Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
05 maja 2019, 06:48
generalnie to nic, Hard nakręca hejt na nią podkreślając jaka jest cudowna, by zaraz potem nazwać ją zezowatą kurwą i dalej wrócić do tego że jest dla niego ideałem (rzecz gustu może tak myśleć), tylko że zaśmieca każdy wątek wstawkami o niej
Kończąc ten off top - czy już wypłaty chodzą normalnie czy dalej trzeba czekać ?
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
05 maja 2019, 10:33
tomoxx,
Widzę chłopie ze specjalisty od finansów nagle stałeś sie ekspertem od cytowania cudzych cytatów.
Baw sie dalej skoro sprawia ci to przyjemność.
ELIZABETH2,
Jasne że jest to spoko kobieta :!:
Tylko kilku oszołomom tutaj nie podoba się co o niej piszę.
Wystarczy ich olewać i traktować jak powietrze.
No cóż hejt to był jest i będzie nierozerwalnie związany z tym miejscem.
Niektórzy z panów w ten brzydki sposób rozładowują swoje frustracje :nono:
A tutaj co by nie być gołosłownym słowa jednego z forumowych '' myślicieli'
Obrazek'
To smutne ale są ludzie którym to sprawia niezły ubaw :(
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Płynność wypłat z SU
05 maja 2019, 10:41
HardRockCaffe666 pisze:Widzę chłopie ze specjalisty od finansów nagle stałeś sie ekspertem od cytowania cudzych cytatów.
Baw sie dalej skoro sprawia ci to przyjemność.

nigdy nie powiedziałem że jestem ekspertem, ale miło że tak uważasz :)
Hard, z całym szacunkiem, nawet chętnie bym się z Tobą w polemikę wdał, ale Ty masz dziwną strategię, aby do każdego zdania lub opinii która jest inna z Twoją odnosić się tylko ogólnie atakując kogoś innego a nie odnosisz się do sensu wypowiedzi. Robienie tu off topu mija się z celem, dlatego nie ma co tego bardziej rozwijać.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
06 maja 2019, 00:32
Ciekawe jak teraz będą realizować przelewy, czy z dnia na dzień jak przed przerwą
Awatar użytkownika
blackk
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:08
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
06 maja 2019, 00:41
HardRockCaffe666 pisze:
Kiniuś pisze:Nazywając widzów "przegrywami" troche chujowo swiadczy o transmitującej


Chce wam przypomnieć że to właśnie dzięki tym przegrywom tutaj zarabiacie.
Wiec może tak trochę więcej szacunku po obu stronach :!: :!:


Serio ale to tak SERIO?
Po pierwsze większość panienek tutaj się nie obraża kiedy nazywacie nas kurwiszonami czy prostytutkami poniewaz ma to spójność z prawda w mniejszym niż większym stopniu gdyż nikt obcy nas nie dotyka z nikim się nie rypiemy dla kasy jedynie dajemy możliwość oglądania różnego rodzaju ruchomych obrazków połączonych dajacych nagranie na żywo i naprawdę większości transmitujacych babeczek to dynda i powiewa jak nas nazywacie a są to często ostrzejsze słowa niż Przegryw i tak naprawdę jesteśmy dla was obiektem jak pierścionek czy branzoletka u jubilera jest duży wybór jeden obiekt ciekawszy od drugiego ale dzieli szybka. I czy nazwiemy was w podziękowaniu za każdą kurwe przegrywem, spermiarzem, koniobijcą itd to większości Panow koło dupy lata jak są nazwani w e-burdelu ponieważ Ci oglądający nas Panowie są dla nas transmitujacych dziewczyn zazwyczaj zbiorem liter... My nie znamy was a wy nas, nie wiecie jakie jesteśmy na codzień co nas interesuje a co zachwyca
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 08:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
06 maja 2019, 04:42
Przyjazna pisze:jesteśmy dla was obiektem jak pierścionek czy branzoletka u jubilera jest duży wybór jeden obiekt ciekawszy od drugiego ale dzieli szybka.


Ciekawe dlaczego nie padło na książki w księgarni... Sądząc po stanie czytelnictwa w Polsce, książki są rzadziej kupowane niż droga biżuteria. Wejdź do obojętnie jakiego jubilera w galerii handlowej, a zobaczysz, jak wielu ludzi stać na zakup pierścionka lub bransoletki.

Przyjazna pisze:Ci oglądający nas Panowie są dla nas transmitujacych dziewczyn zazwyczaj zbiorem liter... My nie znamy was a wy nas, nie wiecie jakie jesteśmy na codzień co nas interesuje a co zachwyca


To smutne co napisałaś... Przed zbiorem liter, którego nie znasz na co dzień, o którym nie wiesz - co go interesuje, a co zachwyca (nie wspomnę o innych aspektach), jesteś w stanie za symboliczną opłatę, całkowicie wyzbyć się własnej intymności i robić rzeczy, które dla większości zwykłych ludzi są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla tej najbliższej osoby.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
06 maja 2019, 04:51
Napiszcie dzis jak zleca
Awatar użytkownika
Lejlalopez
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:48
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
06 maja 2019, 09:22
Mi już dziś zlecili.
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 22:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Płynność wypłat z SU
06 maja 2019, 09:28
ELIZABETH2 pisze:Mi już dziś zlecili.


Łączę się z tobą w radości!!! :yahoo:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
06 maja 2019, 09:40
pussycat pisze:
Przyjazna pisze:jesteśmy dla was obiektem jak pierścionek czy branzoletka u jubilera jest duży wybór jeden obiekt ciekawszy od drugiego ale dzieli szybka.


Ciekawe dlaczego nie padło na książki w księgarni... Sądząc po stanie czytelnictwa w Polsce, książki są rzadziej kupowane niż droga biżuteria. Wejdź do obojętnie jakiego jubilera w galerii handlowej, a zobaczysz, jak wielu ludzi stać na zakup pierścionka lub bransoletki.

Przyjazna pisze:Ci oglądający nas Panowie są dla nas transmitujacych dziewczyn zazwyczaj zbiorem liter... My nie znamy was a wy nas, nie wiecie jakie jesteśmy na codzień co nas interesuje a co zachwyca


To smutne co napisałaś... Przed zbiorem liter, którego nie znasz na co dzień, o którym nie wiesz - co go interesuje, a co zachwyca (nie wspomnę o innych aspektach), jesteś w stanie za symboliczną opłatę, całkowicie wyzbyć się własnej intymności i robić rzeczy, które dla większości zwykłych ludzi są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla tej najbliższej osoby.


Po pierwsze tak się składa że często kupuje książki i w każdej księgarni przed kupnem mogę książkę zobaczyć, dotknąć i przeczytać spis treści a z pierścionkami tak nie jest dlatego porównanie padło właśnie takie a nie inne

Po drugie dla większości męska strona odwiedzających jest zbiorem liter i coś intymnego robię dopiero jak kogoś poznam bo rozmawiam z tą osobą dając poznać wnętrze to jest dopiero coś intymnego zaś pokazanie części intymnych na portalu które przypomina allegro z cyckami klikasz i rezerwujesz dla siebie widok nagiej kobiety nie uważam tego za intymność. Prawdziwa intymność jest wtedy gdy dwie osoby pragną się lepiej poznać spędzając czas w swoim towarzystwie.
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 08:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
06 maja 2019, 10:28
Przyjazna pisze:Prawdziwa intymność jest wtedy gdy dwie osoby pragną się lepiej poznać spędzając czas w swoim towarzystwie.


Chybiony argument! Zdarzało mi się poznawać największe ludzkie sekrety, w tym także intymne, podczas wspólnego spędzania czasu w swoim towarzystwie, ale nie było nam do tego potrzebne wspólne masturbowanie się, gdy jedna ze stron brała za to pieniądze.

Przyjazna pisze:w każdej księgarni przed kupnem mogę książkę zobaczyć, dotknąć i przeczytać spis treści a z pierścionkami tak nie jest


Ty tak na serio?!
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
06 maja 2019, 10:42
pussycat pisze:
ELIZABETH2 pisze:Mi już dziś zlecili.


Łączę się z tobą w radości!!! :yahoo:


A to macie zlecone z weekendu czy z wcześniej?
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 12:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
06 maja 2019, 10:44
Leila87 pisze:
pussycat pisze:
ELIZABETH2 pisze:Mi już dziś zlecili.


Łączę się z tobą w radości!!! :yahoo:


A to macie zlecone z weekendu czy z wcześniej?



Ja zleciłam 1.05 do wypłaty i dziś zrealizowali.
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 22:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Płynność wypłat z SU
06 maja 2019, 10:47
ELIZABETH2 pisze:
Leila87 pisze:
pussycat pisze:
ELIZABETH2 pisze:Mi już dziś zlecili.


Łączę się z tobą w radości!!! :yahoo:


A to macie zlecone z weekendu czy z wcześniej?



Ja zleciłam 1.05 do wypłaty i dziś zrealizowali.


No to dziś już nie ma co liczyć na realizację reszty bo oni jak realizują to realizuja wszystko co mają danego dnia o jednej porze
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 12:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
06 maja 2019, 10:49
Leila87 pisze:A to macie zlecone z weekendu czy z wcześniej?


Sorry, ja niczego nie zlecałam, po prostu współraduję się z ELIZABETH2.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
06 maja 2019, 10:49
Leila87 pisze:
ELIZABETH2 pisze:
Leila87 pisze:
pussycat pisze:
ELIZABETH2 pisze:Mi już dziś zlecili.


Łączę się z tobą w radości!!! :yahoo:


A to macie zlecone z weekendu czy z wcześniej?



Ja zleciłam 1.05 do wypłaty i dziś zrealizowali.


No to dziś już nie ma co liczyć na realizację reszty bo oni jak realizują to realizuja wszystko co mają danego dnia o jednej porze


Kochana nie wiem czy o jednej porze bo kiedyś jak czekałam na wypłatę realizowali podobno od 8.00 do 12 puszczają przelewy (Ktoś tu kiedyś tak pisał) więc może jeszcze ci puszczą.Mojej znajomej która też jest na SU zrealizowali o 8.45 a mi dopiero o 10.15 także pewnie ci do 12 zrealizują
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 22:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Płynność wypłat z SU
06 maja 2019, 10:51
pussycat pisze:
Przyjazna pisze:Prawdziwa intymność jest wtedy gdy dwie osoby pragną się lepiej poznać spędzając czas w swoim towarzystwie.


Chybiony argument! Zdarzało mi się poznawać największe ludzkie sekrety, w tym także intymne, podczas wspólnego spędzania czasu w swoim towarzystwie, ale nie było nam do tego potrzebne wspólne masturbowanie się, gdy jedna ze stron brała za to pieniądze.

Przyjazna pisze:w każdej księgarni przed kupnem mogę książkę zobaczyć, dotknąć i przeczytać spis treści a z pierścionkami tak nie jest


Ty tak na serio?!


Nie musisz w moją stronę używać krzyczacego tonu gdyż ja tego nie robię a podrugie mam prawo mieć swoje zdanie odmienne od twojego i je wyrazić, chciałam przekazać, że intymność i showup nie wiele ma wspólnego chociaż zdarzają się wyjątki to nieliczne. W życiu realnym intymność jest na innym poziomie. Co do biżuterii TAK TAK NA SERIO łatwiej pomacac książkę w księgarni niż każdy wyrób zlotniczy jedno i drugie jest możliwe jednak łatwiejszy dostęp bez proszenia pracownika jest do książki
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 08:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
06 maja 2019, 10:54
ELIZABETH2 pisze:
Leila87 pisze:
ELIZABETH2 pisze:
Leila87 pisze:
pussycat pisze:
ELIZABETH2 pisze:Mi już dziś zlecili.


Łączę się z tobą w radości!!! :yahoo:


A to macie zlecone z weekendu czy z wcześniej?



Ja zleciłam 1.05 do wypłaty i dziś zrealizowali.


No to dziś już nie ma co liczyć na realizację reszty bo oni jak realizują to realizuja wszystko co mają danego dnia o jednej porze


Kochana nie wiem czy o jednej porze bo kiedyś jak czekałam na wypłatę realizowali podobno od 8.00 do 12 puszczają przelewy (Ktoś tu kiedyś tak pisał) więc może jeszcze ci puszczą.Mojej znajomej która też jest na SU zrealizowali o 8.45 a mi dopiero o 10.15 także pewnie ci do 12 zrealizują


Ja jakoś tak zauważyłam że jak realizują to wąłsnie raz dziennie o jakiejś konkretnej godzinie...chyba trzeba założyć osoby wątek do tego tematu...
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 12:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
06 maja 2019, 11:07
Leila87 pisze:
ELIZABETH2 pisze:
Leila87 pisze:
ELIZABETH2 pisze:
Leila87 pisze:
pussycat pisze:
ELIZABETH2 pisze:Mi już dziś zlecili.


Łączę się z tobą w radości!!! :yahoo:


A to macie zlecone z weekendu czy z wcześniej?



Ja zleciłam 1.05 do wypłaty i dziś zrealizowali.


No to dziś już nie ma co liczyć na realizację reszty bo oni jak realizują to realizuja wszystko co mają danego dnia o jednej porze


Kochana nie wiem czy o jednej porze bo kiedyś jak czekałam na wypłatę realizowali podobno od 8.00 do 12 puszczają przelewy (Ktoś tu kiedyś tak pisał) więc może jeszcze ci puszczą.Mojej znajomej która też jest na SU zrealizowali o 8.45 a mi dopiero o 10.15 także pewnie ci do 12 zrealizują


Ja jakoś tak zauważyłam że jak realizują to wąłsnie raz dziennie o jakiejś konkretnej godzinie...chyba trzeba założyć osoby wątek do tego tematu...

Powiem ci że ja nigdy nie miałam problemu żeby mi zrealizowali.Oczywiście kilka razy miałam przypadek gdzie nawet o 14 wyslali przelew ale to było dawno.Nie wiem czy jest potrzeba zakładania nowego tematu tu i tak się porobił niezły burdel i ludzie już piszą w tym wątku o wszystkim i i o niczym.A niby temat tyczy się kiedy zaczną realizować przelewy.A tu dalej dziwne posty.Lecz ja sama się też nie trzymałam tematu także też jestem winna.heh Nie ma się co przejmować i nie ma po co zakładać kolejnego tematu o przelewach jak ma być to będzie zrealizowany i tyle :) ważne że zaczęli wypłacać.
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 22:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Płynność wypłat z SU
06 maja 2019, 11:08
Przyjazna pisze:Nie musisz w moją stronę używać krzyczacego tonu


To nie krzyk, to zdziwienie, odnoszące się do tego fragmentu Twojego zdania. Szkoda, że tylko na wykrzyknik (jeden) zwróciłaś uwagę.
Biorąc pod uwagę wartość finansową, nie dziwisz się chyba, że drogocenna biżuteria nie wisi luźno na wieszakach, jednak można przymierzyć, kupić i cieszyć się posiadaniem.

Przyjazna pisze:W życiu realnym intymność jest na innym poziomie.


Rozumiem, że tak to sobie tłumaczysz, bo tak Ci łatwiej.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości