Grupa wsparcia modelek - Wyznania anonimowych camgirls

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Nie tracę nadziei ;)
Biustwo


72 nadające laseczki.
Widzę panie wzięły się ostro do pracy.
No tak wizja bankructwa oraz braku wypłat poszła w sina dal.
Do pracy rodacy ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Do pracy rodacy

I po jarkową 13-kę do ZUS-u :mocking:
paragon


Taaa Hard już ręce zaciera 13 wpadnie będzie na e-kurwę :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29, idź do ZUSu, może też dostaniesz rentę z powodu stałego upośledzenia emocjonalnego.
Biustwo


Biustwo pisze:Śledzę inny wątek, w którym chętnie wypowiadają się nowe panie i jestem przerażona. Już nie tyle ich brakiem zaradności, naiwnością i głupota (bo to bardziej ich problem), ale tym jaki wizerunek nam tworzą. Długo tu z beznadzieją i paroma bardziej rozgarniętymi walczyłyśmy o to, żeby przekonać niektórych, że nie jesteśmy wszystkie pustymi, głupimi materialistkami, że mamy coś w głowie, że można z nami pogadać jak z człowiekiem. Wszystko na nic... :D



w pracy jestem materialistką, przychodze po hajsy , zbieram hajsy i wychodze. Na forum przychodzą sobie pogadać :) więc z jednej strony będa nazywać nas głupimi materialistkami, a z drugiej ogarniętymi życiowo koleżankami z foro.

Co zrobić taka poebana branża ;)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja, materialistkami - ok, ale nie głupimi! :)
Biustwo


beznadzieja pisze:w pracy jestem materialistką, przychodze po hajsy

podejście materialistyczne w pracy bardzo ogranicza zdolności zarobkowe (dlatego dużo ludzi na etatach się opierdala bo i tak wiedzą że nie zarobią więcej), jakbyś przychodziła po hajs tylko to byś była tak na tym sfokusowana że trudno by Ci było adaptować się do zmian, i cały czas zarabiać dużo, prędzej by się wkradła frustracja. Materialistkami to są te które piszą o tym tylko ile zarabiają, i dla których każdy oglądający do debil któremu trzeba szybko zaświecić dupą i zebrać dole.

No i skoro
beznadzieja pisze:A tak swoją droga to mnie tam osobiście troche jara to co robie


to nie bardzo masz podejście jako materialistka, na mój mały rozum, to jak większość dziewczyn które tu odnoszą sukces wykorzystujesz możliwość zarobku która nie jest sprzeczna z Twoimi wartościami i światopoglądem.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Jestem sfokusowana na punkcie kasy i czasami z tego powodu dopada mnie frustracja ;)

ale to że mnie to troche jara, to mnie tez nakręca, nie trzymam się szablonów, nawet swoich. Często dodaje coś ekstra tylko dlatego, że aktualnie mam na to ochote :D

To wszystko jednak nie zmienia postaci rzeczy, że nie zrobie czegoś za darmo lub półdarmo. Showup to taka platforma do zarabiania pieniędzy, cięzko zatem żeby nie trafić tam na materialistki pełną gębą. Niektóre bardziej, inne mniej radzą sobie z tym ukrywaniem swojego materializmu.

Zresztą jak ktoś tam przychodzi po pieniądze, to nie nasyci swojego głodnego brzuszka widokiem pieknego dorodnego kutasa :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja pisze:Jestem sfokusowana na punkcie kasy i czasami z tego powodu dopada mnie frustracja


i chuj moja teoria runęła, jak żyć ? :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


beznadzieja pisze:jestem sfokusowana na punkcie kasy



:fap: :blush2: daj namiary mam kilka zet
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gracjano pisze:
beznadzieja pisze:jestem sfokusowana na punkcie kasy



:fap: :blush2: daj namiary mam kilka zet


no właśnie aż tak sfokusowana nie jest by zaspokoić naszą ciekawość :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Dobrze że sfokusowana a nie sfiksowana ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Reanimacja tematu... Ja się uśmiałam :)

Biustwo


no proszę, na SU jeszcze nie jest tak beznadziejnie :), systemu "zdechł mi pies, pokaż cycki żebym poczuł się lepiej" jeszcze tu nikt nie wprowadził :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx, na psa jeszcze mnie żaden nie brał, ale kilku twierdziło, że mają urodziny i należą im się darmowe cycki ;)
Biustwo


co to sie porobiło ostatnio że więcej jest zapytań na pw o spotkanie niz o samą zabawę online. Nosz dziennie kilka/kilkanaście zapytań jednej tej samej treści. Najciekawsze jest to, że ci ludzie doladowują żetony tylko po to, aby wlasnie zadać pytanie, bo zabawy online ich nie interesują. Moim zdaniem to niszczy caly koncept kamerek. Przeciez do jasnej cholrey jakbym chciala się spotykac to wybiore inny portal, który jest nastawiony strikte na spotkania.

Na ogolnym zreszta nie jest lepiej, coraz czesciej padaja teksty typu ile za nocke, na "r" mialabys branie i tego typu teksty. Ogolnie odkad zaczely się wakacje to się tam straszna dzieciarnia zrobila, ale te propozycje spotkan co chwile juz mnie do szalu doprowadzają.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja pisze:co to sie porobiło ostatnio że więcej jest zapytań na pw o spotkanie niz o samą zabawę online


1. Wakacje :) jak co roku masz autokary małolatów które, pytają o spotkania itp, chyba dla samego faktu spotkania
2. Na forum na stronie SU, jest pełno postów od dziewczyn że popiszą, umówią się itp (wg mnie to kolesie wyciągające kasę za wiadomości prywatne), więc może też stad te pytania
3. Duża grupa to chyba Ci którzy chcieli by taką pannę z SU mieć bo wydaje się taką "niegrzeczną dziewczyną z sąsiedztwa" ale nie będącą prostytutką. To chyba trochę tak jak z tymi koleżankami co są wyzwolone, do łóżka pójść fajnie, ale masz świadomość że obie strony tego chciały, a płacąc za to tego poczucia by się nie miało.
4. Co do innej apki, to Tindra nie założą, bo jeszcze ich znajomy albo ktoś zobaczy że mają i doniosą drugiej połowie że tam siedzą :).
Tak na szybko co wymyśliłem :)

ps. tak wiem że napisanie w profilu że się nie spotkasz nic nie da :) i domyślam się że musi to być wnerwiające :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


No cóż sezon wakacyjny ma swoje ''uroki'' ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Jak piszą na pw to pół biedy, bo jakieś gorsze, ale coś z tego masz. Druga sprawa, to może część osób przeniosła się z ero, tam jak ktoś napisze z anonimowego konta to raczej nie dostaje odpowiedzi od dziewczyny, która ma uzupełniony profil. Nawet jak na ero jakaś odpisze to i tak nie wiadomo, czy zdjęcia ma realne. Tutaj widzą jak jest, nawet jak nie widzą twarzy to przynajmniej nie są to zdjęcia ściągnięte z neta. Jest jeszcze zbiornik, ale SU wydaje się najłatwiejsze do znalezienia dla zielonej osoby.



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 15:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość