Czemu kasa na kamerki a nie na bordelllo?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Tak jak w temacie
Bardzo mnie ciekawi, dlaczego niektórzy widzowie szołapa nie przeznaczą tej kasy na pójście do agencji (może część przeznacza inną pulę - nie wiem).
Prawdopodobnie są tu takie osoby, które wydają kilkaset zł miesięcznie może nawet kilka tysięcy.
Pytanie bez agresji ani hejterstwa - jestem bardzo ciekaw.
Co takiego się dzieje, ze wydaje się kasę na wirtualną znajomość, o podtekście erotycznym, rzadko jednak doprowadzona do niewirtualnej konsumpcji a nie realne bzykanko.
Tak sobie myślę, ze być może chodzi o podchody, o skłonienie pannę, teoretycznie nie do wyrwania, do umówienia się? Albo szukanie tu uczucia? Nie wiem.....
Być może to ten sam mechanizm co w klubach gogo, ze wydaje się na skłonienie tancerki do bliższego "tetate" kupę hajsów,za które można byłoby wynająć cały burdel z pięcioma dziwkami na noc:-)
Uprzejmie proszę o ustosunkowanie się grupy docelowej do mojego pytania.
Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Myślę, że większość panów którzy tutaj ostro szaleją z żetonem i podrywają modelkę za modelką w realu jest po prostu zbyt nieśmiała na to, żeby iść do pro albo ma swoje zasady. Wiele pro narzeka na panów, którzy najpierw dzwonią, ustalają każdy szczegół, dokładnie opisują co będą z nią robić i jak, potem jeszcze dzień wczesniej dzwonią żeby upewnić się czy ogłoszenie aktualne a koniec końców nie pojawiają się o określonej godzinie i nie odbierają telefonu. Ja mam multum znajomych którzy w pracy zgrywają kozaków i non stop namawiają mnie żebym z nimi poszedł do agencji na zasadzie "Jak żałujesz grosza to ja ci postawie, jak nie chcesz ciupciać to możesz w holu poczekać ale pójdź ze mną!" ale koniec końców nigdy do pro nie idą, podejrzewam, że nawet jakbym z nimi finalnie poszedł to by się przed samymi drzwiami rozmyślili, tacy ludzie właśnie stanowią gros klientów modelek z SU. Do tego na pewno dochodzi strach przed wenerykami, strach przed napadem, szantażem i powszechna obawa o to, czy pani ze zdjęć na pewno okaże się tą która będzie nas finalnie obsługiwała (bo jak wiadomo, na większości ogłoszeń zdjęcia są stare z czasów świetności danej pro a i dość częstym problemem wypisywanym na garsonierze jest podmianka "Koleżanka z ogłoszenia zajęta ale my pracujemy we dwie w tym mieszkaniu to ja pana obsłuże".

Ja osobiście wybieram kamerki a nie pro bo mieszkam za granicą więc mam ograniczony kontakt z wyegzaltowanymi, inteligentnymi i zadbanymi kobietami (bo większośc tych które tutaj są wolne to dziewczyny z zapadłych wsi albo głębokiej patoli które ledwo się językiem polskim posługują) i takiego kontaktu szukam, zależy mi na równi na widoku pięknego ciała, gustownego striptizu i ognistej masturbacji z inteligentną rozmową na poziomie z taką nutką "koleżeństwa", wchodząc na priv chce się czuć jakbym szedł z kumpelą na piwo a nie jak klient wrzucający żeton do automatu, a tego raczej nie dostanę u pro, one wszystkich traktują "PROfesjonalnie" :) No i jest jeszcze bariera intelektualna - gdybym miał szukać pro która jest i ładna i mądra to bym musiał chyba do jakiejś elitarnej agencji dla eskortówek iść i zapłacić worek żłota za kilka godzin z nią, bo typowa pro ma intelignecję na poziomie doniczki i posługuje się półsłówkami, a na kamerkach są "normalne" kobiety które traktują SU jako okazję do dorobienia i z nimi można "normalnie" pogadać
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Danke
Z doświadczenia wiem, że jak się wbijesz do pro z flachą (byle nie 0,7l z czerwona kartką) i weźmiesz parę godzin to może być całkiem przyjemnie ;-) i pogadać można i pałę podać..
Często tak robiłem jak czułem się samotny...hehe
Ofkors warto sprawdzić czasem na garso, ale tam często opinie przesłodzone itp

A tu na szołapie, miałem kilka fajnych wirtualnych znajomych, tych nierozbieralnych
z dwoma czy trzema mailuje
ale nigdy nie była to żetonowa znajomość
i też lubiłem pogadać z nimi na kamerkach a szołap zaspokajał po części moje potrzeby społeczne :-)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dorzucę trzy grosze: do agencji nie chodzę, bo nie zdradzam żony w realu ;) Bywałem wcześniej w go-go, ale do tego trzeba się wyrwać z domu na noc, a poza tym na SU za tą samą kasę można się fajnie bawić (z umiarem) przez miesiąc lub dłużej, i "zaliczyć" więcej lasek. To poza tym trochę jak portal społecznościowy, tylko taki fajniejszy - wpadasz, pogadasz ze znajomymi, może któraś cipkę pokaże... ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...




HenryChinaski1 pisze:Bardzo mnie ciekawi, dlaczego niektórzy widzowie szołapa nie przeznaczą tej kasy na pójście do agencji (może część przeznacza inną pulę - nie wiem).


Skąd wiesz na co ludzie przeznaczają pieniądze? To, że większość ludzi w tym kraju musiałoby wybierać pomiędzy kupnem 1000 żetonów raz w miesiącu, a numerkiem w podrzędnym burdelu, nie zmienia faktu, że są ludzie dla których rzucenie kilku tysięcy żetnów w wieczór to żaden wyczyn. Pozatym łatwo zauważyć, że większość z tych, która rzuca spore sumy lubi się popisywać.
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 21:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




to i ja wtrącę swoje trzy grosze - Ja jak nie znałem wcześniej szowapa to chodziłem do prawdziwych modelek bo zwyczajnie brakowało mi rozmowy z Kobietą . To nie była żadna agencja nie na żadne seksy tylko zwyczajnie porozmawiać plus napić się Kawy . Zwyczajnie tak po prostu . Każdego z nas to już indywidualna sprawa na co wydaję się Pieniądze - inni wydają na tor na Służewcu w Warszawie inni na Szowap . Teraz żyjemy w takich czasach że za wszystko się płaci zwykły Towar - Usługa . Koniec Kropka .
Awatar użytkownika
Zibi1987_CK
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 06 lis 2015, 09:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: loloalolal
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ciężko mi wejść w januszowy umysł ale w pierwszej kolejności przychodzi mi zwykły szpan. Janusze zwykle żetonowo uaktywniają się tuż po wypłacie,raz albo dwa razy w miesiacu. Wybierają transmisje z czołówki, tam mają większe szansę posłuchać o sobie tekstów w stylu : "stary, ale żeś dojebał" , "gratulacje, jestes kozak", "jezu, ile ty zarabiasz, zatrudnisz mnie w swojej firmie?" itp. Tylko że już niski poziom ortografii hojniejszych januszy wskazuje, że daleko im do menedżerów wyższego szczebla w niemieckim banku :) . Bliżej im raczej do fizoli z budowy z brudem pod paznokciami. Jest lato czyli sezon budowlany i nawet zwykły tynkarz, murarz czy hydraulik może wyciągnąć z 10k. Zostawi potem z 1k u camgirl a wszyscy go już mają za jakiegoś bogacza :) . W skrócie : 99,99% żetonowych napinaczy to zwykłe szaraki. W życiu realnym już widziałem kolesi, którzy potrafili przejebać całą januszową wypłatę w kasynie(takim baraku), więc już nic mnie nie zdziwi :)
Takie mam wnioski po obserwacji niektórych nicków u imagine_chery, wrednejpauli i wielu innych.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Do Zibi1987_CK

......Wiesz, ale do dziwki też można iść pogadać..., co więcej istnieje ogromna szansa, ze traktując ją normalnie, a nie jak żywą lalę do dymania, i biorąc pod uwagę, mimo wszystko "incognitowość" takiej wizyty, to można sobie naprawdę fajnie pogadać... ofkors jak trafisz na w miarę normalną pannę, a nie ruchadło bez krzty rozumu i empatii, ale to już trzeba garso czytać i próbować.
Ja kiedyś trafiłem taką lalę, dziwkę i przyłaziłem do niej z alko, pogadać, popić itp - miałem dość ciężki okres w życiu, i ta dziewczyna za trzecim razem mnie się spytała, dlaczego jej nie chcę dymać i czy ona mi ie się w ogóle podoba. Przez te kilka razy jak byłem zrobiła mi tylko raz loda ;-)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ja jak chodziłem do typowych modelek to dziwiły się że kobiety nie mam na co jej odpowiadałem no tak się ułożyło w życiu . Teraz już nie chodzę do takich miejsc - Wystarczy Mi CammGirls i rozmowa od czasu do czasu jak mam chęć to kupuję żetony i starczy mi przez jakiś czas :)
Awatar użytkownika
Zibi1987_CK
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 06 lis 2015, 09:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: loloalolal
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Każda z powyższych wypowiedzi ma w sobie jakąś część prawdy.
Uniwersalnej odpowiedzi nie ma, więc odpowiem za siebie.
Robotę mam za granicą. Okazji do spotkań w rl bardzo mało. Alternatywą jest upijanie się w gronie kolegów z pracy lub zabawa na SU.
Wole się zabawić na SU ...
Awatar użytkownika
spoko
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




,,Czemu kasa na kamerki a nie na bordelllo?" - odpowiedź jest prosta - ponieważ Kotzurek przyjmuje jedynie wirtualnie na ShowUp.tv, a nie w realu (choć w sumie nie mam tej pewności :blush: ), a jedynie ona mnie interesuje.

A tak serio, to byłem w przybytku raz w życiu, dawno temu jak miałem 21 lat, do dziś się dziwię, że się na to zdobyłem. Doświadczenie to było dla mnie wtedy ciekawe ale i częściowo żenujące, bo z natury jestem nieśmiałym januszem, a tam ustawiło się przede mną zdaje się 7 lub 8 kobiet i miałem wybrać którą chcę - do dziś czuję to skrępowanie, które mi wtedy towarzyszyło.
Panie bardzo zróżnicowane w wyglądzie, wybrałem czarnowłosą i szczupłą dziewczynę, wtedy jeszcze nie miałem tendencji do obfitych kształtów jak teraz. Pamiętam, że ze stresu odeszła mi cała ochota i jak znalazłem się już w pokoju z nią sam na sam, to wolałem pogadać... poprosiłem o piwo dla rozluźnienia, które mi przyniosła, a ona zapytała grzecznie, czy może przy mnie zapalić, szybko rozładowała atmosferę, wiedziała jak rozmawiać. Głupio się przyznać, ale siedząc i rozmawiając z nią zamierzałem w ogóle zrezygnować z seksu i gdyby nie jej inwencja, to pewnie wypiłbym swoje najdroższe piwo w życiu i tyle.
W końcu powiedziała coś w stylu - ,,przecież nie przyszedłeś tu rozmawiać ze mną, rozbieraj się itp." Zachowała się całkiem w porządku, bo gdyby chciała, to wykorzystałaby moją nieśmiałość i po godzinie gadki szmatki poszła pośmiać się ze mnie z koleżankami. Radziła mi żebym był bardziej śmiały, nie oceniał się tak nisko i takie tam, była naprawdę przyjemna i miła, z wyglądu super, taka dżaga przed 30-tką.
Nigdy więcej się nie zdecydowałem na agencję, potem z wiekiem rozkręciłem się sam, trochę się ogóra zakisiło w różnych zacnych damskich zakamarkach, choć zawsze twierdzę, że sporo kobiet uprawia prostytucję nawet o tym nie wiedząc i nie jest ona taka wprost jak w agencjach, oddają się za kwiaty i prezenty, za pożyczanie pieniędzy, czy ich dawanie.
Jednakże takie płacenie w agencji jest odarte z tego czegoś, co nazywa się zdobywaniem i przynajmniej mnie bardzo rajcowało, robienie podchodów do kobiety, flirtowanie, które w kwintesencji doprowadzą do łóżka (lub nie - element ryzyka) są wyzwalaczem endorfin.
Teraz zostało mi już tylko ShowUp.tv, bo lata już nie te, człowiek leniwy się zrobił, by sobie ulżyć fapnie się pod Kotzurka lub KoKo i można zasnąć snem sprawiedliwego korniszona.
,,...bo taki jest ten świat, świat pełen łez" - https://www.youtube.com/watch?v=mxOL3-g3XFw Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kotzurek
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (kiedyś) LoverOfCats




Loc pisze:,,Czemu kasa na kamerki a nie na bordelllo?" - odpowiedź jest prosta - ponieważ Kotzurek przyjmuje jedynie wirtualnie na ShowUp.tv, a nie w realu (choć w sumie nie mam tej pewności :blush: ), a jedynie ona mnie interesuje.

A tak serio, to byłem w przybytku raz w życiu, dawno temu jak miałem 21 lat, do dziś się dziwię, że się na to zdobyłem. Doświadczenie to było dla mnie wtedy ciekawe ale i częściowo żenujące, bo z natury jestem nieśmiałym januszem, a tam ustawiło się przede mną zdaje się 7 lub 8 kobiet i miałem wybrać którą chcę - do dziś czuję to skrępowanie, które mi wtedy towarzyszyło.
Panie bardzo zróżnicowane w wyglądzie, wybrałem czarnowłosą i szczupłą dziewczynę, wtedy jeszcze nie miałem tendencji do obfitych kształtów jak teraz. Pamiętam, że ze stresu odeszła mi cała ochota i jak znalazłem się już w pokoju z nią sam na sam, to wolałem pogadać... poprosiłem o piwo dla rozluźnienia, które mi przyniosła, a ona zapytała grzecznie, czy może przy mnie zapalić, szybko rozładowała atmosferę, wiedziała jak rozmawiać. Głupio się przyznać, ale siedząc i rozmawiając z nią zamierzałem w ogóle zrezygnować z seksu i gdyby nie jej inwencja, to pewnie wypiłbym swoje najdroższe piwo w życiu i tyle.
W końcu powiedziała coś w stylu - ,,przecież nie przyszedłeś tu rozmawiać ze mną, rozbieraj się itp." Zachowała się całkiem w porządku, bo gdyby chciała, to wykorzystałaby moją nieśmiałość i po godzinie gadki szmatki poszła pośmiać się ze mnie z koleżankami. Radziła mi żebym był bardziej śmiały, nie oceniał się tak nisko i takie tam, była naprawdę przyjemna i miła, z wyglądu super, taka dżaga przed 30-tką.
Nigdy więcej się nie zdecydowałem na agencję, potem z wiekiem rozkręciłem się sam, trochę się ogóra zakisiło w różnych zacnych damskich zakamarkach, choć zawsze twierdzę, że sporo kobiet uprawia prostytucję nawet o tym nie wiedząc i nie jest ona taka wprost jak w agencjach, oddają się za kwiaty i prezenty, za pożyczanie pieniędzy, czy ich dawanie.
Jednakże takie płacenie w agencji jest odarte z tego czegoś, co nazywa się zdobywaniem i przynajmniej mnie bardzo rajcowało, robienie podchodów do kobiety, flirtowanie, które w kwintesencji doprowadzą do łóżka (lub nie - element ryzyka) są wyzwalaczem endorfin.
Teraz zostało mi już tylko ShowUp.tv, bo lata już nie te, człowiek leniwy się zrobił, by sobie ulżyć fapnie się pod Kotzurka lub KoKo i można zasnąć snem sprawiedliwego korniszona.


No i tym wyznaniem pogrzebałeś swoje szanse u Kocurka bo jak wiadomo ona nie znosi kurwiarzy :D
แมวตัวผู้




Z tego co widzę sprawdza się moja teoria ze lwia cześć pieniędzy na szolapie zostawia towarzystwo z emigracji. Ze mną jest podobnie, szolap dla funu głównie, chociaż kiedyś udało się parę razy wyrwać coś na real i raczej milo wspominam. Inna sprawa ze finansowo to raczej kiepski interes robiłem. Ja z racji ze prace mam dość specyficzna to w Polsce bywam często i szczerze mówiąc nigdy z agencji ani lasek z roksy nie korzystałem. Osobiście wole portale sponsoringowe, trochę więcej zachodu ale moim zdaniem efekt lepszy bo dostaje coś pomiędzy tym burdelem a powiedzmy "normalnym" związkiem. Reasumując... kasa płynie i na szolap i do raczki "cichodajek", wszyscy szczęśliwi ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




แมวตัวผู้ pisze:
Loc pisze:A tak serio, to byłem w przybytku raz w życiu, dawno temu jak miałem 21 lat, do dziś się dziwię, że się na to zdobyłem. Doświadczenie to było dla mnie wtedy ciekawe ale i częściowo żenujące, bo z natury jestem nieśmiałym januszem, a tam ustawiło się przede mną zdaje się 7 lub 8 kobiet i miałem wybrać którą chcę - do dziś czuję to skrępowanie, które mi wtedy towarzyszyło.
....


No i tym wyznaniem pogrzebałeś swoje szanse u Kocurka bo jak wiadomo ona nie znosi kurwiarzy :D


Nie no, właśnie z tego wynika, że kolega LoC nie jest kurwiarzem - był jeden raz z ciekawości i nie zasmakował w rozpuście... ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...




Marshall pisze:
แมวตัวผู้ pisze:
Loc pisze:A tak serio, to byłem w przybytku raz w życiu, dawno temu jak miałem 21 lat, do dziś się dziwię, że się na to zdobyłem. Doświadczenie to było dla mnie wtedy ciekawe ale i częściowo żenujące, bo z natury jestem nieśmiałym januszem, a tam ustawiło się przede mną zdaje się 7 lub 8 kobiet i miałem wybrać którą chcę - do dziś czuję to skrępowanie, które mi wtedy towarzyszyło.
....


No i tym wyznaniem pogrzebałeś swoje szanse u Kocurka bo jak wiadomo ona nie znosi kurwiarzy :D


Nie no, właśnie z tego wynika, że kolega LoC nie jest kurwiarzem - był jeden raz z ciekawości i nie zasmakował w rozpuście... ;)


Wyznajesz zasadę raz to nie kurwiarz, obawiam się że Kocurek nie jest aż tak tolerancyjna, a Loc napisał że tylko raz był w burdelu a nie ile razy dymał za pieniądze.
Druga sprawa, poddał w wątpliwość moralne prowadzenie się Kocurka w realu, no takiej zniewagi to ona mu nie daruje :D
แมวตัวผู้




Bo to light rozrywka, zostajesz zdrowy bezpieczny, chronisz własna tożsamość, nie wchodzisz w to towarzystwo głębiej, zresztą burdello to zagłębie dość mieszane i można nieciekawie skończyć patrząc na publikacje w mediach:) Chyba że ktoś lubi być zatrzymanym z gołą pyda w domówce przez antyterorystów, którym towarzyszy kamera jak miało to miejsce w Trójmieście.
Każdy dzień może być ostatnim.
Awatar użytkownika
Paolo869
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2016, 15:08
Lokalizacja: Frankfurt
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MRRLaurka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




niektorzy sie boja tez ze kobita sie dowie, mniejsze wyrzuty sumienia na live


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
albatros_20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 26 paź 2016, 15:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz ninie mamck.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Tu syfa nie złapiesz :mrgreen: Zresztą pewnie dość duża grupa jest właśnie nieśmiała albo najzwyczajniej pochłonięta pracą itd.Wolą z domu z perspektywy własnej kanapy :lol:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Przede wszystkim dużo niższa cena. W realu koszt zabawy wieczornej np. z dwoma młodymi, ładnymi, biseksualnymi pannami, które spełniłyby jakieś bardziej wyszukane fantazję, wynosiłby parę ładnych stówek, zapewne nie mniej niż 1000 za około 2 h. Na ShowUp.tv można sobie spokojnie "porobić" za kwotę około 100 zł i też się spędzi cały wieczór i kilka razy konia zwali. :lol:

W realu jest też - wbrew pozorom - dużo większe ryzyko wtopy, a na ShowUp.tv, jak coś nam nie wyjdzie lub też pokaz będzie nieciekawy, stracimy parę żet.

Dla mnie najmniej opłacalne nie są burdele, ale kluby GoGo, gdzie za 1000 zł będziemy mieli kilka prywatnych tańców i parę drinków - człowiek ani nie porucha, ani nawet nie zwali konia.
Awatar użytkownika
grantttt
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 16 paź 2016, 21:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Zibi1987_CK pisze:ja jak chodziłem do typowych modelek to dziwiły się że kobiety nie mam na co jej odpowiadałem no tak się ułożyło w życiu . Teraz już nie chodzę do takich miejsc - Wystarczy Mi CammGirls i rozmowa od czasu do czasu jak mam chęć to kupuję żetony i starczy mi przez jakiś czas :)


Zibi zdjęcie w twoim profilu , gwałtownie wywołało u mnie pusty rechot :laughingnew: ale jak poczytałem troche Twoich postów , to myślę że nadajesz się nawet na jakiegoś polityka :ok:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
gruby
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 113
Rejestracja: 06 lis 2021, 23:35
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości