SexiBoys_18 Oszusci/Naciągacze

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.


Byłam dzisiaj na transmisji u tych (pedałków) wszystko ładnie pięknie gdyby nie oszukiwali na transmisjach cały czas kiedy ktoś da żetony zmieniają Cel. Był Cel Spodenki out i tak zdjęli spodenki że ich wcale nie zdejmowali tylko odsłonili. Oszusci tak samo na priv z ciekawości zajrzałam do nich na priv i chciałam zobaczyć czy oszukują priv opisany krótki sex na który zajrzałam i trwał on 1 minute wyobrażacie sobie że powiedzieli mi że im się zepsuła kamerka ? i oddadzą żetony ? po czym zostałam zbanowana ? Śmiech na sali i oni chcą tu zarobić ? Banując osoby z transmisji ? Wstydzą się pokazywać tych małych siusiaczków wyłudzacze i tyle.Transmisję już zgłosiłam do moderacji.Ostrzegam nie wchodzić do nich na priva bo was oskubią z żetonów i potem was zbanują .Z tego co widziałam dużo ludzi się już skarżyło że zmieniają cele jak dostaną żetony.Uważajcie na nich !
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Wróć do Uważaj na niego/na nią



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


cron