Lovense Zabawki

Prezentacja naszych sponsorów, głownie są to sex shopy.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

[sponsor][/sponsor]
Lovense Zabawki
08 lis 2018, 15:08

Nie sponsory, i nie ode mnie, ale istnieje opcja tańszego zakupie w grupie (bundlu).
Zatem... wspaniała okazja :v dla wybrańca... wybrańczyni? :unsure:

The bundled price is $99 (Nora) + $79 (Lush 2) + $5 (USB Bluetooth Adapter) + $25 (shipping cost) = $208. [Lekko mniej niż 800 PLN...]
​If that works for you, please make the payment through the link below:​ [wycięty]
Please inform me once you're done with the payment so I can process your order manually. Also, please confirm the address using the format below.

Po zapłacie, trzeba mu odpisać i potwierdzić dane wysyłki...
Kto się na mojego maila odezwie, dostanie kopię maila na swoją skrzynkę (w którym jest link do zapłaty).
Wtedy dam znać panu Stephanowi z Lovense, że ten inny adres e-mail dokonał zakupu...
Legginsomaniak, wielbiciel lodzików, samozwańczy ekspert do spraw Lusha ;x i spraw technicznych Showupowych.
Podobno również hejter naczelny... Kto nie gadał ze mną, to tak myśli... :P (wynik pochopnej oceny ludzi).

Kontakt: [email protected]
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 171 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)