slodka987/ona_slodka/slodkaa987/taka_sobie_slodka/Koszmar998

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.


Zobaczcie jaki przekręt:

2 sierpnia 2016 roku slodka987 zrobiła losowanie, którego wygrany miał zobaczyć 5 minutowy taniec w bikini. Fajnie, rzadko się to trafia u niej. Los kosztuje 50 żet. Konkurs wygrywa wolverine (chyba z 2 losami - losowania dokładnie nie widać), ale zapytany czy odbiera privka dzisiaj czy jutro, odpowiada że jutro. Jest to o tyle dziwne, bo wolverine jest od początku nagrzany na słodką tak, że na jej widok pała mu furczy jak ruski wentylator. No ale nic to.

Dalej się dopiero zaczyna najciekawsze. Słodka pyta wolverine'a czy weźmie udział w losowaniu o strip (niby do naga) z kolesiem o nicku armagedon1410. Armagedon jest kasiasty, mieszka za granicą i generalnie dobrze jest go skroić. Okazuje się, że wcześniej przepierdolił już jedno losowanie, gdzie miał 20 losów a przeciwnik 4 - no cóż, zdarza się. Dlatego jest uprzedzony i nie chce grać. Wtedy słodka wpada na pomysł, żeby lider napiwków wygrał priv, ale za namową wolverine'a i innych chłopaków zmienia, że będzie to strip do bielizny (niby miała to być seksowna czarna koronkowa bielizna: stanik + stringi + pończochy + pas do pończoch i jakieś szpilki - brzmi nieźle, co nie?) ze smarowaniem balsamem. Armagedon się wycofuje, bo chciał do naga. Pada taki tekst od niego, że jakby był strip do naga to mógłby przebić tutaj każdego. Na to słodka: "jesteś taki pewny? wolv, przesłać ci żetony"?! Coś już tu nie gra. Tak więc chłopaki licytują, prowadzi maciusg1 z 200, wolverine niby idzie już spać, ale słodka mu nie pozwala. Na 10 minut przed końcem wolverine rzuca 300, a przy odliczaniu jeszcze 200 dla pewności. Wygrywa. Zapytany po raz kolejny czy odbiera priva dzisiaj czy jutro, mówi znowu że jutro (później się okazuje, że słodka jutro gdzieś wyjeżdża)! Tu chyba każdy pomyślał, że wolverine to najmiększa pipka na świecie, albo...? No właśnie albo to przekręt jest jak cholera.

Zerknijcie teraz na konto wolverine'a. Ma on napiwki od niejakiego ArnoldB. A teraz zerknijcie na konto ArnoldB, od kogo ma napiwki? Zgadliście, od slodka987! I kółko się zamyka. ArnoldB to konto pośrednie, żeby slodka987 mogła dawać żety wolverine'owi, który za nie bierze udział w losowaniach i innych konkursach i zawsze w nich wygrywa. Konkursy bywają na tyle atrakcyjne, że chętnych do licytowania nie brakuje, więc można ich fajnie skroić na żetony nic na tym nie tracąc. Brawo, plan prawie idealny, ale za mało uważaliście. A mogło się udać. Co ciekawe, słodka wygadała się, że jedzie do kolegi Przemka na Mazury. Z tego co kojarzę to wolverine ma na imię Przemek i mieszka na Mazurach....

Admin's Edit: Odpowiedź do postu: viewtopic.php?f=54&t=2519#p40690
Awatar użytkownika
GordonFreeman
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 13 sie 2016, 20:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
03 sie 2016, 23:30


Dzisiaj jest powtórka z rozrywki. Biedny armagedon1410 przyszedł odebrać swoje zaległe privki i jest równo zlewany. "Dzisiaj nie" - mówi słodka. Armagedon na to, że jutro wraca do Polski i już nie będzie później miał jak. Chcą go znowu wychujać z wolverinem na losowanie priva 'piersi w oliwce', no mistrzostwo świata. Ciekawe czy ktoś się w końcu zorientuje w tym przekręcie. Z zasady nie kupuję żetonów, więc nie mogę tam pisać i ostrzec chłopaków. Szkoda...

Admin's Edit: Odpowiedź do postu: viewtopic.php?f=54&t=2519#p40690
Awatar użytkownika
GordonFreeman
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 13 sie 2016, 20:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




GordonFreeman pisze:Dzisiaj jest powtórka z rozrywki. Biedny armagedon1410 przyszedł odebrać swoje zaległe privki i jest równo zlewany. "Dzisiaj nie" - mówi słodka. Armagedon na to, że jutro wraca do Polski i już nie będzie później miał jak. Chcą go znowu wychujać z wolverinem na losowanie priva 'piersi w oliwce', no mistrzostwo świata. Ciekawe czy ktoś się w końcu zorientuje w tym przekręcie. Z zasady nie kupuję żetonów, więc nie mogę tam pisać i ostrzec chłopaków. Szkoda...


GordonFreeman niezłe info. może zgłoś to do administracji to szybciej to sprawdzą,bo szkoda by było jeśli robi innych w chuja i tracą żetony.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Papaj pisze:
GordonFreeman pisze:Dzisiaj jest powtórka z rozrywki. Biedny armagedon1410 przyszedł odebrać swoje zaległe privki i jest równo zlewany. "Dzisiaj nie" - mówi słodka. Armagedon na to, że jutro wraca do Polski i już nie będzie później miał jak. Chcą go znowu wychujać z wolverinem na losowanie priva 'piersi w oliwce', no mistrzostwo świata. Ciekawe czy ktoś się w końcu zorientuje w tym przekręcie. Z zasady nie kupuję żetonów, więc nie mogę tam pisać i ostrzec chłopaków. Szkoda...


GordonFreeman niezłe info. może zgłoś to do administracji to szybciej to sprawdzą,bo szkoda by było jeśli robi innych w chuja i tracą żetony.


W sumie to ja nie wiem na ile to jest niezgodne z regulaminem. W zasadzie to nawet nie bardzo jest jak to sprawdzić, że to oszustwo. Ot zwykłe naciąganie napalonych kolesi, którzy mają bujną wyobraźnię, nagrzaną kolbę i za dużo żetonów (może czasem nawet z konta mamy) :D
Awatar użytkownika
GordonFreeman
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 13 sie 2016, 20:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Coraz więcej oszustów jest na tym Showupie zauważyłem. Ciągle jakieś przekręty, dziwne losowania, podbijanie stawek przez podstawione osoby... co się porobiło. Jak nie jakaś Aurelka to teraz ta slodka987 ale o tej sytuacji też słyszałem szkoda gościa który wywala żetony a mógłby je dać dziewczyną o wiele bardziej uczciwszym i fajniejszym. Ale co kto robi i gdzie wydaje jego rzecz szkoda że tak mało osób wchodzi na to forum i nie wie w co sie pakuje na niektórych kamerkach...
Awatar użytkownika
xXxKaMaZ022xXx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 01 sie 2016, 11:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: xXxKamill92xXx




Poobserwowałem i faktycznie niezła jazda bez trzymanki. Towarzystwo leci na bezczelnego i jeszcze się nabija z naiwnych. Zdecydowanie odradzam.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Edit.
dawid444: przecież do 2:30 ja byłem liderem :/
dziabaducha: nie byles vip
slodka987: u mnie teraz jest 2:30
maciusg1 podarował 300 żetonów
qamaro: ale nie vipem;p
slodka987: 10
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Paradoksalnie największym przegranym (albo raczej ofiarą) jest tutaj sam wolverine. Koleś, który zakochał się w lasce z kamerki, ale w dniu kiedy pokazał się jej pierwszy raz przez chwilę z kotem na kolanach i wstydliwymi wypiekami na twarzy, trafił do takiego friendzone'a, że nawet sam Chuck Norris nie umiałby z niego uciec.

Był już u niej, teraz ona przyjedzie do niego na Mazury na wakacje, on upiecze ciasto, obejrzą romantyczny film, który on już przyszykował - no scenariusz babskiego filmu jak nic. Problem w tym, że on będzie dla niej tylko kumplem i nic więcej. Ona nie szuka takiego grzecznego chłoptasia tylko łobuza (bo przecież łobuz kocha najbardziej). Głupie to jeszcze i młode i dlatego nie wie co tak naprawdę jest w życiu ważne. Może jeżeli on poczeka z 10 lat to ona zmądrzeje jak się porządnie sparzy parę razy. Może gdyby on nie był też takim gołodupcem, to może miałby jakąś szansę, ale skoro jego nie stać nawet na to, żeby zabrać dziewczynę na jej wymarzoną wycieczkę do Wenecji, to jak to inaczej nazwać? Sorry, ale nie mówimy tu o podróży dookoła świata, tylko o Włoszech.

W pewnym momencie wczoraj słodka zaczęła coś zapisywać na kartce. Wolv zapytał: "Co tak skrobiesz?". Odpowiedziała: "Zgadnij". Wolverine nie wiedział, więc może ja spróbuję zgadnąć. Może zapisywała na szybko mejla kolegi o nicku ak_47 (smartguy7 na wp.pl), który jej go chwilę wcześniej podał, który powiedział że co prawda w Wenecji nie był ale chętnie by się wybrał, albo że "nieskromnie mówiąc to taki banalny Paryż to on zna jak własną kieszeń". I że on za 5 minut czeka na nią w łóżku i że jak ona nie przyjdzie to dostanie klapska w dupę. Może wtedy zerknęła na jego profil, zobaczyła nienajgorsze zdjęcie i stwierdziła, że na wszelki wypadek zapisze sobie do niego kontakt. Ona jest na tym etapie, że to jej bardziej zaimponowało niż słodkie gadannie wolverine'a. Powiedziała co prawda, że na pewno do tego ak_47 nie napisze, ale kto tam kobity wie.

To w jaki sposób wolverine żebrał wczoraj o swojego zaległego wygranego priva (i go nie dostał), było wręcz żenujące. Miłość miłością, ale facet jest facetem - musi sobie czasem popatrzyć i tego nic nie zmieni. Albo jak się oburzył kiedy dodała priva z cyckami za 1500 (wcześniej to mówiła że nigdy się nawet w bikini nie pokaże, ale jak ktoś tu powiedział "kropla drąży skałę", poza tym: baba pijana - dupa sprzedana). Taaaa, to musi być prawdziwa miłość. Zastanowiłbym się jednak ze 3 razy czy warto walczyć o taką laskę...

Jeszcze mała uwaga do maciusg1:

Kolego, jeżeli wygrywasz u słodkiej priva, o którym zawsze marzyłeś, i ona jest trochę pijana i ma ochotę potańczyć dla Ciebie, a Ty mówisz, że to nie jest najlepszy moment, to chyba powinieneś się zapisać do specjalisty. Kiedy będzie ten odpowiedni moment? Kiedy przygotujesz sobie aromatyczną kąpiel z płatkami róż i świecami, zaopatrzysz się w najdroższy żel do marszczenia freda i wyświetlisz słodką na projektorze na całej ścianie? Rada na przyszłość: jak coś dają dzisiaj to bierz, bo jutro może Cię przejechać tramwaj...
Awatar użytkownika
GordonFreeman
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 13 sie 2016, 20:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Parę słów ode mnie, skoro już tak po mnie jedziesz maciusg...
Przy losowaniu priva w bikini , który wygrałem byłem ja i jeszcze jeden koleś, każdy po 2 losy. Szanse 50/50. WYgrałem ja, powiesz, ze to przekręt? Litości człowieku...
To, że mi się podoba i że się lubimy i znamy to nie twoja sprawa. Mamy do tego prawo. Widać chyba zazdrość Cię zżera, że z Tobą nie chce mieć kontaktu poza SU. Wypraszam też sobie teksty "na jej widok pała mu furczy jak ruski wentylator", nie oceniał innych swoją miarą mały człowieczku z pałką w ręku.
Co do rzekomego stipu do naga to coś Ci się pochrzaniło kolego, bo stripu do naga nigdy nie było i nie będzie! Od początku miał być do bielizny, ustalała tylko z piszącymi widzami co i jak. Armagedon krzywił się na losy, nie chodziło mu o goliznę, musiał isć i ulotnił się. Kolejnego dnia chciał jakiegoś priva pocieszenia i ona z dobrej woli i ze względu, że on tyle dał wcześniej i nie wygral losowania, była skłonna mu bo zrobić. Jednak on się uparł, że dopłaci jeszcze i chce do naga, a ona się nie rozbiera i nie chce tego robić, zrozum. Nie chciał priva w bieliźnie i sobie poszedł, jego wola.
To, że mnie zatrzymała na transmisji to jest coś złego? Postanowiłem zostać, a jak już zostałem to mnie podkusiło i doładowałem konto ,chciałem to wygrać i wygrałem, Widząc, że dałeś tylko 200zet zaryzykowałem i się opłąciło.. Nie licytowałeś się ze mną i przegrałeś. Teraz będziesz węszył spiski? A może zabronisz mi doładowywania i dawania żetonów?
Z piersiami w oliwce zwyczajnie sobie zażartowała i podpuszczała nas czy w to uwierzymy. Nic konkretnie nie było ustalone. Nieraz sobie żartuje i ci co ją znają i lubią wiedzą o tym. Ty jesteś akurat nowym i jak widać chyba zakompleksionym widzem i widocznie nie poznałeś jej zwyczajów na jej transmisji.
Co do twoich dalszych wypocin ofiarą się nie czuję. Zazdrościsz kolego, bo też byś tak chciał. Nasze życie prywatne i to czy ją lubię czy coś więcej nie jest twoją sprawą. To jak się droczymy na tansmisji to też nasza sprawa, dla nas to są żarty, dla ciebie teorie spiskowe i historie niczym z "Pamiętników z wakacji". Może za dużo tv oglądasz? O mnie się nie martw, jestem dużym chłopcem i wiem co robię :D

BTW niezła z ciebie szuja, na transmisji udajesz miłego, a tu ją obgadujesz w najlepsze.


Aaa i jeszcze dwie kwestie: to ze odbieram privki "jutro". Prawie każdy tak miał ostatnio, odbierają w inne dni o dogodnej dla nich porze. Z moim privkiem tylko się z nią droczę, a ona ze mną. Jeden zrobiła, drugi mi zrobi, nie martw się o moje poszkodowanie ;) Mi się nie śpieszy i mogę poczekać. Wygrałem raptem 2 privy raz w losowaniu i raz jako lider na chyba 10 czy nawet więcej i już maciusg1 podejrzewa nas o spisek, haha padłem. Zastanów się czasem co piszesz.
No i ten potężny zarzut, że niby robimy jakieś niebywałe przekręty. Człowieku to co mi dała w napiwkach na drugim koncie to było jeszcze w kwietniu, czyli czas kiedy wchodziliśmy do siebie na kam. Ja jej nieraz dawałem napiwki, czasem ona mi coś dała. Byłem raz na tym, raz na drugim koncie. Co w tym strasznego? Wysyłałem sobie na drugie konto wolverine , bo akurat z tego częściej korzystam. Od dawna już nie potrzebujemy konwersacji z kamerkami na SU to i sobie nic nie przelewamy, żeby też i takich podejrzeń nie było. No ale maciusg wściekły, ze za 200zet nie zobaczył dziewczyny w kuszącej bieliźnie teraz wylewa litry jadu i pisze niestworzone historie... Co też i dziwne , bo ten sam maciusg1 wygrał potem z tego co wiem takiego privka i go nawet odebrał.
Autorem postu jest Merlin , którego też coś może ugryzło i teraz uwiera. Współczuję Panowie...
Rozumiem reguły tego forum i ten dział, ale takie obgadywanie kogoś na siłę i próba zrobienia sympatycznej i uczciwej dziewczynie takiego za przeproszeniem syfu za plecami, opartego o półprawdy lub kłamstwa to już przegięcie. Takie zachowanie nie przystoi gentlemanom, którymi jak widać nie jesteście... Może ktoś Was do tego namówił? Konkurencja nie śpi?
PS. Gdybyś miał "jaja" maciusg1 to byś na transmisji powiedział co Ci leży na wątrobie, a nie obgadywał za plecami. Zamiast tego siedzisz, dajesz żetony, wygrywasz i odbierasz privki. Hipokryzja poziom expert :good3:


Admin's Edit : wyżej wymieniony maciusg1 to jest fejk - zmeiniłem jego nick na GordonFreeman, a prawdziwy maciusg1 zarejestrował się dopiero dzisiaj na forum i został zweryfikowany. 00:15 2016-08-09
Awatar użytkownika
Wolverine
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 07 sie 2016, 15:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ja, ja:)
laska robi obieg żetonami, przecież to normalne na SU:)
kolesie w niej zakochani tworzą gang showupowski i interes się kręci, a naiwniacy płacą i myślą, że wygrają jakieś privy haha
swego czasu wyszło na jaw kilka takich przekrętów tej porządnej dziewicy lodzia20 vel lelka vel abc..., vel evelyn19 vel tunajlepszaaa, ta co osobiście widziałem na kartce podawała swój skype i w pięknej tabelce cennik żetonów, można u niej kupić taniej, nawet teraz:)
Awatar użytkownika
lixe
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 24 lip 2016, 16:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zero
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: emerytowany_pindol




Lixe hehe niezła akcja z tym cennikiem :lol: Rozumiem, że chcesz błysnąć wiedzą, ale każdy facet, który jest już trochę na SU o tym wie :) Sam też parę akcji widziałem swego czasu. Obiegi się zdarzają i to na taką skalę, że głowa mała.Tu akurat masz rację.
Powiedz skąd u Ciebie przekonanie, że akaurat Slodka987 robi tak samo? Bo większość tak robi?
Łatwo jest oskarżać ludzi ot tak. Co do niej to się akurat mylisz. Nie ma ustawek ani obiegu, tym bardziej gangu showupowego haha Dziewczyna się w takie coś nie bawi, ale jeśli masz dowody to proszę bardzo, chętnie posłucham :)
Awatar użytkownika
Wolverine
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 07 sie 2016, 15:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wolverine pisze:...O mnie się nie martw, jestem dużym chłopcem i wiem co robię :D


Kobiety zdecydowanie wolą mężczyzn niż dużych chłopców (jak sam siebie określiłeś). Pamiętaj o tym.
Awatar użytkownika
GordonFreeman
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 13 sie 2016, 20:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wolverine pisze:Może ktoś Was do tego namówił? Konkurencja nie śpi?


Przejrzałeś nas: ja to Kocurek a Merlin to AnnPearl. Sorry Merlin, ale musiałam się przyznać, bo i tak by się wydało prędzej czy później
Awatar użytkownika
GordonFreeman
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 13 sie 2016, 20:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Najpierw piszesz, że wypraszasz sobie teksty "na jej widok pała mu furczy jak ruski wentylator" a chwilę później sam używasz "mały człowieczku z pałką w ręku". Co jest z Tobą?

https://showup24.tv/slodka987
https://showup24.tv/profile/slodka987
Awatar użytkownika
GordonFreeman
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 13 sie 2016, 20:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ahhh... Wcale się nie dziwię kocurku w końcu Twoje oskarżenia o to, że Cię naśladuję są fałszywe i Twój fan Viperek to ostatnio napisał u mnie na forum, ale to wolv doda zdjęcie. A tak po za tym ja Ci życzę jak najlepiej więc się nie podawaj za mojego fana, który twierdzi, że nie pisał nic na tym forum i który dzisiaj do mnie pisał i ze mną rozmawiał, więc Szanowny Kocurku i Viperku jeśli chcecie kogoś oskarżać spójrzcie na siebie. Przynajmniej nikogo nie oszukuje, nie oskarżam i szanuje ludzi, którzy na mnie wydają swoje ciężko zarobione pieniążki. Ty jak widać tego nie potrafisz, jeśli faktycznie to Ty bo też nie jestem w stanie tego udowodnić. Dziwię się sobie, że na początku Cię podziwiałam, że jak na swoje 30 lat wyglądasz nieźle ale widać miła to Ty tylko jesteś dla ludzi na pokaz a nie normalnie. To na tyle ode mnie, jeśli kogoś uraziłam swoim postem z góry przepraszam.
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 14:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ktoś to przetłumaczy z oszukańczo-wyłudzaczowatego na polski ?
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Merlin pisze:Ktoś to przetłumaczy z oszukańczo-wyłudzaczowatego na polski ?


Ja się nie podejmuję, ale serdecznie witam i pozdrawiam Merlin - Ann na forum. ;) Zwłaszcza, że ma bardzo podobny styl pisania do kogoś, kogo miło wspominam. :air_kiss: :girl_haha:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Merlin pisze:Ktoś to przetłumaczy z oszukańczo-wyłudzaczowatego na polski ?

Ann i kto to mówi? Ten język powinnaś mieć opakowany do perfekcji :) Raczej w drugą stronę należałoby tłumaczyć...
Awatar użytkownika
Wolverine
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 07 sie 2016, 15:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wolverine pisze:Ann i kto to mówi? Ten język powinnaś mieć opakowany do perfekcji :) Raczej w drugą stronę należałoby tłumaczyć...


Z opakowanym językiem chyba bardzo niewyraźnie się mówi. ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Niestety....obrońcy w srebrnych zbrojach w ferworze walki o dobre imię swoich zakłamanych wybranek o wątpliwej cnotliwości, chwytają miecz z niewłaściwej strony obcinając sobie palce. Daremny trud i jak mówi przysłowie: " Z gówna bata nie ukręcisz".
Pozdrawiam pussy ;)
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Uważaj na niego/na nią



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości