Grupa wsparcia modelek - Wyznania anonimowych camgirls

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Temat żetonowy zawładną forum, ponieważ kasa już płynie i kryzys zażegnany, to teraz na topie pewnie będzie temat 10000 żetonów do wypłaty. Wg mnie to zajebiste posunięcie ze strony SU, dla oglądających też to dobre rozwiązanie, nie wiem tylko czy w 100% podoba się ono nadającym, choć wg mnie tym nadającym w miarę regularnie powinno przypasować.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:Temat żetonowy zawładną forum, ponieważ kasa już płynie i kryzys zażegnany, to teraz na topie pewnie będzie temat 10000 żetonów do wypłaty. Wg mnie to zajebiste posunięcie ze strony SU, dla oglądających też to dobre rozwiązanie, nie wiem tylko czy w 100% podoba się ono nadającym, choć wg mnie tym nadającym w miarę regularnie powinno przypasować.


Mi się ten pomysł 10000+ podoba, ma on jeszcze jedną zaletę, wyeliminuje niektóre nadające, a w szczególności taką jedną konfidentkę.
aborygen


Lepszym rozwiązaniem byłoby chyba wprowadzenie automatycznych wypłat raz w tygodniu (oczywiście po osiągnięciu jakiegoś tam ustalonego minimum).
Biustwo


Biustwo pisze:Lepszym rozwiązaniem byłoby chyba wprowadzenie automatycznych wypłat raz w tygodniu (oczywiście po osiągnięciu jakiegoś tam ustalonego minimum).
Zważywszy na pewne aspekty, to oto co można powiedzieć w temacie wypłat:
a) minimalny próg 10k jest tymczasowy - aby mieć mniej przelewów i wyrobić się z realizacją ich na czas
b) osobom nadającym sporadycznie będzie ciężko uzbierać do 10k - patrz: przykład nr 1
c) osoby, które bardziej wchodzą do zabawy niż do zarobku również - będą dostawać te zaskórniaki od hojniejszych, ale nadal trochę będzie wymagane
d) wypłata ok. 100 PLN to standard w świecie takiego biznesu... - patrz: przykład nr 3
e) wypłacanie ręczne daje dużą swobodę użytkownikom, np. można wypłacać kiedy potrzebujemy zastrzyku gotówki
f) automatyczne wypłacanie mogłoby zwiększyć sprzedaż na lewo (żeby jeszcze nie załapać się na automatyczną wypłatę, gdy to komuś nie jest na rękę)
g) dzięki ręcznym wypłatom można kontrolować ile podatku za ten zarobek się będzie płaciło (np. są osoby, które planują tak, by płacić tyle samo w każdym miesiącu)
h) mniejsza liczba wypłat pozwala łatwiej podliczyć zarobki w danym miesiącu
i) automatyczna wypłata mogłaby uniemożliwić pannie oddanie żetonów za nieudany pokaz
j) nie ma możliwości wyboru kwoty do wypłaty, co ma swoje uzasadnienia - patrz: przykład nr 2
k) oni w regulaminie zmienili zapis o minimalnej kwocie... co sugeruje, że "tymczasowy limit" będzie przynajmniej miesiąc...

Przykład nr 1.
Osoba ścigała się z zaprzyjaźnioną koleżanką na SU, która z nich uzbiera więcej żetonów do końca miesiąca czy tam która uzbiera 10k jako pierwsza.
Pod koniec miesiąca miały po ok. 8k żetonów...
Musiały przedłużyć i podnieść stawkę.

Przykład nr 2.
ShowUp za wszelką cenę powinien zwalczać lewy obieg. Dlatego by nie dopuszczać możliwości takich każą wypłacać całość zebranej sumy.
Ale jak wiele rzeczy, to również można obejść przelewając na drugie, alternatywne konto :-)
Żeby lewego obiegu nie było, powinni wprowadzać więcej funkcji premium niż możliwość pisania u wszystkich z emotkami :P

Przykład nr 3.
Tak samo różnego rodzaju "buxy" do zarabiania musiały mieć np. minimum 8$ do wypłaty, bo mniejsze kwoty byłyby tracone znacznie w wyniku kosztów prowizji, etc.
Bux - rodzaj strony do wyświetlania reklam użytkownikom, umożliwiającym im zarobek. (Zazwyczaj 0,01$ za jedną reklamę).
Był bux z minimalną wypłatą 0,25$ - wypłaciłem na Paypal i dostałem nic :-) takie prowizje.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Fapka pisze:c) osoby, które bardziej wchodzą do zabawy niż do zarobku


Takim osobom to chyba i tak wszystko jedno. Mam kilka zaprzyjaźnionych dziewczyn, które cały swój "zarobek" rozdają innym nadającym więc próg i częstotliwość wypłat mają w nosie.

Fapka pisze:e) wypłacanie ręczne daje dużą swobodę użytkownikom, np. można wypłacać kiedy potrzebujemy zastrzyku gotówki


Na wielu serwisach jest automatyczny przelew raz na jakiś czas + możliwość zlecenia wypłaty na żądanie (oczywiście za prowizją i dla osób, które wyrobiły pewne minimum).

Fapka pisze:f) automatyczne wypłacanie mogłoby zwiększyć sprzedaż na lewo (żeby jeszcze nie załapać się na automatyczną wypłatę, gdy to komuś nie jest na rękę)


Na wielu serwisach modelka nie ma możliwości oddania tokenów innemu użytkownikowi. To skutecznie zapobiega tego typu praktykom. Jak opowiadam zagranicznym koleżankom, że u nas tak można to większość jest w szoku.

Fapka pisze:g) dzięki ręcznym wypłatom można kontrolować ile podatku za ten zarobek się będzie płaciło (np. są osoby, które planują tak, by płacić tyle samo w każdym miesiącu)


To akurat jakaś niezrozumiała dla mnie praktyka. Chyba, że nie o podatek sam w sobie się rozchodzi, a o to żeby nie przekroczyć progu dla działalności nierejestrowanych. Chociaż te, które płacą podatek mają raczej większe dochody.

Fapka pisze:h) mniejsza liczba wypłat pozwala łatwiej podliczyć zarobki w danym miesiącu


Co to ma do rzeczy? Ja zrobiłam sobie prosty arkusz w excelu, który zlicza mi zarobki z wszystkich kamerkowych źródeł. Zlecając wypłatę wpisuję sumę i tyle.

Fapka pisze:i) automatyczna wypłata mogłaby uniemożliwić pannie oddanie żetonów za nieudany pokaz


Nieudany pokaz rozumiesz jako pokaz przerwany przez problemy techniczne czy coś na zasadzie "kupiłem privka, ale nie podobało mi się to w jaki sposób laska ssie gumowego kutasa"? Jeśli chodzi o to pierwsze to nie powinno w ogóle być takiej sytuacji, no ale to SU... Kolejne dobre rozwiązanie konkurencyjnych portali - oplata za priv naliczana minutowo. Coś nie działa / przerywa - wychodzisz i nie płacisz. W sumie problem braku satysfakcji z poczynań nadającej też to rozwiązuje.

Fapka pisze:j) nie ma możliwości wyboru kwoty do wypłaty, co ma swoje uzasadnienia


Zazwyczaj jest możliwość wyboru (np. 50 100, 200 $).

Fapka pisze:Przykład nr 2.
ShowUp za wszelką cenę powinien zwalczać lewy obieg. Dlatego by nie dopuszczać możliwości takich każą wypłacać całość zebranej sumy.
Ale jak wiele rzeczy, to również można obejść przelewając na drugie, alternatywne konto
Żeby lewego obiegu nie było, powinni wprowadzać więcej funkcji premium niż możliwość pisania u wszystkich z emotkami


Wystarczy wprowadzić to o czym pisałam wyżej - podział na konto nadającej i widza. Wtedy nadająca nie ma możliwości robić wałków z lewym obiegiem itp.
Biustwo


biustwo pisze:
Fapka pisze:f) automatyczne wypłacanie mogłoby zwiększyć sprzedaż na lewo (żeby jeszcze nie załapać się na automatyczną wypłatę, gdy to komuś nie jest na rękę)

Na wielu serwisach modelka nie ma możliwości oddania tokenów innemu użytkownikowi. To skutecznie zapobiega tego typu praktykom. Jak opowiadam zagranicznym koleżankom, że u nas tak można to większość jest w szoku.
Ale to szołap, gdzie czasami trzeba oddać userowi za niespełnionego privka, bo privki działają chujowo :)
I tam jest faktycznie podział na konta klientów i konta modeli/modelek.

biustwo pisze:
Fapka pisze:h) mniejsza liczba wypłat pozwala łatwiej podliczyć zarobki w danym miesiącu
Co to ma do rzeczy? Ja zrobiłam sobie prosty arkusz w excelu, który zlicza mi zarobki z wszystkich kamerkowych źródeł. Zlecając wypłatę wpisuję sumę i tyle.
Wypełnić 4 pola, a 40 pól w Excelu to jest różnica.
Albo odszukać te dane na rachunku konta bankowego...

biustwo pisze:
Fapka pisze:i) automatyczna wypłata mogłaby uniemożliwić pannie oddanie żetonów za nieudany pokaz
Nieudany pokaz rozumiesz jako pokaz przerwany przez problemy techniczne czy coś na zasadzie "kupiłem privka, ale nie podobało mi się to w jaki sposób laska ssie gumowego kutasa"? Jeśli chodzi o to pierwsze to nie powinno w ogóle być takiej sytuacji, no ale to SU... Kolejne dobre rozwiązanie konkurencyjnych portali - oplata za priv naliczana minutowo. Coś nie działa / przerywa - wychodzisz i nie płacisz. W sumie problem braku satysfakcji z poczynań nadającej też to rozwiązuje.
Problemy techniczne.
Naliczanie minutowe aż prosi się o naciąganie na minuty, a mało takich cwaniar na SU? Czas z góry ustalony, z możliwością przedłużenia jest lepszy.
Tylko brakuje opcji przycisków szybkich wiadomości, że od razu daje znać dziewczynie, np.: "nie widzę obrazu" lub "nie słyszę głosu". Ale po co by się mieli trudzić...
Albo żeby zbierać feedback czy nie było problemów technicznych.
Tak samo, zważywszy jakie te SU jest kopnięte, pierwsze 10-30 sekund powinno być bez naliczania, żeby upewnić się, że obie strony działają...

A ja to w ogóle mam wkurwa, że wchodzę na priv z erekcją, a muszę czekać jakoś zaskakująco długo by się w ogóle pokazały obrazy obu osób (albo odświeżać po kilka razy).
Potem zmięknie i co xd rugerem nie będę XD
I okazuje się, że to niby wina facetów, bo laska siebie od razu ponoć widzi i to na faceta musi czekać.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Fapka pisze:Ale to szołap, gdzie czasami trzeba oddać userowi za niespełnionego privka, bo privki działają chujowo


Od 2013 roku jestem w tym biznesie i jeszcze nigdy nie oddałam facetowi żetonów. Pewnie źle to o mnie świadczy, ale to SU jest winne niskiemu standardowi i to SU powinno zwracać kasę za ewentualne problemy techniczne. Jeśli coś nie działa od początku i widz to zgłasza, to po prostu opuszczam priva żeby nie tracił kasy. Jak po 15 z 20 minut, kiedy już wszystko co chciał zobaczył (i pewnie dwa razy doszedł) facet pisze, że nie działało mu od początku i mam oddać kasę, to traktuję to jako próbę wyłudzenia darmowego pokazu i kasy nie oddaję.

Fapka pisze:Naliczanie minutowe aż prosi się o naciąganie na minuty, a mało takich cwaniar na SU?


Serio? Przecież tu laski kombinują jak mogą, żeby przez 4 z 5 minut priva nic nie robić, najwyżej się uśmiechać i uciec z wybiciem końca czasu. Swoją drogą jeśli chodzi o naciąganie na minutowym naliczaniu, mam złe wspomnienia zafundowane przez facetów. Jeśli minuta priva kosztuje np 40 tokenów, a dziewczyna na ogólnej transmisji serwuje pełną nagość za 200, niektórzy cwani widzowie próbują szczęścia biorąc ją na priv, deklarując chęć długiej i ostrej zabawy i... kiedy tylko dziewczyna zdejmie ciuchy znikają.

Fapka pisze:Czas z góry ustalony, z możliwością przedłużenia jest lepszy.


Tak, tylko, że... to SU. Dopłacasz za przedłużenie i nagle coś zrywa połączenie (coś albo cwana modelka). I po żetonach i po zabawie.

Fapka pisze:Tylko brakuje opcji przycisków szybkich wiadomości, że od razu daje znać dziewczynie, np.: "nie widzę obrazu" lub "nie słyszę głosu". Ale po co by się mieli trudzić...


Może nasze wnuki dożyją takiej zaawansowanej technologii. Ja będę zdziwiona jeśli dożyję integracji z lovensem.

Fapka pisze:Tak samo, zważywszy jakie te SU jest kopnięte, pierwsze 10-30 sekund powinno być bez naliczania, żeby upewnić się, że obie strony działają...


To prawda. My czasem nawet na ogólnej transmisji mamy ten problem. My się widzimy, widzowie widzą ciemność. Jak ktoś miły nie powie, że jest jakiś problem to zabawiamy się i dziwimy, że nie ma reakcji.
Biustwo


Biustwo pisze:Tak, tylko, że... to SU. Dopłacasz za przedłużenie i nagle coś zrywa połączenie (coś albo cwana modelka). I po żetonach i po zabawie.
Dlatego bierze się kolejnego priva, a nie dopłaca. Ewentualnie mogliby zintegrować pytanie tam... "dopłacasz 100 żet, by przedłużyć pokaz o 5 minut?" I dać kilka wariantów. Wtedy licznik reset i hop hop, żeby nie przewijać się z powrotem na ogół.
Ale jak coś wymaga tylko F5 by "zaczęło działać" to nie będą się trudzić - przypominam, że tak było z echem na wersji Flashowej i nic z tym nie zrobili mimo obietnic.

Biustwo pisze:Jeśli coś nie działa od początku i widz to zgłasza, to po prostu opuszczam priva żeby nie tracił kasy.
Niektóre osoby wolą spróbować rozwiązać problem na privku, bo przecież może być błahostka, np. brak zezwolenia w przeglądarce na wykorzystywanie kamerki.

Biustwo pisze:Swoją drogą jeśli chodzi o naciąganie na minutowym naliczaniu, mam złe wspomnienia zafundowane przez facetów. Jeśli minuta priva kosztuje np 40 tokenów, a dziewczyna na ogólnej transmisji serwuje pełną nagość za 200, niektórzy cwani widzowie próbują szczęścia biorąc ją na priv, deklarując chęć długiej i ostrej zabawy i... kiedy tylko dziewczyna zdejmie ciuchy znikają.
O czymś takim nie pomyślałem, bo ja wolę ubrane kobiety oglądać, także ten... kolejny przykład drugiej strony medalu.

Dlatego nie dziwię się, że SU idzie najmniejszą linią oporu - jak najmniej do moderacji, jak najmniej do roboty.
Po co robić integrację z Lushem? Zrobiliśmy dźwięki napiwków.
Po co odpisywać każdemu? Odpiszemy co 4 osobie.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Biustwo pisze:Lepszym rozwiązaniem byłoby chyba wprowadzenie automatycznych wypłat raz w tygodniu (oczywiście po osiągnięciu jakiegoś tam ustalonego minimum).

Na zagranicznych jest tak, że z końcem miesiąca lub 2razy w miesiącu i kamery zagraniczne istnieją od co niektóre nawet od 2004
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


I dziewczyny nie płaczą ;)
Biustwo


Myśle że pośrednie najlepszym rozwiązaniem dla nadających jak i dla SU, było wprowadzenie cyklicznych wypłat. Na wypłaty raz na 2 tygodnie może być za wcześnie jeszcze z punktu widzenia SU, ale raz na miesiąc to by się mogło udać ,tym bardziej jeśli dali by zakres dat na jaki można sobie ustawić wypłatę, np. który dzień z ostatnich 7 dni miesiąca.
Wprowadzając limity wypłat zabezpieczają się oni przed ciągłym drenowaniem konta. Mimo iż zmiana danych właściciela jest tylko ze względów podatków itp, to dla banków i instytucji które mogą ich kontrolować zaczynają oni jako nowa spółka. I z ich punktu widzenia aby zwiększyć wiarygodność, i uniknąć przygód z kontrolami itp, najlepiej będzie jak wypłaty będą większa i w miarę regularne. Bez limitu w tym momencie wszystkie żetony były by wypłacane, to źle wypływa na wartość spółki, jeśli mimo dużych przychodów nie zostaje nic na kontach obrotowych. (te 68% które SU zarabia na milion procent jest z konta do wpłat wyprowadzane w tempie ekspresowym pod pozorem różnych stałych zobowiązań i faktur) , dodatkowy wypływ do dziesiątek nadających nie będzie odbierany dobrze (łatwo się załapać na kolejne kontrole itp, tym bardziej jak kasa płynie za granicę)

Co do wypłaty wszystkiego co się ma, to jest bardzo dobra opcja z ich punktu widzenia, łatwiej będzie im kontrolować sprzedaż żetonów poza SU, choć dla nadających sporadycznie to może być jedyna możliwość na dorobienie sobie 400-700 pln w miesiącu.

Finansowo całkiem fajnie im to ktoś ogarnął, marketingowo nawet lepiej, niech jeszcze wszyscy dostaną przelewy i o tych co muszą zarabiać dłużej tego tysiąca wszyscy zapomną, bo Topki zrobią pozytywny PR.
Teraz mogliby w końcu zabrać się poprawę komunikacji, zrywania transmisji i ogólnie nad stabilnością strony.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Dotąd SU pod względem systemu wypłat funkcjonowało idealnie i naprawdę nie rozumiem dlaczego na własne życzenie chcielibyście to utrudniać. Limit był już od stówki i wszystko śmigało i hulało na bieżąco i wypłacać można było nawet codziennie. Teraz ten limit na tysiaka to przesada. SU to nie tylko topki tworzą ale też inne dziewczyny, są faceci którzy nie lecą na topki bo szukają czegoś zupełnie innego i jeśli na SU zostaną tylko topki to oglądalność spadnie i to bardzo.
Mam wrażenie że chcecie aby SU się cofało i było gorsze a nie lepsze pod względem wypłat, a to właśnie między innymi szybkie i płynne przelewy przyciągają modelki. To już nie te czasy żeby ustawiać wysokie limity i wypłacać raz na miesiąc. Nawet na serwisach typu allegro sprzedawcy mogą wypłacać codziennie ile chcą i mają kasę w ten sam lub na drugi dzień na koncie. idźmy do przodu a nie do tyłu, ułatwiajmy a nie utrudniajmy. Nawet te mniej zarabiające dziewczyny dużo dużo dają showupowi pod względem kasy i mają swoich stałych wielbicieli.
P.S. Dziewczyny, zamiast myśleć tylko o sobie pomyślcie też o tych, które z różnych przyczyn mniej zarabiają a też chcą jakoś funkcjonować na SU.
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 01:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nikt tu się nikomu nie wtrąca w częstotliwość i wysokość wypłat. Piszemy sobie czysto hipotetycznie (żadnej władzy nie mamy).

Z tym "idealnie" to trochę przesadziłaś ;p
Biustwo


Ja tam uważam, że za jakiś czas wszystko wróci do normy i te mniejsze przelewy tez będą schodzić. Ja tam osobiscie uważam, że te 2-3k żeta byłyby najbardziej optymalne, ale jak wiadomo możemy sobie pisać każdy co mu wygodniej ;) Są dziewczyny, które bez większego problemu utrzaskają przez jedna nocke te 10 tys żetow, a inna będzie zbierać tydzień, a jeszcze inna miesiąc. Także punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dlatego żeby byla miłośc i zgoda to powinni przywrocic jak bylo :D

Wysokie limity powoduja też dużo lewego obiegu, co w konsekwencji załamuje troche rynek żetonowy i sama sprzedaż żetów przez portal, bo o ile sam lewy handel zawsze istniał, to wcześniej był niezauważalny, a to co sie odpierdala ostatnio to jakiś sztos.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Przecież wyraźnie piszą, że - "Obecny limit minimalnej ilości 10 000 żetonów jest tymczasowy i zostanie wkrótce zmniejszony"
Był dość długi zastój z wypłatami i po prostu nie chcą nagle zakorkować systemu setkami drobnych przelewów. Uporają się z grubymi i wszystko wróci do "normalności".
paragon


beznadzieja pisze:Wysokie limity powoduja też dużo lewego obiegu, co w konsekwencji załamuje troche rynek żetonowy i sama sprzedaż żetów przez portal, bo o ile sam lewy handel zawsze istniał, to wcześniej był niezauważalny, a to co sie odpierdala ostatnio to jakiś sztos.


to co się jak to pięknie ujęłaś odpierdala :) to pokłosie tego jak bardzo były dziewczyny zdeterminowane aby mieć złotówki a nie żetony, paradoksalnie to może ukrócić lewy obieg, bo jak któraś będzie miała 700 złotych to nie sprzeda drobnicy typu 1000 żetonów bo to ją od wypłaty oddali, mało będzie teraz chętnych żeby kupić żetony po kursie 1 do 1 z SU. Ci co kupują na wydanie skoro ich nie mają na legalne źródło to więcej niż za 300 w miesiącu nie wezmą, a Ci co skupują większe ilości też nie do końca mają powód aby tyle ryzykować, nawet jak sprzedadzą potem komuś po 110 (po 120 to bez problemu można było znaleźć i przed tym zamieszaniem) to mały zysk żeby się w to bawić, chyba że wydajesz na to po 1000 złotych dziennie, to ok, ale nie wiem czy jest zbyt tyle żetonów dziennie, a w razie wpadki dużo tracisz jak masz to na koncie na SU rozlokowane. Zresztą takich co kupowały w kryzysie duże (powyżej 100000 żetonów) ilości i im się opłaciło to jest tu może kilku, tylko wtedy to była duża szansa na szybki zysk, a teraz więcej się trzeba narobić niż to warte. Limity pewnie zniosą, ale nie wiem czy nie będzie to i tak wyżej niż 100 złotych (celuje w 350-400).
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx, są panowie, którzy kupują na własny użytek. Nie każdy chce zarobić :P
Biustwo


Biustwo pisze:tomoxx, są panowie, którzy kupują na własny użytek. Nie każdy chce zarobić :P



Ja się tak zawsze tłumaczę jak mnie zatrzymają z towarem :laughingnew:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Śledzę inny wątek, w którym chętnie wypowiadają się nowe panie i jestem przerażona. Już nie tyle ich brakiem zaradności, naiwnością i głupota (bo to bardziej ich problem), ale tym jaki wizerunek nam tworzą. Długo tu z beznadzieją i paroma bardziej rozgarniętymi walczyłyśmy o to, żeby przekonać niektórych, że nie jesteśmy wszystkie pustymi, głupimi materialistkami, że mamy coś w głowie, że można z nami pogadać jak z człowiekiem. Wszystko na nic... :D
Biustwo


Biustwo pisze: Wszystko na nic..


Z tego wynika że to było swoistego rodzaju mission imposibble ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości