Jak zajęte panie z ShowUp.tv robiły nas w chuja...

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
pussycat pisze:
(...) uświadomiłem sobie co czuję i jak głęboko


Nie pomyśl sobie, że kpię, ale jestem pewna, że szybko Ci przejdzie, a jeszcze prędzej się pocieszysz. ;)

Znaczy czym się pocieszę - widokiem cipek na SU? Nie łaziłem po transmisjach, konto założyłem tylko po to żeby ją bliżej poznać, kamerkę kupiłem, żeby zobaczyć jej twarz - czym mam się pocieszać, bo nie rozumiem?...
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było
Awatar użytkownika
creepy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2016, 13:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


creepy pisze:kamerkę kupiłem, żeby zobaczyć jej twarz


Przecież by zobaczyć jej twarz to nie musiałeś kupować kamerki.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Abra, może układ był taki: priv z twarzą, ale twarz za twarz. ;) Nie wiem... tak sobie gdybam. ;)

creepy - wszystko to jakieś takie niewiarygodne jak dla mnie, od początku - do końca...
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Cat - no niewiarygodne. nie jestem gimbusem mam bliżej do 30 niż do 20 a jednak. Co mam napisać?... No zakochałem się, wiem że wokół jest mnóstwo ciekawych kobiet ale co ja zrobię? Siedzi to gdzieś we mnie głęboko i nie potrafię tego wydrzeć z siebie. Kiedy patrzę na to z boku, z perspektywy, to widzę jakie to jest pojebane, abstrakcyjne wręcz. Ale nie da się żyć z perspektywy i albo się czuje albo nie;/ Gdyby był taki pstryczek "wyłącz życie" to chętnie bym go w tej chwili nacisnął. żeby nie być, nie czuć...
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było
Awatar użytkownika
creepy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2016, 13:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jeśli Cię to w jakikolwiek sposób pocieszy, to napiszę Ci, że większość z ludzi ma jakieś większe lub mniejsze zawody miłosne na koncie, tylko niewielu z tego powodu umiera... Czas leczy rany, człowiek się podnosi i idzie dalej przez ten wielu łez padół.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wiem o tym doskonale, bo już raz przez to przechodziłem, tyle że realnie. I chyba zostanę sam, nie wiem czy miłość nie jest mi pisana, czy ja to psuję ale zawsze coś nadrzędnego jest nie tak. Może ja źle kocham? Czy jak, no nie wiem;/
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było
Awatar użytkownika
creepy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2016, 13:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czasami trzeba wiele razy upaść, żeby odnieść ostateczny triumf. Kariery wielu sportowców są na to najlepszym dowodem.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Facet, albo ruchasz, albo jesteś ruchany. Tak jest skonstruowany teraz świat. Amen
Awatar użytkownika
kratos33
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 11 lis 2015, 18:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


zakochać się w dupie z showupa... xd :dance4:
Awatar użytkownika
kldaalddadadadala
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 15 sty 2016, 21:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kldaalddadadadala pisze:zakochać się w dupie z showupa... xd :dance4:

No zobacz - da się :P Wszyscy mówią, że czegoś nie da się zrobić, do momentu aż przyjdzie jeden głupi i to zrobi:/

Nie wiem jak inni to widzą. Ta "dupa z showupa" to przecież normalna dziewczyna, nie jakiś alien z kosmosu, to człowiek jak ja czy Ty. Też myśli, czuje przecież. Jeśli piszesz o okolicznościach, to rozumiem, że zakochać się w takiej to totalna dziecinada i głupota, bo może (albo prędzej -na pewno będzie) to wykorzystywać, żeby zarobić. No ale zracjonalizuj uczucia. Potraficie tak na zawołanie przestać albo zacząć czuć coś do kogoś? Jeśli tak to zazdroszczę... Ja albo czuję albo nie i nie umiem tego racjonalizować, znaczy wiem, że to nie ma racji bytu, że głupie, wiem, że płacę w sumie za nic no ale nie umiem a może nie chcę tego przerwać:/ Wiem, że do niczego to nie prowadzi a gdybym miał, to pewnie wyjebałbym dużo więcej kasy.

Kiedyś pewnie przejdzie, bo jest irracjonalne i niemożliwe w sumie na wielu poziomach ale nie wiem kiedy. Ja to zawsze się wpierdolę w coś takiego:/
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było
Awatar użytkownika
creepy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2016, 13:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Prędzej zrozumie zakochanie się w prostytutce niż w dupie z showupa przesz szklany ekranik :mrgreen:
Patrząc na różne transmisje jestem przekonany że takich ślepo zakochanych jest całkiem sporo :haha:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 13:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No zobacz - da się :P Wszyscy mówią, że czegoś nie da się zrobić, do momentu aż przyjdzie jeden głupi i to zrobi:/


Piszesz o tym jakby to było jakieś osiągnięcie...

Pokazałeś jej chociaż swoją twarz? Czy jesteś niezbyt urodziwy i liczyłeś na to że panna po roku "znajomości" napisze ci coś w stylu "nieważne jak wyglądasz, zakochałam się w twoim wnętrzu" ;) Sam sobie stworzyłeś jakąś iluzję, która z miłością ma niewiele wspólnego.

Patrząc na różne transmisje jestem przekonany że takich ślepo zakochanych jest całkiem sporo


Tygrysek_19 i Nightcall to już klasyk gatunku. Co bardziej inteligentne kobiety brutalnie to wykorzystują i doją frajerów, aż miło.
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 22:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


@creepy zakrec kranik z zetonami, sprobuj sie umowic w realu, zobaczysz co bedzie... proste.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Wbrew pozorom dużo jest facetów którzy NIE sypią paniom z SU żetonami, pisali tylko do "trzeciorzednych", w większości nierozbieralnych pań u których (kiedyś) pisanie na czacie było darmowe albo sypią im tylko te 10 żet żeby pisać (które pani im oddaje) a mimo to gadają dość dużo, pani się interesuje tym co mają do powiedzenia, poznaje ich historie życia, zna rożne szczególiki które czasami wtrąci do rozmowy ("On jest jak ten chomik Rufus co ci umarł jak miałeś 12 lat i dalej nie możesz o nim zapomnieć" "Taki sam kolor włosów co Twój piesAzor ma") i też prowadzą takie "podchody" po rok czasu i po jakimś czasie są przekonani że pani ich kocha i chce z nimi być a ona tylko z nimi grzecznie rozmawia i LEKKO flirtuje, w żadnym punkcie rozmowy nie prosi o spotkanie ani nic więcej! Męski umysł jest taki delikatny, tak łatwo nas rozkochać a tak trudno przekonać o tym, że ta miłość to była tylko nieznacząca miłostka rozwiana przez poranny wiatr!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:i też prowadzą takie "podchody" po rok czasu i po jakimś czasie są przekonani że pani ich kocha i chce z nimi być a ona tylko z nimi grzecznie rozmawia i LEKKO flirtuje, w żadnym punkcie rozmowy nie prosi o spotkanie ani nic więcej!


Czasami pani pierwsza proponowała spotkanie na kawę po grzecznych rozmowach.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Taki styl miała wrednaSuka69 nawet jeden chłopak z SU u niej był w odwiedziny i robili trans razem, ale tylko klapsy dawał on jej hehe ale ciekawe co było po transmisji? :)
Awatar użytkownika
pussykiller12
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 11 sty 2016, 16:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pussykiller12


pussycat pisze:
(...) uświadomiłem sobie co czuję i jak głęboko


Nie pomyśl sobie, że kpię, ale jestem pewna, że szybko Ci przejdzie, a jeszcze prędzej się pocieszysz. ;)

Ja pindole temat zakochanych wałkowany i na poprzedni, forum tez był trzeba mieć niskie poczucie wartości aby zakochać sie w łasce z monitora wiedząc ze robi nas w chuja nie mówiąc prawdy -Chłopie tego kwiatu to pół Kwiatu lepiej realnej szukać !
Awatar użytkownika
Zibi1987_CK
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: loloalolal
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zibi1987_CK pisze:Ja pindole temat zakochanych wałkowany i na poprzedni, forum tez był trzeba mieć niskie poczucie wartości aby zakochać sie w łasce z monitora wiedząc ze robi nas w chuja nie mówiąc prawdy -Chłopie tego kwiatu to pół Kwiatu lepiej realnej szukać !


I kto to pisze.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


:)
Awatar użytkownika
Zibi1987_CK
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: loloalolal
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


abradababra pisze:
ruger44 pisze:i też prowadzą takie "podchody" po rok czasu i po jakimś czasie są przekonani że pani ich kocha i chce z nimi być a ona tylko z nimi grzecznie rozmawia i LEKKO flirtuje, w żadnym punkcie rozmowy nie prosi o spotkanie ani nic więcej!


Czasami pani pierwsza proponowała spotkanie na kawę po grzecznych rozmowach.


pijesz do mnie ???;p;p moje rozmowy z Rugerem wcale grzeczne nie były ;p
sususu85


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości