Grupowe pokazy - dobra zmiana?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

beznadzieja pisze:ja tam chetnie bym rzeczytala top 10 zlotych rad Kiniuś, może coś z tego wyniesiemy mądrego :D
Mokra, i tak wszyscy mamy ból dupy tylko nie wszyscy się do tego przyznają .Niektórzy np . szukają dziury w calym :D Skoro ja mogę popierdzielić sobie farmazony na forum o tym co robię ile zarabiam ,to dlaczego ona nie może tego napisac? Pochwalić się , a dlaczego by nie ;) W końcu taka widownia na grupowej to spory sukces. Wiec chociaż udawajmy ,że maść na bol dupy nie jest nam potrzebna .Każda by chciala zrobić tyle w jeden wieczor ,a nie zapierdzielac caly miesiac .
komin, nie prowokuj - łatwo jest kogoś zwyzywać od leniwców po drugiej stronie szkła. Nie wszystkie jak napisales mają parcie na szkło i bycie celebrytkami .

ja nie szukam dziury w całym tylko próbuje uświadomić ludzi , ze to żaden sukces . Mozna się chwalić awansem w pracy , obronieniem pracy magisterskiej itp :P A 3 cyfrowa widownia na grupowej to żaden sukces , a Kinia na pewno nie jest jedyna . Tylko inne dziewczyny nie maja parcia i nie chcą na sile być GWIAZDA SU . A bólu dupy nie mam tylko Kinia przyjęła , ze jak ktoś powie swoje zdanie , które jej nie odpowiada to jest zazdrosny albo odrzucony :P Chciałam delikatnie , ale się nie da ,a moje regularne 3 cyfrowe liczniki na grupowej nie są dla mnie sukcesem:P
Awatar użytkownika
Mokra
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Mokra, i tak wszyscy mamy ból dupy tylko nie wszyscy się do tego przyznają .Niektórzy np . szukają dziury w calym :D Skoro ja mogę popierdzielić sobie farmazony na forum o tym co robię ile zarabiam ,to dlaczego ona nie może tego napisac? Pochwalić się , a dlaczego by nie ;) W końcu taka widownia na grupowej to spory sukces. Wiec chociaż udawajmy ,że maść na bol dupy nie jest nam potrzebna .Każda by chciala zrobić tyle w jeden wieczor ,a nie zapierdzielac caly miesiac .

uuuuuuuuu

Chyba troche nie trafione:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Nick na ShowUp.tv:

no bo z rangi tematu czy grupowe to dobry pomysl ,zrobil sie temat czy 3 cyfrowa ilosc widza to sukces. Dla mnie i wg mojej oceny jest to sukces . Ja myślałam jeżeli już mówimy tutaj o sukcesach na forum to raczej w sferze showup-owej ,bo to czy mamy magistra, doktorat albo czy otworzyliśmy działalnośc i odnosimy sukcesy zawodowe to juz chyba troche inna bajka ;)

Dla wielu dziewczyn w tym mnie, nic nie znaczącego robaka na showup wynik 3 cyfrowy jest sukcesem . Więc punkt widzenia zależy od punktu siedzenia . Absolutnie nie ujmuję nikomu ,że oprocz Kini też ma takie wyniki .Jeżeli tak jest to super .

A to ,że dziewczyna się tym pochwaliła na forum , w moich oczach nie robi z niej celebrytki. Nie wiem czy pcha się na Gwiazdę SU , nie wiem i to nie mój problem ,bo nie o tym jest temat .

Jeżeli nie było wcześniej grupowych a teraz są i duża liczba osob z tego korzysta ,to tez ulatwia prace i podnosi zarobki . Wiec jeżeli grupowe nie są sukcesem w przełożeniu na zarobek ? na czas pracy ? to czym .

Tak samo nie rozumiem podejścia pt. też tak mam ,ale się nie chwalę . Pochwalila się dziewczyna i tyle . Nie widze w tym niczgo zlego .
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 86 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Tak patrząc od dupy strony grupowe dla jednych dziewczyn są zbawieniem dla innych przekleństwem, a dla nas walikoni cóż ceny spadły bo można za 100 zet zwalić.
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 42 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

beznadzieja pisze:ja tam chetnie bym przeczytala top 10 zlotych rad Kiniuś, może coś z tego wyniesiemy mądrego :D

Alez oczywiscie....pierwsze lekcje jakie mnie interesuja:

1. Jak prowadzic biznes wstajac o 14 i nie spiac do 4 rano.
2. Jak wyjechac za granice bez paszportu
3. Jak poznac milionera na SU z wlasnym lwem i zamkiem
4. Jak upiec stek z kurczaka
5. Jak pojsc na randke za 100k zl
6. Jak zarobic na mieszkanie na SU w miesiac
7. Jak trafic do plejboja z SU

Kinia jest tak kreatywna, że jeszcze kilka lekcji sie znajdzie, to tak na szybko:P

A tak szczerze to komin dobrze lokalizuje, ze nazwijmy to "sukces" (choc ja pamietam stare czasy i uwazam ze UMIARKOWANY sukces) Kinii lezy w "marketingu". Ja bym to sprecyzowal i uznal, że za tym sukcesem lezy wieczne gadanie o sobie i ulozenie sobie kilku naganiaczy, ktorzy indokrynuja - zwlaszcza foro w tym, że kinia jest 10/10 (legandarny okrzyk bojowy rugera), oraz krzycza w temacie, że ostatnia trans byla MEGA. Przehajpowanie materialu jakim dysponuje kinia, bylo juz widoczne po tej "legendarnej" juz transmisji. Kinia ma - jak kazda dziewczyna - swoich fanow, ale Jej sa najglosniejsi. Rezczywiscie po samej wizycie na foro mozna uznac, ze to 8 cud swiata, gdyz glosy oponentow sa zagluszane przez krzykaczy oskarzeniami o zazdrosc, albo urazona meska dume. ja nie stosuje skali, ale dosc powiedziec, ze Kinia jest w moim typie na tyle, ze w czasach kiedy zostawialem spore ilosci gotowki na SU do czasu wizyty na foro nie zwracalem zupelnie uwagi na te transmisje, ba nawet nie wiedzialem kto to. Naprawde nikt nie odmawia Kinii powiedzmy wychodzenia na swoje na SU, ale ilosc belkotu jakiego musze tu czasem byc swiadkiem i rzeka monotematycznych tematow, ktore obracaja sie wokol Jej osoby jest dla mnie zenujaca i rozumiem rozdraznienie niktorych...a i Mokra w zadnym wypadku nie mozna posadzac o bol dupy...
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

maq, zeby była jasnośc ja nikogo nie piętnuję i nie wywyższam . Wyciągam jedynie swoje wnioski z tego co czytam . Do odpowiedzi w tym temacie wystarczą mi dane z tego tematu . Nie ujmuję ani Mokrej ani Kini niczego . Niech każdy robi co chce jak chce . Jakbym chciała pisać opinie o jednej czy drugiej pisałabym w ich tematach. Ja im od siebie ani niczego nie dam ani nie zabiorę . Każdy robi na showup swój interes i po swojemu . Jedna robi fejm a druga nie robi . Jedna lubi loda a druga nie lubi . To jest ich show .

Nie wiem dlaczego nie zaczekales z tą lista 10 rzeczy do czasy aż Maddie się nie wypowie . Mnie to interesuje,Ciebie widze mniej no i wszystko byłoby nawet spoko , gdyby z prostego tematu czy pokazy grupowe są dobrą zmianą nie zaczął się jak zwykle temat o dupie marynie , ktoś tam mnie wkurwia swoim zachowaniem .

Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:maq. Mnie to interesuje,Ciebie widze mniej no i wszystko byłoby nawet spoko , gdyby z prostego tematu czy pokazy grupowe są dobrą zmianą nie zaczął się jak zwykle temat o dupie marynie , ktoś tam mnie wkurwia swoim zachowaniem .

Masz racje tylko, ze temat o dupie maryni - a wlasciwie o Kinii, swoim zwyczajem zaczela jak zwykle Kinia, by porozmawiac znow o Niej, zebrac troche gratulacji, polechtac swoje ego. Jestem juz dosyc wiekowym uzytkownikiem tego foro i najlepiej pasuje do mnie cytat: "Jestem juz za stary na to gowno":P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Grupowe pokazy- dobra zmiana ?
Pewno tak skoro można zobaczyć samego komina na czymś takim u...
Tak tak u niej :shock2: :shock2:
Jak by co to ja tego wam nie pisałem.
I jak na niego to na tej transmisji zachowywał się całkiem przyzwoicie ;)
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 29 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

maq pisze:Chyba troche nie trafione:P

Hahah :D troche ;)
Chyba ja, Mokra i Maq śmiejemy sie z tego samego ;)
Gwoli sprawiedliwości trzeba jednak powiedzieć ze gdzie jeśli nie tu? "Sukcesy" na SU to nie jest cos czym zwyczajnie pochwalisz sie rodzinie u cioci na imieninach, znajomym... Na prywatnym fejsie tez o tym nie napiszesz. Zostaje praktycznie tylko to forum... jeśli jeszcze masz komfort bycia w miejscu gdzie wolno o Tobie pisać tylko dobrze albo wcale to czemu nie...

No to napisałem... najgrzeczniej jak potrafie ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 183 razy
Podziękowano mu: 270 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

maq, może i masz rację. Nie mniej jednak jestem najzwyczajniej w świecie ciekawa jak Kinia utorowała sobie ten sukces ,ale nie chce slyszec od Ciebie opinii ,ze tak tak i tak ,bo juz wiele razy mowilam ,ze wszystko po drugiej stronie obrazu wyglada nieco inaczej .

Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:Grupowe pokazy- dobra zmiana ?
Pewno tak skoro można zobaczyć samego komina na czymś takim u...
Tak tak u niej :shock2: :shock2:
Jak by co to ja tego wam nie pisałem.
I jak na niego to na tej transmisji zachowywał się całkiem przyzwoicie ;)

Hardziu, co do przyzwoitego zachowania to ja sie zawsze przyzwoicie zachowuje, natomiast Ty niekoniecznie, bo tym wpisem o twoim "wielkim odkryciu" znow sie wpierdalasz miedzy wódkę a zakąskę.
Wyobraz sobie, to Twoje wielkie sensacyjne odkrycie ze komin byl na grupowej u Pauli nie bylo zadnym sekretem... pisalem o tym na czacie w 5 minut po zakonczeniu transmisji... wszedlem tam specjalnie zeby zobaczyc co TY tam odpierdalasz i tylko moge powiedziec ze wspolczuje wszystkim ktorzy chca sobie zwalic konia a nie wyłączą czatu i musza czytac Twoje niewybredne komentarze.... O tym ze Paula sie nie opierdala na privach wiem od dawna...jak wiesz troche o niej pisalem a jestem w przeciwienstwie do Ciebie z tych ktorzy lubia wiedziec o czym pisza wiec spokojnie...bylem u niej na dlugim privie juz dawno temu.
Chcesz hashtaga?
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 183 razy
Podziękowano mu: 270 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin pisze: wszedlem tam specjalnie zeby zobaczyc co TY tam odpierdalasz

Ale z ciebie kłamczuszek ale dobrze niech ci będzie że i tak było.
A co do mojego zachowania na każdej grupowej to potrafię się ograniczyć nie nie fisiować tam za bardzo.
Więc to co tutaj piszesz niestety mija się z prawdą :!:
Aha ja jak wchodzę do jakiejś laseczki na grupową to po to żeby tak na nią popatrzeć a nie jak ktoś coś tam pisze.
No cóż dla każdego coś innego :shock2:
Z tego tez wnioskuje że z twoją główka to nie najlepiej się dzieje :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 29 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Kolejny temat, z którego zrobił się Pudelek...
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 34 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Poprzednia