Puszysta28/CZARNA-KOCICA

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Puszysta28/CZARNA-KOCICA
12 sie 2019, 23:43
Dziś przez parę minut wisiało na damskich kamerkach info, że to oszustka. Udaje, że ma lusha połączonego z SU i naiwniacy jej wierzą, sypią żetona, a ona odstawia kabaret. Udaje podniecenie i orgazm. Nie wiem czy to prawda, ale ona jest tak brzydka i gruba, że nie wyobrażam sobie jak można chcieć oglądać tego stwora. :hypnotized: :hypnotized: :hypnotized: :hypnotized: :hypnotized: :hypnotized:

https://showup24.tv/Puszysta28
https://showup24.tv/profile/Puszysta28

https://showup24.tv/CZARNA-KOCICA
https://showup24.tv/profile/CZARNA-KOCICA
Awatar użytkownika
Peppino32
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 04 sie 2019, 23:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


1) połowa dziewczyn niema podłączonego lusha
2) druga polowa niema idealnych proporcji
3) nie wchodz jeśli ci nie odpowiada
4) skoro tam jest ma swoich odbiorców

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyna ma problem z hejterami od czasu wystepu z pewnym niezbyt lubianym transmitującym panem. Nie wiem co jej odbiło żeby robić z nim transmisję, ale hejtowanie jej za to to już trochę przesada.

Co do lusha to niewiele jest dziewczyn, które nie robią z nim szopki. Dlaczego? Bo ogromna ilość widzów chce oglądać taki teatrzyk. Jak któraś nie udaje padaczki (jak ja) to jej piszą, że jest nudna.

Co do urody się nie wypowiem bo nie jestem obiektywna. Skoro jednak ktoś ją od tylu lat ogląda to widocznie się komuś podoba. Tobie nie? To masz sto innych okienek.
Biustwo


Jesooo, co za rady. Nie wchodź jak ci się nie podoba. I jakie cudne usprawiedliwienie oszustwa, bo inne też tak robią.

Jesteście zajebiści. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


I rozumiem, że zlikwidowane będą tu wszystkie posty, w których oceny transmitujących są negatwyne? Bo jak się nie podoba to nie wchodzić. Nie pisać. Nie oceniać. Nie oddychać.
Awatar użytkownika
Peppino32
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 04 sie 2019, 23:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Peppino32, sorry, Ty tak na serio?

Nie napisałam nigdzie, że ona udaje. Od kiedy Fapka zaczął się bawić w "demaskowanie" lushowych ściem wszyscy mają obsesję i u każdej posiadaczki tych zabawek doszukują się oszustwa. Pomijam już to, że żaden facet nie ma pojęcia o tym co dziewczyna czuje mając te zabawkę w sobie (i każda kobieta odczuwa to inaczej - dziewięć na dziesięć może mieć słabe doznania, jedną może wysyłać w kosmos). Ty sam napisałeś, że nie NIE WIESZ czy udaje, tylko słyszałeś gdzieś taką plotkę. Mogłabym zrozumieć rozżalenie kogoś, kto na jej transmisji sporo wydał i czuje się oszukany (i przede wszystkim ma do tego powody). Ty ani nie korzystałeś z jej usług, ani nawet jej nie oglądasz więc na jakiej podstawie wypisujesz te oskarżenia? Rozumiem tępienie oszustek, które oszukują w losowaniach, licytowaniu na Vipa czy grupowych. Takie osoby wyciągają kasę nie dając nic w zamian. Jak dziewczyna trochę przesadnie jęczy to jednak coś od siebie daje.

Nie twierdzę też, że każda która ma padaczkę jest oszustką i siedzi z wyłączoną zabawką. Może po prostu dodaje do tego trochę aktorstwa bo TEGO OCZEKUJĄ WIDZOWIE. Jest to często żenujące i od jakiegoś czasu nudne, ale nie nazywałabym tego od razu oszustwem. Czy kiedy facet wchodzi z prośbą o ocenę kutasa i dziewczyna mówi "zaje*isty, marzę żeby poczuć go w sobie" (mimo, że jest co najmniej przeciętny) to też już jest oszustką? Gdybyśmy musiałby być z wami zawsze w 100% szczere to nie mogłybyśmy realizować wielu privków, bo wielu z was jest obleśnymi / odrażającymi / śmiesznymi / niezadbanymi / tłustymi i po prostu żałosnymi mientkimi małymi fajami.

Czy posty z negatywem są tu kasowane? Nie są. Przejrzyj sobie inne tematy. Można krytykować, ale pisanie, że dziewczyna jest stworem nie jest krytyką tylko hejtem. Każdy wchodząc na jej transmisję widzi jak ona wygląda. Więc opinia "brzydka i gruba" jest nie tylko chamska ale i całkowicie zbędna. Dla niektórych jej tusza jest atutem, a co do urody... gusta są różne.
Biustwo


Nie wiem jak inne osoby ale odnoszę wrażenie, że ten temat założył ten sam hejter, który robi te pożałowania godne żałosne antytransmisje.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Też tak pomyślałam. Paradoksalnie to tylko podnosi jej oglądalność. Więc brawa dla hejtera.
Biustwo


Peppino32 pisze:ona jest tak brzydka i gruba, że nie wyobrażam sobie jak można chcieć oglądać tego stwora


Nie wypowiem się na temat urody tej pani, ponieważ jej po prostu nie kojarzę.

Natomiast odniosę się do Twojej wypowiedzi panie @Peppino32.
Dla mnie nazwanie kobiety - "stworem" jest po prostu oznaką braku dobrego wychowania,
a ujmując dosadniej - chamstwem.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Peppino32 pisze:Jesooo, co za rady. Nie wchodź jak ci się nie podoba. I jakie cudne usprawiedliwienie oszustwa, bo inne też tak robią.
I rozumiem, że zlikwidowane będą tu wszystkie posty, w których oceny transmitujących są negatwyne?
Posty negatywne nie są kasowane, chyba że zdarzy się w nich coś co narusza przyzwoitość, np. wysypywanie danych osobowych.
Sobie zobacz lepiej jak negatywność usuwają na oficjalnym forum - tam można tylko zachwalać :)

Biustwo pisze:Nie napisałam nigdzie, że ona udaje. Od kiedy Fapka zaczął się bawić w "demaskowanie" lushowych ściem wszyscy mają obsesję i u każdej posiadaczki tych zabawek doszukują się oszustwa. Pomijam już to, że żaden facet nie ma pojęcia o tym co dziewczyna czuje [...]

Nie twierdzę też, że każda która ma padaczkę jest oszustką i siedzi z wyłączoną zabawką. Może po prostu dodaje do tego trochę aktorstwa bo TEGO OCZEKUJĄ WIDZOWIE. [...] Czy kiedy facet wchodzi z prośbą o ocenę kutasa i dziewczyna mówi "zaje*isty, marzę żeby poczuć go w sobie" (mimo, że jest co najmniej przeciętny) to też już jest oszustką?

Czy posty z negatywem są tu kasowane? Nie są. Przejrzyj sobie inne tematy. Można krytykować, ale pisanie, że dziewczyna jest stworem nie jest krytyką tylko hejtem. Każdy wchodząc na jej transmisję widzi jak ona wygląda. Więc opinia "brzydka i gruba" jest nie tylko chamska ale i całkowicie zbędna. Dla niektórych jej tusza jest atutem, a co do urody... gusta są różne.

a) wyolbrzymianie reakcji jest już w normie - bo przecież pewnie na ocenach privach raczej mówi się tylko dobrze;
b) tylko porównywanie privka (który jest dla jednej osoby) z pokazem na ogóle jest trochę słabe...
c) a że dla żetona niektóre zrobią naprawdę dziwne rzeczy to debata na inny temat; oraz to, że są dewianci co za swoje upodobania też dużo potrafią zapłacić...
d) prawie nikt nie ma obsesji - z tym to akurat przesada... raczej Ci, którzy już zwracają uwagę, mocno rzucają się w oczy - w sumie dobrze...
e) dziwne, że tylko ta kobietka ma anty-transmisje z powodu Lusha...
f) ponoć coś gadała o specjaliście z forum i cenach... ale jeżeli gada, że ktoś jej to zrobił, to nie mogłem być to ja
g) to leży w moim interesie, i nie tylko - ile razy mam to tłumaczyć?
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Fapka pisze:b) tylko porównywanie privka (który jest dla jednej osoby) z pokazem na ogóle jest trochę słabe...


To ja bardzo przepraszam... chodzi o oszukiwanie czy o skalę na jaką się naciąga prawdę?

Fapka pisze:d) prawie nikt nie ma obsesji - z tym to akurat przesada... raczej Ci, którzy już zwracają uwagę, mocno rzucają się w oczy - w sumie dobrze...


Może obsesja to nietrafione słowo. Ale codziennie dziesiątki cwaniaczków myślą, że zobaczą u mnie cipkę za darmo jak zażądają wyjęcia z niej lusha na dowód, że działa. Bo przez to szukanie czarownic ściemniających na lushu już nikt nie wierzy, że komuś może to rzeczywiście dawać przyjemność. Nie żeby to przynosiło jakikolwiek efekt (bo nie jestem księdzem żeby rozwiewać ich wątpliwości w kwestiach wiary). Generalnie udawanie, że jest włączony jest dla mnie niepojęte - dlaczego dziewczyna miałaby sobie wyłączać zabawkę i odbierać jedną z niewielu przyjemności w tej pracy?

Fapka pisze:e) dziwne, że tylko ta kobietka ma anty-transmisje z powodu Lusha...


Bardzo dziwne. Bo byłabym w stanie wymienić przynajmniej 40 lasek (w tym większość z topu), co do których mam powody uważać, że siedzą z wyłączoną zabawką lub nawet wcale nie mają jej w sobie. Nie zrobię tego bo nie mam 100% pewności. Prawda jest taka, że zabawka ta jest kapryśna (kto ma i używa ten wie). Często gubi połączenie, a starszy model potrafi się nawet wyłączyć przy zaciskaniu mięśni pochwy. Dlatego nie patrzę obsesyjnie czy lasce miga dioda (która można w ustawieniach wyłączyć) i nie zastanawiam się czy markuje jęki podczas chwilowego braku połączenia. I serio zastanawiam się czy panowie, którzy tak tego pilnują byliby zadowoleni gdyby w czasie pokazu dziewczyna co chwilę mówiła "ojej sorry, rozłączył się, teraz nie rzucajcie... o już rzucajcie... nie jednak teraz nie... o już działa..." itp. Jak ma jeden napiwek na godzinę to jeszcze ok, ale jeżeli panowie są w szale ustawiania złotej ściany? Bez przesady.

Pani puszysta jest mało popularną dziewczyną z dolnych rzędów SU, która wreszcie dorobiła się tej zabawki (co dziwne, ja na jej miejscu inwestowałabym w lepszą kamerkę). Natomiast hejtera ma już od jakiegoś czasu i z tego co wiem jest to jedna i ta sama osoba, która zakłada dziesiątki kont żeby jej dokuczać (a SU podobno nic nie może mu zrobić bo ma zmienne Ip :lol: ). Niewykluczone, że to ta sama osoba robi te transmisje i pisze tu na forum.

Fapka pisze:f) ponoć coś gadała o specjaliście z forum i cenach... ale jeżeli gada, że ktoś jej to zrobił, to nie mogłem być to ja


Nie wiem co gadała, widziałam tylko, że na drugim forum SZUKAŁA Ciebie. Łap klientkę
Biustwo


Biustwo pisze:hejtera ma już od jakiegoś czasu i z tego co wiem jest to jedna i ta sama osoba, która zakłada dziesiątki kont żeby jej dokuczać (a SU podobno nic nie może mu zrobić bo ma zmienne Ip :lol: ).


Właśnie... ciekawe jak to jest naprawdę - czy rzeczywiście nie mogą (hmm.. nie potrafią?),
a może po prostu mają gdzieś takie sprawy..

Imho, tego typu userów powinno się trwale usuwać z portali.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Puszysta nauczy was jak zakładać maseczkę i chronić się przed koronawirusem.
Debata na sex kamerkach.

Obrazek


https://zbiornik.tv/PuszystaKocica29
https://mini.zbiornik.com/PuszystaKocica29
Awatar użytkownika
SalamiSlami
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2020, 02:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


i po co ty to wrzucasz na każde możliwe forum? Masz jakąs obsesje czy jak ?
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości