Fenomen ulubienicy - skąd to się bierze?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Zastanawiało Was może kiedyś - skąd się wzieło to nasze uwielbienie do ulubienic? Skąd w ogóle się wziął taki fenomen - jest tyle różnych pań na ShowUp.tv, większość z nich powyżej średniej jeżeli chodzi o urodę, bez problemu mozna znaleźć po kilkanaście takich, które będą nam w 100% pasowały urodą, a każdego dnia pojawiają się jakieś nowe więc w zasadzie moglibyśmy codziennie wchodzić do innej ale z jakiegoś powodu wchodzimy dzień w dzień, miesiąc w miesiąc do jednej ulubienicy, to jej urodzie oddajemy hołd żetonami i to wyłącznie do niej wchodzimy na priv. Skąd to się bierze? U ulubienicy zawsze zobaczymy to samo, ten sam garnitur ruchów, ta sama muzyka, te same stroje - nie ma elementu zaskoczenia, po jakimś czasie to się musi znudzić ale mimo to wchodzimy co raz tylko do niej. Czy jest to wyłącznie wynik tego, że podkochujemy się w ulubienicy i jakoś tam podświadomie liczymy na to, że kiedyś w końcu się "złamie" i zgodzi na spotkanie w realu? Czy może po prostu nie chcemy eksperymentować, nie chcemy topić żetonów u pań, które nas "oszukają", nie pokażą tego co chcemy albo nie zrobią tego w sposób do jakiego się przyzwyczailiśmy. A może jest coś "głębszego" w fenomenie ulubienicy, może jest to forma... hmm... przyjaźni? Nie wiem czy to nie zbyt głebokie słowo, ale takiej specyficznej więzi między transmitującą i oglądającym? Zapraszam do dyskusji!


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Jest to tzw. paradoks poligamiczny. (Nazwę wymyśliłem przed chwilą ;)). Osoba, która będzie mieć możliwość i dostęp do wielu dziewczyn, w końcu będzie chciała być z jedną. Jest to przeciwieństwo przyczyny duszenia się w związkach. W ogóle przynajmniej w naszej kulturze związki poligamiczne wydają się niedojrzałe. Chłopak zmienia dziewczyny jak rękawiczki - niedojrzałe. Dziewczyna się nie szanuje. Facet, który zdradza żonę - wiadomo, cham, a ma kolejną żonę - jest niepoważny. To by oznaczało, że związki monogamiczne to efekt dojrzałości, a jak wiadomo dojrzałość nabywa się przez doświadczenie. Faceci tłumaczą sobie pantoflarstwo tym, że wyszumieli się za młodu. Prawdopodobnie bez wyszumienia się czuliby się ze swoimi wybrankami tak samo, tylko że by się dusili. Ja tam zawsze czekalem na tę jedyną, więc nie wszystkich to dotyczy, ale niektórych widocznie tak. Choć jest również paradoks monogamizmu, który odkryli niektórzy o podłożu erotycznym głównie skłonni do "otwarcia związku", swingersi itd. (nie moje klimatu), że można nową relacją wpuścić powietrza do własnego związku. Jest też łatwiejsze wyjaśnienie - żeby kliknęło, dziewczyna musi mieć kilka nienamacalnych i namacalnych ;) cech. I ta dziewczyna Ci się podoba, a inne nie. Mnie się podoba jedna, pozostałych nie klikam, jeszcze jedną-dwie znałem tak trochę prywatniej i tyle. Po wstępnej fascynacji ilością dziewczyn, z których kilka było fajnych, a połowa już nie nadaje... I tak na zagranicznych na stronie głównej znajdzie się 5-10 takich, które ma się w ulubionych na ShowUp.tv, a na ShowUp.tv? Na Chaturbate mam 20 ulubionych, z czego oglądam 5, a na ShowUp.tv 10 ulubionych, z czego 5 nie nadaje. :P
Awatar użytkownika
ildk
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 27 paź 2016, 23:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: shawshank
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: To_nick


Stąd się bierze, że nie traktujesz jej jako zwykłej laski z ekranu tylko jak kogoś więcej. Nie wnikam czy jak koleżankę czy zauroczyłeś się, bo nikt mi nie wmówi, że jak ktoś siedzi codziennie o 3 godziny u jednej dziewczyny to traktuję ją jako zwykły obiekt seksualny. No ale w końcu nie w takich miejscach się ludzie poznają, więc czemu nie tu. Pomijam fakt, że w 90% ta przyjaźń/miłość jest jednostronna, znaczy dwustronna, ale z drugiej strony jest Pan Żeton.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek



Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość