Wybory 2019 !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Głosuję na .....

Ankieta wygasła 13 paź 2019, 21:14

KW Polskie Stronnictwo Ludowe
0
Brak głosów
KW Prawo i Sprawiedliwość
6
23%
KW Sojusz Lewicy Demokratycznej
2
8%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
5
19%
KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
8
31%
KW Prawica
0
Brak głosów
KW Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów
1
4%
KWW Koalicji Bezpartyjni i Samorządowcy
0
Brak głosów
KW Skuteczni Piotra Liroya-Marca
1
4%
Inny komitet wyborczy
0
Brak głosów
Mam wyjeba....
3
12%
 
Liczba głosów : 26

Wybory 2019 !!!
23 wrz 2019, 21:14
Witam!!
Tak, tak do wyborów zostało już mało czasu wiec pomyślałem że już chyba najwyższa jest pora na ta ankietę.
Zapraszam wszystkich do głosowania oraz jak macie coś do napisania to piszcie.
Na kogo będziecie w tych wyborach głosować i dlaczego.
Możemy też trochę pospekulować odnośnie % jakie zdobędą poszczególne komitety wyborcze oraz co do przyszłej frekwencji.
Też coś od siebie tutaj umieszczę i postaram się brać udział w ożywionej dyskusji mam taka nadzieję :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory 2019 !!!
23 wrz 2019, 21:27
SLD, czyli cwany Czarzasty i inne Zandbergi oraz Pedały Biedronie
PO ma lemingów stałych będa mieli ze 20
SLD zbierze mam nadzieję.. liczę spodziewam sie...no 15
a inne Kukizy, Brauny, liroje Korwiny i inne pały oraz rolniki od gryki niech biera reszte, byle PiS nie miał wiekszości
Kurwa zaglosowałbym na Zbyszka Stonogie, ale nie mogie :-) i on nie może :-)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wybory 2019 !!!
23 wrz 2019, 21:32
Mój cenny głos pójdzie na Konfederację.
Biustwo


Re: Wybory 2019 !!!
24 wrz 2019, 10:34
Biustwo,
Miło mi że wzięłaś udział w mojej ankiecie :air_kiss:
Jak już tutaj jesteś to jestem strasznie ciekaw czym właśnie ta konkretna partia aż tak Ciebie urzekła że zamierzasz to właśnie na nich oddać swój cenny głos w zbliżających się wyborach :?:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory 2019 !!!
24 wrz 2019, 10:47
PIS wygra z dużą przewagą, PO coś pod 20-23 pewnie, PLS zawsze ma swoją plus minus 10kę, liczę na SLD że z 13-15 ugra. Wtedy może być sytuacja że te 3 partie będą miały więcej niż PiS.
Osobiście cieszy mnie to że Lewica się odbudowuje.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Wybory 2019 !!!
24 wrz 2019, 16:36
HenryChinaski1 pisze:byle PiS nie miał wiekszości

A czemu to dla Ciebie takie istotne :?:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory 2019 !!!
24 wrz 2019, 18:00
HardRockCaffe666 pisze:Jak już tutaj jesteś to jestem strasznie ciekaw czym właśnie ta konkretna partia aż tak Ciebie urzekła że zamierzasz to właśnie na nich oddać swój cenny głos w zbliżających się wyborach


Bo jako jedyni nie mają socjalistycznych poglądów społecznych, ekonomicznych i gospodarczych. Bo jestem zwolenniczką wolnego rynku i Państwa, które nie wtrąca się do wszystkiego i nie zagląda mi do łóżka. Bo potrafię i lubię myśleć sama. I nie chcę żeby następne pokolenia były w jeszcze gorszej dupie niż my.
Biustwo


Re: Wybory 2019 !!!
24 wrz 2019, 21:10
Hard... nie lubie PiS-u.. mają brzydkie mordy....hehe :D :o :? :shock: :)
najbrzydsze w całym sejmie.. a Terlecki robi im w tym połowe roboty...hehe
a poza tym to wszyscy to chuje śmierdzący siusiaczkiem
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wybory 2019 !!!
25 wrz 2019, 12:40
Obrazek
Co tu komentować, każdy ma oczy :!: :!:
Ps panie Tusk .. ratuj.
Zapomniałem że on ma obecnie ciepłą posadkę w PE ale jak się skończy to pewno przyjedzie na kasztance, tylko czy będzie jeszcze co ratować :sarcastic:
https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,3222518
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory 2019 !!!
25 wrz 2019, 14:50
Najskuteczniejsza, ale czy najlepsza? Chyba, że korumpowanie wyborców łapówką w postaci socjalu to przepis na najlepszą politykę.
Biustwo


Re: Wybory 2019 !!!
25 wrz 2019, 14:59
Biustwo, nigdy nie będzie takiej partii, która dogodzi wszystkim. I zawsze będą jakieś podziały w społeczeństwie.

HenryChinaski1 pisze:Hard... nie lubie PiS-u.. mają brzydkie mordy....hehe :D :o :? :shock: :)
najbrzydsze w całym sejmie..

heh, ja mam podobnie, tylko tyle, że z PEŁO...
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Wybory 2019 !!!
25 wrz 2019, 17:33
msn, nie musi mi żaden polityk dogadzać. Byle nie zrobili z mojego kraju drugiej Wenezueli.

PiS, PełO - jedno zło.
Biustwo


Re: Wybory 2019 !!!
25 wrz 2019, 18:01
Biustwo, wszyscy "narzekają" ale wg mnie w Polsce jest coraz lepiej... jeszcze dużo brakuje do względnego dobrobytu, ale i tak jest już dużo lepiej + jest wiecej mozliwości.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Wybory 2019 !!!
26 wrz 2019, 17:47
Biustwo pisze:[...] jestem zwolenniczką [...] Państwa, które [...] nie zagląda mi do łóżka. [...]


W skład Konfederacji wchodzi Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin (partia), ze swoim liderem narodowym konserwatystą Bogusławem Rogalskim.
Jednym z postulatów Konfederacji jest ochrona życia ludzkiego od poczęcia.
Czyli do łóżka - nie, ale do macicy - tak? ;)
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wybory 2019 !!!
26 wrz 2019, 18:01
Syndrom_Apollo,
Masz racje ja bym do tego jeszcze tylko dodał ich postulat o sprzeciwie wobec działań środowisk LGBT więc z tym nie zaglądaniem do łóżek to trochę tak nie za bardzo :!: :!:
Ale ten postulat jest całkiem, całkiem....." sprzeciw wobec amerykańskiej ustawy JUST mówiącej o zobowiązaniach do przekazania organizacjom żydowskim rekompensat z tytułu majątków pozostawianych bezspadkowo w krajach będących pod okupacją hitlerowską "
I za to maja u mnie dużego plus ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory 2019 !!!
26 wrz 2019, 18:24
Mam uczulenie na tę konkretną ,,ważkę", dlatego gdyby obiecywała nawet po 1kg sztabce złota dla każdego Polaka po wygranych przez Konfederację wyborach, to mojego głosu nie dostaną.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wybory 2019 !!!
26 wrz 2019, 21:01
Syndrom_Apollo pisze:W skład Konfederacji wchodzi Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin (partia), ze swoim liderem narodowym konserwatystą Bogusławem Rogalskim.
Jednym z postulatów Konfederacji jest ochrona życia ludzkiego od poczęcia.
Czyli do łóżka - nie, ale do macicy - tak?


Konfederacja jak sama nazwa wskazuje skupia różnych ludzi i chyba wiemy po co stosuje się to łączenie. Ja jestem wyborcą od strony Korwina, który ma na ten temat trochę inne poglądy. Np. proponował wprowadzenie obowiązku zdobycia zgody ojca dziecka na zabieg. Ciekawy pomysł. Generalnie to nie lubię się wypowiadać na takie tematy, ale skoro już zostałam wywołana do tablicy to odpowiem. O ile uważam, że moja wagina czy ząb to moje ciało, o tyle płód to inne ciało (a poprawniej byłoby chyba napisać, że to ciało innego człowieka) chwilowo przebywające we mnie. Tak jak kutas faceta w moich ustach, kiedy robię mu loda. Czy to daje mi prawo do odgryzienia mu przyrodzenia? Nie. I za aborcją też nie jestem.
Biustwo


Re: Wybory 2019 !!!
26 wrz 2019, 21:22
Tak na marginesie już chyba słynna wypowiedź o kobietach........
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory 2019 !!!
26 wrz 2019, 21:30
Glos na Konfederacje to glos stracony. Korwinisci i Narodowcy zawsze byli i beda marginesem. Ludzie sie boja wariatow bardziej niz PiSu. Ja tam nawet troche sie identyfikuje z jakimis narodowymi ideami ale nie z ekstremistami. No i jakos ciezko tam znalezc postac ktorej wierze...Owszem gdzies mi tam ekonomicznie z nimi po drodze, ale umowmy sie wpowadzenie w Polsce ekonomii by Korwin czy Mentzen nie przejdzie... polowa Polakow zdechla by z glodu a druga polowa pozdychala pod szpitalami.
Generalnie polska polityka to straszne bagno ale jak juz mam siedziec w tym bagnie to chetnie bym znow zobaczyl u wladzy SLD... oni tez nas dymali jak wszyscy... ale tak jakos bylo w tym troche klasy.
Pomyslcie z ktorym ze znanych politykow chcielibyscie napic sie wodki i dlaczego z Kwasniewskim :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Wybory 2019 !!!
26 wrz 2019, 22:13
Kilka dodatkowych cytatów o kobietach tego przesympatycznego faceta:

„Kobiety nie mogą być inteligentne - dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem! Dlatego właśnie (i nie tylko dlatego) mężczyźni nie lubią wiązać się z kobietami inteligentnymi: instynktownie chcą, by ich dzieci miały dobrą opiekę”.

„Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom”.

„Przeciętna kobieta nie interesuje się polityką. Chodzi o to, by głosowali tylko ci, co się znają na polityce”

„Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy”.

O kobietach i gwałcie:

„Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne. Trzeba wiedzieć kiedy można, a kiedy nie”.

„Gdyby Pan się znał na kobietach, to by Pan wiedział, że zawsze się troszeczkę gwałci”.


O niepełnosprawnych:

„Każdy ma prawo uprawiać dowolne ćwiczenie fizyczne i urządzać dowolne zawody. Można się tylko cieszyć, że inwalidzi też organizują zawody. Ze sportem nie ma to jednak wiele wspólnego - równie dobrze można by organizować zawody w szachy dla debili lub turnieje brydżowe dla ludzi z zespołem Downa.”

„Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety”.


O biciu dzieci:

„Oczywiście, że lałem dzieci. Dzieci czasami trzeba karać. To jest normalne i wszyscy to robią”.


O pedofilii:

„Zachowanie o charakterze pedofilskim ma pozytywny wydźwięk i jest dużo bardziej zasadne niż edukacja seksualna młodzieży”.

„Z tą pedofilią mocno się przesadza. Pedofilem miłośnikiem ośmioletnich panienek był np. Ludwik Carroll (ten od Alicji w Krainie Czarów ); nie tylko sąsiadki, ale i panie z towarzystwa na ogół bez obaw posyłały dziewczynki do jego domu uważając, że dotykanie przez mężczyznę (byle, oczywiście, bez nadmiernego natręctwa) raczej rozbudza kobiecość i pomaga niż szkodzi; również uodparnia na podobne zaloty w przyszłości. Oczywiście robienie czegokolwiek na siłę, nie wspominając o stosunkach seksualnych lub, nie daj Boże, o gwałcie powinno być z całą surowością karane.”


O edukacji seksualnej w szkołach:

„Od prokuratury zażądałem dochodzenia w sprawie bezczelnego, oficjalnego uprawiania pedofilii w szkołach. Z tym, że osobiście wolałbym, by moja córka trafiła w łapy podofila (pedofila – nie „gwałciciela”!), który po pupie poklepie, biuścik pomaca, może popieści i pocałuje – niż poszły na taką lekcję. Bo po zetknięciu z pedofilem pozostanie cenne uczucie wstydu i napięcie erotyczne – a po takiej lekcji bezpowrotnie utraciłaby zdolność kochania”.

Biustwo pisze:
I za aborcją też nie jestem.


Ja także nie. Jednak za dostępem kobiet do niej, w określonych okolicznościach - tak. Są różne sytuacje życiowe i nikt nie ma prawa zmuszać kobiety do urodzenia np. ciężko upośledzonego płodu:
https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie ... kazac.html
albo nastolatki do urodzenia dziecka poczętego w wyniku gwałtu:
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swia ... 85799.html
Tu akurat tatusiem okazał się rówieśnik, o zgwałconych przez własnych ojców, dziadków, ojczymów lub konkubentów matek, aż strach pomyśleć.
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości