Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 19:26


Dziewczynki powiedzcie mi co wam daje codzienne atakowanie ich wiadomościami? Poważnie pytam bo ja w tym nie widzę nawet odrobiny sensu. Na prawdę myślicie że coś przyspieszycie? Zmienicie bieg wydarzeń bo napiszecie codziennie wiadomość. Uspokaja was fakt przeczytania kolejnej regułki którą i tak piszę pewnie koleś który jest tylko przekaźnikiem. Przecież nawet jeśli mają wobec was złe intencje i wiedzą że się zawiną a kasy nie dostaniecie to przecież nie są na tyle idiotami by was o tym poinformować :mocking: Bez względu na ich zamiary, nawet te najgorsze to i tak dostaniecie do waszych skrzynek te same regułki które będą miały was przekonać że wszystko jest na najlepszej drodze.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 19:28


Tymi pisze:Dziewczynki powiedzcie mi co wam daje codzienne atakowanie ich wiadomościami? Poważnie pytam bo ja w tym nie widzę nawet odrobiny sensu. Na prawdę myślicie że coś przyspieszycie? Zmienicie bieg wydarzeń bo napiszecie codziennie wiadomość. Uspokaja was fakt przeczytania kolejnej regułki którą i tak piszę pewnie koleś który jest tylko przekaźnikiem. Przecież nawet jeśli mają wobec was złe intencje i wiedzą że się zawiną a kasy nie dostaniecie to przecież nie są na tyle idiotami by was o tym poinformować :mocking: Bez względu na ich zamiary, nawet te najgorsze to i tak dostaniecie do waszych skrzynek te same regułki które będą miały was przekonać że wszystko jest na najlepszej drodze.


Masz 100% racji ...
Awatar użytkownika
FajnaOna24
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 12 kwie 2019, 14:08
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: FajnaOna24
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: FajnaOna24


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 19:30


Tymi pisze:Dziewczynki powiedzcie mi co wam daje codzienne atakowanie ich wiadomościami? Poważnie pytam bo ja w tym nie widzę nawet odrobiny sensu. Na prawdę myślicie że coś przyspieszycie? Zmienicie bieg wydarzeń bo napiszecie codziennie wiadomość. Uspokaja was fakt przeczytania kolejnej regułki którą i tak piszę pewnie koleś który jest tylko przekaźnikiem. Przecież nawet jeśli mają wobec was złe intencje i wiedzą że się zawiną a kasy nie dostaniecie to przecież nie są na tyle idiotami by was o tym poinformować :mocking: Bez względu na ich zamiary, nawet te najgorsze to i tak dostaniecie do waszych skrzynek te same regułki które będą miały was przekonać że wszystko jest na najlepszej drodze.


Po prostu lubimy smarować im maile z zażaleniami i wyzwiskami, to chyba oczywiste - tylko tyle nam zostało + nie streamowanie
Digi


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 19:41


A pamietacie jak tez wyjechali z taka stronka tez z kamerkami peepshow.tv Coś takiego Chodzili po SU i prosili zeby u nich nadawac . Ale coś im nie poszło za mało lasek i sie zawineli. Wiec watpie żeby SU mialo sie zawinąć z naszymi żetonikami :yahoo:
Awatar użytkownika
Selekcjonerka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 08 kwie 2019, 15:47
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selekcjonerka


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 19:51


Nie zawinie się...nie ma szans :winkextra: Takie moje zdanie i czutka ale najgorsze jest to,że mogą przedłużać te płatności jeszcze troche,chociasz z drugiej strony uważam,że jak dopierdolą taka akcja przed samymi świętami i po tym jak pisali wszystkim,że w tym tygodniu napewno puszcza przelewy to faktycznie od pon będzie tragedia już na SU
Awatar użytkownika
Malamisia123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2019, 05:42
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 20:05


Słuchajcie jak jestescie pewne ze tak SU sie zwja to nie martwicie sie o to ze ten blog tez zniknie haha gdzie wy bedziecie teraz pisac swoje wypociny xd sprzedawajcie dalej swoje zetony za 50 procent a potem walcie po 20 godzin by straty nadeobic pozdrawia stara gwaedia SU smacznego jajka na swieta xd :papa:
Awatar użytkownika
SzczupakLepszyNizTupak
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 15 kwie 2019, 21:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: SzczupakLepszyNizTupak


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 20:06


Selekcjonerka pisze:A pamietacie jak tez wyjechali z taka stronka tez z kamerkami peepshow.tv Coś takiego Chodzili po SU i prosili zeby u nich nadawac . Ale coś im nie poszło za mało lasek i sie zawineli. Wiec watpie żeby SU mialo sie zawinąć z naszymi żetonikami :yahoo:

Tak, tak, bylo cos takiego.Nie pamietam juz, czy to konkretnie o to chodziło, ale stronka tez byla prowadzona przez nich, dostalam wiadomosc z propozycja zeby transmitowac wg jakiegos grafiku i na umowe, za okreslona stawke stala plus prowizje.

A byla jeszcze jakas platforma z korepetycjami, ten sam system, co SU, tez chyba nalezala do nich.

Jak dla mnie mogliby wyplacac hajs raz w miesiacu, ale powinni wczesniej poinformowac o zamiarze wstrzymania przelewow i podac realna date.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 20:08


miszmasz pisze:A byla jeszcze jakas platforma z korepetycjami,



Korepetycje z pokazywania ***y ? :mrgreen:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 20:11


Spokojnie... Showup.tv nie zniknie na bank, co najwyzej wlasciciel... I to nie jest zlosliwosc tylko jedna z ewentualnosci. Po prostu w najczarniejszym scenariuszu stracicie to co juz zarobione i zaczniencie "od nowa" u nowego pracodawcy.
I faktycznie pisanie do BOKu mija sie z celem bo to juz autoresponder zaczyna byc...
A w poniedzialek to jest smingus i co najwyzej kubel zimnej wody na leb.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 20:12


gracjano pisze:
miszmasz pisze:A byla jeszcze jakas platforma z korepetycjami,


Korepetycje z pokazywania ***y ? :mrgreen:


Hahahahah i robienia loda na bananie.

Oj nieprecyzyjnie sie wyrazilam ;) niezboczone korki dla normalsów
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 20:17


to chyba propozycja jakiegos studia byla , camgirl z wlasnym modem ;p lecisz na zagranicznych kamerkach tylko zamiast ciebie odpowiada moderator, ktory ci mowi co i kiedy masz robic.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 20:21


beznadzieja pisze:to chyba propozycja jakiegos studia byla , camgirl z wlasnym modem ;p lecisz na zagranicznych kamerkach tylko zamiast ciebie odpowiada moderator, ktory ci mowi co i kiedy masz robic.


Własnie nie. Pamietam, ze to bylo to co sie legalnie oglaszalo na Showupie i tak nachalnie reklamowane bylo. Tam malo osob nadawalo, chwile posmigalo i padlo. Nie "wyjszło" im ;p

Ale nie upieram się, moze mi sie cos pomieszalo, dawno bylo.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 20:34


dziennik pokładowy
16 kwiecień 2019

to już 28 dzień bez przelewów, kończy nam się woda, chyba nie przeżyjemy :D
LEON LXIX


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 20:40


Dobre 30%-40% nadających mniej niż zazwyczaj to już zdecydowanie za długo trwa



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 20:53


Ja nie transmituję, bo nie jestem w stanie. Stan psychiczny i stres odbija się na jakości transmisji. Nie umiem być wyluzowana. Szkoda tylko, że zarobię w tym miesiącu ok. trzy razy mniej, niż zwykle. Oby tylko wypłacili jak najszybciej, bo naprawdę chciałabym już wrócić do "pracy".
Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 00:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 21:07


Dziewczyny, głowa do góry na showupie świat sie nie konczy, a na pewno ten kamerkowy :) postarajcie się trochę na przyszlość lepiej zabezpieczyć, nie mam na myśli tylko finansów ale również "dojść" (tudzież kontaktów). Nie zamykajcie sie hermetycznie na SU, bo to błędne koło.

Spekulantek tu więcej niż treściwych informacji, nie bez powodu, to spekulacje powodują obniżenie sily żetona i jej ceny.Im bardziej dajecie soba manipulować,tym spekulant zarabia więcej.Tak, tak ja wiem, ze wszystkie jesteśmy w dupie, ale im mniej spekulacji a więcej konkretów tym dla nas lepiej.

Przyjdę z rańca zerknąc jak sprawy się mają, i pewnie zaspamujecie ze 3 strony kolejnymi wlepkami z supportu z tą samą treścią , albo kolejną spekułą.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 21:08


Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 21:19


Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 00:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 21:49


Czy showup.tv nadal zajmuje się web-anatomy? Może się do nich przejść, są z Bielska białej chyba:p Ja mam daleko, ale jak któraś z okolic to wiecie co robić;)

A tak po za tym to z nimi była śmieszna akcja, prosili parę dziewczyn, w tym mnie, żebyśmy testowały nowa strona w zamian za żetony. Ja ich nie dostałam w końcu, miała tak któraś? Ciekawe czy jak do nich zadzwonie to dadzą xd
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 22:03


hmm ale jaką stronę miałaś testować??? co oni odpierdal....????
Awatar użytkownika
kf82
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2019, 09:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości