Grupowe pokazy - dobra zmiana?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Odświeżam temat:

beenherebefore pisze:Hej!

Czy tylko ja uważam, że wprowadzenie normalnej możliwości przeprowadzania grupowych transmisji pozwoliło trochę odżyć Showupowi?

Zauważyłem, że większość nawet tych ładnych dziewczyn rozsądnie ustala ich ceny (100 żetonów za 10-20 minut zazwyczaj), prawie wszystkie pokazują twarz i są to raczej transmisje w stylu najdalszych celów (pełna nagość, orgazmy).

Zdecydowanie wolę przeznaczyć żetony na kilka takich transmisji na poziomie niż jeden priv. A jakie jest Wasze zdanie?


i przypominam strony:

- kopia google: strona 1, strona 4, strona 5, strona 6, strona 7, strona 10, strona 11;
- kopia archive: strona 1, strona 4, strona 5, strona 6, strona 7, strona 10, strona 11.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




tak w sytuacji gdy jest ustalana stawka z głową, a nie byle miec jakieś hajsy i ktoś oferuje dobre show to może faktycznie zastąpić stare cele
nie w sytuacji gdy lamiszcza nie potrafią wymyślić innego sposobu na zarobkowanie niz ustawianie grupowych po 10-20 zetow.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ja wiem że konkurencja, walka o pieniądze itp, ale nie trzeba mieć nobla z ekonomii, marketingu czy PR żeby zauważyć że nawet w otaczającym świecie popyt jest na osoby które się wyróżniają. Widać to na każdym kroku, firmy które się promują lub mają coś co je wyróżnia zawsze będą w kręgu zaifntresowań jakiejś grupy odbiorców. A tzw. "no name-y" nawet jak mają cenę niższą za ten sam produkt to są niezauważane. (nie przyszło mi do głowy na szybko lepsze porównanie niż handlowe :) ). Myślenie że robiąc trans za 20 złotych zabierze się do swojego koszyka osoby które mają kasę na SU jest głupotą.
Nie wiem co tymi dziewczynami kieruje, no chyba że chcą być takim dyskontem czy innym lumpexem dla tych najbiedniejszych widzów na SU którzy siedzą na ogólnym i nie mogą pisać bo nie mają iluś tam żetonów
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Orgazm za 10 żetonów :hypnotized:
W czasach gdy wszystko drożeje to orgazmy na szołapku lecą łeb na szyje.Według mnie to nie ekonomia ale brak wiary w to ktoś może dać więcej, trochę to smutne :(
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości