Rocznicowe / Urodzinowe konkursy modelek

Wszelkie konkursy związane z ShowUp.tv
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

A tak stwierdziłem, że zbiorczy temat takich "eventów" się przyda.

https://showup24.tv/profile/mlodaablodni
Zbliżają się moje 21 urodziny w związku z tym organizuje konkurs.
Do wygrania 60-minutowy urodzinowy priv ze mną na którym otworzymy szampana I pobawimy się wspólnie aż do mojego orgazmu! :)
Los to jedyne 21 żet a 10 losów to jedyne 121 żet.
Losowanie odbędzie się 11.05.2018r. O godz.22:30
Jeśli nie będzie cie wtedy na transmisji napisze do ciebie wiadomość prywatną i razem ustalimy termin odbioru nagrody :)
Nicki zapisuje jednocześnie tutaj na profilu jak i w moim zeszycie :)

Ostatnia część jest ważna, bo w każdej chwili można będzie obliczyć nasze bieżące szanse :)
Podobno hejter naczelny. (Kto nie gadał ze mną, to tak myśli...)
Dodatki do SU (usunięte z winy SU) | Mój ban na SU (<= kliknij by dowiedzieć się więcej)
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 144 razy
Podziękowano mu: 129 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)

"się przyda" niby bo..........? przecież takie konkursy to zwykłe naciąganie, większość lasek ma urodziny zupełnie innego dnia niż podają tylko po prostu żeton się może zgadzać a jak nie było forum to i 2 razy w roku można bylo urodziny zrobić ;) tak jak WrednaPaula ktora ma urodziny 31 czerwca xD
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Nick na ShowUp.tv:

tajemniczysu pisze:"się przyda" niby bo..........? przecież takie konkursy to zwykłe naciąganie, większość lasek ma urodziny zupełnie innego dnia niż podają tylko po prostu żeton się może zgadzać a jak nie było forum to i 2 razy w roku można bylo urodziny zrobić ;) tak jak WrednaPaula ktora ma urodziny 31 czerwca xD

Zawsze to okazja do zdobycia wyjątkowych privków, które normalnie nie są w ofercie. Zawsze można zrobić zbiór i porównanie...
No, ale nie każda robi urodziny parę razy, więc na szczęście dla mnie są w mniejszości (jedynie sztuczne i pazerne osoby będą urodziny do żetona sprowadzały)
Podobno hejter naczelny. (Kto nie gadał ze mną, to tak myśli...)
Dodatki do SU (usunięte z winy SU) | Mój ban na SU (<= kliknij by dowiedzieć się więcej)
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 144 razy
Podziękowano mu: 129 razy
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)