Rafatus/rafatusoficjalnie/MarlenaR/AgnesxRafatus

Dział poświęcony na temat panów.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Uroda blachary, usta glonojada, ale fakt ze Marlenka pieknoscia nie byla. Za to ta nowa niekoniecznie bedzie Rafatusowi wiaderko na kupala podstawiac.

https://showup24.tv/rafatusoficjalnie
https://showup24.tv/profile/rafatusoficjalnie
Awatar użytkownika
nimok
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nn
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Nigdy nie wiadomo jaką życie zaplanuje rolę dla Pani #2, może będzie jeszcze bardziej upodlona niż Marlenka, może ona to lubi?
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 376 razy
Podziękowano mu: 130 razy
Twoja ulubienica z SU: Twarz 10/10, do 65 kilo
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Watpie jakos aby wytrzymała tyle co Marlena :lol:
Awatar użytkownika
dexter_new
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: Yaroslawaa
Nick na ShowUp.tv: dexter_new

Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Nick na ShowUp.tv: ShowUp Laski

Wspaniała para
Tacy młodzi, tacy promienni, tacy szczęśliwi
Boże.. aż miło popatrzeć i aż się łza w oku kręci.....
I jeszcze Gucci i Tommy
piękni, modni - wzory do nasladowania dla każdego młodego człowieka
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 186 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

Dobry przykład na to, że nie szata zdobi człowieka :) Gdyby dać ludziom fotki 10ciu kolesi i pytanie "Prosze wskazać kolesia który publicznie srał do wiadra i prał swoją laskę po pysku" to metodą eliminacji wstępnej pan "Tommy Gucci" by odpadł od razu "bo to widać dobry chłopak i na poziomie skoro nosi czapeczkę za 1000 zł i koszulkę za 500" :)
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

ruger44 pisze:Dobry przykład na to, że nie szata zdobi człowieka :) Gdyby dać ludziom fotki 10ciu kolesi i pytanie "Prosze wskazać kolesia który publicznie srał do wiadra i prał swoją laskę po pysku" to metodą eliminacji wstępnej pan "Tommy Gucci" by odpadł od razu "bo to widać dobry chłopak i na poziomie skoro nosi czapeczkę za 1000 zł i koszulkę za 500" :)

Nie chce nic mowic ruger ale czpeczka jest warta jakies 90pln, za tyle mozna ja bez problemow kupic a kosztulka jakies 180 pln... Prponuje nie udawac znaffcy:D bo troche to komicznie wyglada :D Ogolnie pan rafatus jest ubrany jak zwykly biedak ... Czapeczka za 1000 pln :D rozwaliles mnie :D:D:D szkoda slow :D. czemu odnosze wrazenie ze na kobietach znasz sie rownie :" dobrze " :D:D ??
zycie to dziwka

Kilka dni temu powstał nowy reportaż o patostreamach urywki Rafatusa np od 25:17 ;)

https://www.cda.pl/video/2604749bb
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Nick na ShowUp.tv:

ta panna zanim była z Rafatusem to dobrze żyła, piersi zrobione, trochę złota na rękach, foty na insta bardziej blink niż reprezentuję biedę, albo z domu bogata albo z kimś z kasą się bujała.
Czapka to 90 to max, tym bardziej że to ta tańsza podmarka Tommyego, koszulka to imitacja, w kolekcji gucci takiej nie ma w necie do kupienia za 20 dolarów,
oryginalne t-shirty gucci ma między 450 a 700 euro (drożej pewnie też)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

zycie to dziwka pisze:
ruger44 pisze:Dobry przykład na to, że nie szata zdobi człowieka :) Gdyby dać ludziom fotki 10ciu kolesi i pytanie "Prosze wskazać kolesia który publicznie srał do wiadra i prał swoją laskę po pysku" to metodą eliminacji wstępnej pan "Tommy Gucci" by odpadł od razu "bo to widać dobry chłopak i na poziomie skoro nosi czapeczkę za 1000 zł i koszulkę za 500" :)

Nie chce nic mowic ruger ale czpeczka jest warta jakies 90pln, za tyle mozna ja bez problemow kupic a kosztulka jakies 180 pln... Prponuje nie udawac znaffcy:D bo troche to komicznie wyglada :D Ogolnie pan rafatus jest ubrany jak zwykly biedak ... Czapeczka za 1000 pln :D rozwaliles mnie :D:D:D szkoda slow :D. czemu odnosze wrazenie ze na kobietach znasz sie rownie :" dobrze " :D:D ??

Trafiłeś w sedno, znam się na kobietach tak dobrze jak na ekskluzywnych markach odzieżowych :) Ceny oczywiście wziąłem z dupy (wiadomo - w dzisiejszych czasach można mieć torebkę Chanell czy Gucci za 10k PLN z luxury sklepu gdzie nie da się wejść "z ulicy" tylko trzeba się wczesniej umówić albo za 100 PLN z OLX czy Aliexpress + wspomniane "casualowe" marki tych najdroższych butików) - chodziło mi ogólnie o sposób oceniania człowieka a nie o konkretną wieszakową cenę.
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

na tym jego insta jak się kliknie w zdjęcia to ludzie piszą że się ogarnął, ciężko mi w to uwierzyć, nie sądzę też żeby to Marlenka była powodem jego pica :D

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

elorafatus pisze:Duże piwerko w dobrej cenie bardzo sobie cenie! Pije sobie piwerko z beczki a Arsen po pigsach na ostrej fazie mówi ze siedzi ze mna w jednej „beczce” w areszcie śledczymi Toruniu (follow up do szokującej informacji o Rafatusie u tucznika) hehe... Milego wieczoru instagramowe mordeczki! Duże ELO!!!
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper

co by nie powiedzieć wygląda gość zupełnie inaczej, i normalnie całkiem, teraz z ich 2 ki to dziewczyna wygląda gorzej niż on.
Awatar użytkownika
barneystinson
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz niniemack.
Nick na ShowUp.tv:

Nadaje jeszcze gdzies ten Rafatus?? Bo była plotka ze poszedł do normalnej pracy (do zabki chyba) i ze już nie będzie patostreamow w jego wykonaniu. Ktos potwierdzi/zaprzeczy??
Awatar użytkownika
ZmeczonaReka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: Kailey
Nick na ShowUp.tv:

Gdzieś latała fotka jak zapierdala z paleciakiem na magazynie więc to chyba prawda... Po banie na SU i Youtubie raczej jego droga rozwoju kariery została zamknięta i teraz musi zarabiać wykorzystując jedyne atrybuty jakie ma - siłę mięśni i giętki kręgosłup :)

Edit:
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Pierwsza zapowiedź kanału AgnesxRafatus!

Na początku dodam wam, że nie mam zamiaru robić z siebie niewinnej osoby. Mam zamiar zdjąć maskę osoby którą byłem przez dłuższy okres mojego działania w internecie i pokazać swoją prawdziwą twarz więc postanowiłem założyć nowy kanał gdzie będę wam nagrywać vlogi z życia codziennego jak i z tego co było na początku moich działań, przez co przeszedłem i w jaki sposób wyciągnąłem wnioski. Na transmisjach na żywo które niebawem wystartują też będzie pokazana ciekawa rozrywka jak i będą poruszane poważne tematy dotyczące jak że obecnie poruszanego zjawiska patostrimerów. Na pewno przyjemniej atmosfery doda nam również moja obecna partnerka Agnes, z którą mamy w planie robić naprawdę mega dużo śmiesznych rzeczy jak i rywalizować ze sobą w różnego rodzaju grach. Dodam tylko tyle, że będę się skupiał tutaj na umoralnianiu i przekazywaniu moich doświadczeń oraz wniosków na moim przykładzie upadku w wielkie bagno jakie przeżyłem oraz dzięki filmom wrzucanym na YouTube będę pokazywał wam ile teraz muszę włożyć pracy w to aby wszystkie moje błędy naprawić. Mam też w planie edukować młodzież jak i dawać rozrywkę dla starszych widzów. Myślę że będzie to poniekąd motywacja dla mnie aby stawać się lepszym od samego z siebie z wczoraj. Dowiecie się dużo rzeczy o osobie Rafatusa których nie wiedzieliście ani nigdy dotąd nie usłyszeliście. Zero ściemy, zero udawania oraz zero mitomanii. Chce osiągnąć spokój ducha i wrócić do społeczeństwa. Obiecuję że was nie zawiodę. Czekajcie na kolejne produkcje. AgnesxRafatus Duże ELO!
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper

Jeblem... edukowal bedzie... i umoralnial :lol:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 245 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv:

Rafatus edukował - czy to nie jest podręcznikowy przykład oksymoronu ?

Zastanawiałem się,czysto teoretycznie,czy to co widzimy, nie jest tylko kreowaną postacią, a on sam mistrzem trollowania. To byłby plottwist dekady,jeżeli nie wieku. Oczywiście jest to tak prawdopodobne jak to,że w biurku zmaterializuje się mi 10 milionów złotych,ale nie takie rzeczy już miały miejsce.
Awatar użytkownika
mickeymousse
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: SU
Nick na ShowUp.tv:

Czyli jesteśmy swiadkami wstępu do pogrzebu tego projektu..hehe
widownia bedzie topniała
rafatus będzie się frustrował
I da Bóg wróci do patostreamingu...hehe
Gdyż
wiadomo co zresztą......$$$$$$

.....W momencie kiedy po flaszce pierwszy plaskun zawita na twarzy pięknej UltraAgnes
Wówczas zacznie się drugie zycie rafatusa... :D
hehe...wszyscy będą na to czekali z utęsknieniem
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 186 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

e-Laski.pl pisze:
Pierwsza zapowiedź kanału
Mam też w planie edukować młodzież jak i dawać rozrywkę dla starszych widzów.

za to zdanie nominuję go na osobowość SU 2018 :rofl:

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
( - )( - )
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna

Wróć do Mężczyźni

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość