Mistrzostwa Europy w Futsalu

Polskie kluby, Polskie ligi, Polska reprezentacja.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Widzieliście Panowie/Panie dzisiejszy występ na ME naszej reprezentacji? Po przedwczorajszym pięknym spotkaniu z Rosją, gdzie wywalczyliśmy wspaniały dla nas remis z wicemistrzami świata i mistrzami Europy. Dziś porażka 1-5 z Kazachstanem... W futsalu to są naprawdę groźni rywale ale mimo wszystko..serio z Kazachstanem? Dramat!
Awatar użytkownika
andrew8855
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 01 lut 2018, 22:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KOCUREK272
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fotkamen




Pewnie tu 90% ludzi nie wie co to za sport nawet:P
W ogóle w telewizji puszczają to?
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




Po meczu z Rosją aż tak dużej porażki się nie spodziewałem, choć z drugiej strony wiadomo było, że z brązowymi medalistami ME nie może być łatwo. Widziałem jedynie skrót meczu z Rosją, uważam, że nasi mieli więcej dobrych akcji i mogli to wygrać, więc po cichu liczyłem na miłą niespodziankę z Kazachami. A tu lipa. Teraz trzeba mieć tylko nadzieję, że jutro Kazachowie wysoko wygrają z Rosją i załapiemy się na awans z drugiego.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Sport po Polsku



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości