Zupa10

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.
Zupa10
29 maja 2017, 10:36


Robiła w nocnych godzinach (między 2 a 4) konkurs na lidera napiwków. LIDERA, ale nie lidera vip.
Mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk i/lub nauczka dla niej, by być bardziej słowną osobą...
(Niestety, nie udało się w porę uchwycić opisu transmisji, bo szybko po odliczaniu zmieniła).
W celu napiwków był klaps za 10 żetonów i chyba nawet tego nie zrealizowała, ale pewności nie mam...

Obrazek
Obrazek
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Zupa10
29 maja 2017, 10:57


Nie wiem jak tu było, więc nie będę o tej pani się wypowiadać, ale normalne dziewczyny w takich przypadkach (pomyłki w opisie) po prostu oddają żetony lub robią coś za to, bo mają jakiś honor i sumienie. To nieważne czy to było 1zł czy 5000zł, to zwykła kradzież. Pozdrawiam Panie, które potrafią zarobić bez kombinowania:P :bye:
Tak w ramach ciekawostki...ja tam się kiedyś zabawiłem z nudów w tego typu licytację, nawet wygrałem. Ku mojemu zdziwieniu pani nawet zaproponowała o wiele więcej niż było w opisie. Wszyscy nagle się zaczęli pienić, że mogła od razu tak mówić to by dali większe napiwki. Priva oddałem tej drugiej osobie co walczyła, niemniej jednak to pokazuje, że niektóre dziewczyny tych normalnie bawiących się lubią nawet nagradzać dodatkowo :ok:

https://showup24.tv/Zupa10
https://showup24.tv/profile/Zupa10
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek



Wróć do Uważaj na niego/na nią



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości