Myszka_20/Lusesita19/Calineczka_18/ZbuntowanyAniol18

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Obrzydliwa i odpychająca w dodatku największa oszustka na SU ! dziwie się że showup toleruje jej przekręty, byłam na kilku jej grupowych i ani na jednej nie realizuje celów... dawno takiej żenady nie było na SU i te jej dildo z dupy do buzi jak bierze to mi się rzygać chce kiedy na to patrze.

https://showup24.tv/Malooolatka18
https://showup24.tv/profile/Malooolatka18
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Prawda jest taka że chociaż co byśmy pisali na jej temat to i tak moderatorzy nic z tym nie zrobią akceptują jej przekręty w 100%. Dziewczyna nie tylko jest ściemniarą na transmisji ale również potrafi nieźle napiętnować osobę , która na forum miała czelność pisać o jej zachowaniu . Po takim incydencie nagle na mojej transmisji pojawił się tak zwany "życzliwy" wypisywał obraźliwe rzeczy na mój temat (podejrzewam że to ona ) . Zresztą otrzymałam parę wiadomości pryw. Typu zgłoszę cię na policję mam twój numer IP itd .
Awatar użytkownika
Góralczyka
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwie 2019, 11:24
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kiniuś pisze:Obrzydliwa i odpychająca w dodatku największa oszustka na ShowUp.tv ! dziwie się że showup toleruje jej przekręty, byłam na kilku jej grupowych i ani na jednej nie realizuje celów... dawno takiej żenady nie było na ShowUp.tv i te jej dildo z dupy do buzi jak bierze to mi się rzygać chce kiedy na to patrze.



Kinia bój się Pana Buka...
Takie świństwa oglądasz?! :rofl:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:
Kiniuś pisze:Obrzydliwa i odpychająca w dodatku największa oszustka na ShowUp.tv ! dziwie się że showup toleruje jej przekręty, byłam na kilku jej grupowych i ani na jednej nie realizuje celów... dawno takiej żenady nie było na ShowUp.tv i te jej dildo z dupy do buzi jak bierze to mi się rzygać chce kiedy na to patrze.



Kinia bój się Pana Buka...
Takie świństwa oglądasz?! :rofl:


Kinia Zboq Kinia Zboq 8-) :lol:

A tak serio serio skoro przekręt się powtarza to znaczy że Janusze ciągle są i do czasu wkroczenia moderacji (czyt .nigdy)to będzie trwać :|
Kulka_W_FA


Kulka_W_FA pisze:A tak serio serio skoro przekręt się powtarza to znaczy że Janusze ciągle są i do czasu wkroczenia moderacji (czyt .nigdy)to będzie trwać :|

Może po prostu nie czytają opinii na forum? Opinie powinny być widoczne przy danej transmisji a możliwość dodawania powinny mieć osoby które była na prywatnej transmisji. Powinni też coś zrobić na zasadzie ostrzeżeń. Trzy ostrzeżenia i ban bez możliwości zakładania kolejnego konta bo też zostanie zbanowane. Problem w tym, że raczej nikt tego nie wprowadzi. Ich nie interesuje, że ktoś kogoś oszukuję ważne żeby był obrót kasy i żetonów. Dopóki nie powstanie konkurencyjny portal wątpię żeby coś się zmieniło.
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 21:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czy jak się dostanie bilet za napiwek można zgłaszać naruszenie? Bo z tego co widziałam u niej wielu panów zamiast kupić bilet za 25 żetonów daje napiwek 10 i ona im za to daje bilet. Normalnemu już by się lampka zapaliła, ale... widocznie bieda w narodzie. No i o złotówkę mało kto chce się potem wykłócać.
Biustwo


Biustwo pisze:Czy jak się dostanie bilet za napiwek można zgłaszać naruszenie? Bo z tego co widziałam u niej wielu panów zamiast kupić bilet za 25 żetonów daje napiwek 10 i ona im za to daje bilet. Normalnemu już by się lampka zapaliła, ale... widocznie bieda w narodzie. No i o złotówkę mało kto chce się potem wykłócać.


Ja to bym nawet jakby mnie ona dopłaciła nie chciał oglądać jej grupowej ani priwa po tym co na ogóle widać.
Dildo z dupy do buzi, te umorusane ciuchy, no i widoki jak z reportażu o patologi w podupadłej popegeerowskiej wsi. :bad: :bad: :bad:

Co do możliwości zgłaszania transmisji grupowych osoby, które dostały bilet mogą tak samo zgłaszać reklamację jak osoby, które normalnie kupiły.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


od_taaki, na ogóle widać więcej niż na priv, ale to wiedzą tylko ci, co byli na priv :D Amatorów patologii u nas nie brakuje, więc dziewczyna ma swoją nisze. Szkoda tylko, że jest oszustką.
Biustwo


Zmieniła konto i dalej naciąga "na Ukraińca", mówi że nie może go pokazać, bo Admin ją zablokuje i dopiero na grupie będzie go widać.

https://showup24.tv/Dziewczynka_18
https://showup24.tv/profile/Dziewczynka_18
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Banują @Piwoo a pozwalają funkcjonować 10żetonowej oszustce...Logika firmy o wysokich standardach z wieloletnią tradycją i nieposzlakowaną opinią :mrgreen:
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


e-Laski pisze:Zmieniła konto i dalej naciąga "na Ukraińca", mówi że nie może go pokazać, bo Admin ją zablokuje i dopiero na grupie będzie go widać.

https://showup24.tv/Dziewczynka_18
https://showup24.tv/profile/Dziewczynka_18


PATOLOGIA
mam nadzieje ze ktoś kiedyś przyczai ją w realu i zajebie porządnego kopa na ten pusty łeb
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tak mnie natchnęły ostatnio te jej akcje wołania ukraińca :mocking: :laugh3:

Hej, tam gdzieś znad czarnej wody

Wsiada na koń budowlaniec młody.
Czule żegna się z dziewczyną,
Jeszcze czulej z Ukrainą.

Hej, hej, hej żetony
Omijajcie góry, lasy, doły.
Dzwoń, dzwoń, dzwoń dzwoneczku,
Mój stepowy skowroneczku.

Wielu budowlańców jest na świecie,
Lecz najwięcej w Ukrainie.
Tam me serce pozostało,
Przy kochanej mej dziewczynie.

Ona biedna tam została,
Przepióreczka moja mała,
co dildosa z dupy w usta brała,
Dniem i nocą tęsknię do niej.

Żal, żal za żetonem,
Za zieloną Ukrainą,
Żal, żal serce płacze,
Już ich więcej nie zobaczę.

Hej, hej, hej żetony,
Ona biedna Małolatka18 zbanowana,
przez admina za oszustwa pożegnana,
hej żegnajcie jej żetony,

Wina, wina, wina dajcie,
A jak umrę pochowajcie
Na zielonej Ukrainie
Przy kochanej mej dziewczynie.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Nie wiem po co jej biustonosz jak ona piersi prawie nie ma bo to nawet rozmiar B moim zdaniem nie jest :)

https://showup24.tv/Malooolatka18
https://showup24.tv/profile/Malooolatka18
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


No nieźle udaje nową haha ale dużo osób to łyka z tego co widzę :D
Awatar użytkownika
Devilek
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 459
Rejestracja: 29 paź 2019, 16:59
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Devii


Devilek, ta i jeszcze gadała , że ma chłopaka , który ją bardzo kocha haha :D to pewnie ten Ukrainiec , którego próbuje wołać ale ma wyjebane na nią :D
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


Najgorsze jest to że dużo osób ja zgłasza, jest kilka tematów o niej na forum, ale nikt z tym nic nie robi bo hajs się zgadza :D śmiesznie było jak mówiła że nie umie ustawić grupowej i prosi o pomoc, nawet trochę zmieniła sposób mówienia na pierwszej transmisji ale na trzeciej już było "kto teraz nie kupi, później już nie" i td :D ale dużo osób kupiło to że jest nowa, najwidoczniej musiała zmienić konto ponieważ już nikt na tamtym nie dawał się robić w chuja i wiedział że te jej grupowe to jeden wielki shit :D
Awatar użytkownika
Devilek
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 459
Rejestracja: 29 paź 2019, 16:59
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Devii


Negatywne opinie piszą chyba tylko osoby zazdrosne, lub niedoceniające tego wysokiego, przekraczającego ich zdolności doświadczenia estetyki kobiecego ciała i niebywałej zmysłowości. Mimo tego obrzydliwego hejtu Malotkata18 się nie poddaje i robi pokazy. Robi je głównie dla tych, którzy potrafią docenić te wspaniałe dzieła sztuki nowoczesnej, bo ceny są jak na warunki szołapa wyjątkowo przystępne. A teraz kilka słów o modelce. Jej piersi mają idealny kształt i rozmiar. Wydaje się jakby były inspirowane kolistością księżyca. Porusza się z lekkością z jaką liść spada z drzewa jesienną porą. Spojrzenie ma niczym spotkana w lesie młoda łania. Cechuje ją wyjątkowe poczucie humoru, jest figlarna niczym poranne promyki letniego słońca. Wołanie Ukraińca za każdym razem wywołuje uśmiech na ustach i człowiek nie może przestać się śmiać niczym Joaquin Phoenix w "Jokerze". Jest ponadprzeciętnie inteligenta, a jej myśli są ostre niczym diament. Potrafi przeniknąć do duszy widza i dostrzec w nim to, co najlepsze. Tli się w niej ogień erotyzmu, który w każdej chwili może wybuchnąć żarem seksualnego spełnienia.
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
noname746
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 30 wrz 2019, 06:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nowe konto oszustki Myszka_20 i oczywiście już tradycyjnie udaje nową na portalu.
Nowy nick nowa ja, ale tak to nie działa, szczególnie jak się ma tak charakterystyczny głos
i charakterystyczny niezmienny styl prowadzania transmisji a właściwie robienia ludzi w balona.

https://showup24.tv/Myszka_20
https://showup24.tv/profile/Myszka_20
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości