Piwoo - główny inwestor na rynku klapsów!

Dział poświęcony na temat panów.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Piwoo
24 paź 2019, 21:26


Biustwo pisze:kornel85, przecież każda firma płaci pracownikom na konto prywatne, chyba że się bawią w zatrudnianie osób z działalnościami.

Firma wypłaca swoim pracownikom wynagrodzenie na konto prywatne na podstawie umowy o pracę. Tytuł wynagrodzenia musi się zgadzać, a wysoki przelew przechodzi weryfikację. Transmitujące nie są zatrudnionymi przez showup.



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Re: Piwoo
24 paź 2019, 21:28


Biustwo pisze:
taki_tam pisze:Z tego co słyszałem kiedyś ktoś włam się na ShowUp.tv i wygenerował po spore ilości żetonów, które trafiły na konta (nawet po 9 tys zł). Moderacja od razu podjęła kroki i zwyczajnie zawiesiła stronę aby pozbyć się problemu, więc tutaj mogliby zrobić podobnie zamiast czekać kilka dni.


Wcale nie od razu. Pamiętam bo ja wtedy zrobiłam sobie dzień wolny i najpierw żałowałam, a potem żałowałam koleżanki, która cała noc robiła privy i nie dostała z nich nawet grosza. W takich sytuacjach zawsze tracimy my, czyli nadające. Kolesie dostali pokazy, a my zostałyśmy ukarane za czyjś błąd.


Była jakiś czas temu akcja jakaś co przelogowywało ludzi na cudze konta, wtedy wielu osoba poznikały żetony czy to o tej sytuacji piszesz?
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Piwoo
24 paź 2019, 21:39


kornel85 pisze:Firma wypłaca swoim pracownikom wynagrodzenie na konto prywatne na podstawie umowy o pracę. Tytuł wynagrodzenia musi się zgadzać, a wysoki przelew przechodzi weryfikację. Transmitujące nie są zatrudnionymi przez showup.


Myślisz, że bank sprawdza czy masz umowę?

od_taaki pisze:Była jakiś czas temu akcja jakaś co przelogowywało ludzi na cudze konta, wtedy wielu osoba poznikały żetony czy to o tej sytuacji piszesz?


Sytuacja o której pisze miała miejsce dawno. I z tego co pamiętam to po prostu panowie dostali w wyniku jakiegoś błędu żetony za free. Radośnie je wydali, a później dziewczyny te kasę straciły.
Biustwo


Re: Piwoo
24 paź 2019, 22:10


Biustwo pisze:
kornel85 pisze:Firma wypłaca swoim pracownikom wynagrodzenie na konto prywatne na podstawie umowy o pracę. Tytuł wynagrodzenia musi się zgadzać, a wysoki przelew przechodzi weryfikację. Transmitujące nie są zatrudnionymi przez showup.


Myślisz, że bank sprawdza czy masz umowę?

od_taaki pisze:Była jakiś czas temu akcja jakaś co przelogowywało ludzi na cudze konta, wtedy wielu osoba poznikały żetony czy to o tej sytuacji piszesz?


Sytuacja o której pisze miała miejsce dawno. I z tego co pamiętam to po prostu panowie dostali w wyniku jakiegoś błędu żetony za free. Radośnie je wydali, a później dziewczyny te kasę straciły.

Tak. Bank może zainteresować się wysokim wynagrodzeniem w kwocie powyżej 10000tys. Taka kwotę musi zgłosić, zwłaszcza jeżeli przelewy są cykliczne. Zgłasza to do US a ten sprawdza nadawcę i ewentualne zatrudnienie.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Re: Piwoo
24 paź 2019, 22:19


Biustwo pisze:
taki_tam pisze:Z tego co słyszałem kiedyś ktoś włam się na ShowUp.tv i wygenerował po spore ilości żetonów, które trafiły na konta (nawet po 9 tys zł). Moderacja od razu podjęła kroki i zwyczajnie zawiesiła stronę aby pozbyć się problemu, więc tutaj mogliby zrobić podobnie zamiast czekać kilka dni.


Wcale nie od razu. Pamiętam bo ja wtedy zrobiłam sobie dzień wolny i najpierw żałowałam, a potem żałowałam koleżanki, która cała noc robiła privy i nie dostała z nich nawet grosza. W takich sytuacjach zawsze tracimy my, czyli nadające. Kolesie dostali pokazy, a my zostałyśmy ukarane za czyjś błąd.



www.ShowUpTV.blog

No to faktycznie sporo przegięcie z strony SU. Ale fakt faktem ta sytuacja powinna czegoś ich nauczyć i że należy od razu reagować a nie puszczać w obieg lewe żetony. Od czegoś chyba jest moderacja i większe przepływy kasy powinny być od razu prześwietlane a nie wydawane jakby nigdy nic a dziewczyny robią show za darmo.
Nie wiem ile dostaje moderacja SU ale lewe żetony krążą po kilka dni. Oszustki nadają przez dłuższy czas i dymają klientów aż miło nawet po kilka miesięcy. Może czas bardziej restrykcyjnie podchodzić do przekrętów na portalu bo zwyczajnie sama strona traci w oczach modelek jak i widzów którzy chcą się normalnie zabawić. Ewentualnie przyjąć konsekwencję niedopatrzenia na klatę i tyle.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Piwoo
24 paź 2019, 22:26


taki_tam pisze:
Biustwo pisze:
taki_tam pisze:Z tego co słyszałem kiedyś ktoś włam się na ShowUp.tv i wygenerował po spore ilości żetonów, które trafiły na konta (nawet po 9 tys zł). Moderacja od razu podjęła kroki i zwyczajnie zawiesiła stronę aby pozbyć się problemu, więc tutaj mogliby zrobić podobnie zamiast czekać kilka dni.


Wcale nie od razu. Pamiętam bo ja wtedy zrobiłam sobie dzień wolny i najpierw żałowałam, a potem żałowałam koleżanki, która cała noc robiła privy i nie dostała z nich nawet grosza. W takich sytuacjach zawsze tracimy my, czyli nadające. Kolesie dostali pokazy, a my zostałyśmy ukarane za czyjś błąd.



www.ShowUpTV.blog

No to faktycznie sporo przegięcie z strony ShowUp.tv. Ale fakt faktem ta sytuacja powinna czegoś ich nauczyć i że należy od razu reagować a nie puszczać w obieg lewe żetony. Od czegoś chyba jest moderacja i większe przepływy kasy powinny być od razu prześwietlane a nie wydawane jakby nigdy nic a dziewczyny robią show za darmo.
Nie wiem ile dostaje moderacja ShowUp.tv ale lewe żetony krążą po kilka dni. Oszustki nadają przez dłuższy czas i dymają klientów aż miło nawet po kilka miesięcy. Może czas bardziej restrykcyjnie podchodzić do przekrętów na portalu bo zwyczajnie sama strona traci w oczach modelek jak i widzów którzy chcą się normalnie zabawić. Ewentualnie przyjąć konsekwencję niedopatrzenia na klatę i tyle.


To już pewne że to lewe żetony? ponoć któraś dostała bana, Cindy ?
Awatar użytkownika
RamesNowekonto
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 24 paź 2019, 21:22
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Piwoo
24 paź 2019, 22:51


Z tego co wiem Moderator dostaje najniższą krajową. Chyba, że coś się zmieniło. W każdym razie moderator też człowiek... i też ulega pokusom faworyzowania, kolesiostwa, opierdalania się i robienia wałków. Takich krzywych akcji jest masa, ale lepiej o nich nie mówić żeby nie popaść w niełaskę.
Biustwo


Re: Piwoo
25 paź 2019, 08:13


RamesNowekonto pisze:
taki_tam pisze:
Biustwo pisze:
taki_tam pisze:Z tego co słyszałem kiedyś ktoś włam się na ShowUp.tv i wygenerował po spore ilości żetonów, które trafiły na konta (nawet po 9 tys zł). Moderacja od razu podjęła kroki i zwyczajnie zawiesiła stronę aby pozbyć się problemu, więc tutaj mogliby zrobić podobnie zamiast czekać kilka dni.


Wcale nie od razu. Pamiętam bo ja wtedy zrobiłam sobie dzień wolny i najpierw żałowałam, a potem żałowałam koleżanki, która cała noc robiła privy i nie dostała z nich nawet grosza. W takich sytuacjach zawsze tracimy my, czyli nadające. Kolesie dostali pokazy, a my zostałyśmy ukarane za czyjś błąd.



www.ShowUpTV.blog

No to faktycznie sporo przegięcie z strony ShowUp.tv. Ale fakt faktem ta sytuacja powinna czegoś ich nauczyć i że należy od razu reagować a nie puszczać w obieg lewe żetony. Od czegoś chyba jest moderacja i większe przepływy kasy powinny być od razu prześwietlane a nie wydawane jakby nigdy nic a dziewczyny robią show za darmo.
Nie wiem ile dostaje moderacja ShowUp.tv ale lewe żetony krążą po kilka dni. Oszustki nadają przez dłuższy czas i dymają klientów aż miło nawet po kilka miesięcy. Może czas bardziej restrykcyjnie podchodzić do przekrętów na portalu bo zwyczajnie sama strona traci w oczach modelek jak i widzów którzy chcą się normalnie zabawić. Ewentualnie przyjąć konsekwencję niedopatrzenia na klatę i tyle.


To już pewne że to lewe żetony? ponoć któraś dostała bana, Cindy ?

Najprawdopodobniej bany dostały wszystkie dziewczyny, które w tym uczestniczyły (mowa o sporych kwotach) np. Wydziarana, Sugar, Nicee7, Maddie.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Piwoo
25 paź 2019, 08:46




Nie ma takiego rzucania żetonów :!: :!: :!: Wszyscy Won :!:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Piwoo
25 paź 2019, 11:34


taki_tam pisze:
RamesNowekonto pisze:
taki_tam pisze:
Biustwo pisze:
taki_tam pisze:Z tego co słyszałem kiedyś ktoś włam się na ShowUp.tv i wygenerował po spore ilości żetonów, które trafiły na konta (nawet po 9 tys zł). Moderacja od razu podjęła kroki i zwyczajnie zawiesiła stronę aby pozbyć się problemu, więc tutaj mogliby zrobić podobnie zamiast czekać kilka dni.


Wcale nie od razu. Pamiętam bo ja wtedy zrobiłam sobie dzień wolny i najpierw żałowałam, a potem żałowałam koleżanki, która cała noc robiła privy i nie dostała z nich nawet grosza. W takich sytuacjach zawsze tracimy my, czyli nadające. Kolesie dostali pokazy, a my zostałyśmy ukarane za czyjś błąd.



www.ShowUpTV.blog

No to faktycznie sporo przegięcie z strony ShowUp.tv. Ale fakt faktem ta sytuacja powinna czegoś ich nauczyć i że należy od razu reagować a nie puszczać w obieg lewe żetony. Od czegoś chyba jest moderacja i większe przepływy kasy powinny być od razu prześwietlane a nie wydawane jakby nigdy nic a dziewczyny robią show za darmo.
Nie wiem ile dostaje moderacja ShowUp.tv ale lewe żetony krążą po kilka dni. Oszustki nadają przez dłuższy czas i dymają klientów aż miło nawet po kilka miesięcy. Może czas bardziej restrykcyjnie podchodzić do przekrętów na portalu bo zwyczajnie sama strona traci w oczach modelek jak i widzów którzy chcą się normalnie zabawić. Ewentualnie przyjąć konsekwencję niedopatrzenia na klatę i tyle.


To już pewne że to lewe żetony? ponoć któraś dostała bana, Cindy ?

Najprawdopodobniej bany dostały wszystkie dziewczyny, które w tym uczestniczyły (mowa o sporych kwotach) np. Wydziarana, Sugar, Nicee7, Maddie.



One siedzą cały czas na SU wiec przynoszą dochów portalowi, tak szybko jak dostały bana tak szybko je odbanują. Zresztą one są tu poszkodowane, one sobie same tych żetonów nie rzucały. Najwięcej żetonów od Piwkaa dostała CindyKimberly - to był/jest rekord SU od jego powstania i jedynie było by mi jej szkoda jakby nie dostała tych żet.
Awatar użytkownika
RamesNowekonto
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 24 paź 2019, 21:22
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Piwoo
25 paź 2019, 11:42


Czesc dziewczyn dostała bany, czesc nie.
To oczywiste, ze jak nagle ktos po całym showupie rozrzuca takie ilosci- i to nie tylko po kobietach, to się wystraszyli i wola to sprawdzic.
Może nie będzie trwać to tyle co przy ostatnim zawieszeniu wypłat, które miało trwać kilka dni :laughingnew:
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Piwoo
25 paź 2019, 11:50


Niby tak, ale taki przepływ żetona powinni sprawdzać od razu, te dziewczyny ( o ile nie braly udzialu w jakiejś zmowie) uczciwie te pieniadze zarobily. Na kwestionowanie zasadności mieli chwilę czasu jak złoto się sypało. Teraz jest juz za późno. Przecież kurwicy bym dostała jakbym miała sina dupe i okazałoby się że to fejk. Nie powinno tak być. Niezależnie czy to żetony lewe czy prawe, kasa się należy.

Na oficjalnym już wszyscy z bólem dupy cieszą mordeczki, że laski kasy nie dostaną. Ja myślę, że dostaną ale dlaczego częśc zostala zbanowana? a częśc nie? dziwne takie troche.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Piwoo
25 paź 2019, 11:54


Administracja showupa jest po prostu śmiechu warta. Jeśli to były lewe żetony to ich problem skoro nie umieją zabezpieczyć przed tym strony. Ale oczywiście zawsze to modelce się obrywa, żenada. Tak samo mnie rozpieprza jak czasami cofają modelce żetony za wykonanego privka, bo się nagle okazuje, że coś z nimi nie tak. Dlaczego to my zawsze mamy być stratne?
Digi


Re: Piwoo
25 paź 2019, 12:16


Raz żetonowa klapsiara,
Bardzo chciała z ręką się ożenić.
(Ręka o rękę, prosiła.)
Lecz prawo SU trzeba zmienić,
Z dyskryminacją żetonów-przelewania
skończyć, póki rąsia nie zgniła !

Niestety, choć mijają dni,
Choć para wciąż do siebie wzdycha.
A ręka z wolna już usycha,
Wtem nasz Piwoo, żetonów-zwrot upycha...

Wolno mężczyźnie już z mężczyzną.
Wolno kobiecie też z kobietą.,
Z dzieckiem, zwierzęciem… To wciąż nie to!
Po cóż klapsiary, klapsów wykonały po tysiąc-sto?!

Chciałaby z lewicą swą nareszcie,
Wziąć ślub, dzisiaj jeszcze,
SU-działacze, proszę się pospieszcie!
Uczyńcie dostęp do żetonów, drogą krótką,
Nim lewa ręka uschnie modelkom i onanistom!

Bo jak jej uschnie od czekania,
Kiedy z nią dzieci nie doczeka,
Dla swoich fanów-i-żetonów ratowania
(Mimo że psioczy i narzeka),
Klapso-rączunia pójdzie już do odrąbania!

Apteka za Apteką z zamówieniem nie nadąża,
Ludzie co tam stoją, różne plotki mnożą,
SU-modelki razem skrzyknięte-i-ogarnięte,
(jak z fejbsukowej, zakmniętej grupy),
Biegno i krzyczo: ''Gdzie jest nasza Maść na Ból Dupy!''


Słowa & Muzyka: Pozdrawiam, Hard.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Piwoo
25 paź 2019, 12:18


Jesli zetony byly lewe, to jestem niemal pewien, ze tej kasy nie wyplaca. I troche ich tez nalezy zrozumiec. Natomiast ban - niezrozumialy, bo dziewczyny nic zlego nie zrobily. No chyba, ze jest to ban do czasu wyjasnienia...
Awatar użytkownika
izaak.stoltman
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 40
Rejestracja: 21 sie 2017, 18:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _modelka20
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Piwoo
25 paź 2019, 12:27


Showup był przygotowany na to, że ktoś na jednej trans może przepuścić 20-30 tys zł. Ale nie był przygotowany na to, że ktoś może rozjebać 1 mln żetonów w trzy dni, na kilkunastu trans, przy czym obdzieli 1/5 przypadkowych ludzi na SU i wynajmie sobie swoich kucy (pomocników) bo przecież tych żetonów jest tyle, że sam nie da rady ich wyzerować.
Piwoo chwilowo zdestabilizował nie tylko relacje między modelkami i fanami, ale również postawił raz dwa cały kurvidołek na nogi :mocking:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Piwoo
25 paź 2019, 14:42


izaak.stoltman pisze:Jesli zetony byly lewe, to jestem niemal pewien, ze tej kasy nie wyplaca. I troche ich tez nalezy zrozumiec.

Nie, nie nalezy ich zrozumiec. SU dopuscilo zetony do obiegu i SU musi wywiazac sie z deklarowanej przez siebie mozliwosci ich zamiany na gotowke w dowolnej chwili gdy posiadacz zetonow sobie tego zazyczy.
Po raz kolejny prosty przyklad... jesli ktos zje obiad w mojej restauracji i zaplaci skradziona karta platnicza to mnie jako wlasciciela tej restauracji chuj obchodzi ze karta byla skradziona. Operator platnosci MUSI mi wyplacic kase za transakcje ktora SAM zatwierdzil.
Oczywiscie SU jest zjebane i profilaktycznie wpierdolili bany dziewczynom zeby w razie czego ratowac swoje dupsko.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Piwoo
25 paź 2019, 16:08


Na ile dostały tego bana ? na stałe? Które transmitujące je dostały? bo pare widziałem wczoraj, ale dzisiaj faktycznie żadnej od klapsów nie było
Awatar użytkownika
RamesNowekonto
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 24 paź 2019, 21:22
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Piwoo
25 paź 2019, 16:23


RamesNowekonto pisze:
taki_tam pisze:
RamesNowekonto pisze:
taki_tam pisze:
Biustwo pisze:
taki_tam pisze:Z tego co słyszałem kiedyś ktoś włam się na ShowUp.tv i wygenerował po spore ilości żetonów, które trafiły na konta (nawet po 9 tys zł). Moderacja od razu podjęła kroki i zwyczajnie zawiesiła stronę aby pozbyć się problemu, więc tutaj mogliby zrobić podobnie zamiast czekać kilka dni.


Wcale nie od razu. Pamiętam bo ja wtedy zrobiłam sobie dzień wolny i najpierw żałowałam, a potem żałowałam koleżanki, która cała noc robiła privy i nie dostała z nich nawet grosza. W takich sytuacjach zawsze tracimy my, czyli nadające. Kolesie dostali pokazy, a my zostałyśmy ukarane za czyjś błąd.



www.ShowUpTV.blog

No to faktycznie sporo przegięcie z strony ShowUp.tv. Ale fakt faktem ta sytuacja powinna czegoś ich nauczyć i że należy od razu reagować a nie puszczać w obieg lewe żetony. Od czegoś chyba jest moderacja i większe przepływy kasy powinny być od razu prześwietlane a nie wydawane jakby nigdy nic a dziewczyny robią show za darmo.
Nie wiem ile dostaje moderacja ShowUp.tv ale lewe żetony krążą po kilka dni. Oszustki nadają przez dłuższy czas i dymają klientów aż miło nawet po kilka miesięcy. Może czas bardziej restrykcyjnie podchodzić do przekrętów na portalu bo zwyczajnie sama strona traci w oczach modelek jak i widzów którzy chcą się normalnie zabawić. Ewentualnie przyjąć konsekwencję niedopatrzenia na klatę i tyle.


To już pewne że to lewe żetony? ponoć któraś dostała bana, Cindy ?

Najprawdopodobniej bany dostały wszystkie dziewczyny, które w tym uczestniczyły (mowa o sporych kwotach) np. Wydziarana, Sugar, Nicee7, Maddie.



One siedzą cały czas na ShowUp.tv wiec przynoszą dochów portalowi, tak szybko jak dostały bana tak szybko je odbanują. Zresztą one są tu poszkodowane, one sobie same tych żetonów nie rzucały. Najwięcej żetonów od Piwkaa dostała CindyKimberly - to był/jest rekord ShowUp.tv od jego powstania i jedynie było by mi jej szkoda jakby nie dostała tych żet.

Co by nie mówić wszystkie wymienione mniej lub bardziej wywiązały się z umowy. Piwoo dawał na klapsy a one biły swój tyłek za to, więc jakby one nie dostały kasy to ich również szkoda bo podeszły uczciwie do tematu. Nie widziałem aby któraś z nich odsyłała żetony (co moderacja mogła by podłączyć jako lewy obieg), nie widziałem chamstwa z ich strony itp. Z wyjątkiem Sugar wszytkę wcześniej podchodziły uczciwie do klienta. Zapewne konta odblokują ale śmieszne jest to, że dziewczyny uczciwie się wywiązały z zadania i dostały bana po 3 dniach przez niedopatrzenie portalu za to jak zgłasza się oszustkę to nawet i kilka miesięcy moderacja nic z tym nie robi.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Piwoo
25 paź 2019, 16:25


RamesNowekonto pisze:Na ile dostały tego bana ? na stałe? Które transmitujące je dostały? bo pare widziałem wczoraj, ale dzisiaj faktycznie żadnej od klapsów nie było

Co niektóre nawet na rok podobno.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Mężczyźni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości