Wyznania anonimowych camgirls - grupa wsparcia modelek

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji - NAGRODY 6000 żetonów :)
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

i mimo wszystko nawet przez kam rozmowa jeśli jest tez w formie czatu, to i tak coś lepszego niż te wiadomości prywatne, tej szczodrości z oddawaniem do końca nie rozumiem, w końcu ten ktoś "kupuje" czas spędzony z Wami, a że woli pogadać niż pogapić :).

Aby takich pytań uniknąć to najlepiej wchodzić na taki priv jak już się kogoś posłucha co mówi na ogólnym to się wie o czym rozmawiać trochę bardziej, choć z drugiej strony inteligenty facet zawsze znajdzie temat do rozmowy

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
tomoxx
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Spokojna Twoja rozczochrana. Moja szczodrość dawno się skończyła. Za darmo umarło.

A co do panów, którzy nie wiedzą o czym chcą pogadać to myślę, że po prostu się nudzą i chcą żeby ich zabawiać. Ja wtedy zaczynam im opowiadać świńskie kawały i jakoś się zazwyczaj rozkręcają. Choć nie zawsze.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 86 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Biustwo pisze:Zawsze mi głupio brać żeton za rozmowę (kiedyś nawet byłam na tyle szczodra, że za taki priv odsyłałam kasę), ale z drugiej strony... jeśli ktoś chce pogadać bez przyzwoitek, to taki priv i tak wychodzi go taniej niż kilkadziesiąt PW.

Tylko dobijają mnie panowie, którzy wybierają taki Priv i w pierwszej wiadomości piszą "No to o czym porozmawiamy?" :D

Ostatnio Panowie troche bardziej przeszli na pw z pogadankmi. Doszli do wniosku chyba, że niektóre tematy nie nadają się na ogół.W sumie fajnie,bo jeśli kto lubi pikantniejsze rozmowy nie musi się wtedy krępować ani on ani ja.

Co do samych privków z rozmowami to mam mieszane uczucia. Niekiedy jest tak,że można fajnie pogadać i o seksie i o życiu i o innych pierdołach.Czasami Panowie mają swoje scenariusze (temat) rozmowy.Lubią o czymś tam pofantazjować z kimś. Natomiast chyba najczęsciej wygląda to tak ,że jest rozmowa witamy się. Następnie jest wywiad, skąd jesteś,czy masz faceta,kota,psa itd. Później dostaję pytania pokroju czy 17cm ci wystarczy i takie pierdoly :D Tak w 50/50 przypadków tych rozmów z wywiadem, średnio w połowie już jest prośba o pokazanie cyca, kawałka dupy albo stopeczki. I wszystko byłoby nawet spoko gdybyśmy się na to umówili.

Niekiedy jak jest rozmowa,która się totalnie nie klei albo widze, że nic z niej nie wynika poza opisem swojego przyrodzenia to już wolę zrobić jakiś fajny stripek albo troche potańczyć albo coś tam żeby obojgu tam ten czas miło upłynął ;) I nie żebym jakoś stroniła od tej rozmowy,ale jak zadaje pytanie a po 2-3 minutach dostajesz odpowiedz,to wole coś tam fajnego robić w międzyczasie.

I nie jest to też tak MOIM zdaniem,że ze wszystkim tam można pogadać.Nie wszyscy chcą gadać.Jedni przychodzą gadać,jedni trolować,jedni obrażać a jeszcze inni szybko sobie zrobić dobrze. Mam takich ludzi, którzy przychodza do mnie już dosyć dlugi czas przerobiliśmy mase privków i "pozycji" a ja poza ich imieniem i jakimiś tam preferencjami seksualnymi nie wiem o nich nic.Na tyle dobrze bawimy się razem ze sobą i najwidoczniej oboje traktujemy to tylko jako seksualną zabawę,że rozmawiamy o strikte erotycznych rzeczach dotyczących tylko tej danej zabawy.I to nam pasuje.Są też osoby,które po zabawie zostaną jeszcze pare minut zapalą razem fajeczkę i pogadają co tam u nich słychać.I też fajnie.Natomiast ilu jest takich,którzy wejdą na zasadzie siema-siema zwalą szybko i wychodzą trzaskając drzwiami-chyba takich jest najwięcej.To jest chyba ta grupa ludzi,którzy zdecydowanie nie chcą rozmawiać.
Nie widze też sensu ich na siłe do tej rozmowy przekonywać,bo może ja wtedy za bardzo wchodzę w ich prywatność, w jakąś sferę komfortu.
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 46 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji.Obiecuję poprawę

Nie ma sprawy, teraz często brakuje spacji między kropkami/przecinkami, a kontynuacją zdania lub kolejnym zdaniem. :sarcastic_blum:
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

hehe to jest kwestia przyzwyczajenia :D sorki, tak już mam :D
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 46 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:zapalą razem fajeczkę

Ty palisz? Nie pal. Lepiej wypij ze mną piwo :D
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 34 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Poprzednia