Rafatus/MarlenaR/MarlenaxRafatus/rafatusoficjalnie1

Dział na temat wszystkich par (w tym less), trójkątów itd ...
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
komin pisze:Dobrze synku John...bede Ci przytakiwal, ok? Jestem deklem. Happy now? Co prawda niczego mi jak twierdzisz nie zaklociles, ale dla dobra ogolu i z tym sie moge zgodzic... Niestety dyskusja nadal bez sensu bo to czytanie ze zrozumieniem u Ciebie lezy i kwiczy. Pocisnij mi jeszcze, na bank lepiej sie poczujesz. Ja sobie pojde w tym czasie frajersko porzucac zetonki...kto wie moze Ciebie tez spotka dzis szczescie i Twoj ulubieniec postawi kasztana... :good3:


Piszesz że nie rozumiesz dlaczego ludzie marnują czas na oglądanie "patologi", zjawisko dowartościowania się jest ci obce. Ludzie kiedyś oglądali Świat według kiepskich, Graczyków czy inne daleko od noszy gdzie ludzie robią z siebie idiotów lub reprezentowali patologie. Teraz świat według kiepskich mamy na żywo, bez scenariusza, czasem tylko piją czasem wydarzy sie coś ciekawego jak na przykład przyjazd policji i saperów bo ktoś zadzwonił że jest bomba w mieszkaniu. Codziennie coś innego.

A ty komentujesz że oglądanie "patologi" jest chore i jak na to czas można marnować,a sam oglądasz gołe baby od lat i traktujesz to jako rozrywkę na poziomie xDDD my przynajmniej wiemy że to co robimy jest popierdolone, a ty czczenie kurew traktujesz jak priorytet w życiu, od lat zboku patrzysz sie w te cipy przez ekran, komentujesz,recenzujesz i robisz z tego wielką rzecz. A potem przychodzisz do nas i mówisz że JAK MOŻNA OGLĄDAĆ JAKIEGOŚ STRIMERA jesteś przykry
Awatar użytkownika
JarekJestem
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2018, 21:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: rafatus
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: muni


komin pisze:Dobrze synku John...bede Ci przytakiwal, ok? Jestem deklem. Happy now? Co prawda niczego mi jak twierdzisz nie zaklociles, ale dla dobra ogolu i z tym sie moge zgodzic... Niestety dyskusja nadal bez sensu bo to czytanie ze zrozumieniem u Ciebie lezy i kwiczy. Pocisnij mi jeszcze, na bank lepiej sie poczujesz. Ja sobie pojde w tym czasie frajersko porzucac zetonki...kto wie moze Ciebie tez spotka dzis szczescie i Twoj ulubieniec postawi kasztana... :good3:



Racja. Najlepiej, zebys sie nie wypowiadal bo wieje od Ciebie hipokryzja. Masz swoj gust, ogladasz pissingi i rozne dziwne rzeczy. Dla mnie abstrakcja jest wogole wydawanie pieniedzy na internetowe rury i bicie do tego swojego soldier helmeta. Twoja sprawa. Ale nie wcinaj sie i przestan zgrywac bialego rycerza prostytutek.

Elo bec

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie
Awatar użytkownika
wirujace_sdki
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2018, 16:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: rafatus i marlenka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


John pisze:Rzucasz żetonami od lat na laski które powiedzą ci "dziękuję" za to że jesteś typowym frajerem.:laugh3:

John pisze:dupa się tylko śmieje że jakiś frajer rzuca jej żetonami i myśli że z nią się kiedyś spotka :laugh3:

a teraz te detale, ta truskawka na torcie
John pisze: z nią wziąłem priva kiedy nadawała jako Elizka. Na privie był jeszcze wewnętrzny cennik usług za które już wcześniej jej zapłaciłem,

John pisze:Nie polecam na privach, uwielbia się ociągać.

John pisze:Wziąłem priv les z miesiąc temu

John pisze:To bardzo dobra rozrywka, kolesie rzucający tysiące złotych do lasek które robią ich w chuja, ci jeszcze są z tego faktu zadowoleni :laughingnew:. Nagle krzyczą z oburzeniem że gdzie moderator, oddawajcie pieniądze, miodzio i beka z wiecznej stuleji.

No wypisz wymaluj fani rafatusa jak się nie zesrał do wiadra xD

Przecież Ty się sam orasz.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Sodoma i Gomora.Istny obraz nędzy i rozpaczy. :!: :!: :!: :!:


Dopiero teraz zauważyłeś czym jest ShowUp.tv?

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie
Awatar użytkownika
Policzny5000
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 07 wrz 2016, 20:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Masakra :shock2: :shock2: :shock2: :shock2: :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Sodoma i Gomora.Istny obraz nędzy i rozpaczy. :!: :!: :!: :!:



Nowy Blog ShowUp.tv


Tak jakby tej nędzy i rozpaczy nigdy nie było natej stronie. XD
Awatar użytkownika
ned
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2018, 02:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: huj
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jakie oburzenie, szołapowa patologia boi się konkurencji xd

Porównując go do dotychczasowych patusów na SU to ten cały Rafatus wygląda przy nich jak grzecznie ułożony chłopiec.

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 22:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


JarekJestem pisze:Piszesz że nie rozumiesz dlaczego ludzie marnują czas na oglądanie "patologi", zjawisko dowartościowania się jest ci obce.

Nie wiem czy zapomniales pytajnika czy rzeczywiscie stwierdzasz fakt, ale skoro to ma byc argument to nawet bylbym w stanie zrozumiec...ogladamy Rafatusa bo dzieki temu mozemy sie dowartosciowac...nie jestesmy jeszcze taka patola...wspolczuje ale ok.
JarekJestem pisze:Ludzie kiedyś oglądali Świat według kiepskich, Graczyków czy inne daleko od noszy gdzie ludzie robią z siebie idiotów lub reprezentowali patologie. Teraz świat według kiepskich mamy na żywo, bez scenariusza, czasem tylko piją czasem wydarzy sie coś ciekawego jak na przykład przyjazd policji i saperów bo ktoś zadzwonił że jest bomba w mieszkaniu. Codziennie coś innego.

Zdaje sobie sprawe ze wymienione seriale nie byly zbyt gornolotne...jakby pewna nasza kolezenka powiedziala: taka sztuka dla plebsu... ALE porownywanie tego ze streamerami pokroju Rafatusa to przeogromne naduzycie... Chcesz mi powiedziec ze praca zespolu ludzi, scenarzystow, rezysera, aktorow itd itd... to w zasadzie jest bez sensu bo przeciez wystarczy zeby jakis randomowy debil kupil flaszke i odpalil streama i wlasciwie mamy dokladnie to samo? Wybacz, Kiepskich mozna bylo nie lubiec ale dla kazdego w jakis sposob byli smieszni, zabawni...Rafatus nie jest. To tylko pijany bluzgajacy koles i to ze przyjezdzaja paly czy saperzy po telefonie jakiegos gimbusa niczego tu nie zmienia. Byc moze tylko ja niedostrzegam w tym nic zabawnego... Na szczescie w telewizji nadal mamy Kiepskich, nie Rafatusa i to sie raczej predko nie zmieni.

JarekJestem pisze: sam oglądasz gołe baby od lat i traktujesz to jako rozrywkę na poziomie xDDD, czczenie kurew traktujesz jak priorytet w życiu, od lat zboku patrzysz sie w te cipy przez ekran, komentujesz,recenzujesz i robisz z tego wielką rzecz.

Owszem, zagladam czasem na kamerki...so what? chodze tez na dziwki...nigdzie nie pisalem ze to rozrywka na poziomie, ze czczenie kurew to moje priorytety, ze robie z tego wielka rzecz...to juz tylko wasze teorie, byle mi dojebac...sorry, nie rusza mnie.

JarekJestem pisze: A potem przychodzisz do nas i mówisz że JAK MOŻNA OGLĄDAĆ JAKIEGOŚ STRIMERA jesteś przykry

Nie miszczuniu...to WY przyszliscie tutaj...historia jest dosc krotka. Rafatus zostal wyjebany z YT, przylazl na SU, portal z zalozenia sluzacy pokazywaniu cipek, cyckow, kutasow...generalnie u zrodel portal erotyczny czyli niekoniecznie wpisujacy sie w to co on ma do zaoferowania. Za nim przyszli jego widzowie (WY). Najbardziej zagorzali fanowie "gwiazdy" wczoraj juz na gwalt rejestrowali sie na tym forum ktore generalnie sluzy do komentowania wydarzen w dziwkarskim swiatku.
JA zaledwie skomentowalem pojawienie sie dziwoląga i jego swity w nienaturalnym dla nich srodowisku a cala gownoburza jest spowodowana prostym pytaniem na ktore nadal nikt mi jasno nie odpowiedzial. Tyle ze juz znam odpowiedz. Wystarczy.
W kazdym razie pozdrawiam, bawcie sie dobrze, ja jednak zostane wsrod moich dziwek bo nawet te najbardziej patologiczne wyprzedzaja poziomem Rafatusa o lata swietlne.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Internetowi zawodowi trzepacze do lasek w ekranach, które sobie wsadzają w dupę wszystko co się za za 20 czy 30zł, będą umoralniać innych, bo jaki ten Rafatus to patologia xDD

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie


komin pisze:W kazdym razie pozdrawiam, bawcie sie dobrze, ja jednak zostane wsrod moich dziwek bo nawet te najbardziej patologiczne wyprzedzaja poziomem Rafatusa o lata swietlne.


ooo tak, zdecydowanie laska, która jak zwierze w zoo, robi wszystko i poniża się za dosłownie kilka dych przed oblechami po drugiej stronie kabla, wyprzedza poziomem rafatusa. xD
Awatar użytkownika
Kolobolo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2018, 19:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: rafatusoficjalnie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Koleś, który w innym wątku broni Aurelki, która jest sama patologią SU i też nie potrafi złożyć normalnie zdania, pisać po polsku, wyzywa ludzi od kurw i zjebów jak kasa przestaję się zgadzać, żyje w po części w wymyślonym świecie, każde niepowodzenie na SU kwituję alkoholem, żebrze o kasę i pół dnia przesiedzi z wypiętą dupą albo szurając gołą cipą po brudnej podłodze i ten koleś broni jej uważając ją za mądrą i zaradną osobę i nagle zaczyna się dziwić jak można oglądać ludzi o tak niskim poziomie którzy nie potrafią zdania złożyć :lol:
Wcześniej padło dobre zdanie, nie robią nic czego na SU nie było. Zapewne jakby dobrze pomachać kasą to nie jedna z tych lasek zajdła by własne gówno albo obciągnęła żulowi pytanie tylko za ile.
Co do pomocy to były osoby które ją oferowały, nawet Mniszka proponowała mu zamieszkanie u niej aby przestał pić.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zaczął znowu nadawać.



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
kochamcipki
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2016, 03:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zmartwychwstanie
ps. zadeklarował wszem i wobec, że teraz już się trzyma regulaminu. xD

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Byłam właśnie świadkiem ruchania zdechłego Rafatusa, podziwiam tą Marlenę...
dno :blink:
:heart: :heart: :heart:
Oleczkaa
SU-holik
SU-holik
Posty: 115
Rejestracja: 08 mar 2016, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wyruchała go jak męską dziwkę - https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comme ... 9tOqO5.jpg
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Oleczkaa pisze:Byłam właśnie świadkiem ruchania zdechłego Rafatusa, podziwiam tą Marlenę...
dno :blink:


Oj zazdrość dupe ściska, że taki Rafatus ma 10x więcej widzów niż takie Karynki co sobie banana w dupe wsadzają :D

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie
Awatar użytkownika
Rapatus
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2018, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rafatus
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Rapatus pisze:
Oleczkaa pisze:Byłam właśnie świadkiem ruchania zdechłego Rafatusa, podziwiam tą Marlenę...
dno :blink:


Oj zazdrość dupe ściska, że taki Rafatus ma 10x więcej widzów niż takie Karynki co sobie banana w dupe wsadzają :D

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie

No no taka zacna widownia i równie ''zacny'' nadający.Nie tylko chuj mi opada ale i ręce. :!: :!: :!: :!:
PS Idź chłopie się lepiej leczyć bo żal mi ciebie. :shock2: :shock2: :shock2: :shock2:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


taki_tam, ale my Aurelki nie bronimy - przez łzy się śmiejemy. Ile można o niej negatywnie... 10? 20? 30 stron? To nie działa jak widzisz.
I nie porównuj naszej pracowitej pszczółki do Rafaatusa bo to zupełnie dwa różne światy. Sylwia nawet jako dziwka internetowa ma określone ramy i zasady których nie przekracza - czyli to na czym polega działalność Rafatusa. On ma przekraczać kolejne granice, coraz mocniej się poniżać by zadowolić oglądających. Najśmieszniejsze jest to, że chłop poniekąd robi to teraz pod przymusem. On już raz na szczycie był, zarabiał setki czy tysiące złotych dziennie siedząc i nic nie robiąc przed kamerą, ale się spierdolił z konia i wrócił zapierdalać jako konserwator powierzchni płaskich. Długo mu zajęło wdrapanie się znowu na szczyt i nie chce znowu tego stracić więc musi coraz bardziej się upadlać. Te patostrimy to takie dzisiejsze walki gladiatorów - widz wyzbył empatii, współczucia, moralności i chce krwi. Im gorzej u nadającego tym lepiej u oglądającego. To się dopiero skończy kiedy przekroczy ostatnią granice i ktoś kogoś tam w przypływie emocji zajebie. A wtedy dziś anonimowi poplecznicy będą mieli wjazdy w środku nocy na chatę i zapewne nie jeden z nich skończy z zarzutami z tytułu podżegania do popełnienia przestępstwa.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie no muszę to napisać. Chłop jak dla mnie zerwał się chyba tu z choinki.Tylko zastanawia mnie fakt jak ''coś'' takiego może mieć aż tylu wiernych fanów i widownie lubiącą oglądać jakiegoś ''patologincznego'' typka i to co ma on do zaoferowania.Byłem u niego tak na chwilkę z ciekawości i stwierdziłem że nie warto tam spędzić choćby 5 minut dłużej.Istny obraz nędzy i rozpaczy. :shock2: :shock2: :shock2: :shock2:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


niektórzy lubia oglądac taka patolegie i dlatego tyle fanów jak by to nazwac

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Nie no muszę to napisać. Chłop jak dla mnie zerwał się chyba tu z choinki.Tylko zastanawia mnie fakt jak ''coś'' takiego może mieć aż tylu wiernych fanów i widownie lubiącą oglądać jakiegoś ''patologincznego'' typka i to co ma on do zaoferowania.Byłem u niego tak na chwilkę z ciekawości i stwierdziłem że nie warto tam spędzić choćby 5 minut dłużej.Istny obraz nędzy i rozpaczy. :shock2: :shock2: :shock2: :shock2:


Idąc Twoim tokiem rozumowania co ma do zaoferowania taka wredna ?
Jedyna jej oferta to rozjebać nogi przed kamerką i wkładać sobie zabawkę w cipsko/dupsko które zresztą są rozjechane jak Polska w 39
Nie oglądałem nigdy tego rafatusa, nie bronię go ale śmiać mi się chce kurwa jak widzę takiego pajaca jak Ty który gada na kogoś a sam wydaje hajsy na oglądanie typiary która daje dupy za pieniądze i świeci cipskiem gdzie popadnie :lol: :lol:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
elitarnajednostka
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 23 mar 2017, 18:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Pary, Trójkąty, Lesbijki ...



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości