Bunny_Marthy (Chaturbate) / Maua_Zua/MalaLolitka (SU)

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Obrazek
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




A my Cię kochamy naszymi wielkimi serduszkami i mauymi kutasami (a nie czekaj, miało być chyba odwrotnie :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Google? Widzisz, Twoja wiedza z Google pochodzi. Ja na studiach się uczułem m.in. o marksizmie ;) Ech... Źle to odbierasz Maua. Ja Ciebie lubię ;) Co prawda wkurza mnie, jak grasz lolitkę, piskliwie się odzywasz - ale jak wrzuciłaś kiedyś swe dojrzałe zdjęcia, to mi się bardzo spodobałaś. A w ogóle, to w 2014 r. przypominam, że "zarobiłem" u Ciebie priva pomagając Ci naprawić online komputer :> No nie ważne... Przeterminowało się ;) I zapamiętaj sobie, Ty nie jesteś żadną Robotnicą! Tylko królową! A Ruger Twoim trutniem :D A na lewaków szczam, sram i plwam... Dlatego uprzejmie przestrzegam Panie, które nie wiedzą, co czynią, kiedy się z nimi zadają :) Pozdrawiam!
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




He he trutniem, nie pieskiem? Jako piesek wiedziałem że muszę robić "hau hau" żeby Pańcia mnie lubiła, ale truteń jak robi? Tru tutu tu? :) Maua jak będziesz na szołapie Bobowi robić tego zaległego priva z 2014 roku to i mnie tam dopisz do kolejki :)Tru tutu tu!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Bunny_Marthy pisze:A kto to przyszedł? Pan Maruda, niszczyciel dobrej zabawy i uśmiechów dzieci.

Świat ciągle mknie do przodu a niektórzy ludzie nadal żyją w jakimś średniowieczu. Dla Ciebie mogę być i durną pipą ale nadal jestem sex worker'ką i nic z tym nie możesz zrobić - bardzo mi przykro.
Nie jestem lewicowa i nigdy nie byłam ale zamierzam używać terminu "sex working" dla branży, w której obecnie pracuję - TAK, PRACUJĘ.


Tylko nie zakładaj związku zawodowego sexworkerek i wszystko będzie w porządku :P

(P.S. To taki żarcik, bo widziałem kiedyś jakąś laskę na IG, która żądała ZZ sexworkerek xD)
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




komin pisze:Na tego sexworkera to jakis kurs trzeba? uniwersytet? czy ta normalnie mozna... ze samouk bez papierow?
I tez tak jeszcze zapytam w kwestii formalnej. Bo jako osobnik sredniowieczny czesto korzystajacy z uslug pan lekkich obyczajow bylem nazywany kurwiarzem. To czy teraz, "po rewolucji" jesli bede chodzil do sexworkerek to tez dostane jakis fancy upgrade mojego tytulu? Bo tamten srednio mi sie podoba i chcialbym cos bardziej na czasie.

Od kiedy prostytutka to seks workerka ? Opodatkowali nam w Polsce prostytucje?
Awatar użytkownika
Kimiii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 21 gru 2019, 21:13
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: No wiadomo ze ja sama xD
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Kimiii




Niektórym szczególnie zależy na tym aby cam girl nazywać kurwami :) so hilarious :) :heart:
Awatar użytkownika
Kimiii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 21 gru 2019, 21:13
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: No wiadomo ze ja sama xD
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Kimiii




Ooo i to się nazywa szczytny cel!!! Trzeba coś się dorzucić nie ma to tamto, ratujmy koale i kangurki! PS: A można sobie wybrać które video ze strony chce się dostać czy to jakieś konkretne przeznaczyliście na "nagrodę"?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




A mnie sie to nie podoba, nie kupuje tego. Oczywiscie wyjde na "Pana Marude", ale to jest wylacznie dosc brutalny zabieg marketingowy Mauej i jej firmy. Moim zdaniem bardzo niesmaczny.
Reklame "w stopce" na tym forum jakos tam znoszę bo zakladam ze przynosi jakis tam dochod "branzowemu" forum, ale tez... tylko znoszę.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Celem marketingowym na pewno jest sięgnięcie po taki fejm jak Kaylen Ward (aka "Naga Filantropka"
Kod: Zaznacz cały
 https://lelum.pl/modelka-060120-zs-australia/
Marzeniem każdego użytkownika strony która dostaje kasę za generowany ruch jest darmowa promocja w każdej gazecie i na każdym portalu w kraju (za taką samą akcję ale płatną trzeba by zapłacić miliony złotych!) aczkolwiek jest to ten rodzaj akcji marketingowej typu win-win - nie ważne czy się uda czy uda - jak się uda i napiszą w gazetach to super, fejm będzie dojebany + pomożemy kangurkom, jak się nie uda to tylko pomożemy kangurkom a strat finansowych czy wizerunkowych taka akcja nie generuje, więc głupotą byłoby nie skorzystać. Biorę się za ogarnięcie wpłacania ale jak dostanę w zamian jakiś filmik ze stopami albo ASMR to się wkurzę :) PS: Sprytny user może usmażyć dwie pieczenie za jednym przelewem - zapłacić jednego donejta a potwierdzenia przelewów wysłać i Bunny i Kaylen w ten sposób otrzymując dwa pakiety nagości za jedną wpłate :) A jak się dobrze poszuka to pewnie więcej modelek na CB i MFC prowadzi tego typu akcję
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Donejt zrobiony, dostałem video, oczywiście najwyższej jakości materiał a nie żadne tam stópki czy ASRMy i inne jedzenie zozoli do mikrofonu dla fetyszystów :) Polecam donejtowanie, pomagajmy kangurkom i koalom!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Donejt zrobiony, dostałem video, oczywiście najwyższej jakości materiał a nie żadne tam stópki czy ASRMy i inne jedzenie zozoli do mikrofonu dla fetyszystów :) Polecam donejtowanie, pomagajmy kangurkom i koalom!


Ey, ey! St00pki sa fajne
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Agrax pisze:
ruger44 pisze:Donejt zrobiony, dostałem video, oczywiście najwyższej jakości materiał a nie żadne tam stópki czy ASRMy i inne jedzenie zozoli do mikrofonu dla fetyszystów :) Polecam donejtowanie, pomagajmy kangurkom i koalom!


Ey, ey! St00pki sa fajne


To ugadaj się z kierownictwem yeabunny, może się zgodzą dać alternatywnie filmik ze stopami w zamian za donejta na kangurki :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Obrazek
Duży plus za koszulkę Black Sabbath :evil0:
https://tv.chaturbate.com.pl/bunny_marthy/
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Fajna koszulka, mogłaby nakręcić jakieś video na stronę w takiej a Ciebie Hardz ktoś powinien dobrze opierdolić za wrzucanie fotek modelek bez ich zgody, Pańcia Cię za to opierdoliła to przestałeś ale widze przestawiłeś się na inne modelki, nieładnie!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze: a Ciebie Hardz ktoś powinien dobrze opierdolić za wrzucanie fotek modelek bez ich zgody,

A czy tak trudno się domyśleć że akurat ta konkretna urocza laseczka pewno nie ma nić przeciwko temu.
Więc rusz głową zamiast pisać tutaj co popadnie :sarcastic:

https://tv.chaturbate.com.pl/bunny_marthy/
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Ale masz od niej pozwolenie na wstawianie zdjęć? Bo raczej z założenia się ma podejście że nadające nie chcą być umieszczane ze zdjęciami, i trochę to zalatuje hipokryzją, sam każesz usuwać swoje foty a innych wstawiasz.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




O to mi właśnie chodziło, nie o samą konkretną osobę tylko o fakt tego, że wrzucasz fotki z buzią kompletnie bez zapytania a sam się wkurwiałeś jak Goldens wrzucał Twoje fotki - też przecież nie były nago, nie były jakieś kompromitujące i też się nie pytał Ciebie o zgodę, tak się nie robi
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




tomoxx pisze:Ale masz od niej pozwolenie na wstawianie zdjęć? Bo raczej z założenia się ma podejście że nadające nie chcą być umieszczane ze zdjęciami, i trochę to zalatuje hipokryzją, sam każesz usuwać swoje foty a innych wstawiasz.

Jasne że nie mam ale wychodzę z założenia jakby coś miała przeciwko to już bym o tym dawno wiedział.
A co do mojej hipokryzji to chyba jest różnica w usuwaniu zdjęć które to ewidetnie mają na celu ośmieszenie a dobra reklamą.
Bo przecież to że wstawiłem tu jej fotkę to jest formą reklamy.
Dodatkowo umieściłem jej adres wiec.......
Ps mam do WAS pytanie czemu akurat jak ja to robię to wam to tak przeszkadza.
Jak robią to inni dziwna cisza.. ciekawe :!: :!:

https://tv.chaturbate.com.pl/bunny_marthy/
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Jakby robił to ktokolwiek inny to byśmy go nawet pochwalili, jeżeli robisz to Ty - musisz dostać naganę, tak działa to forum!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: MonsterGuzikowy, simpleman123 i 196 gości