PARIS_/katris_8888/Kiciaa/Luxuria/Black_Angelika/Sensilovv

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


komin pisze:
Agrax pisze:
beznadzieja pisze:
komin pisze:Muszę przyznać ze mocno cenię Ccata za to jak subtelnie, mocno ważąc swe słowa, potrafi wyrazić opinię o swoim interlokutorze :biggrin: :good3:



bardzo szybko i konkretnie zmyka im mordy :D


A ja tam sadze, ze pokazuje poziom ponizej podlogi. Do wyklinania ucieka sie czlowiek, ktory w danej kwestii nie ma argumentow, ale czego sie po Ccacie spodziewac

Kompletnie sie nie zgadzam. Wszystko zalezy od sytuacji i czlowieka z ktorym rozmawiasz. Potrafie byc elokwentny i kulturalny kiedy trzeba ale w pewnych sytuacjach soczyste "spierdalaj" jest o wiele bardziej wlasciwe niz "przepraszam, czy moglbys wyjsc". Akurat Ccata byc moze i jest wulgarna, ale wcale nie przypomina mi chamowki spod budki z piwem. Powiedzialbym ze przeklina dosc barwnie, z polotem... ma swoj styl.
Tak na marginesie Agrax... nic do Ciebie nie mam, wydajesz sie spoko kolesiem ale wydaje mi sie ze bywasz mocno nieobiektywny przy laskach ktorych po prostu nie lubisz. Moze to tylko takie wrazenie.



Dokładnie tak jak mówisz, laski, ktore go zwyczajne olewaja, nie gadaja z nim lub po prostu nie chodzą tak jak im zagra są dla niego puste, głupie i tak dalej... za to on jest NAJLEPSZY ;) pare postow wyzej napisalam jaki on jest naprawde, udawal mojego przyjaciela, a teraz robi ze mnie zetoniare, ktora na nic nie zasluzyla ;) FAŁSZYWY jest i najwiekszy stalker jakiego kiedykowiek widzialam.... :to_take_umbrage:
Druga rzecz, faktycznie tak gadacie na te dziewczyny a przesiadujecie tutaj polowe swojego zycia, nie rozumiem tego... :beee:
Wasza Cindy :heart:


a kasa hmmm... będzie to będzie... a jak nie to sie zarobi :yu: klapsy były SUPER hihi odkryłam jaka jestem zawzięta i wytrzymała :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Cindy :heart:
Awatar użytkownika
Xluxix
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: CindyKimberly




a kasa hmmm... będzie to będzie... a jak nie to sie zarobi :yu: klapsy były SUPER hihi odkryłam jaka jestem zawzięta i wytrzymała :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Cindy :heart:
Awatar użytkownika
Xluxix
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: CindyKimberly




Casual69 pisze: Żaden facet, który szanuje kobiety nie wchodzi na showupa.

Ale dyrdymały jpdl :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Kiciaa, jestes the best :) Powodzenia, i tyle :)
Awatar użytkownika
izaak.stoltman
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 40
Rejestracja: 21 sie 2017, 18:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _modelka20
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Xluxix pisze:
komin pisze:
Agrax pisze:
beznadzieja pisze:
komin pisze:Muszę przyznać ze mocno cenię Ccata za to jak subtelnie, mocno ważąc swe słowa, potrafi wyrazić opinię o swoim interlokutorze :biggrin: :good3:



bardzo szybko i konkretnie zmyka im mordy :D


A ja tam sadze, ze pokazuje poziom ponizej podlogi. Do wyklinania ucieka sie czlowiek, ktory w danej kwestii nie ma argumentow, ale czego sie po Ccacie spodziewac

Kompletnie sie nie zgadzam. Wszystko zalezy od sytuacji i czlowieka z ktorym rozmawiasz. Potrafie byc elokwentny i kulturalny kiedy trzeba ale w pewnych sytuacjach soczyste "spierdalaj" jest o wiele bardziej wlasciwe niz "przepraszam, czy moglbys wyjsc". Akurat Ccata byc moze i jest wulgarna, ale wcale nie przypomina mi chamowki spod budki z piwem. Powiedzialbym ze przeklina dosc barwnie, z polotem... ma swoj styl.
Tak na marginesie Agrax... nic do Ciebie nie mam, wydajesz sie spoko kolesiem ale wydaje mi sie ze bywasz mocno nieobiektywny przy laskach ktorych po prostu nie lubisz. Moze to tylko takie wrazenie.



Dokładnie tak jak mówisz, laski, ktore go zwyczajne olewaja, nie gadaja z nim lub po prostu nie chodzą tak jak im zagra są dla niego puste, głupie i tak dalej... za to on jest NAJLEPSZY ;) pare postow wyzej napisalam jaki on jest naprawde, udawal mojego przyjaciela, a teraz robi ze mnie zetoniare, ktora na nic nie zasluzyla ;) FAŁSZYWY jest i najwiekszy stalker jakiego kiedykowiek widzialam.... :to_take_umbrage:
Druga rzecz, faktycznie tak gadacie na te dziewczyny a przesiadujecie tutaj polowe swojego zycia, nie rozumiem tego... :beee:
Wasza Cindy :heart:


Oj, znowu się mylisz, Kasiu. Wielokrotnie w jednej wiadomości:
1. Nigdy nie uwazalem sie za najlepszego. Uwazam sie jedynie za nieco lepszego od 40% populacji. Faktem jest, ze jestem nieco arogancki oraz szorstki w podejsciu, ale taki urok.
2. Falszywosc to ostatnie o co mozna mnie posadzic. Zawsze mowie bezposrednio co mi nie pasuje w czlowieku, jesli chce sluchac. Zalezy Ci tak to sie spytaj np. Suzy czy Emmy. Powiedza Ci, ze moje buractwo wynika z tego, ze nie potrafie byc falszywy.
3. Ccata nijak mi personalnie nie podpadla. Rozmawialem z nia moze raz czy dwa. Uwazam ja za idiotke za akcje z pizza, manieryzm wypowiedzi i kilka innych czynnikow. Kontrprzyklad: Zuzia. Nie raz mnie nazwala idiota, starala sie mnie wkurwic. Czy chocby raz ktokolwiek slyszal moje psioczenie na nia? Jak mam cos do niej, to moge to jej powiedziec w twarz, bo nie bedzie urazy Majestatu. Wiec nie- nie robie kolo dupy tym, ktore mi zawinia, bo nic innego na foro bym nie robil.
4. Zanim nazwiesz kogos stalkerem, poznaj definicje slowa. Jestem spammerem, to fakt. Ale nie jestem na tyle zjebany, by na sile wyszukiwac info o modelkach, bo w dupie to mam. Wiec prosze nie szargac mojego „dobrego” imienia.

Co zas do Ciebie... Tak bardzo chcesz wiedziec, co oznaczalo to, co pisalem wczesniej? Nawet nie probowalas tego zrozumiec, tylko wzielas to po swojemu... A myslalem, ze mnie chociaz troche znasz.

„Nikomu sie nie nalezy”- proste. Nikomu sie nie „nalezy” za po prostu bycie kims. Zasluzylas na te pieniadze za klapsy, ktorych wyrobilas prawie 14k. Jednak potem zaczelas tlumaczyc „ja tu siedze i czasem nie zarobie nic, to mi sie od czasu nalezy taki zastrzyk gotowki”. Nie, za samo siedzenie ludziom sie gowno nalezy. To byla godziwa zaplata za godziwa PRACE. Dlatego powiedzialem potem, ze rosna nam roszczeniowe laski. Bo myslenie „mi sie nalezy” to dokladny opis roszczeniowosci.

Mnie w calej sytuacji tylko wkurzylo, ze zostalem olany jako widz. Tego dnia oprocz klapsow nie bylo NIC. Czesc sie cieszylo, bo za darmo sobie ogladali. Druga czesc sie wkurwiala, bo przyszli do ulubionej modelki, u ktorej sie cos fajnego dzieje, ma kontakt z widzami i widac, ze na prawde sie stara. Ale tutaj nagle przychodzi Piwoo i poza klapsami swiat przestaje istniec. Myle sie? Od 16 do 1-2 w nocy ja sie klapsowalem? W miedzyczasie cos bylo? Nie. Tylko klotnia niepotrzebna sie rozpetala

I co? Gdzie moja rzekoma „falszywosc”?

Edit: a juz na pewno nie zamierzalem wyciagac tego, co mi nie pasuje przy publice, bo w przeciwienstwie do niektorych zostawiam to, co prywatne w sferze prywatnej. Gdybys mnie nie olala, to bym wszystko wyspiewal personalnie w twarz. Tylko moje 1000 zetonow to nic przy 200 000 zetonow Piwoo
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




A ja tam miałam wywalone w tą całą akcje :rofl:
Tak samo jak była akcja ze Stellą co jej ziomek 20 kafli sypnął i się sępy zleciały :laughingnew:
Jeszcze nie raz będzie taka akcja, a co niektóre znów pokażą jakie naprawdę są
Digi




XaXa, nom, złotnicy się zdarzają od czasu do czasu, ale tyle żet ile wyjebał piwoo to jeszcze showup nie widział.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Sluchaj Agrax, absolutnie nie powiedzialam w ten sposob cytuje: „ja tu siedze i czasem nie zarobie nic, to mi sie od czasu nalezy taki zastrzyk gotowki”.
Po pierwsze, ja zawsze cos zarobie, zawsze.Wiem po co tu wchodze i to robie. Po drugie nie powiedzialam ze mi sie nalezy tylko, ze fajnie, ze ktos taki jak Piwoo docenil kilka dziewczyn i dal nam troche wiecej. Slowo nalezy brzmi tak jak ja bym na to liczyla, a dla mnie to bylo duze zaskoczenie. Takze jak widzisz nasze wypowiedzi sie roznia i dziekuje jeszcze raz ze mnie stawiasz w takim swietle. :yes4: Wez moze w koncu sie odpierdol :bye:
Cindy :heart:
Awatar użytkownika
Xluxix
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: CindyKimberly






XaXa pisze:A ja tam miałam wywalone w tą całą akcje :rofl:
Tak samo jak była akcja ze Stellą co jej ziomek 20 kafli sypnął i się sępy zleciały :laughingnew:
Jeszcze nie raz będzie taka akcja, a co niektóre znów pokażą jakie naprawdę są

Nie oceniam ludzi po jednym czy dwoch zdarzeniach. To by bylo plytkie... Poza tym ja sie wcale nie dziwie, ze chciala zarobic. Po to tutaj jest. To jest portal do zarabiania dla camgirls. Tylko nie trzeba przy tym byc swinia i olac stalych gosci, bo wszedl jeden milioner. To jakby w banku zajeli sie multimilionerem, ktory przyszedl zrobic jedna transakcje i olali zupelnie ludzi, ktorzy do nich przychodza od polowy dzialalnosci ich banku


Xluxix pisze:Sluchaj Agrax, absolutnie nie powiedzialam w ten sposob cytuje: „ja tu siedze i czasem nie zarobie nic, to mi sie od czasu nalezy taki zastrzyk gotowki”.
Po pierwsze, ja zawsze cos zarobie, zawsze.Wiem po co tu wchodze i to robie. Po drugie nie powiedzialam ze mi sie nalezy tylko, ze fajnie, ze ktos taki jak Piwoo docenil kilka dziewczyn i dal nam troche wiecej. Slowo nalezy brzmi tak jak ja bym na to liczyla, a dla mnie to bylo duze zaskoczenie. Takze jak widzisz nasze wypowiedzi sie roznia i dziekuje jeszcze raz ze mnie stawiasz w takim swietle. :yes4: Wez moze w koncu sie odpierdol :bye:

I znowu przeinaczasz. Powiedzialas dokladnie cytuje „nalezy mi sie, bo siedze tutaj dlugo i nie zawsze wchodza napiwki”.

Poza tym znowu wyrywasz z kontekstu, bo sam napisalem, ze wchodze do Cb dlatego, ze jestes jedna z bardziej komunikatywnych i ciekawszych dziewczat na SU.

Caly czas insynnujesz cos, czego nie powiedzialem i ludzie maja mnie za gorszego niz jestem.

Prawda: powiedzialem, ze nie przestaniesz klapsowac, bo to dobry zarobek. Taka prawda. Nie powiedzialem, ze nie masz funu. Powiedzialem tylko, ze mozesz z tego niezle zarobic... I co? Niezle zarobilas. Prawie 30 kola. Tylko w miedzyczasie wzgardzilas moim 1000 zetonow... Smutne

Mit: sadze, ze przychodzisz tu tylko zarobic- gdybys nie miala z tego funu to sadzilabys, ot... Chocby marchewke. Mysle, ze znam Cie lepiej niz Ty mnie...
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Powtarzam jeszcze raz co mialam na mysli, nie powiedzialam, ze mi sie nalezy tylko fajnie jak ktos taki jak Piwoo docenil kilka dziewczyn i dal nam troche wiecej, poniewaz jestesmy juz dlugo no i po prostu milo z jego strony, to mialam na mysli i wbij sobie to do tego trudnego móżdżku.


Wiele razy mnie juz z gory źle oceniles, wiec nie powinnam sie dziwic, ze to od Ciebie te slowa padły.


Aha i ja nie gardzę pieniędzmi, nawet złotówką. Serio jak ty mozesz tak latwo ludzi oceniac. Ty mnie nawet nie znasz. Koniec tematu przemadrzaly jestes i tyle. Nara
Cindy :heart:
Awatar użytkownika
Xluxix
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: CindyKimberly




Xluxix pisze:Powtarzam jeszcze raz co mialam na mysli, nie powiedzialam, ze mi sie nalezy tylko fajnie jak ktos taki jak Piwoo docenil kilka dziewczyn i dal nam troche wiecej, poniewaz jestesmy juz dlugo no i p[o prstu milo z jego strony, to mialam na mysli i wbij sobie to do tego trudnego móżdżku.


Nie wiem czy probujesz mnie obrazic czy skomplementowac. „Trudny mozdzek”? Powiedzialas oba. Natomiast ja nie przekreslam Twojej wersji. Dobrze, ze ktos dal, bo uwazam, ze powinnas miec w zyciu, co najlepsze. Uwazalem tak w marcu i uwazam tak teraz. Ani przez sekunde nie przeszlo mi przez mysl cos innego. Tylko odpowiedz mi: czemu olalas innych widzow? Bo jakbys zaczela robic jakies cele to Piwoo by uciekl? Zapewniam Cie, ze nie. Gdybys poszla na 12 minut na priva to Piwoo by uciekl? Zapewniam Cie, ze nie. Piwo chodzil do innych lasek, ale caly czas do Cb wracal. Wrocilby po priv, po grupowej, po celu... Po czymkolwiek by wrocil
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Agrax pisze: Tylko w miedzyczasie wzgardzilas moim 1000 zetonow... Smutne


Widzisz chłopie to tylko pokazuje ile dla niej znaczysz.. marne 1000 zetonow.
Słabe w **uj :!: :!:
Ps a co do jej zachowania to po prostu pewno się bała że pójdzie w pizdu no i porządny zarobek pójdzie się jebać.
Jak to się mówi kuj żelazo póki gorące :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Sluchaj moze ja po prostu nie mialam ochoty orbic privkow i grupowych ? Nic nie musze :)


Po za tym nigdy nie dostaniesz tyle kasy na raz i nie wiesz jakie to sa emocje... jakbys wygral w lotto
Cindy :heart:
Awatar użytkownika
Xluxix
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: CindyKimberly




Xluxix pisze:Sluchaj moze ja po prostu nie mialam ochoty orbic privkow i grupowych ? Nic nie musze :)

To nie mow dnia poprzedniego „przyjdz jutro, tylko przed wieczorem, bo wieczorem jest najwiecej ludzi”


Xluxix pisze:Po za tym nigdy nie dostaniesz tyle kasy na raz i nie wiesz jakie to sa emocje... jakbys wygral w lotto ;)

Czyli jesli dostanie sie tyle kasy to mozna napluc w twarz przyjaciolom „abajo, nie potrzebuje Was”?
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Wszędzie off top :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Czy ja kogos ponizylam, oplulam, olalam ? Nikt nic zlego na mnie nie napisal oprocz Ciebie, nikt nie powiedzial ze kogos olalam. Mow za siebie, a dobrze wiesz za co.


I caly czas sobie kopiesz dołek... takze zapomnij o mnie....
Cindy :heart:
Awatar użytkownika
Xluxix
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: CindyKimberly




Agrax to Ty masz nick na ShowUp.tv Badoras czy jakos tak? :laugh3: :laugh3: :laugh3: Widziałam ta męczydupe u Cindy i kurwa sobie myslę jak mozna się tak upodlić, napisac coś niemiłego lasce a później ją błagac o przebaczenie :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21




KoKo21 pisze:Agrax to Ty masz nick na ShowUp.tv Badoras czy jakos tak? :laugh3: :laugh3: :laugh3: Widziałam ta męczydupe u Cindy i kurwa sobie myslę jak mozna się tak upodlić, napisac coś niemiłego lasce a później ją błagac o przebaczenie :laugh3: :laugh3:

Bo bladzic jest rzecza ludzka. Niech pierwszy rzuci kamien ten, kto nigdy jak byl wkurwiony czyms nie powiedzial bliskiej osobie czegos chujowego a potem bylo mu glupio w chuj... Prosze, rzucajcie kamieniami!


Xluxix pisze:Czy ja kogos ponizylam, oplulam, olalam ? Nikt nic zlego na mnie nie napisal oprocz Ciebie, nikt nie powiedzial ze kogos olalam. Mow za siebie, a dobrze wiesz za co.

A ja myslalem, ze mnie lepiej znasz i chociaz *sprobujesz* zrozumiec. Ale lepiej pojsc na latwizne i pomyslec samemu cos, czego druga osoba nie miala na mysli!
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Agrax pisze:
KoKo21 pisze:Agrax to Ty masz nick na ShowUp.tv Badoras czy jakos tak? :laugh3: :laugh3: :laugh3: Widziałam ta męczydupe u Cindy i kurwa sobie myslę jak mozna się tak upodlić, napisac coś niemiłego lasce a później ją błagac o przebaczenie :laugh3: :laugh3:


Bo bladzic jest rzecza ludzka. Niech pierwszy rzuci kamien ten, kto nigdy jak byl wkurwiony czyms nie powiedzial bliskiej osobie czegos chujowego a potem bylo mu glupio w chuj... Prosze, rzucajcie kamieniami!


Agrax ale po co były te smęty u niej na transmisji? Dziewczyna jakby nie było dostała wielką szanse od Pana piwko na spory zarobek, takie rzeczy nie zdarzają się codziennie wiec nic dziwnego, że nie miała ochoty robić privów i ja np. ją w pełni rozumiem bo gdybym sama znalazła się w takiej sytuacji wolałabym zarobić w chuj kasy niż zrobic tego priva za 1000 żet, smutne no ale co mam owijać w bawełne. A z żetonodawcami na ShowUp.tv różnie bywa, pójdziesz na priva, a on sobie w 5 minut może inną znaleźć i chuj przepadło :P
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 180 gości