Studia i sława na show up

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Studia i sława na show up
08 maja 2019, 21:22


Jak w temacie chciałam zapytać osoby studiujące czy często mialyscie niemiłe sytuację na uczelni, na wykładach związane z rozpoznaniem waszej osoby ??? Mój problem jest o tyle ciężki, że kierunek jest zarówno damski jak i męski a drugi problem idę z siostrą i nie chce wtopy :/
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja myślę że powinnaś wybrać jedną drogę w życiu. Albo studia albo kamerki. Inaczej ryzykujesz że ani jedno ani drugie nie wyjdzie i zostaniesz w czarnej dupie.
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 20:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Chyba że tak jak koleżanka Dalia (SweetNightmare) i jej siostra (AdaToNieWypada) będziesz potrafiła dobrze się ukryć, tak aby Ciebie nikt nie rozpoznał!
Zabronione pokazywanie widocznych znaków szczególnych (tatuaże, blizny, czy inne takie które Ciebie wyróżniają w tłumie)
No i jasna sprawa, nie nadawać z buzią, za żadne skarby, no chyba że na bardzo drogim priv, takim na który nie będzie stać Twoich kolegów z uczelni.
Z siostrą idzie się dogadać :ok: jak wspomniałem wcześniej, te 2 nadają czasem razem i potrafią przyciągnąć niezłą widownię!

Przemyśl na chłodno i spokojnie :good3: a potem... kto wie... może do zobaczenia na kamerce :bye:
Awatar użytkownika
arieI87
SU-holik
SU-holik
Posty: 63
Rejestracja: 02 sie 2015, 18:37
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Jest ich wiele...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: arieI87




Trzeba mieć po prostu twarda dupę. Jesli transmituje sie z twarzą to oczywiscie sa spore szanse ze wczesniej czy pozniej ktos rozpozna. Tylko ze jesli nawet rozpozna to coz takiego moze zrobic? Przeciez nie bedzie wstawal co chwila na wykladach i informowal zebranych ze tam z tylu siedzi panna co to swieci cipka na szolapie. Gorzej jesli chcesz ukryc ten fakt przed siostrą... Akurat bycie rozpoznanym przez ludzi na których Ci nie zalezy to male zmartwienie.
Moim skromnym zdaniem najlepsza droga to nie ukrywać czym sie zajmujesz i z głowy... Mam "znajomą" która przed nikim nie ukrywa ze sie puszcza za kase i to nie na szolapie a w realu. Tez zaczęła studia dwa lata temu i twierdzi ze ledwie od garstki osób czuje jakaś niechęć, kolegom z roku powiedziała ze ze znajomymi sie nie umawia nawet za potrojna stawkę i jakoś przeszli nad jej "robota" do porządku dziennego, koleżanki tez nie maja jakiegoś wielkiego problemu, badz o nim nie mówią. Fakt ze rozsądna z niej dziewczyna i stara sie nie epatować kasą zarobiona na kurestwie. Ponoc od kolegow czuje nawet pewien respekt ;)
Wszystko sie da...a wiadomo ze jakis tam koszt tych "latwych pieniedzy" trzeba poniesc... zeby nie bylo za latwo ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Transmitowałam przez prawie całe studia (jakoś od połowy drugiego roku), na typowo męskim kierunku i nigdy żadnych nieprzyjemności nie miałam. Kilka osób wiedziało czym się zajmuję, ale dowiedziały się tego bezpośrednio ode mnie. Nigdy z tego nie robiłam wielkiej tajemnicy, a na ludziach nigdy to nie robiło wielkiego wrażenia. Niektórzy okazywali chęć ratowania przed upadkiem moralnym, niektórzy byli ciekawi kulisów takiej pracy. Nikt mnie z tego powodu nie wyśmiewał ani nie szykanował (dopiero tu na forum zostałam nazwana kurwą i odpadem społecznym:P). Kilka koleżanek sprowadziłam na złą drogę.

Gdyby nawet jakiś znajomy się ode mnie odwrócił albo coś przykrego powiedział... no trudno, trzeba się liczyć z tym, że camgirl nie dla każdego będzie materiałem na koleżankę. Trzeba to uszanować i żyć dalej. Jedyne czego bym się obawiała, to to, że ktoś życzliwy podpierdzieli mnie do US. Ten problem można rozwiązać płacąc podatki.

Nie wiem jakie masz układy z siostrą. Wydaje mi się, że dobrze mieć bliską osobę "wtajemniczoną" w to co robisz (ale mnie nie słuchaj, ja tu tylko bajki opowiadam).
Biustwo




Właśnie relacja z siostrą o tyle dobra, że możemy prowadzić wspólny biznes i pojawiać się razem w różnych miejscach często charytatywnie by się tylko pokazać, rozdać ulotki i zachęcić ludzi do wyboru naszego towaru, często są media zdjęcia i gazety i już na tym etapie jak widzę w oddali fotografa ze swoją pytą fotograficzną to zawsze NAGLE MUSZĘ SIUSIU, a siostra z typu religijnych ułożonych kobiet więc najpierw by zje***a, że niszcz sobie życia a po kilku sekundach, że również i jej wizerunek bo przecież pracujemy razem. Chęć rozwoju jest ogromna i zastanawiam się coraz bardziej nad podjeciem tej decyzji jednak chyba wolę w tym przypadku od siostry się trochę odkleic i nawet studiować w innym mieście najwyżej kilka słów usłyszę od obcych to będzie znacznie łatwiejsze niż od najbliższej osoby
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




To nie lepiej zrobić biznes z siostrą niż brnąć w te kamerki?
Biustwo




Biustwo pisze:To nie lepiej zrobić biznes z siostrą niż brnąć w te kamerki?



Widocznie ten siostrzany biznes słabe profity daje. Zresztą jak czytam, że trzeba chodzić jakieś ulotki rozdawać:P Na szołapie siedzisz pokazujesz co masz pokazać dostajesz niezłą kasę i tylko czasami te spojrzenia :oops:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Przyjazna, Jak masz troche odlozonej kasy na START to pierdol te kamerki. Macie pomysł ,jest Was dwie, co dwa łby to nie jeden ;) Teraz pamiętają, że występujesz za rok zostanie tylko echo.

Jeśli chodzi o studia, to tak samo, zostaw kamery, odczekaj z rok, zajmij się biznesem a później sobie pójdziesz na studia, ja bym tak zrobiła :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Biustwo pisze:To nie lepiej zrobić biznes z siostrą niż brnąć w te kamerki?

Biznes rozkręcamy i z miesiąca na miesiąc jest całkiem nieźle nie są to kwoty pokroju kilkadziesiąt tys a raczej kilkanaście i to na dwie czasem dochodzą koszty dodatkowe ale ważne, że maleńkim krokami miesięczny przychód nie maleje lecz odrobinę wzrasta z kamerek miesięcznie wychodzę xaz- tyś i z biznesu również xaz-tys tylko, że na kam spędzam 4max dziennie wygodnie zaś przy drugim zajęciu dosłownie całą resztę czasu, czujność na wszystkim w dzień i w nocy.
Czemu nie skupie się tylko na realnej pracy porzucajac wirtualną uzasadnienie chyba mam takie samo jak większość kobiet SU bo mając takie dochody z kamer i odrobinę szarych komórek każda jedna jest w stanie stworzyć swój biznes a jednak nadal siedzą na SU odpowiedź myślę że jest prosta. Dobra kasa w szybkim czasie i możliwości które daje pieniadz
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:Jeśli chodzi o studia, to tak samo, zostaw kamery, odczekaj z rok, zajmij się biznesem a później sobie pójdziesz na studia, ja bym tak zrobiła



Beza pozbywa się konkurencji :P (żart gdyby ktoś nie skumał)
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




I tu sprostowanie do wypowiedzi każda jest na SU z jakiegos powodu jedne nie mogą iść do pracy przez stan zdrowia, inne odkladaja na mieszkanie inne maja swoje życie sytuację SU jest w stanie "pomóc" ale w łatwy sposób możemy również sobie zaszkodzić :
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




gracjano, no wiesz ;) za kogo ty mnie masz


Przyjazna, no to może zostaw te studia na razie, a z kamerek powoli odchodz, albo zmniejszaj czas nadawanie, no i tak w ogóle to jeszcze by się przydał nope face :D

Studia sobie jeszcze zrobisz, zresztą w dzisiejszych czasach lepiej miec dobry kurs z certyfikatem jakimś tam, niż inżyniera w papierach, który niczego więcej nie wnosi.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:niż inżyniera w papierach, który niczego więcej nie wnosi.



Nasz jose jest mgr.inż. - to by się zgadzało co napisałaś.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wiesz ile lasek jest po studiach na SU? w pesdu ;) i nie mowie o takich, co ciągną żeta na biedną studentkę, tylko o tych które już są wykształcone. Co to daje? niewiele, wszystkie tkwimy w jednym miejscu niezależnie od wykształcenia, ale rynek się zmienia. Jak zaleje nas do końca fala ukraińców, to może ktoś doceni w Polsce młodych , starszych wyksztalconych ludzi. :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja,
Sporo w tym racji jest, co do kamer nadaje już sporo lat a dokładnie od 2012niemieckie.. 2015show up więc chcąc nie chcąc ślad jakiś zawsze zostanie jednak tu ktoś słusznie zaznaczył za parę lat zapomną gorzej jak trafi się psycho fan...
A wy jak łączcie Panie życie zawodowe z kamerami?? Zakładam, że większość z was ma kontakt z różnymi rodzajami grup społecznych i zawodowych. Było trochę o związkach i kamerach a ciekawi mnie kariera zawodowa i kamery
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Edmund pisze:Ja myślę że powinnaś wybrać jedną drogę w życiu. Albo studia albo kamerki. Inaczej ryzykujesz że ani jedno ani drugie nie wyjdzie i zostaniesz w czarnej dupie.


Albo wybrać kierunek ASP, tam też występuje nagość, i jest to rodzaj sztuki. A showup to też sztuka jak wiadomo...
#Modelki #Modelarze i inne takie.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




msn,
Słoneczko jak się domyślasz nie mam 18lat a blisko 30wiec jakiś fach i kierunki na koncie są również :) tu raczej chodzi o ten KONKRETNY KIERUNEK ale kiedy pomyślę o specjalizowaniu się w sztuce napewno się odezwę o porady.
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Z karierą czy studiami jest łatwiej niż ze związkiem. Wystarczy dobra organizacja czasu i/lub podzielna uwaga.
Biustwo




A ja myślę, że łatwiej jest ze związkiem kwestia dopasowania i kompromisów a jeśli nie ta połowa jabłka to inna może będzie bardziej dopasowana zaś kariera to coś co da nam samym byt na przyszłość i możecie, się ze mną nie zgadzać ale w pierwszej kolejności wolę poukładać pracę, karierę, kwalifikacje bym mogła później całą sobą skupić się na związku.
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości