_Jokerka_/KissMee/KissForYou/Mrraaauuuu/

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KOCUREK272
21 lis 2015, 17:26
faraon pisze:Jak mawiał klasyk - "Kocurek to fajna panna , tyle że jak się nachyla to jej jaja widać "


Jakikolwiek komentarz jest zbędny...........................
Awatar użytkownika
steven
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
21 lis 2015, 18:36
szlachcic_cyc pisze:nie trudno sie nie zgodzic z szarym choc to mocne slowa, Ona przypomina mi troszke na ShowUp.tv Anke92 AnnPerll oraz Konefke ale troszke z lepszym poziomem, zmeczone zyciem bez przyszlosci i ambicji dziewczyny, obawiam sie ze swoj los pogodzily z tym portalem i nie maja raczej zamiaru zmian na lepsze w swoim zyciu. Co to wlasciwie za zycie, siedza po nocach, wstaja spia jedza i znowu na ShowUp.tv:D a gdzie miejsce na cos wartosciowego, to smutne ze te laski tak sie niszcza i marnuja swoje zycie.'
Nie mam nic do Kocurka, ale mysle ze stac ja na wiecej:)

a ty nie marnujesz swojego życia wypisując jakieś wyssane z dupy elaboraty o lasce z SU, socjolog się kurwa znalazł :lol2:
romario


Re: KOCUREK272
21 lis 2015, 20:01
Kocurek...temat wiecznie zywy albo sztucznie podtrzymywany przez kilku desperatow. Szary prawi calkiem dobrze.
Od laski na SU oczekuje albo fajnego body i pokazow, albo w miare inteligentnej rozmowy, najlepiej jednego i drugiego.
Nikt mnie nie przekona ze Kocurek ma cokolwiek z tych rzeczy do zaoferowania. Zagladalem do niej czasem szkukajac "niewidzialnego", nie da rady, nic tam niema. W glowie przeciag, dyskusja zenujaca, wyglad? typowa tipsiara, biale kozaczki pewnie stoja w szafie. Moze dla wielbicieli MILFow? bo juz chyba powoli wskakuje w ta kategorie.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: KOCUREK272
22 lis 2015, 10:19
sususu85 pisze:Ja bym chciała spytać dlaczego dziewczyna wzbudza takie emocje w Was? co ona takiego zrobiła, że ma tylu wrogów?

Dziewczyny rozumiem, że mogą ujadać, bo ona się nie rozbiera a mimo to, otrzymuje sporo żetonów i zawsze ma sporą publikę. Mogą być wściekłe, że one muszą sie upokorzyć by zarobić a ona nie? Ale o co chodzi facetom?
cycków, cipek, dupeczek macie tam aż nadmiar. Kocurowa jednym może się podobać, drugim nie. Nie chcesz, nie lubisz = nie wchodzisz.

Ja widzę wrogość do dziewczyn, które sie nie rozbierają bez względu na jej urodę. Najlepiej zapakować wszystkie razem i w kosmos wysłać. co Was facetów tak bardzo drażnią dziewczyny, które nic nie pokazują?


Długa historia susu, oj długa... Ale w dużym skrócie, po pierwsze na starym forum, wśród wielu osób Panna Doniczka budziła ogólną wesołość i była raczej źródłem żartów. I nie był to jakiś hard-level. Niestety LoC tak zapamiętale wnosił kotzurka na piedestały, że w efekcie zadziałało prawo, iż każda akcja spotyka się reakcją. I kotzurkowi oberwało się również za LoCa... Przy okazji nasza bohaterka robiła z siebie "żelazną kamerkową dziewicę", nie powstrzymując się od pewnych komentarzy wobec innych panien na tym wesołym e-burdeliku. I tu był kolejny upsssss... jaki to to był "upsssss" to sama bohaterka tego topica wie najlepiej. Czy Ty o sobie susu powiesz, że nigdy nic Tobie nie zdarzyło się na SU? Zawsze byłaś "tylko grzeczna"? ;) Internet nie zapomina... :smoke:

Poza tym wszystkim to idealny temat do trollowania, żartów itp. Ja po prostu kotzurka tak jak kilka innych panien omijam na SU szerokim łukiem. Nie moja bajka. A nawet jako kabaret nie jest to już po takim czasie już nawet śmieszne.
Awatar użytkownika
PanOwieczek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 10 lis 2015, 19:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
22 lis 2015, 10:31
Oczywiście, jak to u Owieczka, w powyższej wypowiedzi jest może 10 % prawdy, reszta same dopowiedzenia i bzdury.
Owieczkowi trudno zrozumieć, że nie każda kobieta na SU się rozbiera, insynuowanie, że robiła to też Sususu jest co najmniej nie na miejscu, niestety niektóre niewielkie rozumki nie umieją pojąc tej prostej prawdy i potem tworzą bajki, co widać w powyższym poście.

sususu85 pisze:[...]Ja widzę wrogość do dziewczyn, które sie nie rozbierają bez względu na jej urodę. Najlepiej zapakować wszystkie razem i w kosmos wysłać. co Was facetów tak bardzo drażnią dziewczyny, które nic nie pokazują?

Przy okazji odpowiem na pytanie zadane przez sususu w tym wątku - skąd ta wrogość, czemu ich drażnią? Zdecydowana większość facetów na SU, to delikatnie mówiąc - panowie intelektualnie niskich lotów, z problemami psychicznymi, z zepsutym morale, z rozchwianym umysłem. Dziewczyny trafiają tu w słaby target, nawet po wpisach na forum widać, że większość facetów nie ma w głowie nic więcej poza porcją siana, tacy głównie trafiają na SU i tacy się tu wypowiadają poza nielicznymi wyjątkami.
Dlatego generalnie jakiekolwiek próby sensownej dyskusji na forum nie mają sensu, bo z kim dyskutować? Z gościem o inteligencji niewiele przekraczającej iq ameby?
Co mądrzejsi już dali sobie spokój i odeszli, niestety gdy obcujesz z głupotą, sam jesteś ciągnięty w dół, z kim przystajesz, takim się stajesz itp.
Zakładanie, że znajdzie się tu kogoś, z kim można sensownie porozmawiać, jest marzeniem ściętej głowy.
Awatar użytkownika
LoverOfCats
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 01 sie 2015, 19:20
Lokalizacja: Kuweta
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pussycat
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ...:*


Re: KOCUREK272
22 lis 2015, 10:58
LoverOfCats pisze:Oczywiście, jak to u Owieczka, w powyższej wypowiedzi jest może 10 % prawdy, reszta same dopowiedzenia i bzdury.
Owieczkowi trudno zrozumieć, że nie każda kobieta na ShowUp.tv się rozbiera, insynuowanie, że robiła to też Sususu jest co najmniej nie na miejscu, niestety niektóre niewielkie rozumki nie umieją pojąc tej prostej prawdy i potem tworzą bajki, co widać w powyższym poście.


LoC? To Ty jednak tak do końca nie zniknąłeś z forum? :D Przeczytaj na spokojnie to co napisałem. Zauważ, że trzeba być świadomym tego co się o sobie pisze, lub jak kreuje się na SU. Z tą różnicą, że jeżeli w miejscu gdzie wszyscy kłamią ktoś z uporem maniaka twierdzi, że jest "jedynym sprawiedliwym" to potem niech nie będzie zdziwiony, że zderzenie z przeszłością potem jest bolesne.
I zakładam, że susu jest na tyle inteligentna, że rozumie sens tego co napisałem pod "jej adresem" i potrafi to czytać w kontekście całej wypowiedzi a nie pojedynczo wyrwanych z kontekstu zdań. Rozumiesz LoC ???

A tak do Twojej wiadomości LoC - na SU są różne sytuacje, na priv te "nierozbieralne" potrafią robić takie rzeczy o jakie byś ich nigdy nie podejrzewał ( które to, to już inna sprawa ), a u tych "rozbieralnychy" można spędzić priva rozmawiając i nie widząc nawet kawałka cycka ( to też już inna sprawa u których ). Każdy ma własne doświadczenia :)

Kiedyś rozmawiałem z dziewczyną po tym jak już była rok na SU. Pamiętałem, ją z okresu kiedy była "nierobieralna", później była "robieralna na priv", a w końcu była "robierlana"...Zapytałem wprost co się zmieniło ( rozmowa była na priv także można było rozmawiać swobodnie ). I przyznała, ze zawsze była na SU dla kasy, że nie łączą jej absolutnie żadne emocje z jej "fanami", to tacy sami klienci jak w mcdonaldzie - przychodzą stale po ten sam zestaw, rozpoznajesz ich, ale to tylko jakieś randomy nie związane z życiem prywatnym. To co mnie zdziwiło, to fakt że zmieniło się jej styl rozmowy na SU, że tak jakby dokonała nagle lobotomii, podczas gdy pamiętałem inne zachowanie z jej początków. Okazało się, ze to też dla kasy, bo to działa. Trzeba dopasować się do "klientów". Największą kasę zarabia się na debilach, którym poza zwaleniem kuca pozwala się mieć złudzenia że są super błyskotliwi, dowcipni. Tak powstaje fanklub :)
Awatar użytkownika
PanOwieczek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 10 lis 2015, 19:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
22 lis 2015, 11:12
PanOwieczek pisze:[...]LoC? To Ty jednak tak do końca nie zniknąłeś z forum? :D [...]

Znikam, znikam Owieczku, niestety wciąż dostaję powiadomienie sms o tym, że ktoś mnie wywołuje do tablicy w kotzurkowym wątku ;) Choć wiem, że odpisywanie nie ma sensu, bo tylko trwa gównoburza i nic nikomu nie udowodnię (macie swoją błędną opinię o Kotzurku i Was nie przekonam, już to przerabialiśmy z pół roku na poprzednim forum).
Sususu lubicie dlatego, że jest z Wami na forum, czatuje i jest aktywna, więc jest ok, mimo że nierozbieralna, już pisałem o kółku wzajemnej adoracji, nie chcę się powtarzać, być może przesadziłem w dosadności wypowiedzi, czym przysporzyłem sobie wrogów i wroginie :D ale w końcu po to mam szpadelkę, by nią walczyć w obronie Kotzurka, co czasem średnio mi wychodzi.

A tak zupełnie na poważnie, to pewnie gdybym nie posługiwał się ironią i niepoprawnymi żartami, a także bardziej uważał na wypowiedzi, które sporo osób bierze na serio, to może dalej byłbym w miarę lubianym kotkiem jak za dawnych czasów i nie musiałoby dojść do rozwodu z Pussycat i podziału majątku, po którym zostałem z niczym i klepię biedę niczym bezdomny dachowiec.
Awatar użytkownika
LoverOfCats
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 01 sie 2015, 19:20
Lokalizacja: Kuweta
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pussycat
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ...:*


Re: KOCUREK272
22 lis 2015, 11:27
LoverOfCats pisze:... Dziewczyny trafiają tu w słaby target, nawet po wpisach na forum widać, że większość facetów nie ma w głowie nic więcej poza porcją siana, tacy głównie trafiają na ShowUp.tv i tacy się tu wypowiadają poza nielicznymi wyjątkami.
Dlatego generalnie jakiekolwiek próby sensownej dyskusji na forum nie mają sensu, bo z kim dyskutować? Z gościem o inteligencji niewiele przekraczającej iq ameby?
Co mądrzejsi już dali sobie spokój i odeszli, niestety gdy obcujesz z głupotą, sam jesteś ciągnięty w dół, z kim przystajesz, takim się stajesz itp.
Zakładanie, że znajdzie się tu kogoś, z kim można sensownie porozmawiać, jest marzeniem ściętej głowy.


Wiesz co człowieku? Ja wiem, że między innymi od tego jest forum, żeby swobodnie dyskutować, wyrażać opinie itp, ale tutaj przesadziłeś. Nikt inny jak TY na razie dał się poznać jako osoba z jakimiś problemami. Obrażasz się za jakieś głupoty, toczysz jakieś gównoburze o chuj warte tak naprawdę sprawy. Dorośnij człowieku...Ten cytat, który przytoczyłem jest dla mnie obrazą i to sporą, bo miałeś okazje mnie poznać na tyle, żeby wyrobić sobie opinie. Malutkim jesteś człowieczkiem koniec, końców LoC. Ja nie zaprzeczę, fascynują mnie szczury: oglądam dokumenty na ich temat, czytam o ich zwyczajach itp. Ktoś może mnie nazwać szczurem, to dla mnie nie obelga - to niezwykle inteligentne zwierzęta, nie dające się udomowić, wolące żyć na wolności, dzikie i agresywne i mi to pasi - ale nikt nie odmówi mi inteligencji i o to będę się gniewał.

W dupie mam tego kocurka, ale pozwalasz by laska, dla której gówno znaczysz wytrącała Cię z równowagi.
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
22 lis 2015, 11:58
maq pisze:[...]W dupie mam tego kocurka, ale pozwalasz by laska, dla której gówno znaczysz wytrącała Cię z równowagi.

Jak to gówno dla niej znaczę? Nie niszcz mojego świata Obrazek

Szczury to wyjątkowo niedoceniane zwierzęta, pełna zgoda w tym temacie.
Nie miałem na myśli Ciebie Maq, nie uważam Cię za osobę mało inteligentną, jest wręcz odwrotnie. I dlatego resztę przemilczę i przyjmę z pokorą, bo skoro Ty to piszesz, to może coś jest na rzeczy.
To wszystko.
Awatar użytkownika
LoverOfCats
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 01 sie 2015, 19:20
Lokalizacja: Kuweta
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pussycat
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ...:*


Re: KOCUREK272
22 lis 2015, 12:20
Gubię się już kiedy trollujesz a kiedy piszesz serio...bez kitu...
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
22 lis 2015, 12:31
LoC i Maq - może pójdziecie na % i Sobie wszystko wyjaśnicie w temacie ..... a później na laski :D
Awatar użytkownika
sinerek666
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 05 lis 2015, 16:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
22 lis 2015, 12:40
Wiem jedno - skoro sam Maq się tu odezwał, to znaczy, że musiałem przesadzić, akurat z jego opinią się liczę i piszę to zupełnie poważnie, bo to inteligenta bestia, miałem okazję się niejednokrotnie o tym przekonać.

Idę wszystko przemyśleć w kącie (za kanapą).
Awatar użytkownika
LoverOfCats
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 01 sie 2015, 19:20
Lokalizacja: Kuweta
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pussycat
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ...:*


Re: KOCUREK272
22 lis 2015, 13:22
LoverOfCats pisze:Dziewczyny trafiają tu w słaby target, nawet po wpisach na forum widać, że większość facetów nie ma w głowie nic więcej poza porcją siana, tacy głównie trafiają na ShowUp.tv i tacy się tu wypowiadają poza nielicznymi wyjątkami.
Dlatego generalnie jakiekolwiek próby sensownej dyskusji na forum nie mają sensu, bo z kim dyskutować? Z gościem o inteligencji niewiele przekraczającej iq ameby?
Co mądrzejsi już dali sobie spokój i odeszli, niestety gdy obcujesz z głupotą, sam jesteś ciągnięty w dół, z kim przystajesz, takim się stajesz itp.
Zakładanie, że znajdzie się tu kogoś, z kim można sensownie porozmawiać, jest marzeniem ściętej głowy.


Z tobą można sensownie porozmawiać?
Zapomniałeś chyba jaka była twoja reakcja gdy ktoś miał inne poglądy niż Ty w temacie dyskusji toczonej na forum. Pokazałeś swoją reakcje kilka razy (czy w nerwach to tego nie wiem ale tak mi się wydaje) nie ważne czy to był facet czy dziewczyna.
Każdy ma prawo do swoich poglądów jeśli nie zgadzają się z twoimi i powinieneś pogodzić się z tym.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
22 lis 2015, 14:43
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Re: KOCUREK272
22 lis 2015, 14:45
Tak sie zastanawiam LoC czy piszac:
LoverOfCats pisze:Dziewczyny trafiają tu w słaby target

miales na mysli miedzy innymi to do kogo kierowane sa transmisje Kocurka? ze niby jej target to inteligentni faceci? Czy raczej uwazasz ze Kocurek jest super inteligentna i po prostu dopasowuje poziom swoich transmisji do poziomu odbiorcow. W wersje numer dwa szczerze watpie...

LoverOfCats pisze:niestety gdy obcujesz z głupotą, sam jesteś ciągnięty w dół, z kim przystajesz, takim się stajesz itp.

Tłumaczysz się?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: KOCUREK272
24 lis 2015, 12:11
:x jak się ją dobrze podgada zrobi priv z nagością?
Awatar użytkownika
marszs
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 22 wrz 2015, 22:22
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sweetpussyy
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
24 lis 2015, 18:26
marszs pisze::x jak się ją dobrze podgada zrobi priv z nagością?

jasne, ale najpierw musisz dużo złota sypnąć na ogólnym a o pokazy pytaj tylko na pw :cool:
romario


Re: KOCUREK272
25 lis 2015, 12:38
nagie privki robiła na Liveshow.pl- to na bank, zresztą stamtąd pochodzą te screeny, które krążyły po forum :-) cena nie była wygórowana bo dobrze pamiętam- 500 zet :-)
Awatar użytkownika
hammer
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 09 lis 2015, 16:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
25 lis 2015, 18:52
czyli kocurek nie jest az taki grzeczny;)?
Awatar użytkownika
szlachcic_cyc
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 14 lis 2015, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KOCUREK272
26 lis 2015, 20:16
Grzeczny - niegrzeczny , mysle ze biorac pod uwage portal SU to saokreslenia pejoratywne .
Niezaleznie kto i jak sie wypowiada przewaznie ma to drugie dno niestety .
Problem nierozbieralnych osob na SU byl jest i bedzie , .. o ile mozna to traktowac jako problem .
Pozwolilem sobie przeczytac te 4 ostatnie strony rynsztoku co przyszlo z dosc duzym trudem bo niestety dzis trzewy jestem.
Nie rozumiem jednego. jednym pasuje panna robiąca z tylka garaz i wtedy wszystko jest OK , ktos inny lubi Kocurka czy Anke i rozpetuje sie gownoburza.
Proponuje troche dystansu z obu stron bo jescze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil .

Dziekuj i dobranoc,


ps LoC a ty tu przestan fochy strzelac i napisz cos czasmi bo jakos zimno na forum bez tego twojego futerka
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości