Lilacam/Alice18

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.
Lilacam/Alice18
31 mar 2021, 02:10
Ta dziewczyna to jeden wielki SCAM, wydymała mnie na 500 żetonów, po wydaniu 500 żetonów na losy wylosowała 29 losów, losy były całkiem niezłe, ustawiła wygraną z losów [30 minut priva] za 10 ż, wszedłem, a ona nawet się nie połączyła, po czasie oddało mi 10 żetonów, oczywiście wiadomości prywatnych nie przyjmuje, dlaczego takie coś nie jest banowane i usuwane z portalu, niżej zamieszczam parę screenów dla przestrogi dla innych przed tą oszustką :)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po 10 minutach pojawiła się na ogólnym, oczywiście udawała że mnie nie widzi, zero kontaktu, zero reakcji


https://showup24.tv/lilacam
https://showup24.tv/profile/LilaCam

https://showup24.tv/Alice18
https://showup24.tv/profile/Alice18

Zastanawiam się czy pisać do SU w tej sprawie, ktoś miał styczność z takim oszustwem?
Awatar użytkownika
Damian
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ..
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Lilacam
31 mar 2021, 11:12
Pierwsza sprawa - oczywiście wiadomości na czacie ogólnym są widoczne? (W sensie: możesz pisać PW - jak możesz PW, to znaczy, że nie masz globalnego wyciszenia).
Najlepiej to sprawdzić z drugiej przeglądarki wchodząc na jej transmisję - jeżeli wyciszyła, to faktyczne celowy zabieg...

Taka forma oszukiwania na odbiór losów nie jest nowością, aczkolwiek... Wątpię, żeby SU coś z tym zrobiło... ale spróbuj.
Nie słyszałem o przypadkach kiedy za napiwki na ogóle oddawali za losy (Jedynie oddawali w przypadku braku wykonania dużego celu na publicznej transmisji).

Dlatego wielokrotnie na forum zalecano by kupować od razu priv, zamiast losów, bo wtedy musi wykonać co jest w opisie priva i kupujesz konkret, a nie kota w worku.
Może odrobinę podejrzanym jest, że standardowa cena za minutę wychodzi o wiele drożej niż przy losach - ale losy nie są gwarantowanymi minutami.


Kiedyś byłem u niej na priv i odbył się normalnie, aczkolwiek nie zachęciła mnie do odwiedzenia ponownie.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Lilacam
01 kwie 2021, 00:43
Fapka pisze:Pierwsza sprawa - oczywiście wiadomości na czacie ogólnym są widoczne? (W sensie: możesz pisać PW - jak możesz PW, to znaczy, że nie masz globalnego wyciszenia).
Najlepiej to sprawdzić z drugiej przeglądarki wchodząc na jej transmisję - jeżeli wyciszyła, to faktyczne celowy zabieg...

Taka forma oszukiwania na odbiór losów nie jest nowością, aczkolwiek... Wątpię, żeby SU coś z tym zrobiło... ale spróbuj.
Nie słyszałem o przypadkach kiedy za napiwki na ogóle oddawali za losy (Jedynie oddawali w przypadku braku wykonania dużego celu na publicznej transmisji).

Dlatego wielokrotnie na forum zalecano by kupować od razu priv, zamiast losów, bo wtedy musi wykonać co jest w opisie priva i kupujesz konkret, a nie kota w worku.
Może odrobinę podejrzanym jest, że standardowa cena za minutę wychodzi o wiele drożej niż przy losach - ale losy nie są gwarantowanymi minutami.


Kiedyś byłem u niej na priv i odbył się normalnie, aczkolwiek nie zachęciła mnie do odwiedzenia ponownie.


Mogę wysyłać wiadomości na ogólnym chacie, z tym że się nie pokazują, sprawdziłem to na drugiej przeglądarce. Jestem tyle lat na SU i szczerze to jest pierwsza dziewczyna która mnie wychujała na losy, pewnie żetonów nie oddadzą ale nie zaszkodzi jak wyśle zgłoszenie do SU, no cóż, bywa.
Awatar użytkownika
Damian
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ..
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Lilacam
08 kwie 2021, 17:15
Awatar użytkownika
Damian
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ..
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Lilacam/Alice18
05 lis 2021, 21:32
Był ktoś na privach z twarza u niej? warto?
Awatar użytkownika
marek1111
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2021, 15:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mmm
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Lilacam/Alice18
05 lis 2021, 23:10
marek1111 pisze:Był ktoś na privach z twarza u niej? warto?

Byłem. Twarz to kwestia gustu. Ja się takiej "nie spodziewałem", ale nie jest brzydka czy coś.

Aczkolwiek same privki to są trochę lipne, jej podejście do widzów to trochę w stylu "zapłać i się wypchaj"...

Ale to było już jakiś czas temu...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne



Wróć do Uważaj na niego/na nią



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość