ILE ZAROBIŁAM NA SU

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Hm to może ja coś powiem jako facet...
Moje 2 koleżanki z ShowUp.tv maja tyle priv, że nie zobaczycie ich prawie nigdy w 1 rzędzie, bo..no bo po prostu tak szybko są porywane, więc naprawdę niektórzy niech się zlitują i zabiorą za poprawę wzroku skoro negują oczywiste rzeczy. No dobra, może w niedziele jak wejdą o 9 to się znajdą w ścisłej czołówce-.- Są też panie co muszą kolejkę robić do privów, serio nie znacie takich? To chyba krótko na ShowUp.tv jesteście:P Można zarobić i to nie takie pieniądze jak tu nawet wspomniano...ale co ja tam wiem;] Gdy pomagałem się rozliczyć z ShowUp.tv też podano mi fikcyjne kwoty oczywiście;] No nic...nie przeszkadzam, niech niektórzy żyją w swoim świecie:P


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


markols pisze:Showuperka - 12 maja 2017 r.:

"[...] mało gdzie są privy, a jak już są to za 100 ŻET [...]"
"Jesli konczysz transmisje z zarobkiem 100zl i nie narzekasz to znaczy ze nie masz zbyt duzych wymagan i nie zauwazasz lipy ktora panuje."
"nie ma lipy? Zobacz na ShowUp.tv teraz jaka lipa jest lubisz siedzieć godzine bez priva [...]" :laugh3:

W którym Ty rzędzie transmitujesz, że takie wnioski wysuwasz? :shock2:
Nie zastanawiałaś się, gdzie są panowie, kiedy Ty tak siedzisz godzine bez priva? :lol:
PS. Niech mi ktoś plis napisze na priv jak się załącza tutaj zdjęcia. Bardzo bym chciała, aby tej pani cycki do ziemi opadły, bo widać nie ma pojęcia co się dzieje na ShowUp.tv, a się mądrzy tutaj :laughingnew:

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Nie ma sensu ciągnąc dalej tej dyskusji, ale gdyby było tak kolorowo jak ty to opisujesz to na pewno nie było by takich pustek na liście transmitujących kobiet, ale co ty możesz wiedzieć o tym jak było dwa lata temu a jak jest teraz, skoro piszesz że jesteś tu nowa, raz ci się udało i myślisz ze złoto będzie się sypało z nieba 24 godziny na dobę. :)
Awatar użytkownika
ShowUperka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 12 maja 2017, 08:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


markols pisze:
ShowUperka pisze:
Serwetka pisze:
ShowUperka pisze:
markols pisze:
ShowUperka pisze:markols nie sciemniaj 400zl w dwie godziny to nawet najlepsze tu nie zarabiaja a co do odprowadzania podatkow to moze 10 % kobiet to robi.


ShowUperka, czytaj ze zrozumieniem to co napisałam. :hi:
Zarobiłam 400 zł w 2h, a nie zarabiam ciągiem. Trafił mi się hojny chłopak z Kanady.

Skoro piszesz, że wiesz ile zarabiają najlepsze to proszę wypowiedz się, bo bardzo jestem ciekawa Twojej opinii.

Więc własnie to jest pewna różnica srednie zarobki najlepszych to 300-400 zł za około 5 godzin wiadomo jest różnie. Pod koniec miesiąca na pewno jest słabiej co zreszta widać gołym okiem.


Showuperka, a skąd ty możesz wiedzieć ile zarabiają najlepsze, skoro z pewnością do nich nie należysz? ;)
Według tego co piszesz (300-400 zł za 5h) wychodzi 60-80 zł / 1h. :nono:

Markols ma rację i średnia górnego rzędu wynosi 100 zł / 1h. :heart:
Jak zarobię 80zł/h to w kolejnej mam 120/h, a jeśli 60zł to w kolejnej mogę nawet 200/h, itd.
Ja siedzę po 3-4h dziennie i zarabiam 300-500zł. Średnio właśnie wychodzi mi zawsze min. 100 zł/h.

Jak wchodzę to zawsze jestem na samej górze. Zarabiam na samych privach.

Pod koniec miesiąca jest słabiej? Nie u mnie. :D
Kolejno 26.05 i 27.05 wyciągnęłam 2x 170 ŻET w godzinę. Pozostałe godziny ok. 100zł/h. :dance3:
Chętnie Ci to udowodnię po przez screeny z mojej historii transferów. Mogę nawet tutaj na forum. Nie mam z tym problemu. :)
Skoro tak duzo zarabiasz i nie ma nigdy lipy u Ciebie to podaj swoj nick z ShowUp :) Zobaczymy przy okazji twoje wdzięki i czym przyciągasz potencjalnych klientów myslę ze nie bedziesz miala problemu z podaniem nick'u :)


Autorka posta napisała ile zarabiała jako topowa. Ja potwierdziłam, że się z tym zgadzam, bo wychodzi mi tyle samo (ok. 100 zł/h). Serwetka również, ujawniając kwotę swojego prywatnego zarobku. Nagle zjawiasz się Ty i twierdzisz, że wszystkie ściemniamy. :lol: My jesteśmy Ci w stanie pokazać wyciągi z godzin pracy, po czym Ty nie jesteś nawet zainteresowana. :laugh3:

Ciekawe wypowiedzi Showuperki: viewtopic.php?f=10&t=2788&start=260 :laughingnew:

Zostawmy wypowiedzi naszej zawistnej "specjalistki od zarobków wszystkich modelek na ShowUp.tv" bez komentarza :biggrin:


Bardzo proszę. Poniżej screen z najlepsza średnią z tego miesiąca.
Końcówka miesiąca, kiedy "podobno" jest największa lipa.
Czas 17:29 do 20:07 (2h 50 min) = 440 PLN (150zł/h).
Średnio z posiadówki zazwyczaj wychodzi mi 100 zł/h i to jest minimum, nigdy mniej Showuperko "specu od zarobków". :D

https://zapodaj.net/933f2fe947d31.jpg.html
https://zapodaj.net/e1994def64714.jpg.html

Miłego dnia! :bye:
Awatar użytkownika
markols
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 15 maja 2017, 14:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Markols, zaorałaś Showuperkę pięknie. :D
Masz nawet lepszy ciąg privów od moich w tym miesiącu. Gratulacje! Musisz być mega. :heart: :heart: :heart:
Kiedy Showuperka siedzi przez godzinę i czeka na priva my bawimy się z chłopakami na swoich transmisjach. :dance3:

Showuperko, a do czego Ci mój nick?
Opisałam atrybuty topowej i to powinno Ci wystarczyć.

Jak to napisała autorka posta: ''''''Jeżeli dziewczyno siedzisz dłużej na ShowUp.tv i masz mniej niż 10 koła na showup to albo jesteś brzydka albo robisz coś zle.'''''
Podpisuję się pod tym.

Bye bye xxx
Awatar użytkownika
Serwetka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 29 maja 2017, 10:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Serwetka pisze:Markols, zaorałaś Showuperkę pięknie. :D
Masz nawet lepszy ciąg privów od moich w tym miesiącu. Gratulacje! Musisz być mega. :heart: :heart: :heart:
Kiedy Showuperka siedzi przez godzinę i czeka na priva my bawimy się z chłopakami na swoich transmisjach. :dance3:

Showuperko, a do czego Ci mój nick?
Opisałam atrybuty topowej i to powinno Ci wystarczyć.

Jak to napisała autorka posta: ''''''Jeżeli dziewczyno siedzisz dłużej na ShowUp.tv i masz mniej niż 10 koła na showup to albo jesteś brzydka albo robisz coś zle.'''''
Podpisuję się pod tym.

Bye bye
Zaoranie byloby wtedy jesli wrzucilaby screeny z kilku dni a nie tylko z zeszlego czwartku bo akurat wtedy jej sie tak trafilo :)
Awatar użytkownika
ShowUperka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 12 maja 2017, 08:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Serwetka pisze:Zarobki na ShowUp.tv są super. 10 tys. zł dla topowych jak napisała autorka posta to jest absolutne minimum przy 20 dniach pracy na privach.
Mi 12 tys. za maj wyszło, czyli podobnie jak w zeszłym miesiącu.
Teraz jednak przerwa na okres i regenerację. :lol:

Kwestia najlepszych zarobków jest uwarunkowana młodym wiekiem, naturalnym wyglądem, delikatnością, niewinnością (??????), szczupłym i atrakcyjnym ciałem, ładną twarzą lub jej brakiem, ale z kuszącymi ustami i długimi włosami. Ponętna bielizna lub skąpe odzienie zasłaniające to, co faceci pragną zobaczyć i za co gotowi są zapłacić, by zaspokoić swoją ciekawość na priv. Dobre kuszące ruchy, wyginanie i ciągły ruch przed kamerką. 0 siedzenia. Najśmieszniejsze są te co siedzą i czekają na zbawienie i marudzą na forum, że przez godzinę nic nie zarobiły i że na ShowUp.tv spadły zarobki. :D Do tego delikatny i sympatyczny głos. Dziewczyna musi być miła, wesoła i bardzo komunikatywna. Ci najbardziej majętni piastują wysokie stanowiska w korpo lub mają własny biznes. W przeważającej większości to bardzo inteligentni faceci, którzy najchętniej wybierają dziewczyny o wyższym poziomie intelektualnym niż przeciętnie na ShowUp.tv.

Dziewczyny rozliczajcie się z fiskusem. Teraz u władzy jest PIS i raczej dłużej sobie porządzi... ;)


Strasznie mnie rozbawił ten Twój komentarz. Ci najbardziej majętni nie piastują żadnych wysokich stanowisk tylko najczęściej są to zwykli idioci, którzy wyjechali pracować na zmywaku i są tak głupi, że przepieprzają większość zarobionych przez siebie pieniędzy i wrócą z niczym :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


tomcio_paluszek pisze:Hm to może ja coś powiem jako facet...
Moje 2 koleżanki z ShowUp.tv maja tyle priv, że nie zobaczycie ich prawie nigdy w 1 rzędzie, bo..no bo po prostu tak szybko są porywane(...) No dobra, może w niedziele jak wejdą o 9 to się znajdą w ścisłej czołówce


Zgadzam się z tym. Moje doświadczenia są takie, że im niżej jestem, tym lepszą mam dniówkę, bo ciągle spadam na dół przez privy, a po powrocie ledwie do połowy tablicy zdążę podbić oglądalność i już mam kolejne zaproszenie. Z kolei, jeżeli długo utrzymuję się w 1-2 rzędzie, to opiera się to głównie o gapiów, a spora część użytkowników nie ma już możliwości napisania do mnie bez napiwków. Osobiście wolę być gdzieś w połowie i mieć możliwość pisania ze stałymi bywalcami, którzy niekoniecznie zawsze mają żet, ale jak już mają, to mi to wynagrodzą, niż spędzać czas z milczącą większością w pierwszych rzędach.

Co do zarobków, pracuję od 2015 r., obecnie na nowym loginie (bez pokazywania twarzy). Z mojej praktyki wynika, że jest po prostu różnie. Czasem przy małym nakładzie pracy zarobię 400-500 zł, a czasem nie mogę się przebić przez 100-200 zł i ciężko mi znaleźć winę w sobie. To jest po prostu zajęcie, które nie gwarantuje stałej stawki godzinowej.
Pracuję od 4 do maksymalnie 5 godzin wieczorami.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 476
Rejestracja: 03 cze 2017, 10:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 241 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


rachmistrz pisze:Przez cały luty podglądałem zarobki Aurelki96. Być może nie wszystko udało mi się zobaczyć, więc to co tutaj podam to jest co najmniej:

24 dni z transmisjami
13 000 zł w 149 godz.
średnio: ponad 87 zł/godz.
średnio: ponad 541 zł/dzień

Najwięcej zarabiała na konkursach ,,LIDER VIP WYGRYWA 20 MIN. ORGAZM+ANAL+TWARZ PO OSIĄGNIECIU CELU", a cel ustawiała od 700 do 1500 żetonów (ciekawe od czego zależała tak duża rozpiętość). Śmieszne natomiast było to, jak często każdy taki priv do wygrania był zapowiadany jako ostatni, a po nim było jeszcze ileś kolejnych, też ostatnich. A jej pisanie na czacie to naprawdę tragedia.


Trochę ciężko mi uwierzyć w tak astronomiczne zarobki tej jednej z największych oszustek na showupie wydawało mi się, że ona zarabia mniej więcej tyle samo co Anka żebraczka.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Userka pisze:
tomcio_paluszek pisze:Hm to może ja coś powiem jako facet...
Moje 2 koleżanki z ShowUp.tv maja tyle priv, że nie zobaczycie ich prawie nigdy w 1 rzędzie, bo..no bo po prostu tak szybko są porywane(...) No dobra, może w niedziele jak wejdą o 9 to się znajdą w ścisłej czołówce


Zgadzam się z tym. Moje doświadczenia są takie, że im niżej jestem, tym lepszą mam dniówkę, bo ciągle spadam na dół przez privy, a po powrocie ledwie do połowy tablicy zdążę podbić oglądalność i już mam kolejne zaproszenie. Z kolei, jeżeli długo utrzymuję się w 1-2 rzędzie, to opiera się to głównie o gapiów, a spora część użytkowników nie ma już możliwości napisania do mnie bez napiwków. Osobiście wolę być gdzieś w połowie i mieć możliwość pisania ze stałymi bywalcami, którzy niekoniecznie zawsze mają żet, ale jak już mają, to mi to wynagrodzą, niż spędzać czas z milczącą większością w pierwszych rzędach.

Co do zarobków, pracuję od 2015 r., obecnie na nowym loginie (bez pokazywania twarzy). Z mojej praktyki wynika, że jest po prostu różnie. Czasem przy małym nakładzie pracy zarobię 400-500 zł, a czasem nie mogę się przebić przez 100-200 zł i ciężko mi znaleźć winę w sobie. To jest po prostu zajęcie, które nie gwarantuje stałej stawki godzinowej.
Pracuję od 4 do maksymalnie 5 godzin wieczorami.
Bardzo dobre podsumowanie dyskusji, jak najbardziej sie pod tym podpisuję bo mam tak samo, to ze czasem jest gorzej to nie powód by szukac w sobie czegos co sie robi zle.
Awatar użytkownika
ShowUperka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 12 maja 2017, 08:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hahaha nie ma to jak się "przekrzykiwać" która to więcej zarabia na ShowUp.tv :lol2: prawda jest taka że jest na Showupie od czasu do czasu kiepski okres w którym laski z topki i niżej mają priv raz na 20 minut albo i raz na pół godziny... i to wcale nie oznacza że są szpetne czy kiepskie, bo np dzień później ciężko dostać je na ogólnym :mrgreen: po prostu TAK BYWA ŻE COŚ SIĘ WIEDZIE A COŚ NIE i powinniście o tym dobrze wiedzieć BUSINESSWOMANS



Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:Hahaha nie ma to jak się "przekrzykiwać" która to więcej zarabia na ShowUp.tv :lol2: prawda jest taka że jest na Showupie od czasu do czasu kiepski okres w którym laski z topki i niżej mają priv raz na 20 minut albo i raz na pół godziny... i to wcale nie oznacza że są szpetne czy kiepskie, bo np dzień później ciężko dostać je na ogólnym :mrgreen: po prostu TAK BYWA ŻE COŚ SIĘ WIEDZIE A COŚ NIE i powinniście o tym dobrze wiedzieć BUSINESSWOMANS

Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv


Najlepsi są tu faceci, którzy się wypowiadają odnośnie zarobków dziewczyn na ShowUp.tv. Eksperci od siedmiu boleści. :lol:
Również laski (widać zawiść i wypalenie na ShowUp.tv), które występują od kilku lat, są mega nudne i spadła im oglądalność (w tym zarobki).

Serwetka - dobry wpis. Brawo. :good3:

Kwestia sprytu. Ja mam kilka kont, 0 celów i jestem baaardzo zmienna. Idę na masówkę. Więcej nie zdradzam.
Jak widzisz dziewczyno, że się nic nie dzieje to idziesz z kolesiem za te 200 żet na 10 min. Nie będziesz siedzieć godzinę bez priva i zawsze ktoś się znajdzie chętny do zabawy. Jak nie w jednej godzinie to w kolejnej lub za dwie godziny. Siedzenie z reguły równoważy się do ok. 100 PLN/ H, jak twierdziły dziewczyny kilka postów wyżej. Ja miałam tak 2014-2016, potem przerwa i dopiero w marcu tego roku wróciłam do gry. Nie widzę żadnej zmiany. Wciąż ta sama kasa.

Minimum 10 tys. to norma dla tych najbardziej ogarniętych lasek. Te co siedzą godzinę bez priva to pewnie te codziennie wyglądają tak samo (to samo pomieszczenie, ta sama bielizna, te same ruchy, siedzenie przed kompem i czekanie w bezruchu - jedynie klatka piersiowa od oddychania się rusza, itd.). Czasem za drogie privy macie. Warto zjechać z ceny jak masz chętnych klientów, którzy negocjują, bo widać, że więcej kasy nie mają (błędy ortograficzne i fatalna składnia). Inaczej uciekną, a ty przez kolejne 10 min nie zarobisz NIC.

Dziewczyna, która wrzuciła wyciąg (Marakols) nie ma drogich privów, dlatego priv za privem ma i sporo wyciąga za posiadówkę. Nie widzę w tym wyciągu nic niezwykłego. Widać tam spryt i logiczne myślenie. :good3:

Spójrzcie na Miracle_98 (non stop ma privy, chociaż jest mega nudna), _Selena_ (robi nonstop te same cele, jest nudna, ale dostaje mnóstwo napiwków, bo jest ładna + ma w między czasie 1-2 drogie privy na godzinę), Kastanietka (małolata, która nigdy nie siedzi i zawsze się wije przed kam, robi dużo tanich privów i rzadko jest widoczna), itd.

Ja zaraz zaczynam transmisję. Dziś będę blondynką. :D

A wam życzę mniej zawiści babeczki i obmyślenia dobrej strategii na wyciąganie hajsu, bo to nie jest trudne na ShowUp.tv.

:bye:
Awatar użytkownika
florka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 30 maja 2017, 22:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dokladnie tak jak mowi florka :)

Trzeba miec pomysl na siebie i pomysl na "robienie hajsu". Ja np. korzystam z dwoch loginow, na jednym mam tansze privki na drugim drozsze.Wiadomka ,ze zawsze startuje z loginu z drozszymi privkami :),ale jak widze ,ze przez jakis czas sie nie kreci ,zmieniam login i trzaskam privki.Hajs sie zgadza-ZGADZA :) a to ,ze generalnie musialam zrobic kilka privkow wiecej niz jakbym robila drozsze niczego nie zmienia:)Bo jakbym chciala byc uparta ,ze mam takie i takie stawki to prawdopodobnie mialabym juz mega wkurw,ze nic sie nie dzieje.Czasami jednak bywa tak ,ze startuje z "drozszego" loginu sie kreci.Wszystko zalezy od dnia:)


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja pisze:Dokladnie tak jak mowi florka :)

Trzeba miec pomysl na siebie i pomysl na "robienie hajsu". Ja np. korzystam z dwoch loginow, na jednym mam tansze privki na drugim drozsze.Wiadomka ,ze zawsze startuje z loginu z drozszymi privkami :),ale jak widze ,ze przez jakis czas sie nie kreci ,zmieniam login i trzaskam privki.Hajs sie zgadza-ZGADZA :) a to ,ze generalnie musialam zrobic kilka privkow wiecej niz jakbym robila drozsze niczego nie zmienia:)Bo jakbym chciala byc uparta ,ze mam takie i takie stawki to prawdopodobnie mialabym juz mega wkurw,ze nic sie nie dzieje.Czasami jednak bywa tak ,ze startuje z "drozszego" loginu sie kreci.Wszystko zalezy od dnia:)


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv


Zmiany loginów są jak dla mnie śmieszne mało jest takich Januszy co cie nie rozpoznają ze to ty na drugim loginie, tak samo jak to minimum 10000zł na miesiąc to też jest przesadą.
Multikonta: zyrek, Geras, Lenka21, ingaona, RudaSunia, Annhel, Hipis, Elunia, Obsesyjna, Koneser, devina, PogromczyniJanuszow, JanuszeZazdrosne, Beginer, Adela, Zniechecona, Ruda_25, MirekKrk i Mruczek!!!!!!!

https://showup24.tv/profile/CzarnaMILF
https://mini.zbiornik.com/Goraca_Dominika
Awatar użytkownika
BlackBitch30
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 07 cze 2017, 10:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _BlackBitch30_


w zmianie loginow nie chodzi o to,ze ktos mnie nie rozpozna,wrecz odwrotnie,niech rozpoznaja:) Chodzi tylko o ustawienia privkow i ceny.2 podobne do siebie loginy i ceny troszke rozne.

Absolutnie nie chodzi mi o to,ze udaje ze jestem dwoma osobami :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


co do zarobkow rzedu 10k ,ciezko sie wypowiadac .Ja nigdy ,az tyle nie mialam. Chociaz nie narzekam.
Mysle jednak ,ze jest to realne ,ale trzeba poswiecic mnostwo czasu,pracy i miec mega duzo fanow. Takie jest moje zdanie w tym temacie. Srednio jednak wierze w to ,ze kazdy miesiac leci po 10k+, jeden miesiac TAK,drugi OK,ale zeby tak caly czas..lekko watpie,ale nie wykluczam,ja rotuje pomiedzy troche innymi stawkami .
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


BlackBitch30 pisze:
beznadzieja pisze:Dokladnie tak jak mowi florka :)

Trzeba miec pomysl na siebie i pomysl na "robienie hajsu". Ja np. korzystam z dwoch loginow, na jednym mam tansze privki na drugim drozsze.Wiadomka ,ze zawsze startuje z loginu z drozszymi privkami :),ale jak widze ,ze przez jakis czas sie nie kreci ,zmieniam login i trzaskam privki.Hajs sie zgadza-ZGADZA :) a to ,ze generalnie musialam zrobic kilka privkow wiecej niz jakbym robila drozsze niczego nie zmienia:)Bo jakbym chciala byc uparta ,ze mam takie i takie stawki to prawdopodobnie mialabym juz mega wkurw,ze nic sie nie dzieje.Czasami jednak bywa tak ,ze startuje z "drozszego" loginu sie kreci.Wszystko zalezy od dnia:)


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv


Zmiany loginów są jak dla mnie śmieszne mało jest takich Januszy co cie nie rozpoznają ze to ty na drugim loginie, tak samo jak to minimum 10000zł na miesiąc to też jest przesadą.


Smieszne, dlatego tego nie robisz i masz takie zarobki jakie masz. Jestes nudna. Mnie nie rozpoznają bo noszę rozne peruki, ciuchy i nadaje z różnych miejsc. Zmieniam też osobowości z łagodnej na suczą itd. 2 razy tylko pamiętam ktoś nabaknal ze jestem podobna do... ale zagrałam głupią i kontyuowalam transmisje. Nikt Nie wnikal. Janusz to Janusz. Dalej sypie. Każda wie ile zarabia i niech żyje sobie w swoim świecie. :) Ja tam zarabiam kosztem nudnych lasek i mi to odpowiada. Spryt, inteligencja i manipulacja. Powodzenia. :)

Poobserwuj laski które Ci wymienilam wyżej. Zobacz co się u nich dzieje. Szczeka Ci opadnie ile mają privow i napiwkow na godzine.
Awatar użytkownika
florka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 30 maja 2017, 22:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


florka pisze:
BlackBitch30 pisze:
beznadzieja pisze:Dokladnie tak jak mowi florka :)

Trzeba miec pomysl na siebie i pomysl na "robienie hajsu". Ja np. korzystam z dwoch loginow, na jednym mam tansze privki na drugim drozsze.Wiadomka ,ze zawsze startuje z loginu z drozszymi privkami :),ale jak widze ,ze przez jakis czas sie nie kreci ,zmieniam login i trzaskam privki.Hajs sie zgadza-ZGADZA :) a to ,ze generalnie musialam zrobic kilka privkow wiecej niz jakbym robila drozsze niczego nie zmienia:)Bo jakbym chciala byc uparta ,ze mam takie i takie stawki to prawdopodobnie mialabym juz mega wkurw,ze nic sie nie dzieje.Czasami jednak bywa tak ,ze startuje z "drozszego" loginu sie kreci.Wszystko zalezy od dnia:)


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv


Zmiany loginów są jak dla mnie śmieszne mało jest takich Januszy co cie nie rozpoznają ze to ty na drugim loginie, tak samo jak to minimum 10000zł na miesiąc to też jest przesadą.


Smieszne, dlatego tego nie robisz i masz takie zarobki jakie masz. Jestes nudna. Mnie nie rozpoznają bo noszę rozne peruki, ciuchy i nadaje z różnych miejsc. Zmieniam też osobowości z łagodnej na suczą itd. 2 razy tylko pamiętam ktoś nabaknal ze jestem podobna do... ale zagrałam głupią i kontyuowalam transmisje. Nikt Nie wnikal. Janusz to Janusz. Dalej sypie. Każda wie ile zarabia i niech żyje sobie w swoim świecie. :) Ja tam zarabiam kosztem nudnych lasek i mi to odpowiada. Spryt, inteligencja i manipulacja. Powodzenia. :)

Poobserwuj laski które Ci wymienilam wyżej. Zobacz co się u nich dzieje. Szczeka Ci opadnie ile mają privow i napiwkow na godzine.
Po pierwsze kobieta ladna i zadbana zarabia 10tys bez problemu w 2 tygodnie bez peruk i zmian otoczenia po drugie Selena zaczela miec dopiero branie na privy po zrobieniu silikonów i to jara januszy.
Multikonta: zyrek, Geras, Lenka21, ingaona, RudaSunia, Annhel, Hipis, Elunia, Obsesyjna, Koneser, devina, PogromczyniJanuszow, JanuszeZazdrosne, Beginer, Adela, Zniechecona, Ruda_25, MirekKrk i Mruczek!!!!!!!

https://showup24.tv/profile/CzarnaMILF
https://mini.zbiornik.com/Goraca_Dominika
Awatar użytkownika
BlackBitch30
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 07 cze 2017, 10:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _BlackBitch30_


BlackBitch30 pisze:
florka pisze:
BlackBitch30 pisze:
beznadzieja pisze:Dokladnie tak jak mowi florka :)

Trzeba miec pomysl na siebie i pomysl na "robienie hajsu". Ja np. korzystam z dwoch loginow, na jednym mam tansze privki na drugim drozsze.Wiadomka ,ze zawsze startuje z loginu z drozszymi privkami :),ale jak widze ,ze przez jakis czas sie nie kreci ,zmieniam login i trzaskam privki.Hajs sie zgadza-ZGADZA :) a to ,ze generalnie musialam zrobic kilka privkow wiecej niz jakbym robila drozsze niczego nie zmienia:)Bo jakbym chciala byc uparta ,ze mam takie i takie stawki to prawdopodobnie mialabym juz mega wkurw,ze nic sie nie dzieje.Czasami jednak bywa tak ,ze startuje z "drozszego" loginu sie kreci.Wszystko zalezy od dnia:)


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv


Zmiany loginów są jak dla mnie śmieszne mało jest takich Januszy co cie nie rozpoznają ze to ty na drugim loginie, tak samo jak to minimum 10000zł na miesiąc to też jest przesadą.


Smieszne, dlatego tego nie robisz i masz takie zarobki jakie masz. Jestes nudna. Mnie nie rozpoznają bo noszę rozne peruki, ciuchy i nadaje z różnych miejsc. Zmieniam też osobowości z łagodnej na suczą itd. 2 razy tylko pamiętam ktoś nabaknal ze jestem podobna do... ale zagrałam głupią i kontyuowalam transmisje. Nikt Nie wnikal. Janusz to Janusz. Dalej sypie. Każda wie ile zarabia i niech żyje sobie w swoim świecie. :) Ja tam zarabiam kosztem nudnych lasek i mi to odpowiada. Spryt, inteligencja i manipulacja. Powodzenia. :)

Poobserwuj laski które Ci wymienilam wyżej. Zobacz co się u nich dzieje. Szczeka Ci opadnie ile mają privow i napiwkow na godzine.
Po pierwsze kobieta ladna i zadbana zarabia 10tys bez problemu w 2 tygodnie bez peruk i zmian otoczenia po drugie Selena zaczela miec dopiero branie na privy po zrobieniu silikonów i to jara januszy.


No to przyjmijmy, że jestem brzydka w perukach i nie w 2 tygodnie, a w miesiąc wyciągam spokojnie 10 tys. :) Nie dowaliłaś mi. :lol: Wątek dotyczy zarobków. Ja lubię się zmieniać i jako "brzydka" zapewniam sobie w ten sposób dobry dochód. :)
Sylikony czy nie, Selena jest prawie codziennie i robi ciągle to samo. Dostaje mnóstwo napiwków na godzinę i co chwilę kolesie wchodzą na drogie privki, co potwierdza, że wyciąganie 10 tys. PLN jest realne.
Awatar użytkownika
florka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 30 maja 2017, 22:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Z moich obserwacji wynika, że Selena nie wchodzi prawie codziennie na SU. Bardziej to wygląda tak, że wchodzi (powiedzmy) dwa czy trzy dni z rzędu i potem przez jakiś czas jej nie ma. W związku z tym odwoływanie się do niej, to raczej marny argument.
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kronos666 pisze:Z moich obserwacji wynika, że Selena nie wchodzi prawie codziennie na ShowUp.tv. Bardziej to wygląda tak, że wchodzi (powiedzmy) dwa czy trzy dni z rzędu i potem przez jakiś czas jej nie ma. W związku z tym odwoływanie się do niej, to raczej marny argument.

Od dłuższego czasu na ShowUpie zrobił się mega syf, ładne kobiety siedzą bez priv i nawet pisania do nich, a jak jest jakas silikoniara na liście to tam jest branie, to już nie ten ShowUp co był kiedyś teraz panuje tam mega dziadostwo.
Awatar użytkownika
TheBestka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2017, 07:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości