Pojawiające się znikąd żetony

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Cześć, może ktoś ma ostatnio podobnie... od kilku dni mnie nie ma na SU, w sensie nie trasmituję, jednak wchodzę oczywiście popatrzeć co się ciekawego dzieje. Od kilku dni przybywa mi żetonów znikąd :shock: nie są to wielkie kwoty, ale jednak. Od tych kilku dnich widziałam 3x przyrost na moim koncie i... nie mam pojęcia skąd. Nie mam nowych wiadomości prywatnych, jeśli nawet to nie na takie kwoty żetonów, nie dostałam napiwków w profilu :dontknow: nie mam też żadnego sporu o priva czy grupową, żeby SU miało mi zwracać żetony :shock:

Czy któraś z Was też dostaje "premie" od SU? :lol: serio, czy tylko u mnie takie magiczne sztuczki?
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x




Dostajesz wiadomości od spamerów albo "zakochańców" którzy chcą się umówić i zostawiają numer telefonu czy meila, system z automatu kasuje takie wiadomości ale 5 żet za wiadomość zostaje. Albo ktos użył Twojego profilu jako ref linka i dostajesz kasę za każdym razem jak oni kupują żetony, 10% wartości zakupu ich
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




A nie masz programu partnerskiego? jak wejdziesz w żetony i potem w historię, to powinno coś tam być napisane.
Chociaż całkiem możliwe, że SU czasami pomaga :P
Miałam z rok temu sytuację, że dzień w dzień przez tydzień ostawałam 1500-2000 żet z PP, a wątpię, żeby ktoś robił tam aż takie zakupy :P
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow




no właśnie w PP nie jestem.
Może być tak jak ruger pisze z tym kontaktem... no to ktoś namiętnie próbuje mi go podać :D


wróć. weszłam w historie i jednak jest że to z programu partnerskiego... jakim chujem?! :shock:


swoją drogą nie pomyślałam, żeby kliknąć w historię :rofl: blond farbooo... nadchodzę!
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x




Ogólnie nie jest tajemnicą, że SU od czasu do czasu "zachęca" topowe modelki które od kilku dni nie nadają ale się logują (więc mają pewność, że nie zrezygnowały z używania portalu) do transmitowania dając dość duże pakiety "zachęty" w postaci żetonów - pochodzą one ze zbanowanych kont a firma nie może ich po prostu zamienić na "legalne" pieniądze z powodów księgowych więc muszą je "wyprać" oddając je modelkom. W ten sposób pieką dwie pieczenie na jednym ogniu - zachęcają najlepsze (= dające największy zysk firmie) modelki do nadawania regularnie (przyciągając jednocześnie nowych Januszy na portal bo wiadomo - ten portal nie znaczy nic bez modelek a im więcej ładnych i odważnych nadających tym lepiej) i jednocześnie pozbywają się "lewych" żetonów z rynku. Kiedyś robili to za pomocą "Januszy-duchów" - kolesi którzy wchodzili na sekundę do modelki, dawali 10k żetona, nic nie chcieli w zamian, nie odpisywali na PW i znikali na zawsze, teraz chyba się wycwanili i robią to bardziej dyskretnie
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Możliwe, że to moje, bo ktoś mi ukradł tyle...
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Lepiej ze przychodzą i jest ich więcej niż miałoby brakować :p
Awatar użytkownika
Andzelika26
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 02 maja 2020, 16:03
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości