niebezpieczna24/x_Majka_x

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
komin pisze:tez te 8600 wyciągnę... chuj z tym ze na kwartał



Nie bądź taki skromny Panie K. w dolarach sobie Pan liczysz :P
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Takie zdjęcie łatwo przerobić, nie wierzę, że tyle osób wydało 25 zł na taki chłam.
Awatar użytkownika
Showuper->Cipka0000
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 03 sty 2020, 10:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Mala_24
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Dlaczego nikt mnie nie uprzedził, że wchodzę w dyskusję z tym zjebanym stalkerem - Mano? Widziałem, że intelektualnie to poziom Harda, ale nie traciłbym czasu.

A co do transmisji, to w końcu jest to ustawiane czy nie? Moderatorowi się niby przyznała, że to znajomy, tak ;)? Ale z drugiej strony opierdalać siusiaka(bo nie kutasa), który strzela po kilku minutach... to trochę upokorzenie ;). Najpierw flaki, teraz takie coś. Rozumiem, że 6 tys. zł to dla niektórych majątek życia, ale z drugiej strony uśmiechy sąsiadów, znajomych, przyjaciół i rodziny...
Kolega pyta jak wziąć udział w castingu? To każdy może podjechać z SU? Zweryfikujemy czy to na serio, czy ściema. Do Wrocka mam 20-25 minut, więc przy następnych plenerkach w tym urodziwym mieście podjadę ze znajomym. Nie będzie to żaden problem. Pewnie przez wiadomości prywatne na portalu. Zobaczymy :).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Showuper pisze:Takie zdjęcie łatwo przerobić, nie wierzę, że tyle osób wydało 25 zł na taki chłam.

Nie ważne jakie bym dowody dała i tak będzie że sciema :lol:


_Kurier_ pisze:Dlaczego nikt mnie nie uprzedził, że wchodzę w dyskusję z tym zjebanym stalkerem - Mano? Widziałem, że intelektualnie to poziom Harda, ale nie traciłbym czasu.

A co do transmisji, to w końcu jest to ustawiane czy nie? Moderatorowi się niby przyznała, że to znajomy, tak ;)? Ale z drugiej strony opierdalać siusiaka(bo nie kutasa), który strzela po kilku minutach... to trochę upokorzenie ;). Najpierw flaki, teraz takie coś. Rozumiem, że 6 tys. zł to dla niektórych majątek życia, ale z drugiej strony uśmiechy sąsiadów, znajomych, przyjaciół i rodziny...
Kolega pyta jak wziąć udział w castingu? To każdy może podjechać z ShowUp.tv? Zweryfikujemy czy to na serio, czy ściema. Do Wrocka mam 20-25 minut, więc przy następnych plenerkach w tym urodziwym mieście podjadę ze znajomym. Nie będzie to żaden problem. Pewnie przez wiadomości prywatne na portalu. Zobaczymy :).

Odpadasz w przedbiegach :lol:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Nie bardzo rozumiem... przecież na showupie mam zupełnie inny nick i nie przyjadę, i nie przedstawię się jako Kurier :). Czyli ściema, ale okej. Napiszę na SU i najwyżej wkleję konwersację tutaj. Co to za problem? Godzina, która stacja i będziemy :).

Opisałabyś ten proces, bo pewnie nie tylko ja mogę przyjechać(rejon wrocławski to moje tereny, ale ty zdaje się że z północy :P).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To to napisałem wam już kilka stron wcześniej.
Najpierw stała na przystanku na Horbaczewskiego ( widok z kamery "za nią" zgadzał się z tym co tam jest faktycznie )
Potem na Horbaczewskiego przy salonie Skody ( j.w. )
Potem Lidl na ul Balonowej ( j.w. )
Sama nakierowała słowami na ten lidl ( używa się do dekoracji, dmucha czy coś takiego ), a reszty domyślili się ludzie którzy są z tamtych okolic.
Awatar użytkownika
elitarnajednostka
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wiadomo że to ustawka, koleżanka na transmisji mówiła że jeździła już wcześniej z nim autem, że jest gentlemanem i jej drzwi otwiera..., ale dla mnie nie ma to znaczenia.

tylko tłumaczenia że "To że jest napisane że transmisja jest z showupperem nie znaczy że go nie znam ;) tylko że jest to showupper ;)" to jakbym napisać robię loda bratu i tłumaczyć to tak, że one jest bratem ale dla swojej siostry, a dla mnie jest porostu znajomy. Zwykł clickbait dla przyciągnięcia większej ilość osób na transmisję i stworzenia wrażenia że i Ty masz szansę na darmowego lodzika u sympatycznej Majki.

Poza tym, dużo stulejarstwa zostało powiedziane w tym temacie. Majka jest osobą dorosłą i może uprawiać seks z kim jej się podoba. Jest to Waszym problem i Waszego średniowiecznego światopoglądu mówiącego o tym że kobieta nie może czerpać przyjemność z seksu i uprawiać go z wieloma partnerami. Proponuje mniej hipokryzji, a więcej empatii i krytycznego spojrzenia na otaczający nas świat.

Na koniec, mały apel do niebezpiecznej Maji, o większą kontrolę jakość nad partnerami i być może o dostosowanie ceny biletu do jakości transmisji.
Awatar użytkownika
andrzejwww
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 22 lip 2016, 19:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


andrzejwww pisze:wiadomo że to ustawka, koleżanka na transmisji mówiła że jeździła już wcześniej z nim autem, że jest gentlemanem i jej drzwi otwiera..., ale dla mnie nie ma to znaczenia.

tylko tłumaczenia że "To że jest napisane że transmisja jest z showupperem nie znaczy że go nie znam ;) tylko że jest to showupper ;)" to jakbym napisać robię loda bratu i tłumaczyć to tak, że one jest bratem ale dla swojej siostry, a dla mnie jest porostu znajomy. Zwykł clickbait dla przyciągnięcia większej ilość osób na transmisję i stworzenia wrażenia że i Ty masz szansę na darmowego lodzika u sympatycznej Majki.

Poza tym, dużo stulejarstwa zostało powiedziane w tym temacie. Majka jest osobą dorosłą i może uprawiać seks z kim jej się podoba. Jest to Waszym problem i Waszego średniowiecznego światopoglądu mówiącego o tym że kobieta nie może czerpać przyjemność z seksu i uprawiać go z wieloma partnerami. Proponuje mniej hipokryzji, a więcej empatii i krytycznego spojrzenia na otaczający nas świat.

Na koniec, mały apel do niebezpiecznej Maji, o większą kontrolę jakość nad partnerami i być może o dostosowanie ceny biletu do jakości transmisji.


Nie na każdą jakość transmisji mam wpływ, przykro mi że nie było wielkiego show.

Co do tego kto to był. Zdefiniujmy słowo "showuper"- to osoba która ma konto na showupie. Czy Polak miał konto? Miał. Jest aktywnym użytkownikiem. To że go znam osobiście to inna sprawa. Wciaz jest to showuper. :)
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Dzisiaj prostytutka szuka klientów w Poznaniu, kto chętny na sex za pieniądze widzów? Załóżcie 3 gumki na wszelki wypadek i nie całujcie w usta to może was niczym nie zarazi szmula.


To nie jest średniowieczny pogląd tylko kwestia chorób wenerycznych. Przez takie idiotki normalne osoby, które nie zarabiają dupą maja problemy ze zdrowiem a nawet umierają.


Majka wiadomo w jakim celu piszesz w opisie grupy "showuper" żeby każdy myślał, że porucha albo jego ziomek z portalu, moderator powinien zabronić używania tego słowa bo jest dwuznaczne i zastąpić je słowem kolega.
Awatar użytkownika
Showuper->Cipka0000
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 03 sty 2020, 10:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Mala_24
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Ups... czyli żetki należałoby zwrócić(bo ludzie na czacie mieli wrażenie, że to nieznajomy, który się odważył spotkać) :) lub mówić, że akcja jest ustawiona od początku do końca. W Katowicach już panowie umówieni :D?
Takie to "szalone" plenery :)(pełne spontanu i naturalności...), haha.
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


_Kurier_ pisze:Ups... czyli żetki należałoby zwrócić(bo ludzie na czacie mieli wrażenie, że to nieznajomy, który się odważył spotkać) :) lub mówić, że akcja jest ustawiona od początku do końca. W Katowicach już panowie umówieni :D?
Takie to "szalone" plenery :)(pełne spontanu i naturalności...), haha.


:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Nie pierwszy i nie ostatni raz widzowie są zaskoczeni po "spontanicznej" akcji, wystarczy wspomnieć choćby długą listę pań które robiły pokaz "odbieranie pizzy nago/i lodzik dostawcy" u których to "spontaniczny przypadkowy dostawca" nie miał nawet torby termicznej, stroju i czapki a przyniesiona pizza już dawno była zimna. Showup nie bez powodu ma w nazwie "show" - ma byc SZOŁ! a nie realizm, nikogo nie obchodzi co się dzieje za kulisami, ludzie chcą mieć ustawione pokazy!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Oczywiście, że każdy ma prawo do seksu z kim chce i z iloma osobami chce, kobiety mają prawo do czerpania przyjemności z seksu itd. Nie rozumiesz, że to nie chodzi o zazdrość, że ona się bzyka a widzowie nie, tylko o to, że dla kasy laska łyka spermę, daje dupy i uważa to za normalne a wszystko bez żadnych zabezpieczeń. Nowocześni ludzie wiedzą jak duże jest ryzyko zwłaszcza, że to nie był jednorazowy błąd z wielkiego pożądania tylko kolejne lizanie 10 cm kutasa jakiegoś obleśnego typa bo żetony muszą się zgadzać.
Awatar użytkownika
Showuper->Cipka0000
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 03 sty 2020, 10:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Mala_24
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


ruger44 pisze:Nie pierwszy i nie ostatni raz widzowie są zaskoczeni po "spontanicznej" akcji, wystarczy wspomnieć choćby długą listę pań które robiły pokaz "odbieranie pizzy nago/i lodzik dostawcy" u których to "spontaniczny przypadkowy dostawca" nie miał nawet torby termicznej, stroju i czapki a przyniesiona pizza już dawno była zimna. Showup nie bez powodu ma w nazwie "show" - ma byc SZOŁ! a nie realizm, nikogo nie obchodzi co się dzieje za kulisami, ludzie chcą mieć ustawione pokazy!


Transmisję na SU potrafią zaskoczyć, twoja pamiętna transmisja też wywołała spore zaskoczenie i konsternację wśród widowni,
tyle było przechwałek jaką to masz wielką pałę, największą na forum a była totalna kaszana znaczy się flak, miękki flak.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Showuper pisze: to nie był jednorazowy błąd z wielkiego pożądania tylko kolejne lizanie 10 cm kutasa jakiegoś obleśnego typa bo żetony muszą się zgadzać.


Wy tu ciągle zapominacie o jednym. To jest SHOW. Nie chcę nikogo oceniać, ale 9 na 10 nieznajomych / taksówkarzy / przechodniów / dostawców / ukraińców jest zazwyczaj życiowym partnerem. Jego kutas jest znany, używany i... po prostu nasz. Jeśli jakaś robi taką transmisję uczciwie (tzn nieznajomy jest nieznajomy) to powinniście się chyba cieszyć. Bo do tej pory marudziliście tylko, że Taksówkarz u Miśki to jej chłop a Ukrainiec u małolatki nie istnieje. Widocznie niektórym nigdy się nie dogodzi.
Biustwo


Showuper pisze:Oczywiście, że każdy ma prawo do seksu z kim chce i z iloma osobami chce, kobiety mają prawo do czerpania przyjemności z seksu itd. Nie rozumiesz, że to nie chodzi o zazdrość, że ona się bzyka a widzowie nie, tylko o to, że dla kasy laska łyka spermę, daje dupy i uważa to za normalne a wszystko bez żadnych zabezpieczeń. Nowocześni ludzie wiedzą jak duże jest ryzyko zwłaszcza, że to nie był jednorazowy błąd z wielkiego pożądania tylko kolejne lizanie 10 cm kutasa jakiegoś obleśnego typa bo żetony muszą się zgadzać.

Weź pizdo zmień w końcu IP :laughingnew: już wam mówiłam, na mojej transmisji nigdy jeszcze nie było seksu więc z tym dawaniem dupy to Cię fantazja poniosła :lol:

Jakiegoś obleśnego typa? Jak mniemam widziałaś go :lol: ? Odbij laska, odbij ;*


_Kurier_ pisze:Nie bardzo rozumiem... przecież na showupie mam zupełnie inny nick i nie przyjadę, i nie przedstawię się jako Kurier :). Czyli ściema, ale okej. Napiszę na ShowUp.tv i najwyżej wkleję konwersację tutaj. Co to za problem? Godzina, która stacja i będziemy :).

Opisałabyś ten proces, bo pewnie nie tylko ja mogę przyjechać(rejon wrocławski to moje tereny, ale ty zdaje się że z północy :P).

No widzisz, ja już mam wybranka na Poznań, spóźniłeś się;*


Showuper pisze:Dzisiaj prostytutka szuka klientów w Poznaniu, kto chętny na sex za pieniądze widzów? .

A skąd informacja że transmisja w Poznaniu będzie taka sama? ;) że w ogóle będzie z kimś? ;)

P.S. Poznań jutro! Jakby ktoś chciał jeszcze gumek dokupić :laughingnew:


_Kurier_ pisze:Ups... czyli żetki należałoby zwrócić(bo ludzie na czacie mieli wrażenie, że to nieznajomy, który się odważył spotkać) :) lub mówić, że akcja jest ustawiona od początku do końca. W Katowicach już panowie umówieni :D?
Takie to "szalone" plenery :)(pełne spontanu i naturalności...), haha.

Ale mi to akurat koło dupy lata że ktoś sobie coś takiego pomyślał :D nie było napisane że z nieznajomym ;*

W Katowicach robię gang bang- ktoś chętny? :laughingnew: :smoke:


ruger44 pisze:Nie pierwszy i nie ostatni raz widzowie są zaskoczeni po "spontanicznej" akcji, wystarczy wspomnieć choćby długą listę pań które robiły pokaz "odbieranie pizzy nago/i lodzik dostawcy" u których to "spontaniczny przypadkowy dostawca" nie miał nawet torby termicznej, stroju i czapki a przyniesiona pizza już dawno była zimna. Showup nie bez powodu ma w nazwie "show" - ma byc SZOŁ! a nie realizm, nikogo nie obchodzi co się dzieje za kulisami, ludzie chcą mieć ustawione pokazy!

To wchodź na ustawione. Bajooo :heart:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Żetony potrafią zmienić każdą kobietę, jak wyczują duży zarobek to nawet odstawiamy nieznajomego tak jak to bywało, że nawet scenki odgrywali gdyby nie było widać i słychać, że to ten sam facet co wcześniej to sam bym się nabrał.


Dziwka sobie jeździ po Polsce umawia się na sex przez showupa, dojeżdża do klienta, później tylko transakcja dupa=żetony i jedzie dalej.
Awatar użytkownika
Showuper->Cipka0000
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 03 sty 2020, 10:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Mala_24
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Majka24 pisze:
ruger44 pisze:Nie pierwszy i nie ostatni raz widzowie są zaskoczeni po "spontanicznej" akcji, wystarczy wspomnieć choćby długą listę pań które robiły pokaz "odbieranie pizzy nago/i lodzik dostawcy" u których to "spontaniczny przypadkowy dostawca" nie miał nawet torby termicznej, stroju i czapki a przyniesiona pizza już dawno była zimna. Showup nie bez powodu ma w nazwie "show" - ma byc SZOŁ! a nie realizm, nikogo nie obchodzi co się dzieje za kulisami, ludzie chcą mieć ustawione pokazy!



To wchodź na ustawione. Bajooo :heart:


Bym wchodził ale za późno zaczynasz nadawanie, może wchódz koło 19-20 a nie po północy!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Showuper pisze:Dziwka sobie jeździ po Polsce umawia się na sex przez showupa, dojeżdża do klienta, później tylko transakcja dupa=żetony i jedzie dalej.


A Ty co kura zazdrosna jakaś jesteś czy ki chuj?
Weź sama zacznij dupy dawać to Ci wpadnie parę złotych i może w końcu przestaniesz pierdolić jak niedojebana laska z pierwszej ławki u Ojca Dyrektora.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kinia i 40 gości