Problem z banem

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Problem z banem
28 gru 2016, 00:25

Witajcie,

Otóż zostałem zbanowany na ShowUp.tv. Nie widze okienka wiadomosci , a jak wchodze na chat to ludzie nie widza co pisze.
Jak rozwiazac taki problem ? za pomoc wysle maly napiwek.

PS> Chodzi mi o to co zrobić aby znow mieć okienko wiadomosci i zeby ludzie widziały co ja pisze na chacie. Nowe konto > ?
Awatar użytkownika
best1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kaprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Re: Problem z banem
28 gru 2016, 08:59

Pisaliśmy Ci milion razy co masz zrobić a Ty dalej pytasz, chyba jesteś jak złota rybka, po 30 sekundach wszystko zapominas :)
1. Trzeba z meila na którym założyłeś zbanowane konto wysłać meila do administracji ShowUp.tv z prośbą o odbanowanie (tylko grzecznie i kultruka poziom 9000). Jeżeli to był pierwszy raz, jeżeli to już kolejny to raczej nie ma szans na odbanowanie i wtedy...
2. Zakładasz nowe konto na innym adresie email niż aktualne i (to ważne!) używając innego adresu IP niż do tej pory (np. korzystając z darmowego hotspotu na mieście albo pozyczając wifi od sąsiada). Po założeniu konta na innym adresie IP możesz uzywać dalej swojego domowego wifi, prawdopodobnie będzie działać bo system w większości przypadków sprawdza IP tylko przy zakladaniu czy nie ma w bazie danych zablokowanych adresów.
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 213 razy
Podziękowano mu: 68 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

28 gru 2016, 10:35

ruger44 pisze:[...]wysłać meila do administracji ShowUp.tv z prośbą o odbanowanie (tylko grzecznie i kultruka poziom 9000). [...].

Dokładnie! To bardzo istotne.
Sam miałem kiedyś taki przypadek (wysyłałem Kotzurkowi nieodpowiednie treści na PW) i otrzymałem bana.
Napisałem do administracji, kajałem się, wytłumaczyłem, że znajdowałem się w stanie pomroczności jasnej i choroby filipińskiej oraz że będę już grzeczny, no i konto mi odbanowali, nie trwało to nawet doby.
,,...bo taki jest ten świat, świat pełen łez" - https://www.youtube.com/watch?v=mxOL3-g3XFw Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
SU-holik
SU-holik
Twoja ulubienica z SU: Kotzurek
Nick na ShowUp.tv: (kiedyś) LoverOfCats

28 gru 2016, 22:17

Ja miałem tan sam problem ostatnio. Napisałem na [email protected] wytłumaczyłem co i dlaczego i po 2 dniach dostałem unbana.

www.ShowUp24.tv
Treax

18 kwie 2017, 03:24

Niestety czasami dosłownie za głupotę można dostać bana (pisząc na telefonie wiadomosc dwie kropki - . . weszly mi w jedno slowo i banik)mam nadzieje ze w przyszlosci ta blokada automatyczna będzie troszke unowoczesniona
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Nick na ShowUp.tv:

21 gru 2017, 12:23

wystarczy przestrzegać regulaminu. nie dostniesz bana nie będzie problemu
Awatar użytkownika
Alucard
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv: gg 47624000

29 sty 2018, 07:42

Alucard pisze:wystarczy przestrzegać regulaminu. nie dostniesz bana nie będzie problemu

Dlugi ten regulamin. :shock2: (zaloze sie ze nikt tego nie czyta przed rejestracja, a pozniej placz bo mnie zbanowali) :laugh3:

https://showup.tv/site/regulations
"Ci, których najtrudniej kochać, najbardziej potrzebują naszej miłości. " - Dan Millman, Droga miłującego pokój wojownika.
Awatar użytkownika
Paul982
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: Aktualnie brak. :(
Nick na ShowUp.tv: Paul982

12 lut 2018, 17:03

Jak komuś się nie chce czytać regulaminu to zawsze mozna wejśc na jakąś transmisje i zapytać ludzi co wolno robić a czego nie, niech wytłumaczą w skrócie i po maks 5 minutach będziesz wiedział wszystko bez czytania regulaminu. Jeżeli ktoś nawet tego nie robi to potem nie ma co się zasłaniać niewiedzą po banie
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 213 razy
Podziękowano mu: 68 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

21 lut 2018, 03:02

Jeśli dla kogoś regulamin jest za długi to nie wiem jakby przebrnął przez Kodeks Spółek Handlowych, albo Kodeks Cywilny a wypadałoby je znać.
Ignorantia iuris nocet.
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch