Madd_show/Maddie/Maddison/IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


nigdy nie widzialem pani twarzy ladna jest, pupcia jest szalenstwem... zakochalem sie w jej dopci
Awatar użytkownika
KAMIL281088
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 16 mar 2020, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ruger44 pisze:Super, w końcu jakiś dłuższy filmik! Nie wiem czemu skupiasz się aż tak bardzo na tym instagramie jako medium promocyjnym dla profilu na SU, oni mają politykę walki z nagością (także tą zakrytą) więc kolejne bany są raczej kwestią dni... Może lepiej przerzucić się na inne metody promocji np. krótkie sprośne filmiki na coubie


przecież w Polsce nie ma lepszego social media do promocji swoich wdzięków niż Instagram ;)

a taki filmik Maddie w szpilach i pończochach to jedna z najlepszych rzeczy jakie się pojawiła w social media :heart:
Awatar użytkownika
Ambroise
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 04 kwie 2018, 21:31
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: limitowana_edycja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ambroise




Ambroise pisze:
ruger44 pisze:Super, w końcu jakiś dłuższy filmik! Nie wiem czemu skupiasz się aż tak bardzo na tym instagramie jako medium promocyjnym dla profilu na SU, oni mają politykę walki z nagością (także tą zakrytą) więc kolejne bany są raczej kwestią dni... Może lepiej przerzucić się na inne metody promocji np. krótkie sprośne filmiki na coubie


przecież w Polsce nie ma lepszego social media do promocji swoich wdzięków niż Instagram ;)

a taki filmik Maddie w szpilach i pończochach to jedna z najlepszych rzeczy jakie się pojawiła w social media :heart:


Nie ma sensu dyskutować z ludzmi którzy nie mają bladego pojęcia o promo w mediach :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Kiedy możemy spodziewać się Panny ? brakuje mi tańców :P
Trzeba Przykładu, żeby narodziła się Gwiazda.
"Windows jest jak winda, Linux jak schody. Windą bywa prościej, ale czy ktoś widział zepsute schody?"
Awatar użytkownika
Laki
Sponsor
Sponsor
Posty: 97
Rejestracja: 30 gru 2017, 16:57
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zboczona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _Laki_




Laki pisze:Kiedy możemy spodziewać się Panny ? brakuje mi tańców :P


Jest w czym wybierać, dziewczyn nie brakuje na SU:)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Oj 3 lata temu pamiętam trans i pora teraz zerknac :)

https://showup24.tv/Madd_show
https://showup24.tv/profile/Madd_show
Koko <3
Maddie <3
Sweet Lips <3
DorisKin <3
Awatar użytkownika
eve667
SU-holik
SU-holik
Posty: 100
Rejestracja: 29 sty 2017, 00:37
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet Lips and Koko!
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




gracjano pisze:
feti pisze:
gracjano pisze:
maxim pisze:Korpus pełen zacięć, zadrapań,



Bo Maddie jest kocicą w łóżku więc drapie i jest drapana. Lubi ostry sex :D


A kiedy ona prawdziwy realny seks z facetem miała? :derisive:


Czemu zakładasz że musiała mieć sex z facetem - nie znasz jej może lubi kobiety, może koty? :mrgreen:


Nieważne z kim. Realnego seksu to ona nie ma. Zresztą jak wiele wiodących gwiazdek showupa. Może sobie sama dogodzić najwyżej. Prawda jest taka że żyje sama, jest samotną, pogubioną dziewczyną i ma zadatki by tak zostało na przyszłość.
Awatar użytkownika
feti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 23 maja 2016, 21:29
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sprawdzonaNina
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




feti pisze:
gracjano pisze:
feti pisze:
gracjano pisze:
maxim pisze:Korpus pełen zacięć, zadrapań,



Bo Maddie jest kocicą w łóżku więc drapie i jest drapana. Lubi ostry sex :D


A kiedy ona prawdziwy realny seks z facetem miała? :derisive:


Czemu zakładasz że musiała mieć sex z facetem - nie znasz jej może lubi kobiety, może koty? :mrgreen:


Nieważne z kim. Realnego seksu to ona nie ma. Zresztą jak wiele wiodących gwiazdek showupa. Może sobie sama dogodzić najwyżej. Prawda jest taka że żyje sama, jest samotną, pogubioną dziewczyną i ma zadatki by tak zostało na przyszłość.


Psychoanaliza z naciskiem na analizę. Jestem tak stary, że pamiętam jak kiedyś dawno miała transmisję z jakimś przystojniakiem. Ta panna może mieć każdego. Na dobrą sprawę widzimy ją tylko od czasu do czasu na kamerce A to co robi poza nią pozostaje w sferze domysłów.
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 09:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn




"Może mieć każdego"... na chwilę...
A nie ma żadnego.

Tak - i takie właśnie są moje domysły.
Awatar użytkownika
feti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 23 maja 2016, 21:29
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sprawdzonaNina
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Może mieć każdego :laughingnew:. To co ona jeszcze robi na SU? Po 30 tce , powinna już tylko odpoczywać. A ten ,,każdy” by ja chyba utrzymywał ? Tak wiem pewnie ktoś z was odpowie ze chce pracować na SU. Tak jak każda . Uwielbiają się masturbować przy kamerce :biggrin:
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




takatam pisze:Może mieć każdego :laughingnew:. To co ona jeszcze robi na SU? Po 30 tce , powinna już tylko odpoczywać. A ten ,,każdy” by ja chyba utrzymywał ? Tak wiem pewnie ktoś z was odpowie ze chce pracować na SU. Tak jak każda . Uwielbiają się masturbować przy kamerce :biggrin:


Oj Tam oj tam :winkextra: Może po prostu nie ma ochoty się jeszcze wiązać :D Zresztą nie za bardzo mnie to obchodzi. Dorosła jest. Robi co chce.
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 09:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn




takatam pisze:Może mieć każdego :laughingnew:. To co ona jeszcze robi na SU? Po 30 tce , powinna już tylko odpoczywać. A ten ,,każdy” by ja chyba utrzymywał ? Tak wiem pewnie ktoś z was odpowie ze chce pracować na SU. Tak jak każda . Uwielbiają się masturbować przy kamerce :biggrin:


Dobrze powiedziane.
Awatar użytkownika
feti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 23 maja 2016, 21:29
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sprawdzonaNina
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




takatam pisze:Może mieć każdego . To co ona jeszcze robi na SU? Po 30 tce , powinna już tylko odpoczywać. A ten ,,każdy” by ja chyba utrzymywał ? Tak wiem pewnie ktoś z was odpowie ze chce pracować na SU. Tak jak każda . Uwielbiają się masturbować przy kamerce


Co za bzdura. A Ty siedzisz na kamerkach bo w realu żadna nie chce Ci dać dupy?
Ja od lat mam faceta, mieszkam z nim i lubię się masturbować na kamerce. Mój facet mimo szczerych chęci nie zarabia tysiąca złotych dziennie (myślę, że mało który tyle zarabia).
Biustwo




EJ ale wyszliśmy od zdania, że może mieć każdego krulowa SU. To oznacza , że może mieć takiego, który zarabia 10 tysięcy w godzinę i czy Ty serio myślisz ,że kobiety które mają kasę drapią się na kam w necie po cipie? I że facet który jest rozpoznawany, chciałby mieć kobietę która mizia się na SU po cipce ?? Śmieszne :mocking:.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




takatam, zarabiam średnio 25 tys zł miesięcznie więc chyba zaliczam się do kobiet, które mają kasę. Poza SU są jeszcze inne dochody. Odpowiadając - tak, drapie się po cipce. Codziennie. Lubię to. Mój facet jest muzykiem. Może nie takim z mtv, ale jednak. I jest ze mną. Śmieszne? My jesteśmy szczęśliwi.

Dodam jeszcze, że nie każda kobieta marzy o stałym związku i partnerze, który zarobi 10tysi i ją utrzyma.
Biustwo




Nie zrozumiałaś mnie ale juz pozno, więc wybaczam. Chodziło mi o to, że żadna znana kobieta sukcesu (nawet jeśli jest tak nazywana tylko i wyłącznie przez karierę jej męza/faceta) nie obcuje z własną waginą na SU. Założenie z jakiego wychodziliśmy, a raczej z jakiego wyszła osoba o nicku psn, było takie, że nasza krUlowa SU może mieć każdego. Rozumiem , że może mieć każdego ale wg Ciebie rezygnuje z tej opcji? Woli zapieprzac na SU? Woli mieszkać w kamienicy w swym jakże ,,ekskluzywnym'' mieszkaniu? Zamiast mięc jakąs mega posiadłość i pić drinki pod palemką? Woli prosić na SU o żetony na komplety bielizny? Woli ponizac się i żebrać o żetony u Piwkoo?? No to w takim razie biedna ta nasza krulowa, że tak się umartwia...
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




takatam, nie znam jej osobiście i nie wiem, ale nie zdziwiłabym się gdyby była mężatką i miała dzieci (jak większość dziewczyn z SU, które znam). A piwvvko... no cóż. Za 20 tysięcy zł w godzinę tęż mogłabym się tak poniżyć i klepać dupę.
Biustwo




Biustwo pisze:takatam, nie znam jej osobiście i nie wiem, ale nie zdziwiłabym się gdyby była mężatką i miała dzieci (jak większość dziewczyn z SU, które znam). A piwvvko... no cóż. Za 20 tysięcy zł w godzinę tęż mogłabym się tak poniżyć i klepać dupę.


Racja każda kobieta która może mieć każdego i wszystko wchodzi na kamerkę posiniaczyć sobie pośladki. Zamiast zrobić jednego porządnego loda swojemu ,, każdemu;; i mieć 5x tyle kasy. Fuck logic.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




takatam, nie każda. I dobrze bo i tak już duża konkurencja w tym biznesie.Nie wiem jak inne, ja loda swojemu robię za free, z miłości ;)
Biustwo




tjaaa.. troche mnie tu nie bylo, ale tez chcialem sie pochwalic ze wymienilem lwy w ogrodku na tygrysy bengalskie bo mi ładniej kontrastują z kolorem trawnika :yes4:
Chcialem jeszcze dodac ze Hard ma sandały z gurnej pułki i sie tym nie chwali jak pojebany....
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: MonsterGuzikowy, simpleman123 i 194 gości