Hot16 Chellenge - ForumSu Edyszyn

Zaproponuj nowy konkurs!
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


ruger44 pisze:Rozwiązanie konkursu:
FAPKA 1 miejsce, nagroda 500 żetonów - świetny rapier, bezkonkurencyjny rym, jako jedyny nagrał wideo z sobą w roli głównej więc nagroda mu się należała jak psu buda, szacun!
Abstyfuka 2 miejsce, nagroda 300 żetonów - długi tekst, mocne i bardzo emocjonalne podejście do tematu, uliczny styl i brutalne rymy
Pussycat 3 miejsce, nagroda 200 żetonów + kulka z nickiem z poprzedniego losowania która się znalazła pod stołem OliTroli - nagroda publiczności wylosowana ze wszystkich uczestników (Puśka wrzuciła dwa teksty ale w programie losującym była zapisana raz jako pojedyncza osoba - żeby nie było, że miała fory)

Po nagrody proszę się zgłosić do Armina w ciągu 48 godzin podając swój nick z SU na który chcecie mieć przelane grosiwo. Dziękuje wszystkim za uczestnictwo i gratuluje wygranym!


Panie, ale 72h nie upłynęły od czasu ostatniego zgłoszenia, więc nominowani nie mogli się wykazać, a Pani Karolina coś tam zrobiła XD
Tylko no cóż...

A taka tam kolekcja "recenzji":

@ruger44: pierwszy który odważył się nagrać filmika i taki dobry tekścior - oj chyba mamy murowanego zwycięzcę :) :)
He he Fapka dobre :)
Lepszy od Begingera / Fapka miszcz rapsów
@JonSnow: zajebiste :good3: to jest Hit !!!
@dbifuria: chyba zbyt rozciągnięte, za długo z bitem | Zrobiłeś najlepiej ze wszystkich i tak
@wieczna_chcica: kuffa jest moc | zajebiste
@vanillaice: Hahahahhahahahahh Najlepsze co dzisiaj widzialam
@Jumpsuits: Ok już widziałam no szacun za poświęcenie czasu i wymyślanie
@DigitusMedius: Fapaka poszalał z tym czelendzem
@Sasiedzi: Fapka wymiótł konkurencje
@Spokojna: fapka sie zaangazowal :D :D ale nie ma wkurwiajacego głosu :D gratki Fapka :D tego sie nie spodziewalam haha
@[ruski_haker]: funny
@HenryChinaski: o niezła rzecz.. | zwłąszcza z życiowym zerem.. ale w sumie...hehe
@Abstyfuka sztos.
@DigitusMedius fajna szesnastka :D
@Adusia_: fajne to
@pureboomb: Fajnie ci wyszło :)

@ruger44: Nie ma rapiera lepszego od Fapki wspaniałego!
Fapka to nie user - Fapka to Masakrator niewinnych dusz!
Gdyby Fapka był autem - byłby Ferrari zostawiającym w tumanach kurzu konkurencję
Rapsy Fapki sa epickie
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Pani Karolina jak nie umie czytać zasad to sobie sama szkodzi, nigdzie nie było mowy o "72 godziny od ostatniego zgłoszenia" - konkurs miał trwać do niedzieli, w sobotę ogłosiłem zamykanie zgłoszeń a "Pani Karolina" wolała sprzątać mieszkanie i dusić żeton niż uczestniczyć w naszym cudownym konkursie to jest sama sobie winna. I tak zawsze wolałem Pepsi
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Pani Karolina jak nie umie czytać zasad to sobie sama szkodzi, nigdzie nie było mowy o "72 godziny od ostatniego zgłoszenia" - konkurs miał trwać do niedzieli, w sobotę ogłosiłem zamykanie zgłoszeń a "Pani Karolina" wolała sprzątać mieszkanie i dusić żeton niż uczestniczyć w naszym cudownym konkursie to jest sama sobie winna. I tak zawsze wolałem Pepsi


Chuju, w temacie nie ma napisane, kiedy się konkurs kończy, a na logikę powinno się dać każdemu szansę, przy czym 72h jest wzięte jako minimum z tego oficjalnego czelendża.

Poza tym, i tak jest jej wina, bo jak się robi coś na ostatnią chwilę to tak jest.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




No i elegancko
Awatar użytkownika
Versir
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2020, 23:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ciekawe
Awatar użytkownika
AnLovinn
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 29 lut 2024, 18:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

Wróć do Konkursy



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości