ILE ZAROBIŁAM NA SU

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Jak dla mnie super jeśli tyle zarabiaja :) W koncu nie jest to praca tylko fizyczna ale takze psychiczna.Coś za coś,ja bym tak długo nie wytrzymał..Życzę im jak najlepiej,bez wyjątku :) :yes4:
Awatar użytkownika
nujjle
SU-holik
SU-holik
Posty: 82
Rejestracja: 12 sie 2015, 12:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jezeli faktycznie taka kasa to naprawde zarobek 1 klasa
Awatar użytkownika
maja178
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 09 lis 2015, 00:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: patinowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: maja178


to powiem że ładne zarobki o ile to prawda co piszesz , bo większość płaczą ciągle że mało tutaj zarabiają że nie starcza na czynsz itd , a jeżeli dniówką robią 300 zł to ja nie wiem gdzie mieszkają żeby brakowało na czynsz przy takich dniówkach
Awatar użytkownika
diego127
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 12 lis 2015, 00:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Natali38
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MI sie wydaje ze to kiedys tak moglo byc.
Awatar użytkownika
nujjle
SU-holik
SU-holik
Posty: 82
Rejestracja: 12 sie 2015, 12:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Niech zarabiają, ważne że jest na co popatrzeć :beach:
Awatar użytkownika
provocator91
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 12 lis 2015, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


diego127 pisze:to powiem że ładne zarobki o ile to prawda co piszesz , bo większość płaczą ciągle że mało tutaj zarabiają że nie starcza na czynsz itd , a jeżeli dniówką robią 300 zł to ja nie wiem gdzie mieszkają żeby brakowało na czynsz przy takich dniówkach


Ona mówi o tych transmitujących z górnej półki. Wiadomo, że są i tacy co nawet 100 zet nie wyciągną.

Henryk ma dzisiaj urodziny, i już zarobił 1000zł+ w dwie godziny, jak na Henia to sporo.

SU, ciekawa maszynka do zarobku, czasem żałuje że nie jestem dziewczyną :lol:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Kiedyś laski zarabiały po 10...teraz nieliczne jak na ilość transmitujących. Boom minął, wielu kolesi opamiętało się i nie wydaje tyle kasy, mają jakiś limit, przychodzą pooglądać, mało rozwala tysiące, są jednak tacy co sypią bez oporu. Widać to np po IncredibleCouple...sponsorów imprezkie jest zazwyczaj 3, reszta dorzuca niewielkie kwoty...laska dobrze się musi zakręcić, żeby takiego sponsora złapać, jak już ją odwiedzi. Większość tych, którzy grubo sypią, na których da się zarobić, sypią naszym gwiazdeczkom.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 15:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Czasami żałuję że nie jestem kobietą... :oops:
Awatar użytkownika
fidafi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 15 lis 2015, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: freya
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Fajnie, miło ale może w końcu zaczną wypowiadać się Panie, które "zarabiają" na SU. Tradycyjnie, robi się z tego topic z komentarzami - a najbardziej zorientowane w temacie milczą. Zatem Drogie Panie jak to jest z tymi zarobkami na SU? Jest tak dobrze czy też tak źle?
Awatar użytkownika
PanOwieczek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 10 lis 2015, 20:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jak na nierozbieralną to ja sobie radze całkiem dobrze ;D

ale jeśli ktoś chciałby mnie wspomóc w kupnie w roweru to ja sie nie obrażę hehehe ;D :D
sususu85


Wydaje mi się,że to indywidualna sprawa każdej z dziewczyn.Zarobek przedstawiony przez autora postu jest moim zdaniem o jakieś 40% zawyżony.
Jak dla mnie mogą i nawet po 30tyś zarabiać,w końcu jest to praca jaka jest,oraz wymaga przede wszystkim mocnej psychiki.
Awatar użytkownika
werwolf
SU-holik
SU-holik
Posty: 168
Rejestracja: 13 lis 2015, 12:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wypowiem sie ...jestem na SU ponad 3 lata i powiem jedno trzeba byc twardym psychicznie by tam siedziec codziennie.Ogólnie SU nie traktuje jako pracy bo to nie w moim stylu,ale nie ukrywam że dzieki wam i temu portalowi moge sobie pozwolić w zyciu na więcej.Większość kobiet ktore,siedza na SU traktuja to jako pracę sa tam codziennie.One sie z tego utrzymują,taki wybrały rodzaj pracy .Szczerze to podziwiam je bo ja bym zwariowała.Bo prawda jest taka ze idiotów nie brakuje.Ja taka wytrzymała nie jestem i wole iść do normalnej pracy.Fakt nie zarobie tyle co na SU ,ale przynajmniej mam poszanowanie do pieniędzy.Większość dziewczyn uważa ze po co pracować skoro na SU masz 4 x więcej.Ja pracuje ponieważ patrze przyszłościowo.Lata mijają ,każda dziewczyna po jakimś czasie robi sie nudna i zarobki spadaja.Kazdy pracodawca patrzy na szkołe,staz i wyglad,jednak staż jest najważniejszy.Chociaż tez zalezy od rodzaju pracy.Siedząc na kamerkach czas leci i lata zaczynasz szukac pracy ale oprócz szkoły i wygladu o ile posiadasz te cechy nie masz nic do zaoferowania.Co taka panna powie ze co robiła....Staż parcy jest bardzo ważny,pracodowca nie przyjmie osoby która nie posiada żadnej wiedzy.Szkola szkoła ale praktyka jest najważniejsza.Dlatego nigdy bym nie zrezygnowała z pracy na rzecz SU,tylko po to by mieć więcej hajsu.I tak ogólnie przysiaduje od 5 do 8 razy w miesiacu.Zazwyczaj siedze po 5 a czasami po 8 godz i miesiecznie mam od 3 tys do 5 tys.Wychodze z takiego założenia ze im mniej tym bardziej tęsknicie i jesteście bardziej spragnieni takiej kobiety.Nie robie pokazów na ogolnym w ogóle ,gdyż panowie sie zle zachowuja.Czy to mało czy też duzo....dla mnie dużo jest i nawet 1000...tak jak powiedziałam mam poszanowanie dla pieniędzy.Panna która załozyła ten watek jest dla mnie po prostu głupia,Pewnie w zyciu sie nie narobila i chciała sie pochwalić ile to tez zarabia.Powinna siedzieć cicho i w ogóle na ten temat nie rozmawiać,ale tak to juz bywa,większość ludzi nie mysli a potem ups co ja zrobiłam lub zrobiłem.Masz tyle siedz cicho po co sie chwalisz,bo mysle ze to było na celu pochwalic sie.Nazywa siebie gwiazdą ....hmmm dziewczyno ja bym tam nie chciała byc gwiazda na SU ...pochwaliłas sie ze tyle zarobiłas pokazujac cipke i cycki ,no cóz ja uwazam ze pochwalić sie można ale wiekszym osiagnieciem a nie tym ze zarobiłas kase bo cyckami swiecilas.Ale zeby zrozumiec trzeba byc dojzałym a prawda jest taka ze wiekszosc panienek sa młodziutkie i po prostu głupiutkie:)
Awatar użytkownika
kobieta
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 16 lis 2015, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kasiak.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: reset


Piszecie, ile można zarobić na ShowUp.tv, to dla odmiany zobaczcie, ile można wyżebrać.

Anka92x - BILANS 2015 (10 miesięcy)

W poszczególnych miesiącach 2015 roku Anka92x dostała co najmniej:

STYCZEŃ 3053 zł / 51 godz.
LUTY 4010 zł / 49 godz.
MARZEC 3464 zł / 53 godz.
KWIECIEŃ 4665 zł / 41 godz.
MAJ 2724 zł / 46,5 godz.
CZERWIEC 2060 zł / 28 godz.
LIPIEC 2193 zł / 37 godz.
SIERPIEŃ 2128 zł / 30 godz.
WRZESIEŃ 2765 zł / 45 godz.
PAŹDZIERNIK 2706 zł / 68,5 godz.

RAZEM: 29.768 zł / 449 godz.

DNI Z TRANSMISJAMI: 185
ŚREDNIO DNI Z TRANS. W M-CU: 18,5
ŚREDNO GODZ. W M-CU: 45
ŚREDNIO GODZIN DZIENNIE: 2 godz. 26 min.

ŚREDNIO ZA M-C: 2.976,80 zł.
ŚREDNIO ZA DZIEŃ: 160,91 zł.
ŚREDNIO ZA GODZ.: 66,30 zł.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


yyy skąd ty masz takie informacje? chyba sledzisz jej kazda trans?
Awatar użytkownika
kobieta
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 16 lis 2015, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kasiak.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: reset


kobieta pisze:yyy skąd ty masz takie informacje? chyba sledzisz jej kazda trans?


Najwyraźniej nick zobowiązuje.
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sususu85 pisze:jak na nierozbieralną to ja sobie radze całkiem dobrze ;D

ale jeśli ktoś chciałby mnie wspomóc w kupnie w roweru to ja sie nie obrażę hehehe ;D :D

Witaj "sususu85
Chętnie Ciebie wspomogę w kupnie tego rovera :) dużo Ci jeszcze do niego brakuje ?;)
Awatar użytkownika
sinerek666
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 05 lis 2015, 17:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Odnośnie dyskusji, to nie od dziś wiadomo, że laski najwięcej kasy mają z prostytucji a faceci z narkotyków. Jedno i drugie jest niebezpieczne. Jak się wyda że laska jest prostytutką, a ma ona normalną rodzinę i znajomych, to ma przeje...e na całe życie. Jak policja złapie faceta na handlu, to też ma przeje...e. Tak więc kasa duża, ale ryzyko też duże. Jeśli laska ma w d...e co inni o niej sądzą, to może zarabiać tyle, ile napisała pani w pierwszym poście.
Podpis
Awatar użytkownika
vwrafi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 19 lis 2015, 14:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sandruniaaa23
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No to ładnie ;) Już padło takie pytanie ale nikt na nie jeszcze nie odpowiedział, nie mieliście z tego powodu żadnych problemów ze skarbówką/ ;P Pytam z czystej ciekawości, pozdrawiam. ;)
Awatar użytkownika
lucek69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 07 lis 2015, 08:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: XFragolinaX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Niektore laski potrafia zgarnac naprawde fajna kase
Awatar użytkownika
leito
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 21 lis 2015, 19:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlondiiBlondii
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Faceci , a jednak wszystkiego nie widzicie dziewczyny na prywatnych trans. Za dobry pokaz tez dostaja napiwki i to rozne kwoty ( a to tez kasa , ktorej wy nie widzicie ) ;)
Awatar użytkownika
Kalos
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2015, 12:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sweetsexilexi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości