Ceny w 2018

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ceny w 2018
17 sty 2018, 22:17


witam,

czy tylko mnie się wydaje, czy Panie podniosły ceny :( ?

Do tej pory korzystałem z SU prawie dzień w dzień biorąc privki 20-25 min za 500 żet. a teraz za 500 to w większości przypadków jest 5 - 8 minut :hypnotized: No i tak sobie myślę, że chyba sobie odpuszczę bo to lekka przesada :dontknow:

A Wy jakie macie na ten temat zdanie ?
Awatar użytkownika
johnybravo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 30 gru 2017, 03:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ceny w 2018
18 sty 2018, 02:02


Zależy do kogo patrzysz, wiesz to nie jest tak ze z 1 stycznia podnosi się akcyza na priv. Znajdziesz za 500 i 10 min a znajdziesz i 30 min - kwestia tlyko u kogo. Ja nie widzę, żadnej szczególnej a tymbardziej masowej podwyżki cen.
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ceny w 2018
18 sty 2018, 08:19


500/5-8min? hue hue
Nie wiem czy wiesz, ale na Chaturbate znajdziesz tysiące dziewczyn, u których mniej zapłacisz:P No chyba, że zależy Ci na naszym polskim, swojskim klimacie, niekoniecznie tym najlepszym 8-) :mrgreen:
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Ceny w 2018
18 sty 2018, 16:20


Ceny są podniesione kosmicznie już od dawna a nie tylko od 2018 no i faktem jest, że panie przekraczają kolejne poziomy śmieszności gdyż w większości przypadków za priva "8 minut orgazm bez twarzy i głosu" trzeba zapłacić 500 żet i więcej a za "wypasione" privy ceny są chore i odpowiadają temu, co zobaczymy w cenniku pań pro z reala. Co jest lepsze - 15 minut walenia konia do pani z internetów czy może godzinka w realu, sami musicie sobie odpowiedzieć na to pytanie zanim weźmiecie kolejnego priva z ceną z dupy tylko 1000+ żet
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Ceny w 2018
23 sty 2018, 05:17


ruger44 pisze:Ceny są podniesione kosmicznie już od dawna a nie tylko od 2018 no i faktem jest, że panie przekraczają kolejne poziomy śmieszności gdyż w większości przypadków za priva "8 minut orgazm bez twarzy i głosu" trzeba zapłacić 500 żet i więcej a za "wypasione" privy ceny są chore i odpowiadają temu, co zobaczymy w cenniku pań pro z reala. Co jest lepsze - 15 minut walenia konia do pani z internetów czy może godzinka w realu, sami musicie sobie odpowiedzieć na to pytanie zanim weźmiecie kolejnego priva z ceną z dupy tylko 1000+ żet


Pomimo szybkiego łącza internetowego taki priv 8 minut za 500 wygląda w ten sposób, że przez 30-60 sekund czekam na obraz, kolejne 30 sekund to przywitanie, zanim laska się ogarnie z tym co ma robić zostają 2-3 minuty :mrgreen:

Z jednej strony trzeba obiektywnie przyznać, że nie każdy chce dziewczynę na żywo, bo nie ma odwagi, boi się chorób itp, ale z drugiej jak widzę 15 minut za 1500 albo 30 minut za 5000 to rzeczywiście zaczynam się zastanawiać czy to już nie zakrawa o szaleństwo.
Awatar użytkownika
johnybravo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 30 gru 2017, 03:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ceny w 2018
23 sty 2018, 08:43


Rynek wyznacza ceny, są chętni (czy frajerzy to już niech każdy sam ocenia) to i są oferowane takie usługi. Na kamerkach jednak tak naprawdę ceny te są podkręcane głównie z tego powodu, że faceci w większości myślą, że rzucą te 50zł i poderwą dziewczynę 8-) :lol2: Taka prawda, jeśli by nie chodziło o to to jak już wyżej wspomniałem ktoś idzie na zagraniczny serwis gdzie dostanie 2 x tyle, tylko że tam ma właśnie świadomość, że dziewczynę z Filipin już będzie mu trudniej zdobyć. I tak to się kręci.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: Ceny w 2018
02 lut 2018, 22:14


tomcio_paluszek pisze:Rynek wyznacza ceny, są chętni (czy frajerzy to już niech każdy sam ocenia) to i są oferowane takie usługi. Na kamerkach jednak tak naprawdę ceny te są podkręcane głównie z tego powodu, że faceci w większości myślą, że rzucą te 50zł i poderwą dziewczynę 8-) :lol2: Taka prawda, jeśli by nie chodziło o to to jak już wyżej wspomniałem ktoś idzie na zagraniczny serwis gdzie dostanie 2 x tyle, tylko że tam ma właśnie świadomość, że dziewczynę z Filipin już będzie mu trudniej zdobyć. I tak to się kręci.


99,9% dziewczyn nastawiona jest podobnie jak w przypadku klasycznej prostytucji na kasę, ich interesują jedynie żetony. Trzeba być bardzo naiwnym żeby sądzić, że SU to portal randkowy :mrgreen:

Natomiast myślę, że znaczenie ma co innego, kupuję 1000 żetonów i płacę 168 zł, czyli 1 żeton kosztuje mnie 0,168 zł. Laska proponując priva 10 min za 500 żetonów otrzyma 50 zł. natomiast mnie faktycznie ten priv kosztuje 84 zł. Jej się wydaje, że robi coś tanio, mnie że płacę za dużo w stosunku do tego co otrzymuję. Przyznam, że sam się na tym złapałem kiedy błędnie chciałem policzyć ile dotychczas wydałem na SU. Nikomu nie mam zamiaru zaglądać do kieszeni, każdy ma wolny wybór i nie jest przymuszany do korzystania z SU, ale % jaki pobiera serwis wydaje się być bardzo wysoki.
Awatar użytkownika
johnybravo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 30 gru 2017, 03:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ceny w 2018
18 mar 2018, 04:37


Serio są tacy co płacą 500ż za 5 minut pokazu? Szczęśliwi kasy nie liczą widocznie :D



Nowy Blog ShowUp.tv
Biustwo


Re: Ceny w 2018
18 mar 2018, 08:38


Są i tacy co płacą po 2000, w sumie to co dla innych jest sufitem (i często odpowiada niemalże tygodniowej wypłacie wielu z nas - bo kupić 2500 żet to jest wydać 398 złotych w sklepiku SU) dla innych jest podłogą bo dla kogoś zarabiającego godziwe pieniądze za granicą (2-2,5 k euro) wydać te 100 euro na żeton to jak pierdnąć.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Ceny w 2018
19 mar 2018, 09:01


Biustwo pisze:Serio są tacy co płacą 500ż za 5 minut pokazu? Szczęśliwi kasy nie liczą widocznie :D

Są nawet tacy co dają dużo więcej za jeszcze mniej ale nie ma co komu zaglądać do portfela, bo to ich kasa i ich sprawa jak ją wydają.
Ważne by obie strony były zadowolone


https://blogsu.pl/
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ceny w 2018
19 mar 2018, 13:08


pusty_nick pisze:
Biustwo pisze:Serio są tacy co płacą 500ż za 5 minut pokazu? Szczęśliwi kasy nie liczą widocznie :D

Są nawet tacy co dają dużo więcej za jeszcze mniej ale nie ma co komu zaglądać do portfela, bo to ich kasa i ich sprawa jak ją wydają.
Ważne by obie strony były zadowolone


Każdy rozdysponowuje żetonami wedle własnego uznania.
Nierzadko śmiech wywołują u mnie sytuacje, w których ktoś wbija na daną transmisje (tak ni z gruchy, ni z pietruchy)
i stara się na siłę przemówić do rozsądku innym.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ceny w 2018
28 mar 2018, 15:15


NoMoreMoney pisze:
pusty_nick pisze:
Biustwo pisze:Serio są tacy co płacą 500ż za 5 minut pokazu? Szczęśliwi kasy nie liczą widocznie :D

Są nawet tacy co dają dużo więcej za jeszcze mniej ale nie ma co komu zaglądać do portfela, bo to ich kasa i ich sprawa jak ją wydają.
Ważne by obie strony były zadowolone


Każdy rozdysponowuje żetonami wedle własnego uznania.
Nierzadko śmiech wywołują u mnie sytuacje, w których ktoś wbija na daną transmisje (tak ni z gruchy, ni z pietruchy)
i stara się na siłę przemówić do rozsądku innym.


Dokładnie. Najlepiej, jak każdy będzie pilnował swoich żetonów.
Są panowie wydający po 4k zł na jakąś pannę, a są tacy, którzy nie zapłacą 10zł za godzinę priva - każdy robi z pieniędzmi to co chce i co uważa za stosowne
Awatar użytkownika
Londoner1
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 06 sie 2017, 14:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Ceny w 2018
04 kwie 2018, 01:11


Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami, ale powoli nie ma w czym wybierać, dzisiaj przeglądając SU i szukając dziewczyny (może miałem pecha), ale większość fajnych dziewczyn miała ustawione privy 20 min za 2500 - 4000, a taka jedna, która co drugi dzień zmienia nicka lelka proponowała 10 min z buzią za 5000 :D Robi się ciepło, czas wyjść z domu i zaruchać na żywo za tą kasę :cool3:
Awatar użytkownika
johnybravo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 30 gru 2017, 03:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości