Wspólna transmisja pożegnalna Magnetyczna i SexyOlkaa

Archiwum XXX
Witam, tu Ela. Zapraszamy z SexyOlką na pożegnalną transmisję dziś o 21:30 :)
Jeśli wątek został źle dobrany to przepraszam. Mam dla Was parę słów,

W skrócie, jeśli niektórych zachowanie widzów na tego typu portalach się nie zmieni to niedługo grono nadających jeszcze bardziej się wyludni. Na samym początku chcę podkreślić że poznałam tu bardzo wiele wspaniałych osób, większość transmisji sprawiło mi wiele radości. Pozdrawiam wszystkich pozytywnych widzów oraz inne nadające dziewczęta z którymi można było się pośmiać, popisać. Śmiało mogę napisać że będę tęsknić.

Dlaczego tak się dzieje?

Pomijam fakt wczorajszego oskarżania o oszustwo w celu który sami zaproponowaliście. To mnie zdenerwowało, ale nie na tyle żeby przestać nadawać.
Przeraża mnie radość którą czerpią niektórzy z niszczenia innym życia i mieszania go z błotem. Ja nie dbam o to co kto o mnie nagryzmoli czy kto mnie pozna, na te nieliczne chamskie posty na mój temat patrzę z politowaniem. Ale jestem osobą lojalną, w związku z nękaniem SexyOlki na naprawdę dużą skalę postanowiłam przestać nadawać i usunąć konto z portalu. Chyba jednak cechy narodowe większości Polaków uniemożliwiają spokojne transmitowanie.

Robienie dziewczynie kolaży ze zdjęć, wypisywanie niewybrednych komentarzy, groźby, wysyłanie donosów.. Co to ma być? Jakie trzeba mieć beznadziejne życie żeby siedzieć i cały czas szkalować jakąś dziewczynę? Współczuję strasznie. Jaką ścierą trzeba być żeby śmiać się z czyjegoś nieszczęścia? Drwić z osoby która miała kilka słabszych dni i było u niej ciężej z pieniędzmi, a ma na utrzymaniu małe dziecko? I do tego ją straszyć, gnębić, no po prostu nie mogę. Powiem jedno, są ludzie i jest ciemna masa której sens życia opiera się na życiu kogoś innego. Człowiek, jeśli wie że u kogoś jest ciężej i potrzebujący szuka jakiegokolwiek sposobu by poprawić sytuację ZAINTERESUJE SIĘ. Zapyta, jeśli ma możliwość - pomoże.
Natomiast ta druga część populacji będzie siedzieć w swoim kółeczku wzajemnej adoracji, sypać śmiesznymi (w swoim mniemaniu) tekstami, powtarzać się w kółko jak zacięta płyta.

Pozdrawiam prześladowców SexyOlkii (atoic) z wykopa, ich również zapraszam na dzisiejszą wieczorną transmisję. Odpowiem na nurtujące ich pytanie za ile dam dupy, ponieważ patrząc na ogromne zainteresowanie tym tematem pewnie nie zasną w nocy. :lol2: K...rwa, jak mi Was żal. Nawet nie macie pojęcia jak bardzo Wami gardzę. To, że upocicie pachy w podnieceniu gryzmolenia jakichś bzdur spływa po mnie jak po kaczce. Ale za przyjaciół skrócę o głowę, a pragnę przypomnieć że striptizerki - czy też dziwki, jak mnie zwykliście tam nazywać - obracają się w bardzo nieciekawym towarzystwie i mają trochę wyżej postawionych znajomych niż sfrustrowany gimbus :smoke: :cool3:

Utopcie się we własnym jadzie, nieudacznicy życiowi :D :bye:


**

A naszych normalnych, dojrzałych, miłych widzów serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy na wieczór - pożegnać się i napić z nami drinka :) Do zobaczenia!
'Ogólnie nie lubię ludzi, myślę że są głupi' ~ Daron Malakian
Awatar użytkownika
Magnetyczna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 21 lis 2017, 15:39
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tarocistka Ula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Pennelope


Zaprzeczasz sama sobie pisząc, że spływa to po Tobie jak po kaczce a jednocześnie wycofując się z portalu i rezygnując ze źródła zarobku przez kilku hejterów i to co piszą na necie, w ten sposób pokazałaś im że przegrałaś a oni wygrali, dopieli swego i zniszczyli komuś życie/karierę/plany siedząc wygodnie przed komputerem - marzenie każdego trola i hejtera.



www.BlogSU.pl
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Interesujący fragment...
Magnetyczna pisze:Ale za przyjaciół skrócę o głowę, a pragnę przypomnieć że striptizerki - czy też dziwki, jak mnie zwykliście tam nazywać - obracają się w bardzo nieciekawym towarzystwie i mają trochę wyżej postawionych znajomych niż sfrustrowany gimbus :smoke: :cool3:

Jak mamy to rozumieć? Że trzymasz się w towarzystwie jakichś gangsterów? Czy że trzymają oni łapę na twoich zarobkach? A może to jakaś subtelna groźba pod adresem hejterów i trolli? Czy może wszystko naraz?
Pogardę do hejterów i trolli w pełni popieram, więc ogólny wydźwięk posta jest raczej zrozumiały. A przynajmniej był do powyższego fragmentu, który jest moim zdaniem śmieszny.

PS. Ruger ma sporo racji.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ja po prostu mam już serdecznie dość bycia hejtowaną za ShowUp.tv. To moja sprawa, moje życie i nikomu nie powinno być nic do tego.
Niby jak krzywdzę kogokolwiek swoją bytecznością na ShowUp.tv?
No jak??
Przecież to już mało śmieszne...
Ludzie, ogarnijcie się trochę :shock: :nono: :to_take_umbrage:
:heart: :heart: :heart:
Oleczkaa
SU-holik
SU-holik
Posty: 115
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ruger - zauważyłam że za każdym razem wywlekasz coś z kontekstu i chyba nie do końca rozumiesz moje wypowiedzi. Napisałam że jestem osobą lojalną. Może jak więcej dziewczyn Wam zacznie z portalu odchodzić to trochę się posmyracie po głowie dlaczego tak jest.

Z wykopem nigdy nie miałam do czynienia, dopiero SexyOlkaa pokazała mi jak podli potrafią być ludzie. Większość z Was w jej sytuacji wykonałaby dwa telefony do mamusi, która poratowałaby dupsko w potrzebie. Ona nie ma takiej osoby. Dziewczyna łapie się czegokolwiek by dorobić, ten byt polepszyć a otrzymuje groźby że jej dziecko zabierzecie? Na jakiej podstawie? :lol:

I tak, jeśli grozisz komuś kogo polubiłam, to ja nie zawaham się grozić Tobie. Żadni gangsterzy nie mają nade mną władzy (co za scenariusz, gratuluję :P). Ale pracując w tak hermetycznym środowisku jak klub go go poznajesz różnych ludzi. I Ci ludzie nie zawahają się mi pomóc jeśli ich o to poproszę.

Ja obejdę się bez transmitowania :cool3: I nie zniszczyli mi życia Rugerze, musieliby się trochę bardziej postarać ;) Moja rodzina dostała już tyyle screenów z moich tańców że całą choreografię by mogła odpierdolić z samego pokazu slajdów, i to synchronicznie. Pudło.
Zostałam nazwana tak czy owak już tyle razy że gdybym się tym przejmowała to skończyłabym w pokoju bez klamek.

Wymyślcie coś nowego :lol: :lol2: A najlepiej spalcie jointa i wyluzujcie. Yo :smoke:
'Ogólnie nie lubię ludzi, myślę że są głupi' ~ Daron Malakian
Awatar użytkownika
Magnetyczna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 21 lis 2017, 15:39
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tarocistka Ula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Pennelope


Magnetyczna pisze:Może jak więcej dziewczyn Wam zacznie z portalu odchodzić to trochę się posmyracie po głowie dlaczego tak jest.
(...)
Większość z Was w jej sytuacji wykonałaby dwa telefony do mamusi, która poratowałaby dupsko w potrzebie. Ona nie ma takiej osoby. Dziewczyna łapie się czegokolwiek by dorobić, ten byt polepszyć a otrzymuje groźby że jej dziecko zabierzecie? Na jakiej podstawie? :lol:
(...)
Wymyślcie coś nowego :lol: :lol2: A najlepiej spalcie jointa i wyluzujcie. Yo :smoke:

Jednej rzeczy nie rozumiem... dlaczego takie słowa do nas, tutaj, na forum? Nie wiem, może coś mnie ominęło, ale z kontekstu wynika, że hejt odbywał się głównie na wykopie. Więc skąd to oburzenie w kierunku tutejszych userów? Odnoszę wrażenie, że wasze posty chyba pod złym adresem są kierowane.

EDIT:
ah, i jeszcze jedna rzecz. Nie wiem, czy tylko my powinniśmy się smyrać po głowie nad powodem wyludniania się szołapa. Temat był już poruszany nie raz i nie dwa, a wniosek wysuwa się jeden - wina leży nie tylko po stronie widzów. (Choć Tobie samej nic zarzucić nie można, szczerze mówiąc :D).

Magnetyczna pisze:I tak, jeśli grozisz komuś kogo polubiłam, to ja nie zawaham się grozić Tobie. Żadni gangsterzy nie mają nade mną władzy (co za scenariusz, gratuluję :P). Ale pracując w tak hermetycznym środowisku jak klub go go poznajesz różnych ludzi. I Ci ludzie nie zawahają się mi pomóc jeśli ich o to poproszę.

No może i trochę popłynąłem ze scenariuszem, ale fakt jest taki, że tamte słowa zabrzmiały dość jednoznacznie :P
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


nobody69 no trochę zaleciało Ojcem Chrzestnym :lol:


Nie jestem na wykopie, sprawa na związek z ShowUp.tv więc piszę tutaj. Ponadto wiem że Ci ludzie właśnie tu grzebią by znaleźć cokolwiek co można później wyśmiać. Hobby wszechczasów. Winszuję.

Podkreśliłam kilkukrotnie by ludzie którzy nie mają swojemu zachowaniu w tym kierunku nic do zarzucenia nie odbierali tego osobiście. To nie jest atak. To próba uświadomienia Wam że takie zachowanie prowadzi głównie do wrzodów na żołądku i niezdrowej obsesji na czyimś punkcie.
Strasznie mi szkoda dziewczyny i tyle. Nie każdy reaguje na takie teksty spokojnie. Słabsza psychicznie osoba może się nawet targnąć na swoje życie. Do tego chcemy doprowadzić? Czerpanie przyjemności z dokopywania komuś to choroba. Po co?

Wyłączam się, napisałam wszystko co mam do powiedzenia w temacie. Zapraszam na transmisję wieczorem. :bye:
'Ogólnie nie lubię ludzi, myślę że są głupi' ~ Daron Malakian
Awatar użytkownika
Magnetyczna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 21 lis 2017, 15:39
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tarocistka Ula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Pennelope


Odnośnie tego wyludniania - transmisje bywają mało ciekawe bo dziewczyny się boją właśnie takich sytuacji. Jak pisałam wcześniej, nie każdy ma taki komfort jak ja że rodzina wie i akceptuje.
Na amerykańskich kamerkach dziewczyny same podają adresy by wysyłać im prezenty. Prowadzą blogi, insty, pizdy. Tutaj? Pokaż za dużo twarzy to Ci życie zniszczą.

Teraz serio kończę; ) :hi: kłaniam się.

~Ela
'Ogólnie nie lubię ludzi, myślę że są głupi' ~ Daron Malakian
Awatar użytkownika
Magnetyczna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 21 lis 2017, 15:39
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tarocistka Ula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Pennelope


Magnetyczna pisze:Ona nie ma takiej osoby. Dziewczyna łapie się czegokolwiek by dorobić, ten byt polepszyć a otrzymuje groźby że jej dziecko zabierzecie? Na jakiej podstawie?


Za groźby i nękanie to wielki gumowy chuj od ExtasyBomb w dupę się należy, ale hejt nie wylał się na SexyOlke tylko dlatego, że występuje na szołapie. Jej obecność w internecie od dłuższego czasu opierała się tylko na wpisach o tym, że ma ciężko w życiu, że nie ma pracy,nie ma gdzie mieszkać, nierzadko dniami i nocami głoduje, nie ma siły na nic, jest sama z dzieckiem... Kilka dni temu organizowała zbiórki pieniężne a ludzie wychodzili z inicjatywą i chcieli jej wysyłać nawet podstawowe produkty żywnościowe... A tu nagle kilka dni później wywija topless na rurce, wali wódę w opór, jara zielsko i opowiada o tym jak to się z nieznajomymi typami pieprzy w wielokątach.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


parostatek pisze:
Magnetyczna pisze:Ona nie ma takiej osoby. Dziewczyna łapie się czegokolwiek by dorobić, ten byt polepszyć a otrzymuje groźby że jej dziecko zabierzecie? Na jakiej podstawie?


Za groźby i nękanie to wielki gumowy chuj od ExtasyBomb w dupę się należy, ale hejt nie wylał się na SexyOlke tylko dlatego, że występuje na szołapie. Jej obecność w internecie od dłuższego czasu opierała się tylko na wpisach o tym, że ma ciężko w życiu, że nie ma pracy,nie ma gdzie mieszkać, nierzadko dniami i nocami głoduje, nie ma siły na nic, jest sama z dzieckiem... Kilka dni temu organizowała zbiórki pieniężne a ludzie wychodzili z inicjatywą i chcieli jej wysyłać nawet podstawowe produkty żywnościowe... A tu nagle kilka dni później wywija topless na rurce, wali wódę w opór, jara zielsko i opowiada o tym jak to się z nieznajomymi typami pieprzy w wielokątach.



To ja ją zaprosiłam żeby dziewczyna trochę odpoczęła, popatrzyła co i jak zrobić inaczej. Czuję się w obowiązku pomóc takiej osobie, zwłaszcza jesłi idzie mi lepiej i mam taką możliwość. A nie wylewać jej na głowie pomyje. Ja poczęstowałam ją wódką, a fakt że spiła się już po czwartym kielonie smakowej potwierdza tylko ze na codzień tego nie robi. Zielska też nie chciała tknąć.

EDIT

A wielokąty to były żarty. Wiadomo ze to moja specjalność :lol: już to wywlekli i powstają teorie spiskowe na temat obecności Olki w tym filmiku :lol: nuda. Ale cóż, może mnie rozsławią i zostanę drugą Natalią z brazzers :lol2:
'Ogólnie nie lubię ludzi, myślę że są głupi' ~ Daron Malakian
Awatar użytkownika
Magnetyczna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 21 lis 2017, 15:39
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tarocistka Ula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Pennelope


Temat "szkodzicie sobie i portalowi bo przez was dziewczyny odchodzą" był już przerabiany wielokrotnie przy okazji działu "download" i wrzucania filmików z pokazów i niestety do tej pory żadna z wypowiadających się pań nie wytłumaczyła mi jak takiemu zwykłemu trolowi i hejterowi miałoby zaszkodzić odejście dziewczyny z ShowUp.tv? To jakaś "kara" dla niego? Jaka to kara, jeżeli nie będzie mógł popatrzeć na zadek Magnetycznej to po prostu kliknie na inne okienko i będzie się patrzył na którąkolwiek inną panią, jeżeli koleś jest zwykłym hejterem to wybierze sobie kolejny cel do "niszczenia", jeżeli jest stalkierem to będzie stalczył inną, jeżeli nagrywał i sprzedawał filmy to odejściem tylko utwierdzasz jego pozycje bo po odejściu modelki jej dotychczasowe filmiki stają się ekskluziwem bo już koejnych nie będzie więc może zaśpiewać wyższą cenę, jeżeli jest to typ stalkiera "misjonarz" (a tu chyba był taki przypadek) - koleś z poczuciem misji od Boga na nawracanie ze złej drogi wszetecznych kobiet i kierowanie ich na ścieżkę cnoty - to odchodząc mówisz mu wyraźnie "udało ci się, zbawiłeś jedną duszyczkę która już nie będzie grzeszyć świecąc pupą na szołapie, to co robisz jest dobre, rób tak dalej!". A odwoływanie się do jakichś wyższych uczuć, poczucia wstydu czy przyzwoitości hejterów (którzy dzięki anonimowości dawanej przez internet tymi cechami nie muszą dysponować) jest bezcelowe, tacy ludzie się nie "uczą" od nikogo żadnych wyższych uczuć tylko wprost przeciwnie - intensyfikują swoje złe zachowania widząc, że komuś sprawiają ból i problemy. Pisząc o problemach jakie miała Twoja koleżanka w związku z ich akcjami nie tylko nei poprawiłaś jej sytuacji ale dorzuciłaś karmy trolom które się będą cieszyć "patrzcie jak jej dopiekliśmy, udało nam się, jesteśmy zajebiści!"

PS: Obym ja na swojej drodze nie spotkał nigdy "przyjaciół" którzy, wiedząc że (ponoć) głoduje, mam małe dziecko i nie mam dachu nad głową a sami będąc (ponoć) świetnie zarabiającymi osobami, będą ładować we mnie wódkę i namawiać do rozbierania się z twarzą na ogólnopolskim portalu za marne grosiki
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Temat "szkodzicie sobie i portalowi bo przez was dziewczyny odchodzą" był już przerabiany wielokrotnie przy okazji działu "download" i wrzucania filmików z pokazów i niestety do tej pory żadna z wypowiadających się pań nie wytłumaczyła mi jak takiemu zwykłemu trolowi i hejterowi miałoby zaszkodzić odejście dziewczyny z ShowUp.tv? To jakaś "kara" dla niego? Jaka to kara, jeżeli nie będzie mógł popatrzeć na zadek Magnetycznej to po prostu kliknie na inne okienko i będzie się patrzył na którąkolwiek inną panią, jeżeli koleś jest zwykłym hejterem to wybierze sobie kolejny cel do "niszczenia", jeżeli jest stalkierem to będzie stalczył inną, jeżeli nagrywał i sprzedawał filmy to odejściem tylko utwierdzasz jego pozycje bo po odejściu modelki jej dotychczasowe filmiki stają się ekskluziwem bo już koejnych nie będzie więc może zaśpiewać wyższą cenę, jeżeli jest to typ stalkiera "misjonarz" (a tu chyba był taki przypadek) - koleś z poczuciem misji od Boga na nawracanie ze złej drogi wszetecznych kobiet i kierowanie ich na ścieżkę cnoty - to odchodząc mówisz mu wyraźnie "udało ci się, zbawiłeś jedną duszyczkę która już nie będzie grzeszyć świecąc pupą na szołapie, to co robisz jest dobre, rób tak dalej!". A odwoływanie się do jakichś wyższych uczuć, poczucia wstydu czy przyzwoitości hejterów (którzy dzięki anonimowości dawanej przez internet tymi cechami nie muszą dysponować) jest bezcelowe, tacy ludzie się nie "uczą" od nikogo żadnych wyższych uczuć tylko wprost przeciwnie - intensyfikują swoje złe zachowania widząc, że komuś sprawiają ból i problemy. Pisząc o problemach jakie miała Twoja koleżanka w związku z ich akcjami nie tylko nei poprawiłaś jej sytuacji ale dorzuciłaś karmy trolom które się będą cieszyć "patrzcie jak jej dopiekliśmy, udało nam się, jesteśmy zajebiści!"

PS: Obym ja na swojej drodze nie spotkał nigdy "przyjaciół" którzy, wiedząc że (ponoć) głoduje, mam małe dziecko i nie mam dachu nad głową a sami będąc (ponoć) świetnie zarabiającymi osobami, będą ładować we mnie wódkę i namawiać do rozbierania się z twarzą na ogólnopolskim portalu za marne grosiki



Ty się nie martw zakresem pomocy której jej udzielam. Obym nigdy nie spotkała kogoś kto poza forsą nic nie potrafi dać ;)
'Ogólnie nie lubię ludzi, myślę że są głupi' ~ Daron Malakian
Awatar użytkownika
Magnetyczna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 21 lis 2017, 15:39
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tarocistka Ula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Pennelope


Nie popieram hejtowania, zastraszania i nękania, ale...
Czy ktoś komuś każe być na ShowUp.tv ?
Każdy kto choć trochę myśli i decyduje się na taki rodzaj "kariery", musi liczyć się ze wszystkimi konsekwencjami tego typu zajęcia. Jeśli ktoś nie potrafi sobie z tym poradzić, to pomylił drogi i lepiej niech zmajdzie sobie normalną pracę. Dzisiaj pracy nie brakuje, nawet dla osób bez wykształcenia..
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


maxim pisze:Nie popieram hejtowania, zastraszania i nękania, ale...
Czy ktoś komuś każe być na ShowUp.tv ?
Każdy kto choć trochę myśli i decyduje się na taki rodzaj "kariery", musi liczyć się ze wszystkimi konsekwencjami tego typu zajęcia. Jeśli ktoś nie potrafi sobie z tym poradzić, to pomylił drogi i lepiej niech zmajdzie sobie normalną pracę. Dzisiaj pracy nie brakuje, nawet dla osób bez wykształcenia..


Co nie znaczy ze normalne jest przesiadywanie 24/7 przed komputerem i szukanie czegokolwiek, byle tylko komuś dokopać. Nawet jak tą 'normalną' pracę znajdzie to to będzie się za nią ciągnęło. Nie widzę żadnego usprawiedliwienia dla takiego zachowania. Żyjmy i dajmy żyć innym.
'Ogólnie nie lubię ludzi, myślę że są głupi' ~ Daron Malakian
Awatar użytkownika
Magnetyczna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 21 lis 2017, 15:39
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tarocistka Ula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Pennelope


Oli niech się wszystko ułoży.
A Ty Ela nigdzie nie odchodź!
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


msn pisze:Oli niech się wszystko ułoży.
A Ty Ela nigdzie nie odchodź!



To bardzo miłe, oby tak było.
Dziękuję msn. Ale jednak odpocznę, nie mam chwilowo ochoty nadawać. Nawet ta pożegnalna transmisja jednak średnio mi się widzi.
'Ogólnie nie lubię ludzi, myślę że są głupi' ~ Daron Malakian
Awatar użytkownika
Magnetyczna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 21 lis 2017, 15:39
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Tarocistka Ula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Pennelope


Niezłe halo :/ wielki temat wielka dyskusja i nagle e nie che mi sie robić. to po co takie ogłoszenia? tylko zeby burze wokol tych osób wywołać i zeby znów był temat do pogadania. Same się panienki wystawiacie na ataki
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Internetowe aferki mają to do siebie, że siłę przebicia mają tylko w dobę od wybuchu - po tygodniu nikt już o nich nie pamięta.
Łeb do góry, cycki do przodu i tak jak pisałaś spalcie jointa na wyluzowanie. :smoke:


A co do BRAZZERS'a to ja chętnie wykupiłbym KP na film z Magnetyczną i BlondiJulką
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Magnetyczna Ty nie rezygnuj z transmisji. Fajna jesteś. A SexiOlka to dla mnie nieopierzony gimbus. Dosc zalosny widok tego show ze względu na kolezanke. Po alkoholu wychodzi z czlowieka charakter. A co z niej wyszlo to pozostawie do oceny widzom. :) Pozdrawiam. :)
Magnolia


inni mają żal dupy o te żetony co zarobicie i nic więcej nie ma się co przejmować takimi typkami oni was hejtują a potem wchodzą na waszą transmisję pod innym nickiem i konia walą :yes2:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Santeos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 04 lis 2017, 22:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

Wróć do XXX



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości