Grupa wsparcia modelek - Wyznania anonimowych camgirls

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


HardRockCaffe666 pisze:No nie wiem czy oklapły kutas może tak tryskać.


Wytrysk bez wzwodu:

Lek. Izabela Ławnicka - Witam! Jak najbardziej możliwy jest wytrysk bez wzwodu.


Mgr Tomasz Brzózka Psycholog, Warszawa - Witam, wytrysk u mężczyzny bez pojawienia się erekcji (również bez podniecenia seksualnego i bez orgazmu) jest możliwy w przypadku wystąpienia tzw. nasieniotoku - zaburzenia wytrysku polegającego na stałym lub okresowym samoistnym wypływie nasienia z cewki moczowej. Bezwzględnie należy wówczas zgłosić się na konsultację lekarską.
Wytrysk sytuacyjnie może pojawić się również w początkowej fazie stosunku seksualnego przy słabej, niepełnej jeszcze erekcji - jest to tzw. objaw Higiera.


Lek. Jerzy Więznowski Seksuolog, Poznań - Wytrysk przy słabym wzwodzie bywa powikłaniem długoletniego "pozwalania" na wytrysk przy niepełnym wzwodzie podczas masturbacji. Młody człowiek zazwyczaj nie zwraca dostatecznej uwagi na stan wzwodu, tylko na potrzebę rozładowania napięcia... Stan taki utrudnia lub uniemożliwia penetrację i wymaga leczenia u lekarza seksuologa. Rokowanie co do uzyskania poprawy jest korzystne. Pozdrawiam.


Grupa wsparcia modelek...

pussycat pisze:Ci użytkownicy podziękowali autorowi pussycat za post:
ruger44 (13 kwie 2019, 05:00)


Rudżejro, dzięks za wsparcie mój bohaterze! :girl_in_love:

Obrazek

HardRockCaffe666 pisze:mam wiele cech którym tym wszystkim adonioskom brakuje


Wymień trzy główne, proszę...
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HardRockCaffe666 pisze:
Biustwo pisze: oklapły kutas tryska.


No nie wiem czy oklapły kutas może tak tryskać.
Ale może faktycznie tam na te twoje transmisje przychodzą jakieś lewusy którym to taka sztuka się udaje.
Pozazdrościć tylko takich klientów :laugh3:
Powiecie może że się czepiam.. no może tak troszeczkę ;)


sam zaczales Hard, sam zaczales, wiec sorki ja jestem daleka od oceniania wygladu innych

HardRockCaffe666 pisze:
beznadzieja pisze:Hardziu ty jestes przykładem, jaki mister gości u swojej gwiazdy


Widzę z tego co piszesz że należysz do tych kobiet dla których to wygląd zewnętrzny jest ważniejszy od tego co dany delikwent ma w głowie.
I tak samo jak się nie powinno oceniać książki tylko po jej okładce tak też nie powinno się robić w moim wypadku.
Bo mimo że może faktycznie nie wyglądam jak młody adonis to mam wiele cech którym tym wszystkim adonioskom brakuje :!: :!:
Ale bez urazy ;)


Nie nie należę do kobiet dla których wygląd zewnetrzny to wszystko, ale z calym szacunkiem do Ciebie, chcesz się z kogoś naśmiewać , to najpierw zobacz się w lustrze.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja, nie warto. On i tak nie rozumie o czym my piszemy.
Biustwo




Hard, z całym szacunkiem, ale mówimy o portalu gdzie bardzo duża cześć nadających, nie ma włączonego głosu, albo nic nie pisze tylko przytakuje. W takim wypadku zawsze na początku zwrócisz uwagę na wygląd, jak ktoś Ci nie ma typu urody który jest w Twoim typie, to nawet tam nie zajrzysz. Dla czego nie siedzisz np u tej nadającej (nie pamiętam jej imienia) takiej mocno starszej, co ma napisane często w opisie dobry wieczór? Spędziłeś u niej chociaż ze 3-4 dni. Może ona jest najmądrzejsza na SU i wszystkie inne nadające w kwestii tego co ma w środku bije na głowę? (pomijam już że rówieśniczka, i że łatwiej Ci się będzie dogadać ? )
Do Pauli wszedłeś bo zobaczyłeś okładkę czy dlatego że naczytałeś się jakie to ma fakultety i że sama jest w stanie sobie zoperować wyrostek ? To nie jest pytanie w dosłownym sensie bo i tak wiem że odpiszesz że ze względu na jedno i drugie, a wiemy, nie obrażając Pauli że jej poziom inteligencji i elokwencja nie są na najwyższym poziomie. To że wg niektórych zez i botoks dodają jej urody jestem w stanie zrozumieć, o gustach się nie dyskutuje. Inna sprawa że Ty na niewygodne pytania nie bardzo umiesz odpowiadać. Na skasowanych stronach jak zapytałem Ciebie (kiedy Paula "odeszła" z SU ostatnio) i tak się cieszyłeś i byłeś szczęśliwy że sobie układa życie, czy chcesz żeby wróciła, czy jednak wolisz żeby sobie spokojnie żyła poza SU, to napisałeś że nie odpowiesz. Choć po tym jak (zupełnie niespodziewanie) wróciła, to szukałeś potwierdzenia że to Ty się do tego przyczyniłeś, co jasno wskazuję że wolisz żeby była tu dla Twojej przyjemności niż żeby odeszła i wiodła szczęśliwe życie bez SU. I to ma być jedna z tych Twoich wartościowych cech które są treścią a nie okładką ? egoizm ?
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx,
Chłopie te złośliwości które kierujesz pod jej adresem mógł byś sobie darować.
No tak ale Ty należysz do tych wszystkich którym to sprawia ogromna radość ocenianie innych.
Jak to ci sprawia taką przyjemność to baw się dalej :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Sorki panowie, ale zaniżacie poziom w tym wątku. Wyciągnę z tego jakiś ciekawszy wątek...

tomoxx pisze:Choć po tym jak (zupełnie niespodziewanie) wróciła,


Ciekawa sprawa z tym "odchodzeniem". Szczerze mówiąc nie pamiętam, żeby jakaś dziewczyna odeszła na dobre (pomijając kilka przypadków, kiedy ktoś ją zdemaskował i miała z tym problem albo zrobił jakieś świństwo). Najczęściej jest to działanie z premedytacją, nastawione na wyciągnięcie od was ekstra kasy. Pożegnalna transmisja, do wygrania kalendarz albo zdjęcie z autografem (albo wieczna chwała żetoniarza roku). I wy to tak gładko łykacie. Mogłabym to zrozumieć, gdyby panna po raz pierwszy robiła taki numer, ale za dziesiątym razem jest to śmieszne.
Biustwo




Biustwo, oj tam to taki cykliczny koniec :) są związki co się rozstają raz na tydzień i za każdym razem to jest ten jedyny ostatni raz :)
To takie imprezy cykliczne :1 odejście, 2 razy urodziny na szołpaku,, 3 ważne wydarzenia z życia co należy oznajmić tłumowi, 4 razy popsuty humor i akcja wspierająca poprawę tegoż humoru, no i na koniec 5 bardzo cennych rzeczy które tylko dzięki szołapkowi możemy kupić ;)
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem




transmisje pożegnalne może w jakimś stopniu były autentyczne(na daną chwile i moment oczywiście). Niektóre dziewczyny są mniej lub bardziej wiarygodne w każdym razie największym hitem w mojej ocenie była zapowiedź urodzinowej transmisji, kiedy ma urodziny? 31 czerwca...

W tym przypadku nie wiem czy Panna była/jest wyjątkowo inteligentna czy za takich uważa swoich widzów :P Tak czy inaczej żeton się u niej kręci jak u mało kogo. Ludzie to lubią? Potrzebują aby coś się działo nawet jeśli jest to wyssana z palca wiadomość? Lepiej bazować na szczerości czy przeciwnie?
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki




Biustwo pisze:zczerze mówiąc nie pamiętam, żeby jakaś dziewczyna odeszła na dobre

Było sporo które mówiły że odchodzą i potem nie wracały. (oczywiście poruszając się tylko w tych bardziej znanych), tak z głowy na szybko
1. Tygrysek (ją to namierzyli, poszło info w wiosce jak "pracuje" ale nawet po tym info jeszcze ze 2 miesiące tu siedziała, pozowała itp) potem dostała normalną pracę i wtedy odeszła raz a dobrze.
2. Delicja, zmieniała nicki, aż kiedyś powiedziała że kończy i też już nie wróciła.
3. Koneffka - chyba jej się znudziło, bo jej fb mieli wszyscy jak jeszcze jak nasza klasa była moda, a niektórzy mieli konta na gronie :)
4. Niewolnica - nawet się nie kryła że na studiach ją oglądają z roku znajomi, nadawała na pełnym turbie, z imieniem, pochodzeniem, tym co i gdzie studiuje, zbierała na jakieś tam operacje, nazbierała i odeszła
5. Sexilaseczki - od początku zbierali kasę na wyjazd za granicę i rozpoczęcie tam życia, nie wiem czy im się udało, ale nadawali do momentu aż nazbierali.
6. Basikw - jedna z nierozbielanych która bardzo dobrą kasę robiła, w pewnym momencie powiedziała że kończy i więcej tu jej nie było.
7. Kobietkaaa - kolejna z nierozbieralnych które przyciągały większą publikę, też odeszła raz a dobrze.

pominąłem te które po prostu nagle znikały bez zapowiedzi, większość można znaleźć w nieobecnych, skupiałem się na tych bardziej popularnych.

to są te które odchodziły oficjalnie, i może nie robiły (poza tygryskiem) wielkiej pożegnalnej transmisji, ale wiadomo było do kiedy mniej więcej będą
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx, Tygrysek, Koneffka - to przypadki, o których mówiłam. Zdemaskowane i miały przykrości. Niewolnica - z tego co pamiętam odeszła z powodów zdrowotnych. Całej reszty nie kojarzę, ale jak ktoś miał tu tylko epizod i/lub na coś zbierał to trudno go nazwać "pełnoetatową żetoniarą". W sumie może źle się wyraziłam w poprzednim poście. Nie chodziło mi o to, że stąd żadna nie odejdzie, tylko o to, że te "odchodzące z hukiem" po prostu uczyniły sobie z tego świetny biznes.

Typer pisze: Ludzie to lubią? Potrzebują aby coś się działo nawet jeśli jest to wyssana z palca wiadomość? Lepiej bazować na szczerości czy przeciwnie?


Wszystko jest ok, póki się nie przegina. Teoretycznie to jest show biznes, nie sprzedajemy tu "prawdy". Po prostu dziesiąte urodziny w roku / setne odejście jest nudne jak czterdziesta edycja tańca z gwiazdami.
Biustwo




Typer pisze:transmisje pożegnalne może w jakimś stopniu były autentyczne(na daną chwile i moment oczywiście). Niektóre dziewczyny są mniej lub bardziej wiarygodne w każdym razie największym hitem w mojej ocenie była zapowiedź urodzinowej transmisji, kiedy ma urodziny? 31 czerwca...



i jak jej kalendarz pokazali to jednak 30 czerwca miała te urodziny :D
a rekordzistką w odchodzeniu z SU jest gorzka997, średnio co 3 dni odchodzi :roll:
LEON LXIX




jay pisze:
Typer pisze:transmisje pożegnalne może w jakimś stopniu były autentyczne(na daną chwile i moment oczywiście). Niektóre dziewczyny są mniej lub bardziej wiarygodne w każdym razie największym hitem w mojej ocenie była zapowiedź urodzinowej transmisji, kiedy ma urodziny? 31 czerwca...



i jak jej kalendarz pokazali to jednak 30 czerwca miała te urodziny :D
a rekordzistką w odchodzeniu z SU jest gorzka997, średnio co 3 dni odchodzi :roll:


Gorzka to cały czas odchodzi z SU, na prawie każdej swojej transmisji mówi, że za niedługo już jej tu nie będzie,
tylko zdaje się trochę pobłądziła i ciągle w kółko chodzi nie mogąc odszukać wyjścia z internetu do realnego życia.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki




SU wciąga, te słabsze jednostki którym oczy się zaświecą od żetonów, bez planu na jutro, to wciąga podobnie jak hazard, liczy się tylko tu i teraz, szybka wypłata i jeszcze szybsze wydawanie, bez pomysłu na potem.Do odpowiedzialnego nadawania na SU, też trzeba dojrzeć moim zdaniem. Tu jest trochę jak w startupie który wypala, wchodzisz zaczynasz działać i leci kasa, tylko trzeba wiedzieć w którym momencie zaczyna to powszednieć, i wtedy trzeba pomyśleć jak podtrzymać zainteresowanie. Kolokwialnie to pewnie brzmi, ale PR i Marketingowo żeby utrzymać stały poziom przychodów (liczbę widzów pomijam, dyskusja o ich wpływie na wyniki była parę postów wyżej) to trzeba się nagimnastykować i namęczyć. (nie tylko dosłownie fizycznie)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx, po pierwsze systematycznośc i regularność. To jest jakaś tam podstawa kręcenia się tego biznesu. Do wydawania pieniędzy trzeba dorosnąc, mi tez to zajeło kupę czasu, więc rozumiem dziewczyny które wydają kase na hurra. Jakiś czas zajmuje zanim zdasz sobię sprawę ile kasy przepierdalasz po prostu i niema z tego nic, poza 15 szminką, ale trzeba mieć tez na uwadze, że wiele jest dziewczyn, które nie zarabiają kokosów, tylko jakąs tam średnią krajową wypłatę, popłacą co trzeba i zostaje tyle co na życie. Życie nie jest białe albo czarne, cięzko jest komus mówić co ma robic z kasą nie znając jego historii.

Jest wiele dziewczyn, ktore nadaja na zasadzie jak mi sie chce to bede jak nie to nie, a przede wszystkim trzeba swoich widzow przyzwyczaic do jakiejs zasady,kiedy i o której moga cie zastać. Absolutnie nie mam zamiaru nikomu mowic co ma robic, ja mam swoj system i się go trzymam .
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja, swój system, jeszcze jak on działa to takie know-how, którym w przypadku pracy przy ciągle zmieniającej się konkurencji nie warto pokazywać, dzięki temu te dziewczyny które podchodzą to tego bardziej zawodowo, utrzymują się na rynku, bo większość z tych które przychodzą nadawać i nie odnoszą sukcesu przestaje traktować SU jako stałe źródło i są z doskoku. A pierwsze większe samodzielnie zarobione pieniądze cholernie kuszą :)

Personalnie doradzać trudno co robić z kasą, tym bardziej że wiele osób stwierdzenie, odłuż trochę na konto, w sytuacji gdy co dzień mu na konto spływa kilka stów, traktuje te rady jak kazania starej ciotki, której się nigdy nie lubiło i która nie ogarnia świata
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Jak do dzieła skoro one właśnie nie mają pieniędzy ? żetonów nie zainwestują
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx pisze:SU wciąga, te słabsze jednostki którym oczy się zaświecą od żetonów, bez planu na jutro,


Tak tu wałkujemy ciągle ten temat, jakie to dziewczyny pracujące na kamerkach są głupie, bo wydają za dużo, nie myślą o przyszłości albo nie mają oszczędności na czarną godzinę. Nie wiem w jakim środowisku się obracasz, ale 99% osób, które znam w realnym życiu nie ma z czego odkładać ani czego zainwestować bo po prostu... większość ludzi w tym kraju zarabia słabo. Jak ktoś się martwi czy po zrobieniu opłat starczy mu na suchy chleb i kawałek czegoś do tego chleba, to nie myśli o tym, co będzie za x lat.

Błędne jest też myślenie, że wszystkie dziewczyny zarabiają tu 20 czy 30 tysięcy miesięcznie. Są takie, jest sporo takich, które zarabiają około 4-8 tysięcy. Jest też wiele takich, które tylko dorabiają, albo nie są doceniane przez panów i zarabiają mało. Zaraz pewnie będą głosy "po co się puszcza na kamerkach, jak nie ma z tego super kasy?". Są różne sytuacje w życiu. Oglądając jakąś transmisje rzadko wiecie cokolwiek o dziewczynie i jej prywatnych sprawach (i dobrze). Dlatego drodzy panowie... może ograniczcie swoje rozważania na temat naszego życia i przyszłości do zastanawiania się w czym wystąpimy na następnym pokazie i/albo co ciekawego odpierdzielimy. Cała reszta nie powinna was interesować.
Biustwo




Zachęcam do brania udziału w ankiecie Kiedy ruszą przelewy i czy w ogóle zostaną zrealizowane?
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości