PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
BATMANmkr90, W sumie co prawda to prawda bo nawet małego konika jak będzie walił to jest to zwierzę.
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


To chyba do Spajka:

punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Przez ponad 5 lat nic się nie zmienia cały czas przewijają się Ci sami ludzie najpierw ktoś ja wyzywa za chwilę daje jej żetony i tak w kółko.
Jak się na to patrzy aż nie można uwierzyć że ludzie mogą być tak beznadziejni latają za jakąś zezowata kurwą dają jej kasę nic z tego nie mając :haha: Przez te 5 lat niejeden przeleciał że 100 takich szmat i dawno o nich zapomniał A tu grupa przegrywow życiowych siedzi i liczy że zezi wybierze właśnie jego i będą żyli długo i szczęśliwie no kurwa jak można tak marnować zycie :laughingnew:
To samo tyczy się tej pięknej z krzywymi oczami tyle lat minęło A ona jak była nikim tak dalej jest i nie ma perspektyw że coś się zmieni :laugh3:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Blaket obrażanie kogoś epitetami które nie maja najmniejszego sensu jest słabe. Trxeba przestac z obrażaniem kobiet na forum bo to jest letko mówiąc żałosne i zaczynam od siebie nie ważne co zrobiła. Nie ma to najmniejszego sensu
Sasiedzi


Sasiedzi pisze:Blaket obrażanie kogoś epitetami które nie maja najmniejszego sensu jest słabe. Trxeba przestac z obrażaniem kobiet na forum bo to jest letko mówiąc żałosne i zaczynam od siebie nie ważne co zrobiła. Nie ma to najmniejszego sensu


który raz już coś zaczynasz ? ile wytrzymasz bez pisania jaka to z niej oszustka, złodziejka kotów, i te wszystkie Twoje inne wymysły? Tydzień, to max co mogę Ci dać, potem wszystko wróci do normy, i będziesz się tłumaczył że się najebałeś i nie pamiętasz.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Sasiedzi pisze:Blaket obrażanie kogoś epitetami które nie maja najmniejszego sensu jest słabe. Trxeba przestac z obrażaniem kobiet na forum bo to jest letko mówiąc żałosne i zaczynam od siebie nie ważne co zrobiła. Nie ma to najmniejszego sensu


LETKO mówiąc nie ma lekko :P

:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


B L A C K E D $ pisze:Przez ponad 5 lat nic się nie zmienia cały czas przewijają się Ci sami ludzie najpierw ktoś ja wyzywa za chwilę daje jej żetony i tak w kółko.
Jak się na to patrzy aż nie można uwierzyć że ludzie mogą być tak beznadziejni latają za jakąś zezowata kurwą dają jej kasę nic z tego nie mając :haha: Przez te 5 lat niejeden przeleciał że 100 takich szmat i dawno o nich zapomniał A tu grupa przegrywow życiowych siedzi i liczy że zezi wybierze właśnie jego i będą żyli długo i szczęśliwie no kurwa jak można tak marnować zycie :laughingnew:
To samo tyczy się tej pięknej z krzywymi oczami tyle lat minęło A ona jak była nikim tak dalej jest i nie ma perspektyw że coś się zmieni :laugh3:


Pięć lat minęło a ty dalej ją trolujesz i dalesz przeżywasz spuszczając się do jej tematu na forum, i kto tu jest większą pałą zyciową ?:) Jakieś swoje osobiste porachunki czy o chuj chodzi ? do jakiej grupy przegrywów się zaliczasz hm...:)? Panie "ktoś"
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


tomoxx pisze:
Sasiedzi pisze:Blaket obrażanie kogoś epitetami które nie maja najmniejszego sensu jest słabe. Trxeba przestac z obrażaniem kobiet na forum bo to jest letko mówiąc żałosne i zaczynam od siebie nie ważne co zrobiła. Nie ma to najmniejszego sensu


który raz już coś zaczynasz ? ile wytrzymasz bez pisania jaka to z niej oszustka, złodziejka kotów, i te wszystkie Twoje inne wymysły? Tydzień, to max co mogę Ci dać, potem wszystko wróci do normy, i będziesz się tłumaczył że się najebałeś i nie pamiętasz.


Tym razem ostateczny panie tomex wszystko wiedzący
Sasiedzi


Kiniuś pisze:
B L A C K E D $ pisze:Przez ponad 5 lat nic się nie zmienia cały czas przewijają się Ci sami ludzie najpierw ktoś ja wyzywa za chwilę daje jej żetony i tak w kółko.
Jak się na to patrzy aż nie można uwierzyć że ludzie mogą być tak beznadziejni latają za jakąś zezowata kurwą dają jej kasę nic z tego nie mając :haha: Przez te 5 lat niejeden przeleciał że 100 takich szmat i dawno o nich zapomniał A tu grupa przegrywow życiowych siedzi i liczy że zezi wybierze właśnie jego i będą żyli długo i szczęśliwie no kurwa jak można tak marnować zycie :laughingnew:
To samo tyczy się tej pięknej z krzywymi oczami tyle lat minęło A ona jak była nikim tak dalej jest i nie ma perspektyw że coś się zmieni :laugh3:


Pięć lat minęło a ty dalej ją trolujesz i dalesz przeżywasz spuszczając się do jej tematu na forum, i kto tu jest większą pałą zyciową ?:) Jakieś swoje osobiste porachunki czy o chuj chodzi ? do jakiej grupy przegrywów się zaliczasz hm...:)? Panie "ktoś"


Ooo A co to za układ z zezi że stajesz w jej obronie ? A odpowiadając na twoje wątpliwości to po prostu lubię śmiać się z dziadostwa i wolę taka forme niż plakanie do monitora
Nie znasz mnie A oceniasz a ja tą zezowata znam i widzę co się dzieje i dalej będę pisał jeśli będę miał ochotę
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Po co blaket zycie marnować baraków głupoty i obrażanie kogoś nie ma sensu najmniejszego. Znasz i co zlała ciebie i teraz sie mścisz. Żałosne blaket
Sasiedzi


Sasiedzi pisze:Po co blaket zycie marnować baraków głupoty i obrażanie kogoś nie ma sensu najmniejszego. Znasz i co zlała ciebie i teraz sie mścisz. Żałosne blaket


Nie jest to zemsta tylko pogarda i nigdy w życiu do niej nie startowalem żeby mogła mnie zlać.
Kota Ci oddała że nagle taki miły jesteś czy spotkanie obiecała ? To jak już tak się dogadujecie to daj jej że 100 tyś Na pewno powie ci za to coś miłego :sarcastic:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak by była pogarda to bys jej nie prześladował przez 5 lat. Wszystko zaczelo sie od Częstochowy gdzie niby mieszkała w tej samej klatce. Wiec automatycznie pewnie podbiłeś i ciebie olała a tersz frustracja na forum. Od Dzisaj jestem dla kazdego miły wlanczajac do tego paule. Trzeba zaczac zycie Od Nowa a Nie Babrać sie w spierdoline życiowej . Od Dzisaj sie z nikim nie kuce
Sasiedzi


Sasiedzi pisze:flustracja

Spajkel idź na jakiś kurs języka polskiego - Frustracja

Sasiedzi pisze: kuce
małe konie

Pierwsze lekcje otrzymałeś za darmo.


Odnośnie Twojej przemiany - tu musi być drugie dno
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Właśnie takie jest to forum szukacie zawsze drugiego dna lub wytykajcie błędy a niech każdy rzucić kamień jak jest niewinny do siebie.
Sasiedzi


# 1000ZmianaSpikela ;P

Naprawdę człowieku już o wiele bardziej wolę, żebyś krzyczał 'Oddawaj moją biedną Torcię Ty kłamliwa szmato' niż bronił by mnie nikt nie obrażał...
Weź odpal trans powyzywaj mnie trochę to bardziej do Ciebie pasuje ;)
Awatar użytkownika
BlackMidnightAngel_
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 29 kwie 2019, 12:13
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 71 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sasiedzi pisze:żuci


RZuci.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BlackMidnightAngel_ pisze:# 1000ZmianaSpikela ;P

Naprawdę człowieku już o wiele bardziej wolę, żebyś krzyczał 'Oddawaj moją biedną Torcię Ty kłamliwa szmato' niż bronił by mnie nikt nie obrażał...
Weź odpal trans powyzywaj mnie trochę to bardziej do Ciebie pasuje ;)


Już cos napisałem na ten temat. Obrażanie i wyzywanie to już skonczony temat w każdym możliwy sposób. Cos sie konczy cos sie zaczyna. Każdy powinnen dwa lub trzy razy przemyśleć zamiast pisac prosto z mostu. Teraz odradzam sie jak fenils z popiołu koniecz awanturami we wszystkich tego Słowa znaczeniu. Jedyne w tej sytuacji możesz zrobić to uściskać kochana torcie ode mnie. Nie ma sensu rozpamiętywać ostatnich zeczy co sie działy trzeba zyc na nowo.

Ps . Paula tez nie musisz uzywac takich eiptetow kobiecie w pewnym wieku tez już nie wypada jest tyle ładnych określeń innych.
Sasiedzi


Sasiedzi, tu nie chodzi o to, że ktoś wytyka błędy, tylko to jest forum polskojęzyczne, więc wypadałoby jakieś podstawy ojczystego języka znać. Tylko tyle.

Zgadzam się z Paulą, że bardziej wiarygodny byłeś, gdy obrzucałeś ją najgorszymi wyzwiskami i w myślach przytulałeś kota. Ta obecna zmiana jest trochę psychopatyczna, aż strach się bać. To wszystko wygląda na jakąś ustawkę, żeby zarobić trochę żetonów na swoich patotransmisjach i oddać Pauli, no bo wierzyć się nie chce, żebyś był aż tak walnięty. Chociaż może to syndrom sztokholmski, nie wiem. Tak czy inaczej - kierunek obrałbym taki: psycholog/psychiatra + jakaś szkoła wieczorowa, która dawałaby dyplom ukończenia podstawówki. :yes4:
butthead


Sasiedzi pisze: Od Dzisaj jestem dla kazdego miły wlanczajac do tego paule. Trzeba zaczac zycie Od Nowa a Nie Babrać sie w spierdoline życiowej . Od Dzisaj sie z nikim nie kuce


Proponuję wszystkim zapamiętać te jego słowa będzie można to cytować przy kolejnym ataku.
Jak dla mnie jesteś mało wiarygodny o czym tutaj już nieraz się przekonywaliśmy :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI i 46 gości