PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


No i to są umiejętności detektywistycznie, nie jakiś forumkowy Szerlok Holms :D


Edit: Swoją drogą, Wasz koliberek znów nadaje
https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Sasiedzi pisze:Gdzie jest sprawiedliwość kurwa . Za te oszustwa dawno jej konto powinno być zbanowane. Tępa kurwa bez godności i honoru.

No i co somsiad, Twój donos nic nie dał bo widzisz -Wszystkie świnie są równe ale niektóre świnie są równiejsze od innych-
aborygen




Właśnie dlatego inne dziewczyny powinny napisać które zostały zbanowane za sprzedasz żetonów . Gdzie jest sprawiedliwość. Teraz tak kurwa myśli ze jest bez karna . Gwiazda SU żałosna tania kurwa za 200 złotych co stówkę sutenerą oddawała . Teraz będzie robić siebie kobietę zawsze poszkodowaną. Niech ją kurwa piekło pochłonie na wieki
Sasiedzi




Sasiedzi pisze:Właśnie dlatego inne dziewczyny powinny napisać które zostały zbanowane za sprzedasz żetonów . Gdzie jest sprawiedliwość. Teraz tak kurwa myśli ze jest bez karna . Gwiazda SU żałosna tania kurwa za 200 złotych co stówkę sutenerą oddawała . Teraz będzie robić siebie kobietę zawsze poszkodowaną. Niech ją kurwa piekło pochłonie na wieki

A kto ma rozsądzić tą niesprawiedliwość, ShowUp to pod który sąd podlega, a może pod jakieś Ministerstwo. Wiem niech napiszą skargę do RPO.
Jest też Europejski Sąd Polubowny Sąd Arbitrażowy w Ciechanowie ale jego wyroków nikt nie respektuje.
aborygen




Sasiedzi pisze:Gdzie jest sprawiedliwość kurwa

Wiesz...jesli jestes juz dorosly i przestales wierzyc w Sw. Mikolaja to powinienes tez przestac wierzyc w sprawiedliwosc. Ona podobno gdzies jest, ale mówią ze slepa jest... to pewnie gdzies kurwa zabladzila, wpadla do studni i tyle ją widzieli.
Jak mowilem idz na dziwki to nie chciales sluchac. Nadal polecam, jesli jeszcze masz za co... i nie przeplacaj tym razem.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin








Sasiedzi pisze:Przez korwa cały czas nogdy prawdy nie powiedziała...


punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Gruba sprawa w sumie, ale stary jeśli faktycznie jest jak mówisz to czemu się dawałeś doić tyle czasu :P
GrubyAleGadatliwy




Spajk tłuku, dlaczego nie chciałeś słuchać jak Ci forumowa brać próbowała wytłumaczyć pewne sprawy, teraz płaczesz, że Cię oszukała ale pisz te swoje historie może któryś z wielbicieli pani P. pójdzie po rozum do głowy jak to przeczyta.
aborygen




Mówisz, że to Spajki? Ja tam nie wiem, ale śmiesznie się czyta zranione serduszko :P Znaczy... Mnie też jedna zaszła za skórę *w jakiś sposób, ale to tylko bardzo krótko na forum wpisik dałem, ze dwa posty, a Spajki śledziarz RZEKOMO wyżywa się od kilku miesięcy :D
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




No ale jak gość faktycznie wpompował w nią tyle bonzy ile pisze,to trzeba go zrozumieć że ja goni. Bo co ma zrobić? Pacnać ją i iść siedziec na 25? Za modelkę która życzy sobie 4stowki za ściągnięcie majtek? Nie warto chyba
GrubyAleGadatliwy




GrubyAleGadatliwy pisze:No ale jak gość faktycznie wpompował w nią tyle bonzy ile pisze,to trzeba go zrozumieć że ja goni. Bo co ma zrobić? Pacnać ją i iść siedziec na 25? Za kurwę która życzy sobie 4stowki za ściągnięcie majtek? Nie warto chyba


Ale to nie tak, że ktoś mu przystawiał lufę do głowy, żeby płacił.

Aż mi się przypomina powiedzonko:
Kod: Zaznacz cały
Czemuś głupi? Boś biedny. Czemuś biedny? Boś głupi.


Sam dał, to teraz niech nie płacze. Ja na swoją (Zafirkę) też wydałem sporo kasy, ale wydałem i chuj. Teraz nie płaczę. Było, minęło.
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Agrax pisze:
GrubyAleGadatliwy pisze:No ale jak gość faktycznie wpompował w nią tyle bonzy ile pisze,to trzeba go zrozumieć że ja goni. Bo co ma zrobić? Pacnać ją i iść siedziec na 25? Za kurwę która życzy sobie 4stowki za ściągnięcie majtek? Nie warto chyba


Ale to nie tak, że ktoś mu przystawiał lufę do głowy, żeby płacił.

Aż mi się przypomina powiedzonko:
Kod: Zaznacz cały
Czemuś głupi? Boś biedny. Czemuś biedny? Boś głupi.


Sam dał, to teraz niech nie płacze. Ja na swoją (Zafirkę) też wydałem sporo kasy, ale wydałem i chuj. Teraz nie płaczę. Było, minęło.
Wiesz jakimi emocjami facet się kieruje jak jest zakochany, jeszcze jak panna czuje że gość się zadłużył w niej, a ta ma talent do owijania w okół palca, to wykorzysta to doskonale. Nie pierwszy spikel i nie ostatni, heh. Ale nawiązywanie głębszych relacji z cipkami z SU, to tak jak szukanie żony na roksie, tam też Ci będzie każda mówić "kotku", przez jakiś czas. :P
GrubyAleGadatliwy




GrubyAleGadatliwy pisze:
Agrax pisze:
GrubyAleGadatliwy pisze:No ale jak gość faktycznie wpompował w nią tyle bonzy ile pisze,to trzeba go zrozumieć że ja goni. Bo co ma zrobić? Pacnać ją i iść siedziec na 25? Za kurwę która życzy sobie 4stowki za ściągnięcie majtek? Nie warto chyba


Ale to nie tak, że ktoś mu przystawiał lufę do głowy, żeby płacił.

Aż mi się przypomina powiedzonko:
Kod: Zaznacz cały
Czemuś głupi? Boś biedny. Czemuś biedny? Boś głupi.


Sam dał, to teraz niech nie płacze. Ja na swoją (Zafirkę) też wydałem sporo kasy, ale wydałem i chuj. Teraz nie płaczę. Było, minęło.
Wiesz jakimi emocjami facet się kieruje jak jest zakochany, jeszcze jak panna czuje że gość się zadłużył w niej, a ta ma talent do owijania w okół palca, to wykorzysta to doskonale. Nie pierwszy spikel i nie ostatni, heh. Ale nawiązywanie głębszych relacji z cipkami z SU, to tak jak szukanie żony na roksie, tam też Ci będzie każda mówić "kotku", przez jakiś czas. :P


Meh, nie ma co równać wszystkich do wspólnego mianownika, bo to jak gadanie feministek, że wszyscy faceci to świnie. Powiem tak: niech se każdy robi, co chce, ale niechaj też liczy się z konsekwencjami. Spajki robił, co chciał, ale teraz ma ból dupy o konsekwencje, których SAM się nabawił... Nie widzę tutaj winy "koliberka". Ona tylko wykorzystała jego głupotę. Jednak sądzę, iż to on jest wszystkiemu winny, bo jest głupi i dał się omotać
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Może nie głupi, na pewno naiwny. Tak bywa. To przykład dla innych, większość camgirl jest zajęta, one nadają a obok siedzi ich typ :P tylko prawie każda mówi że jest sama żeby napalonych czesków nie odstraszyć, co by się wiązało z mniejszymi wpływami żetonowymi.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
GrubyAleGadatliwy




GrubyAleGadatliwy pisze:Może nie głupi, na pewno naiwny. Tak bywa. To przykład dla innych, większość camgirl jest zajęta, one nadają a obok siedzi ich typ :P tylko prawie każda mówi że jest sama żeby napalonych czesków nie odstraszyć, co by się wiązało z mniejszymi wpływami zetonowymi.


Tu jest trochę inaczej, to pospolity przykład internetowej oszustki i nie ma tu znaczenia czy to portal erotyczny
randkowy czy sprzedażowy.
Paleta wyszukuje ofiar wśród swoich darczyńców i sama zachęca ich do kontaktów poza SU.
Metoda jest prosta jak klient sypie to trzeba go rozkochać, dać nadzieję, wydoić i zostawić, wszystko poza SU!
A jak zacznie się buntować to publicznie zrobić z niego stalkera, wariata, oszusta.
Reszta zakochańców zawsze stanie za swoją ukochaną. Metoda stara jak świat.
To co na SU to tylko ułamek jej bajery.

Spajki Tobie też opowiadała tą bajkę o dziecku? I Ty to łykasz? Współczuję...

Swoją drogą, jak już tyle hajsu wyrwała od swoich ulungów, to może nich coś zrobi z tą swoją szczęką.
Albo niech przestanie się uśmiechać (znaczy wydawać ten koński odgłos haaaaa) bo przykro patrzeć.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Hm, rozumiem, nie znam jej, kojarzę ja ale tylko wizualnie. Ale pewnie w końcu trafi na takiego co się za nią weźmie solidnie i konkretnie, i dostanie smigusaDyngusa jakimś kwasem po twarzy ;) widocznie jeszcze nie spotkała gościa który nie będzie przebierał w środkach, a wiadomo karma wraca,świrów nie brakuje.
GrubyAleGadatliwy




GrubyAleGadatliwy pisze:Hm, rozumiem, nie znam jej, kojarzę ja ale tylko wizualnie. Ale pewnie w końcu trafi na takiego co się za nią weźmie solidnie i konkretnie, i dostanie smigusaDyngusa jakimś kwasem po twarzy ;) widocznie jeszcze nie spotkała gościa który nie będzie przebierał w środkach, a wiadomo karma wraca,świrów nie brakuje.


A wiesz co ja Ci powiem? Niech se robi, co chce. Jej życie, jej twarz, jej sprawa. Kim jesteśmy, by ją oceniać. Nie uważam się za wyższego moralnie od niej ani od nikogo z foro. Robinek, Ty uważasz się za lepszego?
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI i 184 gości