Rafatus/MarlenaR/MarlenaxRafatus/rafatusoficjalnie1

Dział na temat wszystkich par (w tym less), trójkątów itd ...
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
taki_tam pisze:W porównaniu do wczoraj jest dziś w miarę trzeźwy i do życia. Dziś krócej bo ma jeszcze inne biznesy do zrobienia.
Opowiadał też o planach związanych z SU i chcę nadawać 24 godzin przez cały tydzień. Będzie też chciał jechać do Holandii i na SU testować różne narkotyki i codziennie sprowadzać sobie inną dziewczynę co oczywiście nie obyło się od sprzeciwu Marlenki.


nie wiem gdzie on znajdzie tyle głupich marlenek :D niech się cieszy, że jedna mu się trafiła, ma ambitne plany ale na SU te patostrimy się nie przyjmą z powodu ceny żetonów, przelicznik 1 do 1,8 to się nie kalkuluje, znudzi się szybko i ci wszyscy gówniarze będą wydawać swoje kieszonkowe na co innego.
LEON LXIX


Popatrz dobrze jak wyglądają inne pato-transmisje - niemal każdy pato-transmitujący który dorobił się czegoś innego niż marskości wątroby (np. chocby Magical) ma koło siebie jakąś Marlenkę - nie jest może najmądrzejsza, nie jest najpiękniejsza i na pewno nie jest najbardziej rozgarniętą kobietą na ziemi ale jest. Po prostu patola przyciąga inne patole

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Popatrz dobrze jak wyglądają inne pato-transmisje - niemal każdy pato-transmitujący który dorobił się czegoś innego niż marskości wątroby (np. chocby Magical) ma koło siebie jakąś Marlenkę - nie jest może najmądrzejsza, nie jest najpiękniejsza i na pewno nie jest najbardziej rozgarniętą kobietą na ziemi ale jest. Po prostu patola przyciąga inne patole

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie


nie wiem kto to magical, dopóki się nie pojawił ten chuderlak na SU to nie wiedziałem, że takie coś w ogóle istnieje, że można się aż tak upodlić
LEON LXIX


nie wiem jak za taka patologie można płacic nie rozumie ludzi :shock2: :shock2: :shock2:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


LOLA18 pisze:nie wiem jak za taka patologie można płacic nie rozumie ludzi :shock2: :shock2: :shock2:


Widocznie jestes zbyt krotko na tym swiecie. :D
"Ci, których najtrudniej kochać, najbardziej potrzebują naszej miłości. " - Dan Millman, Droga miłującego pokój wojownika.
Awatar użytkownika
Paul982
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 14 sty 2018, 20:50
Lokalizacja: Małopolska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Aktualnie brak. :(
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Paul982


LOLA18 pisze:nie wiem jak za taka patologie można płacic nie rozumie ludzi :shock2: :shock2: :shock2:



Nowy Blog ShowUp.tv


Tańsze, niż cyrk i bez zapachu łajna. No i oczywiście zwierzątka, zwierzątka nie cierpią.
Awatar użytkownika
rafa
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 24 sty 2018, 23:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


niektore transmisje męskie opisywane na forum mogą byc naprawdę śmieszne, ale jak zobaczyłem na Youtube co ten Rafatus i Marlenka wyprawiają to przechodzi wszelkie granice.... pierwszy raz chyba jestem tak zniesmaczony czyimś zachowaniem w internecie..... przecie to istna patologia :bad: licze ze jak najszybciej patusy wyłapią bana na portalu i jakieś wyższe instytucje się nimi zainteresują bo takie zachowania to już serio gruba przesada.... :bad:
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:niektore transmisje męskie opisywane na forum mogą byc naprawdę śmieszne, ale jak zobaczyłem na Youtube co ten Rafatus i Marlenka wyprawiają to przechodzi wszelkie granice.... pierwszy raz chyba jestem tak zniesmaczony czyimś zachowaniem w internecie..... przecie to istna patologia :bad: licze ze jak najszybciej patusy wyłapią bana na portalu i jakieś wyższe instytucje się nimi zainteresują bo takie zachowania to już serio gruba przesada.... :bad:

Tajemniczysu weź ty mnie nie załamuj- tobie się to nie podoba.Przecież takie transmisje są właśnie przeznaczone dla takich ludzi jak ty pozbawionych rozumku wiec czegoś tu nie rozumiem. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
tajemniczysu pisze:niektore transmisje męskie opisywane na forum mogą byc naprawdę śmieszne, ale jak zobaczyłem na Youtube co ten Rafatus i Marlenka wyprawiają to przechodzi wszelkie granice.... pierwszy raz chyba jestem tak zniesmaczony czyimś zachowaniem w internecie..... przecie to istna patologia :bad: licze ze jak najszybciej patusy wyłapią bana na portalu i jakieś wyższe instytucje się nimi zainteresują bo takie zachowania to już serio gruba przesada.... :bad:

Tajemniczysu weź ty mnie nie załamuj- tobie się to nie podoba.Przecież takie transmisje są właśnie przeznaczone dla takich ludzi jak ty pozbawionych rozumku wiec czegoś tu nie rozumiem. :!: :!: :!: :!:


oj dziadziuniu nie świruj znowu ;)
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 17:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oleczkaa pisze:Ja uważam że powinni go zbanować za treści które tam są. Seks zwłok seksem ale większość czasu pokazują coś innego i nie ma to nawet seksualnego kontentu. Sory, jest to czysta patola. współczuję wam przenajmocniej że chce wam się to oglądać. Przeraża mnie to że tak żerujecie na biednym alkoholiku i że dostarcza wam to rozrywki. I mówię to głównie do ludzi z wykopu. Nie dlatego że was szczerze nienawidzę tylko dlatego że nie mogę patrzeć jak Rafatus stacza się na naszych oczach. Jemu trzeb kurna pomóc.


O boże, jak my żerujemy na biednym chłopaku, który za gruby hajs po prostu się upija, tak jak niemal cały świat robi w towarzystwie, za darmo. Bo przecież te wszystkie janusze, co sypią żetonami, nie żerują na tych dziewczynach, które muszą się rozbierać żeby móc kupić sobie telefon czy cokolwiek innego. Zamiast swoje ciało i ogólnie piękno ukazywać wybranym osobom, te wszystkie kurwiszcza na żywo, przed całym światem pokazują wszystko, całą swoją intymność za parędziesiąt złotych. Hipokryzja z tego forum aż się wylewa.
Awatar użytkownika
Kolobolo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2018, 19:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: rafatusoficjalnie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Cisza ... bo prezes Rafatus oficjalnie przemawia :mrgreen:

Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2090
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


e-Laski.pl pisze:Cisza ... bo prezes Rafatus oficjalnie przemawia :mrgreen:


i slusznie niech wypier... bo to nie jego miejsce :P
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:niektore transmisje męskie opisywane na forum mogą byc naprawdę śmieszne, ale jak zobaczyłem na Youtube co ten Rafatus i Marlenka wyprawiają to przechodzi wszelkie granice.... pierwszy raz chyba jestem tak zniesmaczony czyimś zachowaniem w internecie..... przecie to istna patologia :bad: licze ze jak najszybciej patusy wyłapią bana na portalu i jakieś wyższe instytucje się nimi zainteresują bo takie zachowania to już serio gruba przesada.... :bad:



Pochwale się ze zgłosiłem Rafatusa i Marlenke do programu TVN UWAGA. chwalił się na yt bodajże 17 stycznia ze go zaprosili na wywiad ale nie wiem czy poszedł. codziennie oczekuje reportażu na jego temat ale się chyba obsrał przed telewizją bo nigdzie nie piszą ze coś na niego szykują.

tu link do filmiku w którym mówi o zaproszeniu do UWAGI
https://www.youtube.com/watch?v=_OfEraqoKXY
Zenchir_GAY


Zenchir_GAY pisze:
tajemniczysu pisze:niektore transmisje męskie opisywane na forum mogą byc naprawdę śmieszne, ale jak zobaczyłem na Youtube co ten Rafatus i Marlenka wyprawiają to przechodzi wszelkie granice.... pierwszy raz chyba jestem tak zniesmaczony czyimś zachowaniem w internecie..... przecie to istna patologia :bad: licze ze jak najszybciej patusy wyłapią bana na portalu i jakieś wyższe instytucje się nimi zainteresują bo takie zachowania to już serio gruba przesada.... :bad:



Pochwale się ze zgłosiłem Rafatusa i Marlenke do programu TVN UWAGA. chwalił się na yt bodajże 17 stycznia ze go zaprosili na wywiad ale nie wiem czy poszedł. codziennie oczekuje reportażu na jego temat ale się chyba obsrał przed telewizją bo nigdzie nie piszą ze coś na niego szykują.

tu link do filmiku w którym mówi o zaproszeniu do UWAGI
https://www.youtube.com/watch?v=_OfEraqoKXY

Czyżby tvn już tak nisko upadł że nie mają kogo zapraszać. :?: :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


TVN już dawno nisko upadł. Cała ta stacja czuję mocne zagrożenie z strony internetu i zazwyczaj wszystko co w internecie pokazują w złych kolorach typu pedofilia, hejt, uzależnienia, śmiercionośne gry itp.
Tutaj na rozluźnienie https://www.youtube.com/watch?v=k2pKQ4TnHEw :lol:
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
Król RAFATUS I dogorywa właśnie na zasikanym łóżeczku.Bród,smród i ubóstwo w jednym miejscu. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ja już od dawna pokazów nie robię odkąd jestem z moim narzeczonym a on chociaż nie pochwala takich rzeczy to nigdy mnie nie nazwał dziwką czy szmatą, a tamten patus robi to nagminnie plus bije a pseudofaceci za to płacą. Prawdziwy facet jak widzi bita kobiete to inaczej reaguje jak rzucaniem żetonów. Materialistyczną dziwką to jest właśnie ten wasz patus, który wrzeszczy dawać żetony i wysyła swoich sympatyków do roboty żeby mu rzucali. No dalej rzucajcie mu dalej a będzie za to chlał i śmiał się z frajerów. Bo to właśnie patus ma takie podejście, a nie dziewczyny. Dziewczyny za napiwki wykonują określone czynności, więc dają coś od siebie i jeszcze inwestują w urodę i ciuchy żeby się podobać.
A patus się nachla pogada nudne bzdury a potem jebnie się spać i tyle. Faktycznie, pomysłowe te transmisje :lol2:
Idź mu rzuć bo "bogacz" epapierosa musiał reanimowac taśmą, zamiast smartfona ma starą cegłę z przyciskami, a w tym podobno super lokum ma zakaz hałasowania po 22. Śmiech na sali żyć na takim dnie jak oni, ale to przecież celebryty z menadżerami ahaha :D
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 02:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Coś się chyba ten bogaty, silny fanbejs pana prezesa zesrał razem z prezesem :cray: No mieliście mu pakować dziesiątki tysięcy złotych, pobijać rekordy szołapa w ilości widzów a chłopaczyna ledwo użebrał w pięć godzin niecałe pięćset żetona :/ Zasięgi padły, tokeny padły, godność padła - tydzień czasu i taki regres.... NUUUUUDA

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie



Quo vadis
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć tej aluzji. :!: :!: :!: :!:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Pary, Trójkąty, Lesbijki ...



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości