Jak zajęte panie z ShowUp.tv robiły nas w chuja...

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Morus pisze::? No, bo wczuwać się w showup, to znaczy oddać kurwom serce. pis joł . Nie no, trzeba naprawdę pięknie odlecieć, żeby takie rzeczy wyczyniać, albo być już naprawdę fchuj samotnym i masakrycznie zdesperowanym. Bo wiadomo, że ruchnąć to by się chciało nie jedną :fap: , no ale zakochiwać się jak jakiś gimbus w panience z monitora??. MAdness! No chyba, że się z jakąś pospotyka kilka razy i wtedy coś się zadzieje, a tak to beka.

http://pp.showup.com.pl


beka fchuj, porady zyciowe u toksik pomogly ci wywnioskowac to o czym piszesz? jesli tak to tez sie wybiore :)
Popek


"Panienka z monitora" to taki sam człowiek jak każdy inny, jeżeli obie strony zachowują się uczciwie i mają czyste intencje to wydaje mi się, że można się zakochać szczerze w osobie poznanej na SU
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Popek pisze:
beka fchuj, porady zyciowe u toksik pomogly ci wywnioskowac to o czym piszesz? jesli tak to tez sie wybiore :)



Właśnie, kurwa, jeszcze nie byłem, dawaj 200 zetów, to się poświęcę i pójdę i opiszę wszystko, :crazy_pilot: co do słowa, żeby tobie również odjebało, a co> :crazy_pilot:
Awatar użytkownika
Morus
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2015, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cherreet
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


"Panienka z monitora" to taki sam człowiek jak każdy inny


No nie wiem, przytłaczająca większość pań na SU to jednak materialistki mniejsze lub wieksze i żeton liczy się bardziej niż jakieś tam romanse.

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 22:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:"Panienka z monitora" to taki sam człowiek jak każdy inny, jeżeli obie strony zachowują się uczciwie i mają czyste intencje to wydaje mi się, że można się zakochać szczerze w osobie poznanej na ShowUp.tv

Amen. Gorzej tylko jak laska sama nie wie czego chcę.
Awatar użytkownika
kratos33
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 11 lis 2015, 18:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Gośc od Tygryska nazywał się Nightwish chyba. Na pewno coś z Night.

Nightcall?
Awatar użytkownika
Zordon
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 14 lis 2015, 18:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Dewotka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:"Panienka z monitora" to taki sam człowiek jak każdy inny, jeżeli obie strony zachowują się uczciwie i mają czyste intencje to wydaje mi się, że można się zakochać szczerze w osobie poznanej na ShowUp.tv

taa na portalu gdzie dostaje sie grube pieniądze za świecenie cipą i cyckami na pewno laska z kamerki sie w tobie zakocha :lol: no chyba ze portfel pełny siana to nierozerwalna część ciebie ;)
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:
ruger44 pisze:"Panienka z monitora" to taki sam człowiek jak każdy inny, jeżeli obie strony zachowują się uczciwie i mają czyste intencje to wydaje mi się, że można się zakochać szczerze w osobie poznanej na ShowUp.tv

taa na portalu gdzie dostaje sie grube pieniądze za świecenie cipą i cyckami na pewno laska z kamerki sie w tobie zakocha :lol: no chyba ze portfel pełny siana to nierozerwalna część ciebie ;)


taaa, a poza portalem te laski ktore nie swieca cipa zakochuja sie glownie w biedakach bo przeciez najwazniejsza jest Twoja zajebistosc a pusty portfel to wrecz atut... :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
tajemniczysu pisze:
ruger44 pisze:"Panienka z monitora" to taki sam człowiek jak każdy inny, jeżeli obie strony zachowują się uczciwie i mają czyste intencje to wydaje mi się, że można się zakochać szczerze w osobie poznanej na ShowUp.tv

taa na portalu gdzie dostaje sie grube pieniądze za świecenie cipą i cyckami na pewno laska z kamerki sie w tobie zakocha :lol: no chyba ze portfel pełny siana to nierozerwalna część ciebie ;)


taaa, a poza portalem te laski ktore nie swieca cipa zakochuja sie glownie w biedakach bo przeciez najwazniejsza jest Twoja zajebistosc a pusty portfel to wrecz atut... :lol:


Z tego co czytam to wy stawiacie pełny portfel na pierwszym miejscu. Pomaga ale nie w każdym przypadku bo znam przykłady par które poznały się przez SU i facet nie miał pełnego portfela. Nie będę podawał nicków bo dziewczyny mogły by tego sobie nie życzyć.
Jedna para poznała się przez SU, wzięli ślub i dziewczyna już nie transmituje.
Kolejne dwie pary poznały się, razem mieszkają i transmitują jeśli facet jest w domu a jak go nie ma to dziewczyna sama robi transmisje.
Ostatnia para również poznała się przez SU i czasami razem robią transmisje a tak dziewczyna sama dosyć często transmituje.

To są przykłady par o których wiem a ile jest takich które o tym nie mówią czy po prostu to ukrywają.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:
tajemniczysu pisze:
ruger44 pisze:"Panienka z monitora" to taki sam człowiek jak każdy inny, jeżeli obie strony zachowują się uczciwie i mają czyste intencje to wydaje mi się, że można się zakochać szczerze w osobie poznanej na ShowUp.tv

taa na portalu gdzie dostaje sie grube pieniądze za świecenie cipą i cyckami na pewno laska z kamerki sie w tobie zakocha :lol: no chyba ze portfel pełny siana to nierozerwalna część ciebie ;)


taaa, a poza portalem te laski ktore nie swieca cipa zakochuja sie glownie w biedakach bo przeciez najwazniejsza jest Twoja zajebistosc a pusty portfel to wrecz atut... :lol:


po co mieszać real z showupem? no chyba że dla ciebie to to samo wszystko
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ani niczego nie mieszam ani nie stawiam portfela na zadnym miejscu, stwierdzam fakt ze laski z SU niczym nie roznia sie od tych "nie z SU"...
i wiem abrakadabra o parach ktore sie na SU poznaly, ani ziebi ani grzeje, nie dziwi wcale, zycze im nawet GoodLuck and MerryChristmas czy whatever...no nie zagladam do par, laska sama ok, a z kolesiem juz be, taki jakis fetysz mam ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Abra ale z tego co kojarzę ta para która się poznała na SU i pobrała to była typowa pogaduszkowa para (tzn ona wchodziła na pogaduszki, koleś pewnie do niej na pogaduszki i przy okazji :fap: do pań z topki :) a Takti i Maua_Zua (bo to o nich chyba mówiłeś w kontekście par które razem transmitują a nie wiem czemu ich nicków nie wymieniasz - przeciez historia ich poznania to żadna tajemnica) to też nie były takie typowe pary rozbierankowe - Takti do tej pory nie pokazuje pełnej nagości a jedynie subtelną erotykę a Maua poznała swojego przed tym zanim zaczeła się rozbierać, obie są kobietami z górnych kilku procent populacji jeżeli chodzi o intelekt i znalazły sobie faceta na podobnym poziomie intelektualnym, raczej chyba nie patrząc na wygląd (Jezus, blee :) ani stan portfela. A tak poza nimi to nie znam żadnej w pełni rozbieralnej pani która by się zapoznała na SU i zwiazała z "gołodupcem" - zawsze są to jacyś lokalni kacykowie: właściciele dużych firm, prawnicy, lekarze, politycy a nigdy przedstawiciele tych 80% pozostałych zawodów które mieszczą się gdzieś w okolicach średniej krajowej zarobków.

Zordon pisze:Gośc od Tygryska nazywał się Nightwish chyba. Na pewno coś z Night.

Nightcall?


NightCall, musze to sobie gdzieś zapisać :), Nightwish to był zespół metalowy :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


No powiem że jest to jak najbardziej realne, nawet aktualne u mnie, bo kocha się dziewczynę, to nie jest ważne gdzie się ją pozna, ważne jaka jest. Jaką jest osobą. ale po kolei...
Na jakimś redtube czy innym xvideos zobaczyłem link do jej kamerki z avatarem. Bardzo mi się spodobała i wszedłem, żeby popatrzeć. Jakieś dwa lata temu to było. Wtedy jeszcze na ogóle dużo można było zobaczyć i oglądałem, tylko zafascynował mnie jej temperament, sposób bycia - nie wiem jak to ująć. Patrzyłem długo na jej transmisje, w końcu założyłem konto i kupiłem kamerkę, żeby na żywo porozmawiać, zobaczyć jej twarz. No i porozmawialiśmy na privach a im więcej ją poznawałem, tym bardziej chciałem do niej wracać. No i kolejne privy przegadane, coraz dłuższe i coraz częściej. Z rok tak było, ja nie liczyłem na cokolwiek, bo wiem jaki to portal i do czego służy. Tylko z czasem powstało uczucie, nawet nie zauważyłem kiedy, bo zawsze była sama a kiedy pokazała się z chłopem, to coś we mnie pękło i zrozumiałem co i jak mocno czuję.
Masz rację, ale nie od dziś wiadomo, że miłość czy zauroczenie często bywa ślepe, i nie ważne czy to kamerka czy dziewczyna spotkana na ulicy czy w kościele.

kobiety mogą namieszać w głowie i sprawić że nasz umysł zwariuje i nie będziemy mieć nad tym zbytnio kontroli.

I pod tym się podpisuję rękami i nogami, chyba najmądrzejszy post w tym temacie
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było
Awatar użytkownika
creepy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2016, 13:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No i porozmawialiśmy na privach a im więcej ją poznawałem, tym bardziej chciałem do niej wracać. No i kolejne privy przegadane, coraz dłuższe i coraz częściej. Z rok tak było, ja nie liczyłem na cokolwiek, bo wiem jaki to portal i do czego służy.


To się za przeproszeniem kupy nie trzyma. Skoro była "modelką mać", to traktowała Cię na pewno, jak każdego innego "Spectator(a)", na dodatek takiego, który zdaje sobie sprawę z tego, że jest tylko i wyłącznie dostarczycielem żetonów i nie liczy na cokolwiek innego, oprócz privów. Zatem... czy ona lub każda inna, jest zobowiązana, każdemu ze swoich "klientów", opowiadać wszystko w szczegółach o swoim życiu prywatnym? Z drugiej zaś strony, skoro tyle ze sobą przegadaliście, to może trzeba było zapytać wprost o faceta, a nie teraz wylewać żale...
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Była sama, często o tym na ogóle nawet mówiła. Facet pojawił się niedawno. Co do reszty masz rację. Mogłem zapytać wcześniej
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było
Awatar użytkownika
creepy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2016, 13:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ciekawe, czy Ty zawsze jesteś taki otwarty i szczery? I skoro nie była pewna lub nie znała Twoich wobec niej intencji, zamiarów, uczuć itd., to o co w ogóle chodzi? A jeśli się pojawił, to się pojawił, chyba nie liczyłeś na to, że do końca życia będzie ascetką...
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No to jest własnie pytanie nr. 1 - czy Ty przez te 2 lata siedziałeś jak asceta z podwiązanym penisem? I dwa - nawet jeżeli tak, to jaka dziecięca naiwność kazała Ci myślec, że panna nieświadoma Twoich uczuć też będzie siedziała jak ascetka? Dziwny ten układ, takie własnie typowe podejście typowej ofiary szołapowych "miłostek" jednostronnych
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Typowe podejście, typowej ofiary - no niezły zlepek słów;) A Ty myślisz, że od pierwszego wejrzenia się zakochałem? To przyszło z czasem, po tym jak rozmawialiśmy, kiedy poznałem ją bardziej. W wyglądzie przecież zakochać się nie da, trzeba drugą osobę poznać, do tego potrzeba czasu. I nie liczyłem, że będzie ascetką, wcześniej miałem na to wyjebane, bo nie czułem tego co czuję, później nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego jak daleko to zaszło, do momentu kiedy nie zobaczyłem jej z kimś innym.

@pussycat
Nie zawsze jestem otwarty. Intencji wcześniej nie znała, bo ich nie było, traktowałem to jedynie jako znajomość z ciekawą laską. Na nic nie liczyłem, tylko kiedy się pojawił, to uświadomiłem sobie co czuję i jak głęboko
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było
Awatar użytkownika
creepy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2016, 13:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No nie no, bo ja jak się "zakochuje"* w kimś z netu to niemal natychmiast nalegam na spotkanie, otwarcie albo pod byle jakim pretekstem i staram się jak najszybciej przenieść znajomość na real, właśnie po to, żeby któregoś dnia nie zobaczyć na profilu pani "poznałam kogoś, odchodze z SU" albo co gorsza widzieć potem przez rok czy dwa codziennie w topce "ukochaną" robiącą laskę jakiemuś facetowi tylko dlatego, że cykałem się ze złożeniem propozycji spotkania. Trzeba jasno i otwarcie mówić o swoich uczuciach i wtedy jest szansa, że nawet "pani z monitora", stereotypowo będąca wyzutą z ludzkich uczuć modelką, otworzy serduszko i też coś zacznie czuć

*Wiem, że to słowo na wyrost ale "zauraczam się" jakoś dziwnie brzmi :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


(...) uświadomiłem sobie co czuję i jak głęboko


Nie pomyśl sobie, że kpię, ale jestem pewna, że szybko Ci przejdzie, a jeszcze prędzej się pocieszysz. ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość