Studia i sława na show up

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Po pierwsze, czat to nie forum. Po drugie, miał on powstać nie po to byśmy miały swoje prywatne miejsce, tylko po to żeby niektóre panie nie spamowały całego forum.

Szczerze mówiąc, tak, lubię się z Wami przekomarzać (nie zawsze i nie ze wszystkimi). W sumie tylko dlatego nie skasowałam tu konta (jeszcze). Jednak zaczyna to być męczące. Ktoś zadaje pytanie typu "czy e-kurwa może mieć udany związek?" pada odpowiedź, która nie pasuje do poglądu panów i albo nam udowadniacie, że nasi panowie to bety, albo przewidujecie marny koniec związku (oczywiście dodając, że wasza kobieta to by nigdy nie mogła zarabiać jak my, wolelibyście śmierć). Potem ktoś zakłada wątek o łączeniu kamerek z praca lub studiami i znowu to samo. Ktoś pisze - "owszem, da się" i znowu 99% odpowiedzi to panowie, którzy przekonują jak bardzo to niemożliwe i jakie złe. Czekam już tylko na temat "czy camgirl może mieć orgazm podczas transmisji?" . Ciekawe, który z Was pierwszy powiedziałby to kategoryczne "NIE!".

Także ten... śmieszkowanie śmieszkowaniem, ale jak dziewczyna potrzebuje rady jak praktycznie rozwiązać określony problem (w tym przypadku łączenie pracy ze studiami), to może lepiej żeby odpowiedział jej ktoś kto to robił (i przeżył), a nie ktoś, kto kolejny raz jej powie jak sobie zniszczyła życie, zostając cyberkurwą.
Biustwo




Biustwo pisze:Także ten... śmieszkowanie śmieszkowaniem, ale jak dziewczyna potrzebuje rady jak praktycznie rozwiązać określony problem (w tym przypadku łączenie pracy ze studiami), to może lepiej żeby odpowiedział jej ktoś kto to robił (i przeżył), a nie ktoś, kto kolejny raz jej powie jak sobie zniszczyła życie, zostając cyberkurwą.



Żeby było to obiektywne to jeśli męska cześć ma się nie wypowiadać bo (i tu te wszystkie przykłady jakie podałaś powyżej), to z całym szacunkiem do Ciebie, tak samo Ty też nie powinnaś doradzać, bo Twoja mocno postępowa postawa jest zgoła inna od tej którą reprezentuje większość dziewczyn. Dziewczyna pytając od studia czy związek pyta bo ma obawy i podejrzewam że bardziej liczy na odpowiedź od osoby która miała w związku z tym jakieś kłopoty a nie od osoby która powie, ja nadaję, jakbym miała wybierać wybrała bym to samo, moja rodzina wie że nadaje itp. Dyskusje się zaczynają bo ściera się głównie męska cześć piszących z Twoim postępowym podeściem. Lubię z Tobą polemizować, nigdy Cię za Twoją postawę nie krytykowałem, ale moim zdaniem to większość osób nadaje tu bardziej po cichu w tajemnicy przed rodziną, i takie prezentowanie postawy jak Twoja, to chyba nie do końca to w czym chcą się odnaleźć. Choć oczywiście nie siedzę w ich głowach.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx, może za dużo ostatnio latam po zagranicznych portalach i forach i przywykłam do tego "lepszego" środowiska. Tam takie dylematy nie mają miejsca, wszyscy się raczej wspierają. Dziewczyna pyta jak to widzą osoby, które to łączyły, dlatego wtykam swoje trzy grosze. I mimo, że mam nieco kontrowersyjne poglądy mogę jej więcej doradzić bo przez te lata wypracowałam kilka patentów na to jak dać sobie radę, jak minimalizować ryzyko porażki w przyszłości itp. Wy macie zawsze to samo do powiedzenia "dziewczyno, zejdź na jedyną słuszną drogę życia w czystości, jako żona albo przynajmniej darmowa dupodajka" (bo takie oceniacie lepiej niż nas).

Gdyby zadała to pytanie na WCG (do czego zresztą ją zachęcam, mimo iż na zagranicznych stronach dziewczyny mają trochę inne zmartwienia) to dostała by po prostu praktyczne porady, bez zbędnych emocji i umoralniania. Na naszym forum to musi się pojawić w każdym temacie. Nie chodzi mi o to, że to co macie do powiedzenia jest głupie, tylko niczego nowego nie wnosi. My doskonale wiemy, że świat nas potępia. Nie trzeba nam tego co pięć minut przypominać.
Biustwo




To jest racja, prędzej czy później każdy temat sprowadza się do umoralniania w każdym możliwym kierunku, ewentualnie do straszenia urzędem skarbowym lub podatkami ewentualnie do straszenia nas stalkerami, a jako wisienka na torcie, jest hasło przecież same jesteście sobie winne :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Obrazek
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Spieranie się jest stymulujące, czego nie można powiedzieć o np. umoralnianiu.
Biustwo




Obrazek

BEZA cała Legia ogląda Ciebie na szołapie :lol:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




hahaha wszyscy mi kibicują :D dobre
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




gracjano pisze:[ Obrazek ]

I tu trzeba postawić kropkę nad "i" i zakończyć spór... :laugh3:
Awatar użytkownika
jestembezniku
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 22 lip 2019, 00:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jestembezniku




Laski w różnym wieku nadają na SU, 18tki, 20tki, studenki i nie-studentki, laski po studiach, po 30tce, po 40tce i wyżej. Nie ma reguły.

Ale jeżeli zależy Ci na dyskrecji, uważaj z twarzą po prostu- nie pokazuj na głównej np. Może jakaś maska?
Awatar użytkownika
Red_Hot_Lips
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 29 mar 2020, 03:03
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Red_Hot_Lips


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości