i wielu innych szczegółach, których nie sposób na każdej transmisji ukrywać.
Biustwo




Boszzz same trudności... nic, tylko trzeba transmitować w worku najlepiej w wynajętym pokoju a na priv pokazywać piersi... z kurczaka i muszelkę... z nad morza. :mrgreen:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Katarzyna II, caryca Rosji, lubiła obciągać i zabawiać się z własnymi końmi, a świat i tak nazywa ją Katarzyną Wielką...
Także wygibasy przed kamerką jakoś specjalnie nie zniszczą waszej opinii :D Poza tym, czym się martwisz @Przyjazna?W dzisiejszych czasach to z 80% dziewczyn ma swoje prywatne sex-taśmy, które hulają na telefonie byłego,albo byłych...I jakoś żyją, choć wiedzą, że wszyscy kumple byłego partnera je widzieli.
Intymność się zdewaluowała, kiedyś poznając potencjalnych partnerów mówiliśmy "cześć", dzisiaj wysyłamy zdjęcia penisów i cipek :D
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




gracjano pisze:a priv pokazywać piersi... z kurczaka i muszelkę... z nad morza.


W jakimś głupawym filmiku amerykańskim widziałam laskę, która pokazywała cipkę, wsadzając kamerkę w kurczaka ;)

SokratesNauczycielPlatona pisze:W dzisiejszych czasach to z 80% dziewczyn ma swoje prywatne sex-taśmy, które hulają na telefonie byłego,albo byłych...I jakoś żyją, choć wiedzą, że wszyscy kumple byłego partnera je widzieli.


Serio? W temacie o związkach burza bo "moja dziewczyna nie będzie pokazywała cycków w internecie", ale jak jest eks to już można wszystkim kumplom pokazać jak się ją ruchało? I to ze mną jest coś nie tak? :girl_sigh:
Biustwo




Serio Biustwo, serio. :D
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




W takim razie po raz kolejny się cieszę, że mój facet nie jest "normalny".
Biustwo




Skoro dla facetów normalne jest pokazywanie cyckow eks laski kolegom, to co za problem jest że laska swoje cycki pokazuje w necie? Jeśli już iśc tym tokiem rozumowania?

Gorzej jak laska ma w fonie zdjęcie pisiorka swojego eksa i pokaże swoim koleżankom :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:Skoro dla facetów normalne jest pokazywanie cyckow eks laski kolegom, to co za problem jest że laska swoje cycki pokazuje w necie? Jeśli już iśc tym tokiem rozumowania?

Gorzej jak laska ma w fonie zdjęcie pisiorka swojego eksa i pokaże swoim koleżankom :D


1.Celna uwaga.
2. Jak się chwali to śmiało ;), mnie kiedyś moja była określiła koleżankom w taki sposób że miałem przez długi czas szczególnie na popijawach pytania o to. Wiec jak ma się chwalić to proszę bardzo , choć ja piersiami swojej bym się np nie chwalił.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




beznadzieja pisze:Gorzej jak laska ma w fonie zdjęcie pisiorka swojego eksa i pokaże swoim koleżankom



Bardziej bym się martwił jakby pokazała swojemu fryzjerowi gejowi lub swoim kolegom gejom :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:






Biustwo pisze:Męska logika mnie przerasta ostatnio ;)



To nie logika to strach....
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Żyjemy w takich czas gdzie nagość jest powszechna, ludzie wokół mnie wiedzą co robie i jakoś nie robi to na nich wrażenia. Parę koleżanek zdemoralizowalam mówiąc im ile kasy z tego jest i po prostu mam działalność "artystyczną". Myślę, że to urojenia dziewczyn, że to hańba tak pracować, ale wy się sprzedajecie za paręnaście tysięcy miesiecznie, a nie jak większość społeczeństwa za najniższą krajową czy tam 2000 i możecie prowadzić życie na poziomie. Możecie mówić, że się kurwie ale co z tego? Co to zmieni w waszym życiu? Kompletnie nic.
Digi




XaXa pisze:Możecie mówić, że się kurwie ale co z tego? Co to zmieni w waszym życiu? Kompletnie nic.

Tu masz racje... w naszym nic, w Twoim trochę, ale tak długo jak uważasz ze warto to ja nie widzę przeszkód a nawet popieram. Kurwy sa jak najbardziej potrzebne światu.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




tomoxx pisze:2. Jak się chwali to śmiało ;), mnie kiedyś moja była określiła koleżankom w taki sposób że miałem przez długi czas szczególnie na popijawach pytania o to. Wiec jak ma się chwalić to proszę bardzo , choć ja piersiami swojej bym się np nie chwalił.

pokaż to ocenimy :D


XaXa pisze:Żyjemy w takich czas gdzie nagość jest powszechna, ludzie wokół mnie wiedzą co robie i jakoś nie robi to na nich wrażenia. Parę koleżanek zdemoralizowalam mówiąc im ile kasy z tego jest i po prostu mam działalność "artystyczną". Myślę, że to urojenia dziewczyn, że to hańba tak pracować, ale wy się sprzedajecie za paręnaście tysięcy miesiecznie, a nie jak większość społeczeństwa za najniższą krajową czy tam 2000 i możecie prowadzić życie na poziomie. Możecie mówić, że się kurwie ale co z tego? Co to zmieni w waszym życiu? Kompletnie nic.

Trzeba iśc w myśl zasady, że wszystkim nie dogodzisz, i ktoś zawsze będzie niezadowolony. Prawdą tez jest, że każdy z Nas po trosze sprzedaje się na poczet swojej wypłaty i niejednokrotnie nawet "liże" dupe swojemu szefowi. Panowie modelarze vel kurwiarze lubią używac określenia kurwienie się- kurwa bo łatwiej im jest wtedy przyswoić stwierdzenie kurwiarz :D

To już wszystko było, jeśli chodzi natomiast o opinie znajomych, rodziny to tutaj bardziej licze się z ich zdaniem natomiast zdaniem noł-nejmów z neta kompletnie nie :)

Post nie ma na cleu obrażenia kogokolwiek, jedynie przypomnienia każdemu swojego położenia w szeregu ;)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:pokaż to ocenimy


ale to nie było określenie czegoś namacalnego więc nie pomogę :)

beznadzieja pisze:To już wszystko było, jeśli chodzi natomiast o opinie znajomych, rodziny to tutaj bardziej licze się z ich zdaniem natomiast zdaniem noł-nejmów z neta kompletnie nie

tu trudno o inne postrzeganie, jakbym miał robić coś negatywnie postrzeganego przez ogół, to bałbym się właśnie reakcji rodziny, znajomych, a nie nieznanych randomów
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




beznadzieja pisze: niejednokrotnie nawet "liże" dupe swojemu szefow


O przepraszam ja mam szefową, która ma bardzo apetyczna dupkę :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Kolejny życiowy temat, skierowany do pań (przez panią, która potrzebuje rady bardziej doświadczonej koleżanki), który zdominowali panowie. Ja rozumiem, że macie swoje zdanie na każdy temat i potrzebę by je wyrażać, nawet jak nie macie na dany temat pojęcia (czekam tylko aż hard wystartuje ze swoimi mądrościami typu uważam, że laseczki... + pierdyliard emotek)... ale tematy takie jak ten moglibyście sobie po prostu darować. Kobieta czasem musi pogadać z drugą kobietą (jak facet z facetem). Przez chwile myślałam o założeniu forum dla samych e-prostytutek, czegoś na kształt WCG, ale pewnie i tak większość pań interesowałby tylko temat wypłat. Ograniczę się więc do uprzejmej prośby - dajcie nam na tym forum trochę przestrzeni bez testosteronu.
Biustwo




:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :hypnotized: :happy: :kiss: :yes4: :winkextra: :derisive: :blink: :shock2: :dontknow: :unsure: :nea: :acute: :whistle3: :ok: :good3: :beach: :smoke: :drag: :scratch_one-s_head: :biggrin: :haha: :lol2: :rofl: :taunt.: :laugh3: :laughingnew: :mocking: :sarcastic: :sarcastic_blum: :blind: :cool3: :hi: :meeting: :bye: :papa: :yu: :yes2: :dance3: :dance4: :yahoo: :beg: :thank_you2: :fap: :nono: :wild: :sad2: :to_take_umbrage: :beee: :bad: :cray: :sorry: :blush: :blush2: :girl_smile: :girl_haha: :air_kiss: :heart:

sorry musiałem;)
Po pierwsze miałyście założony osobny czat na którym nic się nie działo
Po drugie pierwsze możecie ignorować nasze posty a jednak odpowiadacie nawet na idiotyczne posty i mimo wszystko chyba lubicie się z nami przekomarzać :D

A teraz poważnie: ok ide i nie wrócę.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości