Grupa wsparcia modelek - Wyznania anonimowych camgirls

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Co prawda jakieś tam grosze mogą wpaść za pw, jednak nie dziwię się, że na dłuższą metę takie pytania mogą być wqrwiające... niezależnie czy są zadawane na pw czy na ogólnym czacie.. ale tak chyba jest zawsze w okresie wakacyjnym - wysyp małolatów nie mających co zrobić z wolnym czasem.
Jest też spora grupa userów, którym portal z pokazami na sex kamerkach pomylił się z portalem randkowym i szukają tu przygód.
Btw. zgadzam się, że pisanie na profilu - nie spotykam się - zazwyczaj nie daje żądanego efektu, ponieważ tak naprawdę(moim zdaniem) mało kto te profile przegląda,
a nawet jeśli, to niektórzy mają głęboko w czterech literach co w nich zostało napisane.

Również jak i @tomoxx zauważyłem na oficjalnym forum szołapa wysyp imho kolesi na damskich nickach polujących na jeleni w celu zarobienia na naiwniakach żet z pw(na portalu - czatach - też niejednokrotnie się z czymś takim spotkałem).
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Co tu jest ostatnio za wysyp krytykantek, pojawiły się nowe różowe nicki (z czego jednej to jednak facet budujący swoją wiarygodność udawaniem kobiety), różne akcje były w wakacje, ale w tym roku prawie od 1szego lipca, zaczęła się jazda z niektórymi topkami jak z furą gnoju. Zastanawia mnie tylko jakie kompleksy leczą te osoby, bo o ile przypadkiem na SU się trafić może przypadkiem , to na forum już trochę trudniej.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




no a jak myslisz jakie kompleksy leczą tym wylewaniem jadu? przede wszystkim ból dupy o wszystko, ze ktos ma łatwiej, więcej itd. Wszystkie brzydkie, złe, zjebane tylko jedna zajebista :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




pewnie to że nikt poza nią nie widzi że tylko ona jest zajebista :) więc dbając o przekierowanie zainteresowania w stronę zajebistości, uprzejmie stara się poinformować oglądających o wadach dziewczyn których oni z niewiadomych przyczyn nie widzą.

ps, kasa pewnie też się nie zgadza, albo jest z trendu mającego Wam za złe że, zarabiacie miliony monet nie siedząc w fabryce od 8 do 16 ;)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




A tutaj skromny cytacik odnośnie zaistniałej ostatnio sytuacji na forum :!: :!:
Obrazek
Ps sukces może mieć wiele twarzy.
Ale czy to jest wystarcząjący powód aby zazdrościć to już zupełnie inna historia :!:
No cóż łatwiej jest krytykować niż samemu coś więcej osiagnąć z tego co widzę.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Rzeczywiście.. tego lata nastąpiło jakieś apogeum czepiania się...
Jak dla mnie przemawia przez te osoby(nie do końca same wiedzą chyba jakiej płci są) frustracja,
o to że ktoś ma/może mieć lepiej... więc trzeba mu doyebać, pokazując jaki to jest beznadziejny i w ogóle do niczego.. co moim zdaniem jest fchuj słabe :nea:
A przekonywanie, niejako na siłę, że jest się lepszym od kogoś bynajmniej nie sprawi, że ludzie nagle stracą zainteresowanie tamtymi osobami, a zaczną nagle zwracać uwagę na nas.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




NoMoreMoney,
Dla tego ja staram się jak mogę tutaj żadnej laseczki nie krytykować bo wiem że nie łatwo jest tutaj nieźle zarobić.
Trzeba się sporo nagimnastykować żeby osiągnąć jakiś tam ''sukces''.
I staram się patrzeć na pozytywy działalności naszych ''gwiazdeczek''
Jak to się potocznie mówi każda z nich orze jak może żeby tak coś z tego tortu mieć dla siebie :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




NoMoreMoney pisze:A przekonywanie, niejako na siłę, że jest się lepszym od kogoś bynajmniej nie sprawi, że ludzie nagle stracą zainteresowanie tamtymi osobami, a zaczną nagle zwracać uwagę na nas.

Wrecz moze to odniesc odwrotny skutek, mocno hejtowana laska moze odczuc przyplyw nowych widzow bo przyjda zobaczyc na wlasne oczy po kim sie tak jedzie. Czesc z nich pewnie zostanie. Dosc typowy przyklad to casus Gorzkiej, choc ona akurat tej chwilowej popularnosci nie potrafila wykorzystac.
Tez zas ktore hejtuja tak naprawde nie maja z tego nic... szczegolnie ze najczesciej wypowiadaja sie tutaj anonimowo.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Dokładnie, same sobie szkodzą.
Jednak w ich pokrętnym rozumowaniu najwidoczniej uważają, że takim zachowaniem coś "ugrają".
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Laseczki powinny kierować się tutaj zasadą .. nie czyń drugiemu co tobie niemiłe ale wiemy jak wygląda rzeczywistość :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Te bardziej ogarnięte nadające widząc, że im nie idzie na cam w pierwszej kolejności zastanawiają się nad tym i próbują coś zmienić, poprawić.. whatever, wyciągają wnioski,
a nie wychodzą ku wszystkim z postawą roszczeniową.
Jednak tak się niestety objawia przypadłość zwana bólodupstwem.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dokładnie od jakiegoś czasu forum stało się promocją dla ,,lubianych'' laseczek promowanych jako fajne, seksowne-pomimo, że nie są to często seksowne laski, słabe z dolu listy, nie wiem może chodzi o to żeby im pomóc zarobić bo nie dają rady? .Natomiast ładne, skromne dziewczyny są hejtowane :o. Wytykane są im poprawki u chirurga etc, pomimo fajnych rezultatów..
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




takatam pisze:Dokładnie od jakiegoś czasu forum stało się promocją dla ,,lubianych'' laseczek promowanych jako fajne, seksowne-pomimo, że nie są to często seksowne laski, słabe z dolu listy, nie wiem może chodzi o to żeby im pomóc zarobić bo nie dają rady? .Natomiast ładne, skromne dziewczyny są hejtowane :o. Wytykane są im poprawki u chirurga etc, pomimo fajnych rezultatów..


Oj coś mi się wydaje, że masz straszne kompleksy , ale cisnąć innym ich na pewno nie uleczysz, co najwyżej staniesz się totalnym pośmiewiskiem i przedmiotem kpin.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki




A gdzie w tym cytacie są pokazane moje kompleksy ? :blink:
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




takatam pisze:Natomiast ładne, skromne dziewczyny są hejtowane

weź mi pokaż te ładne i skromne które są hejtowane ? i napisz prośbę do admina o zmianę koloru, bo w tym różowym wyglądasz jak jeden wielki kompleks.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Bzdury.
Nie widzę by ładne, skromne dziewczyny..whatever jakie.. były tu na foro jakoś okrutnie hejtowane, a nawet jeśli coś takiego się zdarza to zwykle wychodzi to ze strony innych nadających dziewczyn(nierzadko zawoalowanych pod męskimi nickami), odrzuconych "zakochańców", bądź też kilku chamów jacy tu niestety bywali/są/i pewnie będą.. Na szczęście jest to zjawisko marginalne, a za rażące naruszenia regulaminu użytkownicy Ci są zazwyczaj w odpowiedni sposób upominani/karani.
Co prawda, nie tyle wytykanie co zwracanie uwagi, że "przed wyglądała lepiej"(różne są kanony piękna i to co się podoba jednemu nie koniecznie już musi innemu) ma miejsce w wielu tematach, odnośnie wielu nadających, ale nie nazwałbym tego hejtem lecz wyrażeniem własnej opinii, do której każdy użytkownik powinien mieć prawo.. zaznaczam - wyrażenia opinii, a nie z uporem maniaka przekonywania całej społeczności forum do swoich racji(tak jakby to one były jedyne i słuszne) i niejako oczekiwania, że inni zmienią swoje nastawienie z pozytywnego na negatywny.. bo to właśnie takie zachowanie w mojej opinii zdecydowanie bardziej podchodzi pod hejt.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Obrazek
To tyle :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Hejt jest nieodłącznym elementem sławy ;)
Czemu temat umarł?
Biustwo




Biustwo pisze:Czemu temat umarł?

bo Ciebie nie ma, Beza też mało aktywna ostatnio, nie ma komu pisać o tym co Was gryzie, a w męskim gronie ciężko taki wątek utrzymać
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Chetnie bym pisala więcej, ale wojenka z Adelą i Cipką000 jakoś mi nie pasuje. Zresztą może wulgarnie, ale tym Paniom zdecydowanie brakuje bolca :D

Nie wierze w to, że jedna nadająca drugiej może robić taki chlew i po co? żeby mentalnie poczuć się bardziej wartościowa? Mi osobiście się wydaje, ze problemem caly czas sa pieniądze, kobiety tego pokroju jak widzą, że komus się wiedzie wylewają swój jad i żal, obojętnie na która byle tylko dopierdolić.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości