Ccataleya18/putademadre/ZENTAYA/Salmaya

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


dominikt pisze:Troche ją to widać przerosło i sie zamotała po całości


weszła na poziom w którym potrzebuje moderatora :) swoją drogą taka opcja też by była dobra, podobnie jak na CB

https://showup24.tv/Ccataleya18
https://showup24.tv/profile/Ccataleya18
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Ze tak polecę klasykiem...
„ten nie popełnia błędów kto nic nie robi”
Zreszta... jak juz MSN pisał, boldupizm „oszukanych” był wart więcej niż kolejny event z dostawca pizzy na SU.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




SokratesNauczycielPlatona pisze:O wykonanie celu, wołanie moda, najczęściej drą ryja sępy, które siedząc z wywalonym fiutem, śmieją się z "frajerów" dających żetony...

Bo frajerzy którzy dawali ciężkie żetony, najczęściej siedzą cicho ze wstydu i jest im głupio, że tak pięknie dali się zrobić w chuja. Ewentualnie starają się nieudolnie usprawiedliwiać wałek, by jakoś zachować twarz.
"Nic się nie stało. Przecież to tylko zabawa. Nie chodziło o cel. Dawałem, bo chciałem." Klasyka gatunku. :lol:
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Mnie to nie obchodzi. Mam z tego beke i z tych łosi i z niej. Żeby nie było że mam jakiś ból dupy czy cos tam. Po prostu stwierdziłem fakty. Ona już chyba ze 2 lata jest na SU. No sorry ale to nie jest nowa laksa żeby pierdolić że niby nie wiedziała. A ty komin jakoś się stałeś obrońcą tych kurwiszonów ostatnio. Najpierw Zezi teraz ona.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Morał z tego taki, że showup powinien wprowadzić opcję,iż wykonanie celu mogą oglądać tylko dorzucający się do tego celu.
Wiadomo, świat jakiś 60% widzów SU się załamie, ale będzie czyściej, przyjemniej i kurwa normalniej!
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




sirpsychosexy pisze:A ty komin jakoś się stałeś obrońcą tych kurwiszonów ostatnio. Najpierw Zezi teraz ona.



Biedny komin :(
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




maxim pisze:
SokratesNauczycielPlatona pisze:O wykonanie celu, wołanie moda, najczęściej drą ryja sępy, które siedząc z wywalonym fiutem, śmieją się z "frajerów" dających żetony...

Bo frajerzy którzy dawali ciężkie żetony, najczęściej siedzą cicho ze wstydu i jest im głupio, że tak pięknie dali się zrobić w chuja. Ewentualnie starają się nieudolnie usprawiedliwiać wałek, by jakoś zachować twarz.
"Nic się nie stało. Przecież to tylko zabawa. Nie chodziło o cel. Dawałem, bo chciałem." Klasyka gatunku. :lol:


A czemu Ty mowisz o tych co dali, badz co nie dali?
Jestes na forum, a dokladnie na profilu Ccataleya18 wiec mow o mnie.
Sytuacja miala miejsce wczoraj przed północą, a teraz jest 16:49, a nadal pierdolicie o jednym i tym samym.
:) Jak i nie rozumiem rozżalenia nad nie Twoim żetonem, bo troche chu.owo,że "zagladasz" innym w portfel. Kazdego z osobna to jest indywidualna sprawa, wiec zamknij juz ten tepy pysk, bo nic tu nie wskórasz :yes4: :yes4: :yes4:
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18




Z tego co ja rozumiem, to Ccata wyszla z trans, a poniewaz nie zrobila celu i wedlug moda chciala oszukac - dostala na dwa dni bana i pewno zetony przepadly. Proste.
Czy byla ustawka? Nie sadze. Gdyby byla, to by sie z kolega umowila tak, zeby te grupowa zdazyla odpalic.
Ale tego, ze tak doswiadczona osoba nie wiedziala, ze celu nie moze realizowac na grupowej - to nie rozumiem.
Awatar użytkownika
izaak.stoltman
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 40
Rejestracja: 21 sie 2017, 18:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _modelka20
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




sirpsychosexy pisze:A ty komin jakoś się stałeś obrońcą tych kurwiszonów ostatnio. Najpierw Zezi teraz ona.

udzielając się na takim forum trzeba na nie patrzeć inaczej niż większość społeczeństwa które najchętniej SU, nadające i widzów spalili by na stosie.
podejście do każdej per "kurwiszon" na tym forum to trochę obłuda
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




sirpsychosexy pisze:Mnie to nie obchodzi. Mam z tego beke i z tych łosi i z niej. Żeby nie było że mam jakiś ból dupy czy cos tam. Po prostu stwierdziłem fakty. Ona już chyba ze 2 lata jest na SU. No sorry ale to nie jest nowa laksa żeby pierdolić że niby nie wiedziała. A ty komin jakoś się stałeś obrońcą tych kurwiszonów ostatnio. Najpierw Zezi teraz ona.

Stwierdzilem? Raczej stwierdzilam, bo tylko laska moze miec bol dupy o nie wydany na nia żeton..
A ci co maja pieniadze to nawet nie biora takich drobnych pod uwage. Jestes prymitywem i tyle.
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18




maxim pisze:
SokratesNauczycielPlatona pisze:O wykonanie celu, wołanie moda, najczęściej drą ryja sępy, które siedząc z wywalonym fiutem, śmieją się z "frajerów" dających żetony...

Bo frajerzy którzy dawali ciężkie żetony, najczęściej siedzą cicho ze wstydu i jest im głupio, że tak pięknie dali się zrobić w chuja. Ewentualnie starają się nieudolnie usprawiedliwiać wałek, by jakoś zachować twarz.
"Nic się nie stało. Przecież to tylko zabawa. Nie chodziło o cel. Dawałem, bo chciałem." Klasyka gatunku. :lol:

No dokładnie, wczoraj na czacie leciały właśnie takie teksty na zmianę z usprawiedliwianiem dziewczyny. Zabawnie się czytało wypociny tych biedaków.
Awatar użytkownika
PogromcaSpermiarzy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2019, 10:49
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .........
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




merioo09 pisze:Ale... Ważne ży była dobra zabawa, bo chyba nie przeszkadza wam drobne "oszustwo" ? że koleś od pizzy to jej znajomy, tzn. udawany ? bo co to za różnica czy udawanie z lushem czy pizzą ? :smoke: mi nie szkoda rzuconych żetonów na Ccataleye bo doceniam jej piękno, a nie jakieś odbieranie pizzy nago ( co mnie nie interesuje, i nie czuje tej adrenaliny co wy) bo NiemoralneSuki lub ta jak jej tam kurwa było.. chyba sweeeeeeti udają że ich lushu działa na SU, Ccataleya porabia na pizzy, zabawa ma się kręcić,a i aktorstwo na najwyższym poziomie!!!!

P.S Ccataleya18 jestes najpiękniejsza na SU !!


Kurwa gdzie Ty tu widziałeś aktorstwo najwyższego poziomu :laughingnew:
jeśli naciąganie ludzi na kasę uważasz za szczyty aktorstwa do współczuję. :dash2: Jeśli chcesz zobaczyć szczyty takiego"pseudoaktorstwa" to idź na pokaz
Garnków, Pościeli lub innego gówna to dopiero zobaczysz "Mistrzów aktorstwa" jak nieświadomych ludzi naciągają na tysiące złotych.

Jak trzeba mieć zryty beret aby bronić takich akcji jak wczorajsza. Oprócz zakochańców :fap: Twojego pokroju transmisje oglądają także ludzie myślący i oni nie godzą się na to aby robić z nich wała. Jak Ty chcesz to niech ciebie Cata albo ktoś inny wali w dupę to Twoja sprawa (sam przyznałeś że byłeś świadom że to jakieś wałki) ale inni maja prawo się przyczepić do takiego sposobu zbierania żetonów

Z tego co pamiętam to kiedyś też była akcja z dostawa pizzy gdzie panna miała być nago - zalożyła chyba ręcznik który niby miał niechcący spaść a ona miała objawić sie dostawcy goła, i co? i nic! Facet przyjechał Ona zapłaciła pizzę odebrała i ręcznik jakoś nie spadł, potem jakoś tam sie tłumaczyła nieporadnie, ale co zarobiła na Januszach to zarobiła (wtedy nie było takiej afery bo chyba kwota była mniejsza) ale co niektórym nerwy też puszczały

Pana od samego początku już kłamała jak ktoś wcześniej juz pisał chyba na 2 -1,5 przed końcem Cata mówiła że pizza jest już zamówiona i że chyba nie uzbieracie bo za chwilę będzie dostawca i tak cały czas nakręcała a to Chuja prawda okazało się że żadnej pizzy wcześniej nie zamówiła a dopiero jak osiągnięto cel zaczęła coś tam załatwiać. Jak już zostało uzbierany cel to pannie chyba chciwość odpierdoliła do głowy bo zaczęła ludzi straszyć :halloweenghost: że kto nie dał na cel tego nie weźmie na grupową czy jakoś tak i to chyba zaczęło się na 45min przed końcem czyli już na godzinę wcześniej wykalkulowała że wyjebie ludzi na kasę bo cel 9000żet to mało :oops0: za niewiadomą akcję. Śmiem twierdzić że panna nauczona wcześniejszymi przypałami myślała że i tym razem jakoś to będzie ale przegięła ustawiając dodatkowo grupę i tłum się zbulwersował. Być może na początku miała dobre intencje - będzie cel będzie odbiór pizzy ale w miarę jedzenia (sypania żetonami) rósł jej apetyt aż w końcu pierdolnęło całe to naciąganie. :hehe:
Mam nadzieje że czegoś to ją nauczy. Choć może być z tym ciężko bo panna raczej ma pod górkę z racjonalnym myśleniem.
Skąd to wiem ano z analizy jej wypowiedzi i toku myślenia jak zaczęła bredzić że na grupową wejdą tylko Ci którzy dali napiwki to od razu wiedziałam że coś ma z głowa!? niby jak ona chciała weryfikować dostęp na grupę na podstawie tego czy ktoś dał napiwki czy nie?
Przyjmując nawet że banowała by tych co nie dali nic to z liczby 3 tys osób to zajęło by Jej to min godzinę a tu zaraz pizzamen miał się zjawić :lol:

PS. zauważyłam że panna więcej kłamie niz mówi prawdę dlatego miejcie dystans do tego co ona tam sobie plecie bo są to głownie bajki :girl_crazy:
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




tomoxx pisze:
sirpsychosexy pisze:A ty komin jakoś się stałeś obrońcą tych kurwiszonów ostatnio. Najpierw Zezi teraz ona.

udzielając się na takim forum trzeba na nie patrzeć inaczej niż większość społeczeństwa które najchętniej SU, nadające i widzów spalili by na stosie.
podejście do każdej per "kurwiszon" na tym forum to trochę obłuda


To nie było do każdej. Ja szanuję większość transmitujących dziewczyn. Per kurwiszon to o takich typu Zezi Ccta Toxic i paru inny które jak wiadomo jaką mają reputację na SU.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




msklex pisze:Kurwa gdzie Ty


bóldupizm :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




msklex pisze:
merioo09 pisze:Ale... Ważne ży była dobra zabawa, bo chyba nie przeszkadza wam drobne "oszustwo" ? że koleś od pizzy to jej znajomy, tzn. udawany ? bo co to za różnica czy udawanie z lushem czy pizzą ? :smoke: mi nie szkoda rzuconych żetonów na Ccataleye bo doceniam jej piękno, a nie jakieś odbieranie pizzy nago ( co mnie nie interesuje, i nie czuje tej adrenaliny co wy) bo NiemoralneSuki lub ta jak jej tam kurwa było.. chyba sweeeeeeti udają że ich lushu działa na SU, Ccataleya porabia na pizzy, zabawa ma się kręcić,a i aktorstwo na najwyższym poziomie!!!!

P.S Ccataleya18 jestes najpiękniejsza na SU !!


Kurwa gdzie Ty tu widziałeś aktorstwo najwyższego poziomu :laughingnew:
jeśli naciąganie ludzi na kasę uważasz za szczyty aktorstwa do współczuję. :dash2: Jeśli chcesz zobaczyć szczyty takiego"pseudoaktorstwa" to idź na pokaz
Garnków, Pościeli lub innego gówna to dopiero zobaczysz "Mistrzów aktorstwa" jak nieświadomych ludzi naciągają na tysiące złotych.

Jak trzeba mieć zryty beret aby bronić takich akcji jak wczorajsza. Oprócz zakochańców :fap: Twojego pokroju transmisje oglądają także ludzie myślący i oni nie godzą się na to aby robić z nich wała. Jak Ty chcesz to niech ciebie Cata albo ktoś inny wali w dupę to Twoja sprawa (sam przyznałeś że byłeś świadom że to jakieś wałki) ale inni maja prawo się przyczepić do takiego sposobu zbierania żetonów

Z tego co pamiętam to kiedyś też była akcja z dostawa pizzy gdzie panna miała być nago - zalożyła chyba ręcznik który niby miał niechcący spaść a ona miała objawić sie dostawcy goła, i co? i nic! Facet przyjechał Ona zapłaciła pizzę odebrała i ręcznik jakoś nie spadł, potem jakoś tam sie tłumaczyła nieporadnie, ale co zarobiła na Januszach to zarobiła (wtedy nie było takiej afery bo chyba kwota była mniejsza) ale co niektórym nerwy też puszczały

Pana od samego początku już kłamała jak ktoś wcześniej juz pisał chyba na 2 -1,5 przed końcem Cata mówiła że pizza jest już zamówiona i że chyba nie uzbieracie bo za chwilę będzie dostawca i tak cały czas nakręcała a to Chuja prawda okazało się że żadnej pizzy wcześniej nie zamówiła a dopiero jak osiągnięto cel zaczęła coś tam załatwiać. Jak już zostało uzbierany cel to pannie chyba chciwość odpierdoliła do głowy bo zaczęła ludzi straszyć :halloweenghost: że kto nie dał na cel tego nie weźmie na grupową czy jakoś tak i to chyba zaczęło się na 45min przed końcem czyli już na godzinę wcześniej wykalkulowała że wyjebie ludzi na kasę bo cel 9000żet to mało :oops0: za niewiadomą akcję. Śmiem twierdzić że panna nauczona wcześniejszymi przypałami myślała że i tym razem jakoś to będzie ale przegięła ustawiając dodatkowo grupę i tłum się zbulwersował. Być może na początku miała dobre intencje - będzie cel będzie odbiór pizzy ale w miarę jedzenia (sypania żetonami) rósł jej apetyt aż w końcu pierdolnęło całe to naciąganie. :hehe:
Mam nadzieje że czegoś to ją nauczy. Choć może być z tym ciężko bo panna raczej ma pod górkę z racjonalnym myśleniem.
Skąd to wiem ano z analizy jej wypowiedzi i toku myślenia jak zaczęła bredzić że na grupową wejdą tylko Ci którzy dali napiwki to od razu wiedziałam że coś ma z głowa!? niby jak ona chciała weryfikować dostęp na grupę na podstawie tego czy ktoś dał napiwki czy nie?
Przyjmując nawet że banowała by tych co nie dali nic to z liczby 3 tys osób to zajęło by Jej to min godzinę a tu zaraz pizzamen miał się zjawić :lol:

PS. zauważyłam że panna więcej kłamie niz mówi prawdę dlatego miejcie dystans do tego co ona tam sobie plecie bo są to głownie bajki :girl_crazy:



Musisz miec bardzo nieudane zycie skoro tutaj przesiadujesz i krytykujesz kazda transmitujaca.
Czyzbys miala w chuj nadwage,ktora dyskryminuje Ciebie by spelnic najskrytsze marzenie transmitowania na SU?
Wyjdz dziewczyno,skoro nawet nie masz pojecia jak wyglada to z drugiej strony. Wolalabym by wypowiadaly sie laski,ktore maja pojecie na ten temat. Mlaskaj laska :heart: :heart: :heart:
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18




Ccata,
Proponuję Ci nie przejmować się zwykłą złośliwością niektórych laseczek i panów.
To tylko kilka mało znaczących a co za tym też idzie opiniotwórczych nicków.
Nikt trzeźwo myślący tak na prawdę nie przejmuje się tym co oni tutaj piszą :!: :!:

https://showup24.tv/Ccataleya18
https://showup24.tv/profile/Ccataleya18
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:Ccata,
Proponuję Ci nie przejmować się zwykłą złośliwością niektórych laseczek i panów.
To tylko kilka mało znaczących a co za tym też idzie opiniotwórczych nicków.
Nikt trzeźwo myślący tak na prawdę nie przejmuje się tym co oni tutaj piszą :!: :!:

https://showup24.tv/Ccataleya18
https://showup24.tv/profile/Ccataleya18

Ależ sobie wytresowała piesków obronnych. Pluje wam w morde, a wy mówicie, że deszcz pada :haha: :haha:
Awatar użytkownika
PogromcaSpermiarzy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2019, 10:49
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .........
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ccata pisze:
Musisz miec bardzo nieudane zycie skoro tutaj przesiadujesz i krytykujesz kazda transmitujaca.
Czyzbys miala w chuj nadwage,ktora dyskryminuje Ciebie by spelnic najskrytsze marzenie transmitowania na SU?
Wyjdz dziewczyno,skoro nawet nie masz pojecia jak wyglada to z drugiej strony. Wolalabym by wypowiadaly sie laski,ktore maja pojecie na ten temat. Mlaskaj laska :heart: :heart: :heart:


Ad vocem

- muszę ciebie zmartwić mam udane życie. Nie wiem jaki jest Twój tok myślenia ale mi do głowy by nie przyszło żeby stwierdzać że, jak ktoś kto pisze na tym forum to chyba ma nieudane życie
- krytykuje tylko tych którzy na to zasłużyli nie mam powodu czepiać się kogoś kto nie robi dziwnych akcji typu losowanie vip, pseudo odliczania, dziwne odbieranie pizzy, udawanie reakcji na Lusha gdzie wiadomo jak on działa i że laska pajacuje i naciąga itp.
- No po prostu wróżka! :girl_witch: Nie wiem ile kilogramów to jest w chuj? :?: ale rzeczywiście mam 4kg za dużo :cray:
- To prawda! to co siedzi w Twojej głowie jest dla mnie (i nie tylko dla mnie) zagadką :santa2:
- Które laski maja sie wypowiadać? te które też wala ludzi w chuja czy te które uczciwie zarabiają żetony?
- Nie muszę być złodziejem aby wiedzieć co to kradzież, nie muszę być lekarzem aby wiedzieć czy jestem chora czy nie. To że nie nadaje na SU i nie zbieram żetonków nie oznacza że nie mogę krytykować tego co mi sie nie podoba.

Gdybyś po prostu ustawiła cel nie z dupy wzięty tylko realny następnie go zrealizowała to nikt by się Ciebie nie czepiał. Widziałaś aby ktoś kiedyś czepiał sie np. Cayenne? ona robi sobie konkursy losowania itp i jakoś ludzi nie naciąga i nikt się na nią nie skarży a nadaje już kilka lat
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




sirpsychosexy pisze:
tomoxx pisze:
sirpsychosexy pisze:A ty komin jakoś się stałeś obrońcą tych kurwiszonów ostatnio. Najpierw Zezi teraz ona.

udzielając się na takim forum trzeba na nie patrzeć inaczej niż większość społeczeństwa które najchętniej SU, nadające i widzów spalili by na stosie.
podejście do każdej per "kurwiszon" na tym forum to trochę obłuda


To nie było do każdej. Ja szanuję większość transmitujących dziewczyn. Per kurwiszon to o takich typu Zezi Ccta Toxic i paru inny które jak wiadomo jaką mają reputację na SU.

Nie wiem czy ja kogoś bronię... Czy ktokolwiek obrony potrzebuje? Prosi o nią?
Generalnie nigdy nie ukrywałem ze kurwy lubie... Nie wiem jaka jest różnica między Ccat, Zezi a pozostałymi transmitującym? „Reputacja” na SU? Daj spokój... To ze jakaś laska na SU wydaje Ci sie bardziej swietojebliwa niż inne o niczym nie świadczy.
Serio, zluzujcie gumę, to nie jest foro służące wysrywaniu sie na dziewczyny... Ja rozumiem krytykę itd. Spoko, ale naprawdę ja tam wczoraj żadnego oszustwa nie widziałem... na logikę, po co? Plan w chaosie nie wypalił i tyle.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:Spoko, ale naprawdę ja tam wczoraj żadnego oszustwa nie widziałem... na logikę, po co? Plan w chaosie nie wypalił i tyle.


Komin taki mój :offtopic:
zaintrygowała mnie Twoja wypowiedź i ciekawi mnie tok myślenia ludzi którzy bronią wczorajszej transmisji; skoro nie widziałeś wczoraj oszustwa to jak nazwiesz takie zdarzenia:
- straszenie ludzi na ogólnym że nie zostaną dopuszczeni do grupowej na którym będzie odbieranie pizzy bo nie dali napiwków?
- ustawienie na sam koniec grupowej na wykonanie celu. W jakim celu została wykonana ta akcja?

Jaka jest twoja definicja oszustwa? co musiała by zrobić osoba transmitująca abyś uznał oszustwo?

PS. jeśli pytania są kłopotliwe dla Ciebie to możesz nie odpowiadać
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości