Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 23:59


:geek:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 00:02


nie no narazie były żarty, ale wiem juz co jest 5 i pisaliśmy to w postach, chociaż laski nas wyzywały za te hipotezy

kasy już tu nie będzie

chyba że powstanie coś bliżniaczego i pozwolą wam transferować zet, ale nieliczyłbym na to
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 00:07


iti pisze:przetrzymają do środy póżniej napiszą ze tyle wypłat jest że znowu cos siadło i kolejny weekend pozniej napisza ze bank cos zrobił i wypłat nie bedzie t ak sobie uskładaja dobra sumkę pożniej sprzedadzą serwer za dobra kase i miesiec czekania na przeniesienie a cały czas kasa leci im do kieszeni :bye:


Dokładnie tak będzie. Dlatego jedyne wyjście to po prostu skończyć z transmisjami tak żeby odczuli to na własnej kieszeni. Ale niestety dziewczyny wola być dalej wrodzone za nos.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 00:09


aha i tez nie polecam strajków, bo musze gdzieś wydać te zakupione cebuliony> Także ustawiajcie grupówki jakich nie przeżył nikt - niech sąsiedzi walą walą walą do drzwi, sztuczne ognie niech sie palą................
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 00:10


Ted Bundy pisze:
Kropelka pisze:
Ted Bundy pisze:hahash wy sobie mozecie apelowac, są 'dziewczyny' które w tematach obok piszą, że własnie przez to że strajkujecie Wy, ome mają z dwóch-trzech januszów więcej xD pozdro dla ćwierć tony #bezna #biustwo

Z tym że mają wiecej chętnych to sie nie zgodzę bo sama nie zauważam różnicy oprócz liczyby oglądających ogólnie na SU, ale mniej nadających = mniej oglądających portal traci=my tracimy

heheh no jak patrzysz tylko na te czynniki ze cipką swiece i sie zgadza zeton to graty xd poczytaj posty tymiego. Daje na to 90 % ze jego hipoteza jest trafna

No właśnie hipoteza... ich jest tu wiele, tylko po co szukac przyczyny? Identyczne sytuacje miały już miejsce i jakoś zawsze się rozwiązywały pozytywnie. Ostatnim razem wogóle nie bylo komunikatów i panowała totalna dezinformacja teraz przynajmniej coś jest. Głowa (lub głowka) do góry :D
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 00:14


heheh jak wy tu chcecie strajk zorganizować? jak kolejne szmule tylko czają żebyście to zrobiły? bo one wtedy zarobią więcej ?
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 00:14


to juz nic nie rozumiem , jak npisalem jaka prawdodobna i realna przyczyna przetrzymywania wyplat to wiekszosc 2godziny temu znala ze pierdole od rzeczy, teraz po nowym kounikacje jak ktos sie ludzi ze w nastepnym tyogdniu beda wyplaty to musze go zmartwic bo raczej nie sadze. .Moxliwy realny termin to raczej poczatek maja... ktos cos chce dodac ze pierdole od rzeczy? POgadamy w nastepna srrode, to juz bedzie po polowie nastenego tygodnia ...
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 00:17


nie licze źle showupowi, ale tak szczerze to licze, że tylko kropelka sie przeliczy tu, i popłynie na tych 500K za tą pyche, pazerność i 7 grzechów głównych



www.ShowUpTV.blog
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 00:22


dlaczego kazdy mysli ze jak bylo kiedys dobrze i wyplacili to bedzie tak za kazdym razem? wlasnie trzeba zakladac ze moga nie wyplacic a nie ciagle liczyc na cuda, bo wtedy nie wyplacali i mieli frekwencje z tego co mowicie dziewczyny, nadal maja frekwencje wiec moga nie placic a portfel nabija ten caly wlasciciel waszym kosztem. i jak powstaly te grupowe to portal na pewno zaczal generowac mniejsze dochody, czyja wina? wina transmitujacych ze rzucily sie na te grupowe, bo z tego co czytalam jak nie bylo grupowych to szlo i szlo :) a teraz idzie wszystko za drobniaki :) wiec jak za drobniaki idzie to wiadome ze ludzie kupuja mniej a ogladaja duzo wiecej :) prosty licznik na oko gimnazjalisty nawet. a to co widzicie na tych waszych topowych transmisjach to jedna wielka sciema bo zadna nie zarabia na pewno tego co wy wszyscy uwazacie za prawde ktora pokazuja stany zetonow :)
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 00:23


@bomba123 przecież twoja teoria to jakiś kocopał zasranego w gacie w rowie harda, poczytaj co @Tymi pisał :D ja sie pod tym na sto pro przybijam
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 00:25


Ted Bundy pisze:nie licze źle showupowi, ale tak szczerze to licze, że tylko kropelka sie przeliczy tu, i popłynie na tych 500K za tą pyche, pazerność i 7 grzechów głównych



www.ShowUpTV.blog


Najwyżej popłynie a może będzie mieć mega przypływ gotówki w jeden dzień :) nie ma co wróżyć, będzie jak będzie. Albo wypłaca albo zamkną portal a wtedy nic nie będziecie mieć do gadania :) już kiedyś była akcja i czekało się miesiąc na wypłatę, teraz tez możecie poczekać miesiąc. A nie robicie znowu aferę i dramat jak wtedy ze zbankrutowali, ze to koniec itp i co? Do tej pory SU stoi nie ważne w jakim stanie :lol: moim zdaniem jakby mieli zwinąć interes to by to zrobili z dnia na dzień
Awatar użytkownika
CuteLady
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 25 lip 2016, 00:28
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 00:28


a Wy nadal nic nie rozumiecie. SU juz nie ma napływającego kapitału! i jestem sobie w stanie wyobrazić że są już bankrutem. No ale myślcie sobie co chcecie, w końcu macie cebuliony jak cipki pokazujecie, wiec wszystko jest ok> Najwieksza bedzie beka z tych, które nie strajkowały i nadal robią za cebuliony
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 00:33


Niech napisze któraś do BOK wiadomość... Pierwsza połowa czyli dokładnie kiedy????
Ja już nie mam sił i cierpliwości
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 00:33


Najwyżej popłynie a może będzie mieć mega przypływ gotówki w jeden dzień :) nie ma co wróżyć, będzie jak będzie. Albo wypłaca albo zamkną portal a wtedy nic nie będziecie mieć do gadania :) już kiedyś była akcja i czekało się miesiąc na wypłatę, teraz tez możecie poczekać miesiąc. A nie robicie znowu aferę i dramat jak wtedy ze zbankrutowali, ze to koniec itp i co? Do tej pory SU stoi nie ważne w jakim stanie :lol: moim zdaniem jakby mieli zwinąć interes to by to zrobili z dnia na dzień


Tak ale rzecz w tym że jakby to zrobili z dnia na dzień mieliby o jakiś 1 albo 2 miliony mniej pieniędzy/ a kto na extra 2 milionki się nie skusi ? to wypłaty modelek które urosną do potęgi przez te półtorej miesiąca czy dwa ( nie wiadomo ile ot jeszcze potrwa) albo będą nas tak zwodzić aż zostanie jedna transmitująca wciąż ludząca się że to odblokują kiedyś i wtedy dopiero zamkną jak nie będzie transmitujących - po co zamykać teraz skoro dalej zarabiają hajsy? i to grube
Awatar użytkownika
Cute_vixen
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 07 kwie 2019, 19:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Cut3vixen
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Cut3vixen


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 00:37


Przyjazna pisze:Niech napisze któraś do BOK wiadomość... Pierwsza połowa czyli dokładnie kiedy????
Ja już nie mam sił i cierpliwości


haha tylko po co? ja moge napisac czy gfsdsdhfsdhfhsdgdfhdf ? i dostane ta samą odpowiedź co każda z was
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 00:38


Przyjazna pisze:Niech napisze któraś do BOK wiadomość... Pierwsza połowa czyli dokładnie kiedy????
Ja już nie mam sił i cierpliwości


ja pisałam. Mówią zawsze że tak jak głosi komunikat. Zwodzą nas, kasy nie będzie
Awatar użytkownika
Cute_vixen
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 07 kwie 2019, 19:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Cut3vixen
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Cut3vixen


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 00:42


bomba122 pisze:to juz nic nie rozumiem , jak npisalem jaka prawdodobna i realna przyczyna przetrzymywania wyplat to wiekszosc 2godziny temu znala ze pierdole od rzeczy, teraz po nowym kounikacje jak ktos sie ludzi ze w nastepnym tyogdniu beda wyplaty to musze go zmartwic bo raczej nie sadze. .Moxliwy realny termin to raczej poczatek maja... ktos cos chce dodac ze pierdole od rzeczy? POgadamy w nastepna srrode, to juz bedzie po polowie nastenego tygodnia ...


Każdy kolejny tydzień to następny, ten komunikat to jakiś śmiech na sali.
A co do osób które nadal transmitują nie mając właściwie pewności czy kasa będzie cóż nie ja potencjalnie za darmo robię.
Moim zdaniem tu powinna obowiązywać prosta zasada, nie ma przelewów, nie ma gotówki na koncie to nie ma usługi.
Pamiętajmy o jednym, wartość żetona jest ściśle powiązana z wypłacalnością SU i zaufaniem do firmy zarządzającej portalem.
Ostatnimi czasy zaufanie to zostało bardzo nadszarpnięte za czym poszedł znaczny spadek nieoficjalnego kursu żetonów.
Obecne gdybania czy showup zacznie wypłacać, czy nie to czyste wróżbiarstwo na które nie ma miejsca w ekonomii.
Nawet jeśli showup zacznie za jakiś czas wypłacać pieniądze to nie będzie oznaczało końca problemów portalu.
Rynek został nasycony żetonami sprzedawanymi na czarnym rynku co na pewno wpłynie na zmniejszenie na jakiś czas sprzedaży żetonów
oficjalnymi kanałami i co za tym idzie spadek dochodów SU.
W pewnym momencie może się okazać, że portal wypłacając transmitującym pieniądze musi dokładać do interesu.
Nie zdziwiłbym się jeśli to już się stało albo ten moment jest już bliski a należy też pamiętać, że ostatnie modernizacje portalu
też z pewnością pochłonęły sporo kasy.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 00:45


Qwa jak dobrze ze sie zadna nie zapisala do mojego Stowarzyszenia Glodujacych Modelek SU, to bym teraz poplynal przed swietami...
Btw dziewczyny pamietajcie zeby jutro absolutnie nie strajkowac bo wam kolezanki beda podbierac klientow i dzieki temu zarabiac wiecej.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 00:48


Cute_vixen pisze:no mi zajebali 10 tys zl - tyle zarobilam w miesiac. I teraz juz wiem ze tego nie zobacze. Zycie jebie nas wszystkich . Jestem bankrutem z pożyczkami i zero dochodów. Coż, taka karma widocznie zasłuzylysmy wszystkie które ww tym czasie nadawałysmy. Ale hajsu z SU NIE BEDZIE. Po co dalej transmitujecie? lepiej niech ktos to wykorzysta ii otworzy nowy portal poki otworza go wlasciciele SU ( i tak to zrobią)


Mówiłam to samo to żadna słuchać nie chce. Ja już nie transmituje od kilku dni i nie mam zamiaru. Przychodzę na Chaturbate. Dopóki mi SU nie wypłaci dopóty nie będę im nabijala kieszeni. To jest zwykła kpina z dziewczyn. Takie wodzenie za nos i lanie wody. Przypomnijcie sobie co pisali wcześniej, że będą przelewy, a tak naprawdę przekładają ciągle ten termin bo nie mają kasy. Gdybyście przestały nadawać i nadających było by góra 5 a nie tak jak dziś 160 to od razu by im się udało zrealizować przelewy. Ale skoro widzą że dajecie sobie to jadą dalej na waszej naiwności i korzystają ile wejdzie.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 00:50


beznadzieja pisze:

No cóż ja strajkować nie mam zamiaru, chociażby dlatego, że dziewczyny strajkujące ułatwiają mi pracę


no i gdzie wy chcecie dziewuchy strajkować? jak tu takie tylko czychają, żeby Wam podebrać janusza czy sebe
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości