Aurelka/GrzecznaDziewczynka18/Sexii18/Sylwia18/Jessisa/Tulip

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.


Puszkin pisze:Rozmawiałem ostatnio z jedną dziewczyną na PW odnośnie Aurelki i jej praktyk co ciekawe twierdzi że wcale się jej nie dziwi że wyciąga kasę od jeleni bo choć jest atrakcyjną kobietą to często na PRV musi czekać sporo czasu i na transmisjach się nic nie dzieje .
Co dziwne wystarczy że zrobi konkurs podobny do Aurelki i ludzie płacą za PRV który mogą mieć normalnie za 300 bez ryzyka 2x tyle , twierdzi że sama tego nie rozumie i żadko robi tego rodzaju licytacje ale coraz cześciej myśli o przekwalifikowaniu sie D: .
Sam widziałem nie raz jak Aurelka siedzi na normalnych PRV 30 minut i nic się nie dzieje a wystarczy że wpisze hot orgazm i lider VIP do godziny ... i zaczyna sie szał pał :hypnotized: . Więc nie dziwmy się że dzieją się takie rzeczy widać ludzie wolą być robieni w wała i płacić 2 x tyle niż kupić coś uczciwie za połowę ceny :D


Niektore laski z kam, mają widzów za zwykłych frajerów, a niektórzy widzowie mają laski z kam za zwykłe ku.wy.
To o czym piszesz, o tej metodzie na lidera napiwków, to jest oczywiste, i było już tu o tym gadane.. niektóre siedzą godzinami i maja 30 zet na koncie, a takie wyrachowane gówniary jak aurelka czy cutex, w tych naciąganych konkursach na lidera, potrafią się wybić żetonowo w bardzo krótkim czasie, przy czym jawnie sobie kpią z biednych januszy..
może jakby jedna i druga dostała w pysk, to by się oduczyły takich praktyk. Ale z drugiej strony, tych lekkomyślnych, naiwnych desperatów nie brakuje.. którzy biorą nieustannie udział w takich konkurso-familiadach.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Taka męska natura.. Król Lew może być tylko jeden 8-)

https://showup24.tv/Aurelka96
https://showup24.tv/profile/Aurelka96
Awatar użytkownika
matiso87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 330
Rejestracja: 19 paź 2016, 08:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




No prosze dziś po raz pierwszy byłem świadkiem wizyty moderatora na transmisji naszego kocmołucha dostała podobno już kolejne ostrzeżenie odnośnie wklejania gotowych zdjęc ( podobno ostatnie ) szkoda tylko że nie reagują na jej oszustwa ,ale może i to sie w końcu zmieni skoro już zaczęli się jej przyglądac :nono:
Awatar użytkownika
Puszkin
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 17 wrz 2016, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mocca
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Puszkin




Łoj naiwny, łoj naiwny kiejby rękawicka...... Prędzej mi włosy w uszach wyrosną niż Twoje marzenia się spełnią :laughingnew:
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Puszkin pisze:No prosze dziś po raz pierwszy byłem świadkiem wizyty moderatora na transmisji naszego kocmołucha dostała podobno już kolejne ostrzeżenie odnośnie wklejania gotowych zdjęc ( podobno ostatnie ) szkoda tylko że nie reagują na jej oszustwa ,ale może i to sie w końcu zmieni skoro już zaczęli się jej przyglądac :nono:

A jak dostanie bana to co wtedy? Zmieni nick i będzie wszystko zapomniane przez moderatora, czy będzie na cenzurowanym? Te pytanie odnosi się nie tylko do niej, ale tez do innych transmitujących.
back




Jedyny sposób by się nigdy transmitująca nie pojawiła po banie to moderacja 24 na dobę i sprawdzanie dokumentów tożsamości przed możliwością zarabiania. Wszelkie inne sposoby bana to pseudobany, każde dziecko co ma 6 lat w tych czasach je ominie, mam na myśli te na IP, maila, nick, numer konta bankowego i tak dalej. No i oczywiście jest też groźba odpowiedzialności karnej, bo to już nie tylko o regulaminy chodzi nieraz tylko łamanie prawa, ale póki co SU tym się nie zajmuje i panowie muszą to załatwiać na własną rękę, fakt, ręce mają sprawne wiadomo od czego, ale tu niestety to nie pomaga xD

Tak w ogóle to chciałem dodać jeszcze: Aurelka banuj ich! xDDD
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




tomcio_paluszek pisze:Jedyny sposób by się nigdy transmitująca nie pojawiła po banie to moderacja 24 na dobę i sprawdzanie dokumentów tożsamości przed możliwością zarabiania. Wszelkie inne sposoby bana to pseudobany, każde dziecko co ma 6 lat w tych czasach je ominie, mam na myśli te na IP, maila, nick, numer konta bankowego i tak dalej. No i oczywiście jest też groźba odpowiedzialności karnej, bo to już nie tylko o regulaminy chodzi nieraz tylko łamanie prawa, ale póki co ShowUp.tv tym się nie zajmuje i panowie muszą to załatwiać na własną rękę, fakt, ręce mają sprawne wiadomo od czego, ale tu niestety to nie pomaga xD

Tak w ogóle to chciałem dodać jeszcze: Aurelka banuj ich! xDDD


Ty coś dzisiaj brałeś i przesadziłeś z ilością ? Piszesz takie pierdoły, że czacha musi co Ci dymi. Chłopie daj na luz z mądrościami "dziecka co ma 6 lat".
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




No to proszę pokaż mi gdzie te pierdoły. Ban jakiś jest, którego nie zdejmę? No dawaj xD
Jak nie masz pojęcia o czymś to może milcz, a jak chcesz pomówić o konkretach no to zadałem pytanie czy tam swoje zadaj zobaczymy czy tylko tak filozofujesz na tym forum czy masz jakąkolwiek wiedzę.

edit: zresztą no tak, Ty już widziałem jakie bzdury na ten temat wypisywałeś kiedyś w postach to co się dziwę xd
Ludziom widzę powinni dawać poradnik korzystania z internetu i komputera zanim wejdą na taki portal jak SU.
I po drugie nie bierz sobie wszystkiego dosłownie co ktoś pisze, chłopie to forum o głupich seks kamerkach:P Zrozum, że nieraz coś może być napisane ironicznie-.-
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




Zmień dilera i towar, bo ten co bierzesz wali Ci do kopuły i piszesz bzdury, których sam (jak widać) nie możesz później rozkminić.
Zejdź na ziemię miszczu informatyczny i nie ośmieszaj się.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Taa i pisze to koleś, który musiał 3 konto na SU założyć, bo nie potrafi zdjąć bana xDD Na proste pytanie nie potrafisz odpowiedzieć, więc może zamilcz już mędrcu forumowy i się doklej do kogoś innego jak to masz w zwyczaju :D
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




Jeśli oponent zaczyna używać w dyskusji kłamstw wyssanych z palca to to jego słowa są jak szczekanie ratlerka na trzęsących się nóżkach.
Miszczu komputerowo-forumowy nie miałem i nie mam żadnego bana na SU. Zmień dilera i informatora bo ujowy towar Ci dostarczają.

„Taa i pisze to koleś, który musiał 3 konto na ShowUp.tv założyć, bo nie potrafi zdjąć bana xDD” – masło maślane i totalny brak logiki. Nie umiem zdjąć bana , a konto zakładam.
Żegnam Miszczu bo szkoda na Ciebie klawiatury.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Miałeś bana i to niejednego, sam dobrze wiesz za co, a jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to już nie mój problem :lol:
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




Jak mi miło, że po moim poście wywiązała się tak merytoryczna dyskusja :)
back




Cała przyjemność po naszej stronie :D
Odpowiadając konkretnie by ktoś nie musiał czytać tych naszych postów wyżej - technicznie nie da się na SU dać stałego bana, jest to obecnie niewykonalne o ile dana pani jest w miarę rozgarnięta.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




Hehehe fajny konkurs. Gosc wygrał wyzerował konto ona mu ustawiła priva za 10, gosc poszedł doładowac a ta mu mowi ze ma minute potem idzie, i tik tak minuta mineła laska spierdzieliła i szukaj wiatru w polu... haha
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Daleko mu nie ucieknie, przecież ona jest tu codziennie od rana do nocy ;)

https://showup24.tv/Aurelka96
https://showup24.tv/profile/Aurelka96
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Coraz odważniejsza się robi na transmisjach, na czacie też ludzie zaczynają nie przebierać w słowach, przez co bany sypią się co chwilę :)
back




Tak zgadzam, robi się coraz bardziej odważniejsza. Widać dla potencjalnych panów już nie wystarcza im sama Aurelka w koszulce , musi więcej pokazywać na ogólnym. Nadal chamska, i te odzywki to się nie zmieni. I ten środkowy palec jak pokazała to mnie rozbawiła haha. :biggrin: :yes4:

:arrow:


https://showup24.tv/Aurelka96
https://showup24.tv/profile/Aurelka96
sensiGOLD




Typowa nastoletnia cwaniara jakich w siecie jest wiecej i wiecej... az sie noz w kieszeni otwiera ile jest typkow co siedza u niej i tylko czekaja na okazje zeby zaczela w koncu odliczać,rece opadaja.
Kazdy ma cos... na co zasluguje
Awatar użytkownika
BaZyLiSzEk
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 23 sty 2017, 19:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Cwana pizda.... niby pisze odbiory po 20 , a jej nie ma , gość co wygrał już 3 razy się dopomina o priv , a ten plebs go zbywa....zwykła zarobkowa dziwka tyle w temacie.



nie polecam.

typowa warszawska gimbaza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 13:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Uważaj na niego/na nią



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości