Madd_show/Maddie/Maddison/IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
maxim pisze:
Jeden błąd w młodości? Robiła to latami a może robi nadal i pewnie stąd bierze się ta fala hejtu. Akcja równa się reakcja. Jak ją atakują to jest niesprawiedliwe, ale jak Ona to robi/ła to było zajebiście. Tak właśnie wygląda ten wasz wybiórczy obektywizm.


Z tego co pamiętam akcja z "13 kontami" była chyba z 3 lata temu, to tak zamierzchłe czasy, że laski którym wtedy "minusowała" tematy już w większości nie nadają, dostała za to karę, konta skasowano, posty usunięto, zrozumiała swój błąd i ma teraz jedno konto na naszym foro. Od tego czasu co robi źle? Jest atakowana to odpisuje, każdy ma prawo się bronić. A to, co robi na gównoforo się nie liczy bo to hmm... gównoforo i nic co tam się dzieje nie jest ważne w stopniu większym niż znikomy. Jeżeli uważasz, że jakieś jej multikonto na gównoforo szkodzi Tobie albo jakiejś Twojej ulubienicy - pisz do moderatora gównoforo, nie tutaj, pisanie tutaj skarg na rzeczy z gównoforo to tak jakbyś napisał do "Wyborczej" skargę na to, co napisano we "Fakcie". Aczkolwiek wciąz odnoszę wrażenie, że jakbyście nie publikowali we Fakcie zdjęć jej buzi pisząc jaka to ona nie jest odpychająco brzydka to i ona by Was nie atakowała i byście nie musieli się skarżyć redaktorowi Wyborczej na jawną niesprawidliwość na foro - akcja i reakcja
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Co do pisania niepochlebnych opinii to ja się wtrącę. Jakiś czas temu ktoś i mnie mocno hejtował i wymyślał niestworzone historie i bzdury, przy tym oczywiście obrażając i wyzywając i wtedy interweniował Admin właśnie i blokował takie posty i to nie dlatego, że prosiłam, tylko Admin mnie pytał czy ma taki post w ogóle przepuścić, post który tak jak napisałam wyżej zawierał nie konstruktywną krytykę tylko wyzwiska pod moim adresem więc chwała mu za to i na pewno w wielu innych tematach dziewczyn to samo robił jesli oczywiście widział, że dana dziewczyna ma konto na forum i tak powinno być więc jak sami widzicie nie ma czegoś takiego jak jakaś ochrona Maddie czy coś, po prostu jak jakiś zjeb będzie wypisywał posty mające na celu obrazić jakąs transmitującą to takie posty albo nie będą przepuszczane albo zgłaszane i usuwane i tyle. A, że Admin kogoś prywatnie lubi mniej czy bardziej to chyba jego sprawa, jak i każdego , Kowalskiego' którą dziewczynę lubi oglądac, a która nie.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


HenryChinaski1 pisze:Maxim
A jakaś dziewczyna się skarżyła.. czy to tylko fala domysłów i własnie napedzajacego się hejtu?
co niby robi takiego?
Fakty pls


Fala domysłów powiadasz...
Więc to wszystko adminowi się przyśniło?
Admin pisze:Na zakończenie, zapytam czy Ty jesteś normalna?

- założyłaś 13 multikont na forum (w tym jedno swoje, na którym nic nie pisałaś i później je usunęłaś)
- wielokrotnie pisałaś, że nie masz konta na forum
- nagminnie robiłaś afery na forum i zadymy na czacie
- w perfidny sposób - podając się za facetów, niszczyłaś wizerunek innych kobiet z ShowUp.tv
- nawet mi się oberwało i innym forumowiczom - np. latałaś po tematach za Szarym i pisałaś, że On jest zazdrosną zołzą z ShowUp.tv, podczas gdy było wręcz przeciwnie
- wielokrotnie głosowałaś na siebie w konkursie Miss Miesiąca (głosy już usunięte)
- to tylko kilka faktów z Twojej działalności na forum - nie sposób wszystkiego wymienić ...
- a wczoraj wpadłaś na trans do badam i byłaś słodka i milutka, ciekawe ;)


Czy sądzicie, że po tym wybryku odmówiła 10 zdrowasiek i tak się zmieniła, że teraz jest prawie świętą? Wątpię. Człowiek tak szybko się nie zmienia a historie które krążą pokazują, że musiało to trwać dużo dłużej a może trwa do dzisiaj. Niestety nie siedzę 24/7 w tym kurwidołku by wszystko spamiętać i sypać szczegółami, ale ja Maddie bym nie uwierzył w ani jedno jej słowo..
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nikt Ci nie mówi żebyś do niej wchodził i z nią rozmawiał, nie musisz jej wierzyć, nie musisz sprawdzać ile zdrowasiek odmówiła, nie masz takiego obowiązku, ba! Możesz nawet pójść dalej i wrzucić ją do ignorowanych, wtedy jej wpisy na czacie i forumku nie będą kalać Twoich świętych oczu rycerza na białym koniu bez jednej skazy
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


To rzucanie na siebie błotem nie będzie miało końca, winni są po trochu wszyscy.

Ciekawe czy ktoś jest na tyle dojrzały i odważy się to zakończyć mówić zwyczajnie PRZEPRASZAM.

Przeproście się, miejsce trochę żalu za to co każdy chujowego robił i bawcie się dalej. Szkoda czasu na baranie w błotku.
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 20:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maxim.. przytaczasz prehistorię... sorry.... sprawa wyjasniona i zamknieta
wiem, że nie robi, ale na gównoforo brandzel trwa
A poniewaz to jest nieuzasadniony brandzel.. więc po prostu i po ludzku jej bronimy
Ot cała zagadka...
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


najciezsze slowa dla wszystkich "przepraszam" "dziekuje" a przeciez nic nie kosztuja :geek:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


KoKo21 pisze:Co do pisania niepochlebnych opinii to ja się wtrącę. Jakiś czas temu ktoś i mnie mocno hejtował i wymyślał niestworzone historie i bzdury, przy tym oczywiście obrażając i wyzywając i wtedy interweniował Admin właśnie i blokował takie posty i to nie dlatego, że prosiłam, tylko Admin mnie pytał czy ma taki post w ogóle przepuścić, post który tak jak napisałam wyżej zawierał nie konstruktywną krytykę tylko wyzwiska pod moim adresem więc chwała mu za to i na pewno w wielu innych tematach dziewczyn to samo robił jesli oczywiście widział, że dana dziewczyna ma konto na forum i tak powinno być więc jak sami widzicie nie ma czegoś takiego jak jakaś ochrona Maddie czy coś, po prostu jak jakiś zjeb będzie wypisywał posty mające na celu obrazić jakąs transmitującą to takie posty albo nie będą przepuszczane albo zgłaszane i usuwane i tyle. A, że Admin kogoś prywatnie lubi mniej czy bardziej to chyba jego sprawa, jak i każdego , Kowalskiego' którą dziewczynę lubi oglądac, a która nie.


Popieram racja :) sukcesywnie takie typu zachowania będą usuwane na tym 2 forum również :)
życzę miłej zabawy
Awatar użytkownika
Legenda_Moderator
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 04 sty 2020, 11:26
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:Maxim.. przytaczasz prehistorię... sorry.... sprawa wyjasniona i zamknieta
wiem, że nie robi, ale na gównoforo brandzel trwa
A poniewaz to jest nieuzasadniony brandzel.. więc po prostu i po ludzku jej bronimy
Ot cała zagadka...


Ok. Ty wiesz, że już tego nie robi, bo masz masz do tego jakieś powody, ja w to wątpię. Ale nawet jeśli tylko robiła, to i tak u mnie wyrobiło określone zdanie na jej temat i każdy musi zostać przy swoim.

ruger44 pisze:Nikt Ci nie mówi żebyś do niej wchodził i z nią rozmawiał, nie musisz jej wierzyć, nie musisz sprawdzać ile zdrowasiek odmówiła, nie masz takiego obowiązku, ba! Możesz nawet pójść dalej i wrzucić ją do ignorowanych, wtedy jej wpisy na czacie i forumku nie będą kalać Twoich świętych oczu rycerza na białym koniu bez jednej skazy


Masz całkowitą rację. Nikt mi nie każe i nie wchodzę, bo moje zainteresowanie po każdym kolejnym show leciało w dół a po ostatnich "epickich" pokazach spadło do zera.
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Edmund pisze:To rzucanie na siebie błotem nie będzie miało końca, winni są po trochu wszyscy.

Ciekawe czy ktoś jest na tyle dojrzały i odważy się to zakończyć mówić zwyczajnie PRZEPRASZAM.

Przeproście się, miejsce trochę żalu za to co każdy chujowego robił i bawcie się dalej. Szkoda czasu na baranie w błotku.

Wieczna przeproś mnie :P
Trzeba Przykładu, żeby narodziła się Gwiazda.
"Windows jest jak winda, Linux jak schody. Windą bywa prościej, ale czy ktoś widział zepsute schody?"
Awatar użytkownika
Laki
Sponsor
Sponsor
Posty: 97
Rejestracja: 30 gru 2017, 16:57
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zboczona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _Laki_


Laki pisze:
Edmund pisze:To rzucanie na siebie błotem nie będzie miało końca, winni są po trochu wszyscy.

Ciekawe czy ktoś jest na tyle dojrzały i odważy się to zakończyć mówić zwyczajnie PRZEPRASZAM.

Przeproście się, miejsce trochę żalu za to co każdy chujowego robił i bawcie się dalej. Szkoda czasu na baranie w błotku.

Wieczna przeproś mnie :P

chyba Cie cycki pieka :geek:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wieczna chcica pisze:
Laki pisze:
Edmund pisze:To rzucanie na siebie błotem nie będzie miało końca, winni są po trochu wszyscy.

Ciekawe czy ktoś jest na tyle dojrzały i odważy się to zakończyć mówić zwyczajnie PRZEPRASZAM.

Przeproście się, miejsce trochę żalu za to co każdy chujowego robił i bawcie się dalej. Szkoda czasu na baranie w błotku.

Wieczna przeproś mnie :P

chyba Cie cycki pieka :geek:


I mnie :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


KoKo21 pisze:Co do pisania niepochlebnych opinii to ja się wtrącę. Jakiś czas temu ktoś i mnie mocno hejtował i wymyślał niestworzone historie i bzdury, przy tym oczywiście obrażając i wyzywając i wtedy interweniował Admin właśnie i blokował takie posty i to nie dlatego, że prosiłam, tylko Admin mnie pytał czy ma taki post w ogóle przepuścić, post który tak jak napisałam wyżej zawierał nie konstruktywną krytykę tylko wyzwiska pod moim adresem więc chwała mu za to i na pewno w wielu innych tematach dziewczyn to samo robił jesli oczywiście widział, że dana dziewczyna ma konto na forum i tak powinno być więc jak sami widzicie nie ma czegoś takiego jak jakaś ochrona Maddie czy coś, po prostu jak jakiś zjeb będzie wypisywał posty mające na celu obrazić jakąs transmitującą to takie posty albo nie będą przepuszczane albo zgłaszane i usuwane i tyle. A, że Admin kogoś prywatnie lubi mniej czy bardziej to chyba jego sprawa, jak i każdego , Kowalskiego' którą dziewczynę lubi oglądac, a która nie.


Chociaż jedna staneła za adminem murem a przecież tyle co on dobrego zrobił dla Pan nawet sie o tym nie mówi, a szkoda :) każdy jest miły jak czegoś potrzebuje a kiedy przychodzi stanąć i się wypowiedzieć nagle cisza...Koko dziękuje ;) niektóre nawet temat nie zostały założone i o tym też nikt nie mówi...takich jak Ja czy Koko jest tu o wiele więcej, ale tylko mi się dostaje za to? nie zapominajmy że swoje też tu dostałam i poniosłam konsekwencję jak żadna...więcej...a jeśli któraś czuję się poszkodowana i jest rozczeniowy tylko to pewnie dlatego że nigdy nie interweniowała w swoim temacie...
uprzejmość często popłaca... więc drogie Panie taka mała rada, jeśli chcecie dobrze żyć z forumkiem forumowiczami, droga wolna bo jednak się opłaca :) nie wymagajcie tylko i przestancie być rozczeniowe że coś wam się należy od życia, :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A tak w Ogóle mam dzisiaj urodziny i żaden hejter życzeń mi nie złożył :cray:



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kiniuś pisze:A tak w Ogóle mam dzisiaj urodziny i żaden hejter życzeń mi nie złożył :cray:

Jej to dziś......................Madd kochana Wszystkiego Najlepszego Kochana :******* przede wszystkim niech się spełnią wszystkie marzenia i te małe i oczywiście duże :) oczywiście składa nie hejter :P buziaczki :*** :heart:

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 19:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No to 100 lat w zdrowiu... Pijemy coś? Polej po secie :-P
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kiniuś pisze:A tak w Ogóle mam dzisiaj urodziny i żaden hejter życzeń mi nie złożył :cray:



Misiooo Tobie składał życzenia w nocy.Nie pamiętasz? Ojjj czuję się niedoceniony :cray:
Awatar użytkownika
Maestro
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 05 sty 2020, 19:20
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kiniuś,
Wszystkiego najlepszego Ty nasz ''paszteciku'' ;)

:dance3: :dance3: :dance3:

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Kiniuś pisze:A tak w Ogóle mam dzisiaj urodziny i żaden hejter życzeń mi nie złożył :cray:


Życzę Ci Terpsychoro, aby Dionizos albo i sam Apollo przyjęli Cię do Swego orszaku, poczęstowali ambrozją i pozostawili Cię wiecznie młodą, pozwalając Ci tylko pić i tańczyć - do końca świata!

Z pozdrowieniami,

Pan
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Trochę spóznione ale najlepsze życzenia urodzinowe :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 14:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI i 90 gości