PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Hard i Spajk beda zawsze o niej pamietac, wiec nie przesadzaj. Hard predzej zapomni napic sie Amareny niz o Koliberku
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Cipka0000 pisze:Jedna opinia o niej i uwaga wszystkich skierowana na mnie hahahaha a Paula taka gwiazda, że miesiąc by nie nadawała i nikt by o niej nie pamiętał

No wiesz... w zaledwie 4 dni Twojej obecnosci na forum wyrobilas sobie opinie dekla roku... w tym towarzystwie to jednak jest spore osiagniecie, to nie dziw sie ze skupiasz uwage. Ale spokojnie, jak sie juz przyzwyczaimy to na bank zapomnimy o Tobie szybciej niz ewentualnie o Pauli, nawet jesli tu ciagle bedziesz.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
Cipka0000 pisze:Jedna opinia o niej i uwaga wszystkich skierowana na mnie hahahaha a Paula taka gwiazda, że miesiąc by nie nadawała i nikt by o niej nie pamiętał

No wiesz... w zaledwie 4 dni Twojej obecnosci na forum wyrobilas sobie opinie dekla roku... w tym towarzystwie to jednak jest spore osiagniecie, to nie dziw sie ze skupiasz uwage. Ale spokojnie, jak sie juz przyzwyczaimy to na bank zapomnimy o Tobie szybciej niz ewentualnie o Pauli, nawet jesli tu ciagle bedziesz.


Co nie? A musial o ten tytul walczyć ze Spajkiem, Hardem, Bengalem i Mano- a to sa twardzi zawodnicy
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Cipka0000 pisze:Paula taka gwiazda, że miesiąc by nie nadawała i nikt by o niej nie pamiętał


czy ktoś chce czy nie Paula już jest w panteonie nadających razem z takimi jak Konefka, MauaMaya, Princesska czy Delicja, o nich się będzie pamiętać jeszcze długo po SU, u Ciebie wspominać się będzie tylko brak racjonalnego powodu dla którego tu się pojawiłaś, mimo iż jesteś tak idealna, i masz tak wyjebanego chłopaka że nawet nie może patrzeć w lustro żeby sam się w sobie nie zakochał.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Agrax pisze:Co nie? A musial o ten tytul walczyć ze Spajkiem, Hardem, Bengalem i Mano- a to sa twardzi zawodnicy



Zapomniałeś o Roninie :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nawet hard i inni psychole znaleźli by szybko kogoś innego oni chyba bardziej chcą robić z siebie debilów publicznie niż są zakochani w Pauli, udawanie właśnie takich napalonych stalkerów to ich pomysł na to żeby inni o nich mówili.
Awatar użytkownika
Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


A to, że ktoś ją śledzi, chciał wejść do mieszkania nie jest niczym nadzwyczajnym jest dużo chorych umysłowo, niektóre laski nie pokazują twarzy i ludzie się dopytują gdzie są i później ich szukają. Vanessa00 jak nadawała to jakiś widz jechał kilkaset kilometrów żeby ją w galerii bzyknąć i to zrobił.
Awatar użytkownika
Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Transmisje może oglądać każdy kto ma dostęp do internetu nawet jej rodzina. Jeśli ma to w dupie to może dlatego, że ją nawet kręci jak to oglądają.
Awatar użytkownika
Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Wchodzę na showupa od paru lat i nie widzę żadnych gwiazd, co chwila pojawia się nowa dupa i jest wokół niej szum. Laski są przeciętne, ładne ale nie przyciągają swoją twarzą tylko gołym ciałem. Jak Paula nic nie pokazuje to ma 100 widzów a inne laski w tym czasie po kilka tysięcy. Dla kogo ona jest ikoną oprócz paru debilów? Myślę, że większość osób wchodzi zwalić konia na showupa i już im się te laski mylą. Poza tym kto by chciał być gwiazdą takiego gówna jak showup?
Awatar użytkownika
Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Cipka0000 pisze:Wchodzę na showupa od paru lat i nie widzę żadnych gwiazd, co chwila pojawia się nowa dupa i jest wokół niej szum. Laski są przeciętne, ładne ale nie przyciągają swoją twarzą tylko gołym ciałem. Jak Paula nic nie pokazuje to ma 100 widzów a inne laski w tym czasie po kilka tysięcy. Dla kogo ona jest ikoną oprócz paru debilów? Myślę, że większość osób wchodzi zwalić konia na showupa i już im się te laski mylą. Poza tym żadna normalna osoba by nie chciała być ikoną takiego gówna jak showup.

Ty jesteś chłopem, inaczej trutniem, jeszcze inaczej po prostu masz kutasa i nieudolnie trollujesz.

Serio nie nadajesz się na trolla... XD
Awatar użytkownika
HumbStalkerSerio?
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 10 lip 2019, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: YoungIgi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: StoSiedemdziesiątPięć


te 4 posty Cipka0000, to do sklejenia w jeden, osobiście bym też był za przeniesieniem części do innego tematu bo się duży offtop robi (gdzieś do zaplecza)

Cipka0000 pisze:Wchodzę na showupa od paru lat i nie widzę żadnych gwiazd,

a po co wchodzisz, na SU gwiazd szukasz? przecież gardzisz tym portalem to po co tam wchodzisz ?
Cipka0000 pisze:Vanessa00 jak nadawała to jakiś widz jechał kilkaset kilometrów żeby ją w galerii bzyknąć i to zrobił.


ty wierzysz tak we wszystko co jest pokazane w internecie, w płaską ziemię też ?

i po co nabijasz sztucznie posty, po pierwszych wypowiedziach jesteś już tak spalona (spalony?) że wiarygodności nie zbudujesz.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Podałam tylko przykład, szefowa jak robiła transmisję z hotelu to też pod nim stali, przychodzili, chcieli wejść, znam też dużo innych dziewczyn ale nie będę tu o tym pisać, które były nękane przez facetów z showupa a Paula jak na to, że jest tam już tyle czasu i pokazuje twarz to i tak niech się cieszy, że tylko takie ma problemy. Widocznie za brzydka jest.
Awatar użytkownika
Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Bardzo dużo wiesz na temat co się dzieje na szołapie mimo, że to rozrywka niskich lotów i masz ciekawsze zajęcia.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Cipka0000 pisze:Ciągle mnie z kimś myślicie a ja nie żyję tmy portalem i nawet nie wiem z kim i w to nie wnikam, a co do faceta to nie zdradził mnie z nikim i czekolada nie sprawi, że faceci twojego pokroju przestaną mnie irytować


Hmm nie miałaś na myśli przystojniaków, bo mnie nie widziałaś… :mrgreen: Pewnie irytują cię osoby które potrafią bez problemu znaleźć i wytknąć ci błędy w myśleniu i uwydatniają twoje, jak widać bardzo duże braki. Czyli jak się okazuje, większość tutaj. Piszesz jedno, a sama robisz drugie. Podobały mi się twoje zasady jakimi się przedstawiałaś, choć nie były one odpowiednie do tego miejsca. Szkoda tylko, że nazywasz szmatami dziewczyny, które robią dokładnie to, co ty w realu. Nienawidzę półgłówków, tylko tlen marnują. Chyba dlatego też od czasu do czasu poświęcę linijkę, czy dwie na hardzia(chociaż osobiście nic złego mi nie zrobił(poza wku.wianiem nieprzemyślanymi postami))-tak dla zasady. Miałaś aspiracje, był sens w tym co piszesz, ale do czasu gdy zaczęłaś się gubić i teraz z cipki, stałaś się zwykłą głupią cipą… Żal mi cię na swój sposób.

Cipka0000 pisze:Temat o Pauli a gadacie o mnie jak miło



www.ShowUpTV.blog


Na twoim miejscu zastanowiłbym się, czy chcę być dojebywany przez społeczeństwo już nie tylko w świecie realnym, ale teraz i wirtualnym. W sumie- co kto lubi :mrgreen:

Cipka0000 pisze:A to, że ktoś ją śledzi, chciał wejść do mieszkania nie jest niczym nadzwyczajnym jest dużo chorych umysłowo, niektóre laski nie pokazują twarzy i ludzie się dopytują gdzie są i później ich szukają. Vanessa00 jak nadawała to jakiś widz jechał kilkaset kilometrów żeby ją w galerii bzyknąć i to zrobił.


Paule ktoś śledził i chciał wbić na chatę? Ku.wa, aż takie newsy mnie omijają? Co za ch.jowe forum, że też nikt inny o tym wcześniej nie wspomniał :bash0:! Muszę częściej oglądać jej pokazy z włączonym głosem.

Wczorajsza transmisja, to był zajebisty powrót w pięknym ku.wa stylu! Co prawda nie słuchałem i nie czytałem czatu, ale widziałem co się dzieje. Jednak, jak się chce, to się da. Tak trzymać! :ok:

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Pierdole ten włączony głos :cry: !
W ch.j pusta lala- kto był przed 2 na transmisji, ten wie o co chodzi. Pokazy jak najbardziej na plus, jest poprawa, ale w główce puściutkoooo, że ja pier.ole.. :nea: . Słuchać tych głupot się nie da, może taka dyspozycja dnia? Ku.wa nie wiem. Powodzenia i dobranoc.

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Zezi nie myślałaś nad jakimś zabiegiem na twarz bo jak na 30 latke to te twoje zmarszczki na czole są dosyć śmieszne od czego jesteś taka zajechana :haha: a może Ty tylko udajesz 30 a masz z 10 więcej :lol2:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Będzie musiała ale skoro usta zrobiła to pewnie i tym się zajmie. Bez makijażu jest mniej niż przeciętna więc żeby ktokolwiek ja dostrzegł musi nakładać tapetę.
Awatar użytkownika
Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


no widac zescie hejterzy :)
Nie jestem zadnym zakochancem i obiektywnie moge stwierdzic ze bez makeupu Wredna wyglada lepiej niz przyzwoicie. No ok, ze 2-3 lata temy wygladala bo ostatnio nie widzialem jej ale zakladam ze nie zmienilo sie tam nic szczegolnie na jej niekorzysc.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 249
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:24
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Cipka0000,
Mam dla Ciebie dobra radę
Idź lepiej sobie ostro strzelić z palca zamiast tutaj się wymądrzać :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Skoro tacy psychopaci jak wy mogą komentować to ja tym bardziej, każdy ma takie prawo niestety.
Awatar użytkownika
Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości